Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Mordimer

46-letnia mamuśka poleciała do Nigerii, by wyjść za 23-latka, którego poznała w internecie

Recommended Posts

46-letnia mamuśka poleciała do Nigerii, by wyjść za 23-latka, którego poznała w internecie

Cytat

Amerykanka Jeanine Delsky poleciała z Kalifornii prosto do nigeryjskiego miasta Kano na spotkanie z dwukrotnie młodszym mężczyzną, którego poznała w internecie. 46-latka wyznała, że jej znajomość z Sulaimanem Babayero Isą zaczęła się, gdy chłopak napisał jej "cześć" na Instagramie. Wkrótce matka dwójki dzieci rzuciła wszystko i niesiona głosem serca wyruszyła w romantyczną podróż dookoła świata. Teraz zamierza sprowadzić 23-letniego kochanka do Stanów i wziąć z nim ślub. Sulaiman, który dopiero co skończył liceum, cieszy się, że Jeanine wyraziła chęć przejścia po ślubie na islam. Nie wiadomo, czy para wróci do Nigerii.

Źródło: https://joemonster.org/art/49091/Najwieksze_obciachy_ostatnich_dni_46_letnia_mamuska_poleciala_do_Nigerii_by_wyjsc_za_23_latka

Czyli jednak koty nie wystarczyły... jak ona go wyczaiła :D

• Haha 2

Postwall'owe Panie też mają szansę na miłość ;) .

Jedna z moich "psiapsiół" pokazywala mi kolezanke po 40, ktora poleciala do Afryki i wzięła ślub z "Mokebe" po 20. Wróciła i ściągnęła go do PL wszystkich szczegółów nie pamiętam ale chyba dostanie niedługo albo już dostała kopa w dupę. xD

Oby już tam została.

• Like 2

2 hours ago, Mordimer said:

46-latka wyznała, że jej znajomość z Sulaimanem Babayero Isą zaczęła się, gdy chłopak napisał jej "cześć" na Instagramie

Może do "cześć" dołączył dick pic'a i się zakochała? Co kto lubi xdddd

• Like 1

Pojebana. 

Nie ma się tu nad czym rozwodzić. 

• Like 2

Dla niego to najszybsza droga do paszportu, dla niej to i tak w niedalekiej przyszłości powrót do kotów.

• Like 1
  • Haha 2

Oj tam, oj tam, pojechała na misję, chłopaka ratować od głodu. Takiej, ze świecą szukać 😜

Edited by Still
  • Like 1
  • Haha 1

3 minuty temu, Still napisał:

Takiej ze świecą szukać 😜

Chwilowo spaliła :P

Gdzieś czytałem, że miejscowi mówią na takie butelka na mleko. :) 

• Haha 1

Ja myślę, że i tak chłopak pocałuje klamkę na granicy. 23 latek z Nigerii, bez pracy, muzułmanin... Yeah - na pewno wjedzie do USA. 

• Like 3

Pominę już fakt, że gość jest Nigeryjczykiem, którzy nawet w Afryce uchodzą za kombinatorów i cwaniaków. Ciekawe tylko na co ona liczy, bo na wiarę w miłość od pierwszego wrażenia i to przez Internet chyba jest już za stara.

Ale wiadomo, że jak się ktoś straszliwie napali, to się nic nie na uczy, dopóki się nie sparzy. Gdyby było inaczej, nie wiązalibyśmy się ze starszymi madkami u progu przekwitania 😉 

• Like 3

10 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Ciekawe tylko na co ona liczy, bo na wiarę w miłość od pierwszego wrażenia i to przez Internet chyba jest już za stara.

Mirek nie wiesz że kobiety to duże dzieci? Nawet po 40 wierzą w bajki.

• Like 1
  • Haha 1

4 godziny temu, Mordimer napisał:

matka dwójki dzieci rzuciła wszystko

I tyle dla kobiety "na haju hormonalnym" znaczą dzieci. 

