Skocz do zawartości

Kobiety bez pruderii radzą sobie, jak złapać faceta na dziecko.


Rekomendowane odpowiedzi

Artykuł stary ale jary. Cytuję dla potomności. Wiele się słyszało o tego rodzaju numerantkach w hameryce, które łapały zawodników NBA na brzuch a tu się okazuje, że w Polsce tez jest nowoczesność. I to jaka...

 

 

Kobiety bez pruderii radzą sobie, jak złapać faceta na dziecko.

 

Dla alimentów, dla umocnienia związku, z potrzeby macierzyństwa. Wrobienie faceta w ciążę to rzeczywistość nie tylko z historii opowiadanych na wieczorach kawalerskich. Przy niektórych krążących w internecie sposobach przebicie igłą prezerwatywy to banał.

Otwarcie nigdy się nie przyznają, ale widzę to po nich. Przychodzi para, on jest niechętnie, może nawet wrogo nastawiony. Widać, że nie ma w nich jednakowego oczekiwania. Wtedy myślę „o tak, musiał dać się złapać" – mówi naTemat warszawski ginekolog dr Grzegorz Południewski.

Zaaranżowana wpadka
Brytyjski tabloid "Daily Mail" kilka lat temu przeprowadził sondaż, z którego wynikało, że co trzecia Brytyjka w wieku 16-20 lat albo naprawdę złapała mężczyznę na dziecko albo okłamała go, mówiąc, że jest w ciąży. W Polsce podobnych badań nigdy nie przeprowadzono, ale z wypowiedzi ekspertów, dyskusji na forach internetowych i relacji samych zainteresowanych wynika, że to wcale nie marginalne zjawisko. 


Mam przyjaciela, którego dziewczyna od samego początku związku mówiła, że jest idealnym kandydatem na męża i gdyby była taka możliwość, od razu wzięłaby z nim ślub. Ewidentnie miała też ciśnienie na dziecko. Kiedyś po pijaku rozmawiałem z nim o seksie i przyznał, że jego kobieta jest bezpłodna. Okazało się, że dał się nabrać. Od trzech lat jest ojcem. Tak, wciąż żyje z tą kobietą - opowiada mi Paweł z Warszawy. 

Internetowe historie podobnie planujących ciążę kobiet potwierdzają, że udawanie bezpłodności to jeden z częściej rekomendowanych sposobów. Tak jak przedziurawienie prezerwatywy albo namawianie na stosunek przerywany, który nie wymaga "interwencji", a prędzej może skończyć się wpadką. 

Strzykawka i "świeca"
Co jednak, gdy facet nie chce wierzyć w bezpłodność, pilnuje gumki i generalnie jest wyjątkowo ostrożny? – Przechwyć prezerwatywę. Podczas seksu partner zakłada, po seksie ściąga i odkłada. Ty ją podstępem przechwycasz, idziesz do toalety. Strzykawką nabierasz spermę i wtryskujesz sobie do pochwy – radzi jedna z internautek biorących w dyskusji na kafeteria.pl zatytułowanej "Jak podstępnie zajść w ciążę?". 

Inne dopytują, w jakiej pozycji najlepiej leżeć po wstrzyknięciu, jak długo trzymać ją w strzykawce i czy prezerwatywa przypadkiem nie uszkodzi plemników.

"Marcella Różana"

komentarz z kafeteria.pl

Myślałam, że tylko ja wpadłam na pomysł ze strzykawką, a tu widać jest więcej zdesperowanych kobiet pragnących mieć dziecko. Mam już jedno dziecko, poczęte naturalnie. Ja bardzo chce mieć drugie dziecko, najlepiej już. Mąż mówi, że jak będzie drugie, to będzie. (…) Powiem wam jedno: nie dałabym sobie rady w przyszłości, gdyby mi się udało począć w taki sposób maluszka i poza wiedzą męża. Ale rozumiem wszystkie kobiety, które myślą o tym lub próbują.

