Skocz do zawartości

Coś dla rozluźnienia(Nie to nie o napojach wyskokowych)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobry dział. Ale nigdzie w rezerwacie nie widzę nic o motoryzacji. Jak by kobiety się tym całkiem nie interesowały.

 

Słuchajcie kobitki, a możę na odmulenie po cieżkich tematach w rezerwacie pogadamy o czymś innym. Panowie uważają, że nie mamy pasji i zainteresowań.
Ja lubie samochody(oj Panowie ale nie wasze :D )
Pytanie do Was dziewczyny, czy posiadacie sanochody? I czy macie dla nich jakaś nazwę?
Od siebie napiszę, że obecny mój skarb to moje trzecie auto. Pieszczotliwie nazywam ją(tak to kobitka) "lola".
Dbam o nią na zewnątrz(wygląd) jak i o jej wnętrze(również wyglad jak i bebechy). Zawsze na czas wymieniam płyny i inwestuje w nią swoje pieniadze. Ostatnio wymiana rozrzadu i przednia cześć zawieszenia.
Ja i moja "lola" lubimy wycieczki. Zdarza się, że wsiadam i robimy wieczorem 200km. Frajda niesamowita. Mam też takie miejsce blisko domu. Że siadam w bagażniku i podziwiam widok miasta nocą. To są te piękne chwilę za które w duchu dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.