• Like 2

Zazdrościcie, zwyczajnie nie wiecie co to znaczy prawdziwe uczucie:lol: Nie wiecie, że haj hormonalny nie zna granic?:P

Dobra, nie ma się już co tasować. Dorosły facet jak zobaczy kawałek młodej cipki to też rodzinę w 5 sekund zostawi. Więc jak chcecie napędzać dramę z tym to dwa razy się zastanówcie. Rezerwat pokazuje w każdym temacie u nas jak rycerzyki się rzucają gdy pani z problemem przyjdzie. Gdyby w męskich działach o samorozwoju było 5 stron odpowiedzi na prawdziwe problem tak jak na babskie "olał mnie i mnie do niego ciągnie - co robić?"...

• Like 7
  • Confused 1

Gdy maile od: "Nigeryjskiego księcia" wejdą za mocno 😂

• Haha 4

Przecież lasce możesz wkręcić, że jesteś szpiegiem, żołnierzem z USA, który zna doskonale język polski. Musiałeś się do misji nauczyć bez akcentu i zbudować nową tożsamość. Można wkręcić wszystko. Im więcej nakłamiesz, bez mrugnięcia okiem, tym lepiej.

Widzicie kurwa moc murzyna? Wystarczy napisać hi, a laska jedzie z drugiego końca świata, żeby się wbić na kutanga 😆 

Zawsze mnie bawi głupota kobiet, albo fakt, że wiele kochanek Tulipana broniło go na rozprawie 😆 Znając dowody, prawdę o nim i tak zabiegały, aby je dalej ruchał i kochał 😆 

Krótkie podsumowanie. Baba bez bolca dostaje pierdolca. 

• Like 5

15 minut temu, Tomko napisał:

Dobra, nie ma się już co tasować. Dorosły facet jak zobaczy kawałek młodej cipki to też rodzinę w 5 sekund zostawi. Więc jak chcecie napędzać dramę z tym to dwa razy się zastanówcie. Rezerwat pokazuje w każdym temacie u nas jak rycerzyki się rzucają gdy pani z problemem przyjdzie. Gdyby w męskich działach o samorozwoju było 5 stron odpowiedzi na prawdziwe problem tak jak na babskie "olał mnie i mnie do niego ciągnie - co robić?"...

Pewne zachowania podyktowane aspektem biologicznym są dla większości samców nie do przejścia, myślą nie tą głową co trzeba. 

Cała bajka polega na samokontroli która przychodzi bardzo ciężko.

• Like 1

3 godziny temu, Esmeron napisał:

rozwodzić

No właśnie, trza się żenić, wiza do USA sama się nie wyrobi.

2 godziny temu, Still napisał:

Takiej, ze świecą szukać

Świeca to już Pani chyba przestanie być potrzebna : ))

• Haha 3

No ogólnie białe kobiety to chyba mają duży pociąg do czarnych knag...

A za rok news o tym że 47 latka od roku gwałcona i bita w Nigerii prosi o pomoc.

• Like 1

1 godzinę temu, Kespert napisał:

I tyle dla kobiety "na haju hormonalnym" znaczą dzieci. 

Obejrzyj sobie film "Antychryst" - w/g mnie wbrew pozorom jeden z najbardziej antyfeministcznych filmów w historii. 

1 hour ago, Analconda said:

A za rok news o tym że 47 latka od roku gwałcona i bita w Nigerii prosi o pomoc.