Na tym kreatywne pomysły się nie kończą. W jednym z wątków na forum kobieta pisze: "Jak złapać faceta na dziecko? Jestem już po trzydziestce, nie ma na co czekać. Chociaż on zwleka i zwleka. Stosujemy stosunek przerywany i żadnych innych zabezpieczeń. Mam sobie palcami umieścić jego nasienie w pochwie?".

W odpowiedzi padają bardzo szczegółowe sugestie: "Weź do buzi. Nie połykaj, prędko do łazienki i działaj. Palcami, a najlepiej całą dłonią. A później nogi do góry (świeca) na przynajmniej 5 minut", "Ja umieściłam palcami i za pierwszym razem się udało. Był zdziwiony, ale jakoś się przyzwyczaił do myśli, że będzie ojcem".

A ja chłopakowi powiedziałam, żeby mi wytrysk zrobił do pojemniczka, a jak się pytał czemu, to odpowiedziałem, że chcę to połknąć. Poszłam do kuchni, że niby tam to czymś popiję i sobie wsadziłam trochę palcem – wyznaje kolejna dyskutantka.

Komentarz z kafeteria.pl

Wiem, że to okrutne, ale złapałam faceta na ciążę. Kocham go, długo ze sobą jesteśmy, ale ostatnio jakoś nie bardzo nam się układało. Bałam się, że odejdzie, więc postanowiłam przestać się zabezpieczać. Jestem w ciąży. Na szczęście on się nie wyparł, planujemy ślub.

 

Bezbronny ojciec

Dlaczego te kobiety to robią? Powyższe wpisy po części to wyjaśniły – często dlatego, że po prostu chcą mieć dziecko. Partner odmawia, a one uważają, że już czas. Ale nie tylko. 

Bywa, że kobieta boi się utraty faceta, a dziecko powoduje, że jest do niej przywiązany. Poza tym kobiety szukają czasem bogatych mężczyzn, których chcą naciągnąć na alimenty. Ale tu już muszą być wyjątkowo perfidne – komentuje dla naTemat seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz. 

Tzw. złapanie na dziecko to jest efekt uboczny. Facet, który idzie z kobietą do łóżka, powinien zawsze zakładać, że z tego może być ciąża, nawet jeśli kobieta mówi, że bierze tabletki. W przypadku nieznajomej jeszcze bardziej trzeba tak kalkulować. Bo potem prawo jest prawem, wyjścia nie ma i alimenty trzeba płacić – przekonuje. 

Rada dla mężczyzn? – Wyjątkowo dbać o zabezpieczenie. Albo po prostu żyć w udanym, szczęśliwym i harmonijnym związku – dodaje.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, wrotycz said:

"Daily Mail" kilka lat temu przeprowadził sondaż, z którego wynikało, że co trzecia Brytyjka w wieku 16-20 lat albo naprawdę złapała mężczyznę na dziecko albo okłamała go, mówiąc, że jest w ciąży

Fuck me sideways and call me Sally.

 

Biorąc pod uwagę powszechność tego zjawiska, powinno się w szkołach parunastoletnim chłopakom tłumaczyć na czym polega wazektomia i ją zalecać w jak najmłodszym wieku. W razie wystąpienia obopólnej woli posiadania dziecka, nasieniowody zawsze można odwiązać.

 

Kurde, w końcu dziewczynkom zaleca się nie chodzenie w krótkich kieckach po zmroku w dziwnych okolicach, a myślę że ryzyko gwałtu w takim scenariuszu jest mniejsze niż 33%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wrotycz napisał:

co trzecia Brytyjka w wieku 16-20 lat albo naprawdę złapała mężczyznę na dziecko albo okłamała go, mówiąc, że jest w ciąży

Pamiętajmy przy tym, że te badania są prawdopodobnie niedoszacowane (bo ile Pań wypełniło ankietę zgodnie z prawdą).

