Skocz do zawartości

46-letnia mamuśka poleciała do Nigerii, by wyjść za 23-latka, którego poznała w internecie


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

46-letnia mamuśka poleciała do Nigerii, by wyjść za 23-latka, którego poznała w internecie

 

Cytat

Amerykanka Jeanine Delsky poleciała z Kalifornii prosto do nigeryjskiego miasta Kano na spotkanie z dwukrotnie młodszym mężczyzną, którego poznała w internecie. 46-latka wyznała, że jej znajomość z Sulaimanem Babayero Isą zaczęła się, gdy chłopak napisał jej "cześć" na Instagramie. Wkrótce matka dwójki dzieci rzuciła wszystko i niesiona głosem serca wyruszyła w romantyczną podróż dookoła świata. Teraz zamierza sprowadzić 23-letniego kochanka do Stanów i wziąć z nim ślub. Sulaiman, który dopiero co skończył liceum, cieszy się, że Jeanine wyraziła chęć przejścia po ślubie na islam. Nie wiadomo, czy para wróci do Nigerii.

Źródło: https://joemonster.org/art/49091/Najwieksze_obciachy_ostatnich_dni_46_letnia_mamuska_poleciala_do_Nigerii_by_wyjsc_za_23_latka

 

 

Czyli jednak koty nie wystarczyły... jak ona go wyczaiła :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pominę już fakt, że gość jest Nigeryjczykiem, którzy nawet w Afryce uchodzą za kombinatorów i cwaniaków. Ciekawe tylko na co ona liczy, bo na wiarę w miłość od pierwszego wrażenia i to przez Internet chyba jest już za stara.

 

Ale wiadomo, że jak się ktoś straszliwie napali, to się nic nie na uczy, dopóki się nie sparzy. Gdyby było inaczej, nie wiązalibyśmy się ze starszymi madkami u progu przekwitania ? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ma się już co tasować. Dorosły facet jak zobaczy kawałek młodej cipki to też rodzinę w 5 sekund zostawi. Więc jak chcecie napędzać dramę z tym to dwa razy się zastanówcie. Rezerwat pokazuje w każdym temacie u nas jak rycerzyki się rzucają gdy pani z problemem przyjdzie. Gdyby w męskich działach o samorozwoju było 5 stron odpowiedzi na prawdziwe problem tak jak na babskie "olał mnie i mnie do niego ciągnie - co robić?"...

  • Like 7
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież lasce możesz wkręcić, że jesteś szpiegiem, żołnierzem z USA, który zna doskonale język polski. Musiałeś się do misji nauczyć bez akcentu i zbudować nową tożsamość. Można wkręcić wszystko. Im więcej nakłamiesz, bez mrugnięcia okiem, tym lepiej.

 

Widzicie kurwa moc murzyna? Wystarczy napisać hi, a laska jedzie z drugiego końca świata, żeby się wbić na kutanga ? 

 

Zawsze mnie bawi głupota kobiet, albo fakt, że wiele kochanek Tulipana broniło go na rozprawie ? Znając dowody, prawdę o nim i tak zabiegały, aby je dalej ruchał i kochał ? 

 

Krótkie podsumowanie. Baba bez bolca dostaje pierdolca. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tomko napisał:

Dobra, nie ma się już co tasować. Dorosły facet jak zobaczy kawałek młodej cipki to też rodzinę w 5 sekund zostawi. Więc jak chcecie napędzać dramę z tym to dwa razy się zastanówcie. Rezerwat pokazuje w każdym temacie u nas jak rycerzyki się rzucają gdy pani z problemem przyjdzie. Gdyby w męskich działach o samorozwoju było 5 stron odpowiedzi na prawdziwe problem tak jak na babskie "olał mnie i mnie do niego ciągnie - co robić?"...

Pewne zachowania podyktowane aspektem biologicznym są dla większości samców nie do przejścia, myślą nie tą głową co trzeba. 

Cała bajka polega na samokontroli która przychodzi bardzo ciężko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.