Ja wtedy:

17 godzin temu, Reflux napisał:

Gdy maile od: "Nigeryjskiego księcia" wejdą za mocno 

1506104399_rhcaye_600.jpg

• Haha 2

• Similar Content

• By ewelina
      Witam wszystkich!
      Temat kieruję nie tylko do pań (choć to niestety kobiety przez swój styl życia w większej części przyczyniają się do obecnej sytuacji niż mężczyźni), ale do wszystkich. Wszyscy jesteśmy konsumentami, a nasze zakupowe wybory pociągają za sobą różne konsekwencje. Czy jako konsumenci dokonując zakupów kosmetyków, perfum, środków czystości i środków higienicznych zwracacie uwagę czy były testowane na zwierzętach? Poniżej zamieszczę filmik z niemieckiego Laboratorium Farmakologii i Toksykologii. Film był nagrywany  w laboratorium LPT w Hamburgu od grudnia ubiegłego roku do marca 2019. Działacz na rzecz praw zwierząt potajemnie filmował warunki, w jakich przetrzymywane są m.in. małpy, koty czy psy. Proszę o obejrzenie.

Oto jedne z najpopularniejszych firm, które wciąż testują swoje produkty na zwierzętach:
      Johnson & Johnson (m.in. kosmetyki Neutrogena, Listerine, krople do oczu Visine) Procter & Gamble (m.in. pieluszki Pampers, podpaski Always, szampony Pantene) Avon (m.in. kremy, perfumy, kosmetyki do makijażu) Balenciaga L’Oreal (m.in. pudry do makijażu, farby do włosów, kosmetyki do pielęgnacji skóry) Burberry  Calvin Klein Cosmetics Chloe  Diesel Dior Dolce & Gabbana  Durex (prezerwatywy, żele) Fendi  Estee Lauder (m.in. kosmetyki do makijażu, perfumy, szminki, podkłady) Garnier (m.in. szampony do włosów, kremy, farby do włosów) Giorgio Armani Givenchy  Gucci Fragrances Head & Shoulders (głównie szampony do włosów, odżywki) Hugo Boss Jimmy Choo Lancome (m.in. perfumy i kosmetyki) Lanvin   Marc Jacobs Fragrances  Maybelline (głównie produty do makijażu i kosmetyki dla kobiet) Miu Miu Mont Blanc  Nivea (m.in. kremy do pielęgnacji skóry, szampony do włosów, dezodoranty) Paco Rabane Prada  Revlon (kosmetyki do włosów, skóry i paznokci) Roberto Cavallii Salvatore Ferragamo Henkel (Schwarzkopf, Fa, Syoss) Sephora Cosmetics  Tous  Valentino  Versace  Victoria’s Secret  Wella (głównie kosmetyki do pielęgnacji włosów) Zegna Woolite (głównie płyny do prania i pielęgnacji tkanin) Yves Rocher (produkty do pielęgnacji twarzy, perfumy i kosmetyki)  

Źródła:
      https://noizz.pl/ekologia/ktore-kosmetyki-sa-testowane-na-zwierzetach-peta-publikuje-liste-firm/rwx3wnf?fbclid=IwAR1HDLfhZSfJfpYAn0JzTqOEzZCFiRWb2ruuUuzT4eNlp3rvM5UvaAIx22Q
      https://www.mediapeta.com/peta/PDF/companiesdotest.pdf
    • By Panther
      Hej, Tydzień temu trafiłem na dziwny profil dziewczyny na Tinderze i napisałem do niej bo nie mogłem własnym oczom uwierzyć. Myślałem że to wyjątkowy przypadek skajnej Karyno-Grażyny Biznesu. Potem przejrzałem kilka nowych dopasowań. Wrzucam dialog z dziewczyną nr. 1, jej opis i opisy dwóch innych tym razem z Badoo.

Proszę, nie zróbcie z tego tematu dyskusji o sensie i uczciwości (bądź jej braku) MLM. Chciałem tutaj zwrócić uwagę bardziej na wykorzystywanie dynamik w aplikacjach randkowych (notabene podobno towarzyskich a nie profesjonalnych portali jak np. Linkedin) oraz łączenie orbiterowania/friendzonowania z biznesem. Miałem wątpliwości czy wszystkie kobiety rozumieją jak dużą przewagę mają na portalach randkowych. Teraz już nie mam. 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.