No i nie obejmuje to badań, ile Pań zaszło w ciążę z kimś innym, niż przyszły "musi być mąż bo już jest ojciec".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Mosze Red said:

Temat poruszany wielokrotnie, na przykład tu:

Sprawdzałem czy nie powielam ale nie znalazłem, no i pośród 24 tysięcy tematów łatwo może umknąć.

 

Bardziej mi chodziło o to, że piszą o tym nie takie niszowe media jak forum BraciaSamcy i nawet nie wykopki, a portal informacyjny, bynajmniej nie "skrajnie prawicowy", jakkolwiek śmiesznie to brzmi.

 

 

1 hour ago, Kespert said:

Pamiętajmy przy tym, że te badania są prawdopodobnie niedoszacowane (bo ile Pań wypełniło ankietę zgodnie z prawdą).

No i nie obejmuje to badań, ile Pań zaszło w ciążę z kimś innym, niż przyszły "musi być mąż bo już jest ojciec".

To prawda, ale już i tak liczby podane i opinie najbardziej znanego, i z pewnością poważanego seksuologa kraju, potwierdzają smutna i brutalną rzeczywistość o której znakomita większość ludzi nie ma pojęcia.

Dlatego dobrze jest, że wiemy i dobrze jest, że inni się dowiadują.

 

 

1 hour ago, leto said:

Biorąc pod uwagę powszechność tego zjawiska, powinno się w szkołach parunastoletnim chłopakom tłumaczyć na czym polega wazektomia i ją zalecać w jak najmłodszym wieku.

Niektórzy mogą chcieć mieć dzieci i "odwiązanie" nasieniowodów nie zawsze działa.

 

Podobnie skuteczna jest guma zdjęta i osobiście spuszczona w kiblu. Choć z technicznego punktu widzenia to nie jest najlepsza strategi, szkoda odpływu ale jak nie jesteś u siebie i to jednorazowy akt to jest mała szansa wywołania problemów kanalizacyjnych, wot rachunek ekonomiczny. Czasem lepiej zapchać rurę niż płacić pół życia alimenty komuś kto na to nie zasługuje.

 

Nawet NBA uczy swoich zawodników takiego zachowania.

I tu się zgodzę, że tego powinni w szkołach uczyć.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wrotycz napisał:

szukają czasem bogatych mężczyzn, których chcą naciągnąć na alimenty. Ale tu już muszą być wyjątkowo perfidnekomentuje dla naTemat seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz. 

Czasem.... Wyjątkowo..... Ale ten zbysiu poprawny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawny, tak ale powiedział to wprost, więc "coś jest na rzeczy".

 

To tak jak z tym australijskim psychologiem, który twierdzi, że Greta jest wykorzystywana przez rodziców, cierpi na anoreksję, depresję i powinna być leczona. Jak już nawet politycznie poprawny zawód - psycholog, ma takie zdanie to "coś musi być na rzeczy". I o to coś mi chodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, leto napisał:

W razie wystąpienia obopólnej woli posiadania dziecka, nasieniowody zawsze można odwiązać.

Co nie gwarantuje odzyskania płodności. Nie powtarzaj takich pierdół niesprawdzonych, bo to nieodpowiedzialne i niebezpieczne. 

Edytowane przez Esmeron
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2020 o 13:24, leto napisał:

W razie wystąpienia obopólnej woli posiadania dziecka, nasieniowody zawsze można odwiązać. 

Wazektomia to nie zawiązanie nasieniowodów na supełek, tylko ich PRZECIĘCIE i koagulacja.

Szanse odzyskania płodności po rewazektomii są DEKLARATYWNIE na poziomie 70%, ale realnie ta szansa spada wraz z czasem od wazektomii.

O ile sama wazektomia to zabieg na poziomie prostej ekstrakcji zęba, o tyle rewazektomia to już dość zaawansowany zabieg mikrochirurgiczny.

 

Prosta zależność - rewazektomia to koszt 10x większy niż wazektomia...

 

Taniej (ale niekoniecznie skuteczniej) jest pobrać plemniki poprzez biopsję najądrza i bawić się w inseminację/in vitro.

 

Także ten...
Doinformuj się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.