Skocz do zawartości

Dostosowywanie się do kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zasięgnąć państwa porady w sprawie w której sam nie potrafię być obiektywny. Zakochalem się w kobiecie sex jest nieziemski, nie ma rzeczy ktorej by nie zrobila w łóżku, twierdzi ze z nikim jej nie bylo tak dobrze jak ze mna, i nikogo tak nie kochala jak mnie ale do rzeczy w czym problem. Ona ma 6 letnie dziecko, i nasze spotkania odbywaja się tylko wtedy kiedy dziecko jest w przedszkolu albo z ojcem, to cały czas ja musze przekladac swoje sprawy, obowiązki szukać czasu żeby sie spotkać, ona ani mysli spotkac sie w innym czasie kiedy jej dziecko ma zajcęcie, powiem krótko strasznie mnie to wkur... bo chyba dwie osoby powinny sie po równo dostosowywać a nie tylko jedna strona. Ona ma jakąś obsesje że każdy wolny czas dziecka musi spedzac tylko z nim,(dzieckiem) spedzanie czasu w trójkę nie wchodzi w gre( nie chce poznawac jej dziecka ani z nim spedzac czasu) . Kocham ja ale kazałem jej spier... bo czuje sie jak łoś i że robi ze mnie tylko frajera ktory wypełnia jej czas kiedy nie widzi sie ze swoim synem, doradzcie co robić w takiej sytuacji, z jednej strony tesknie za nia a z drugiej czuje że ewidentnie robi ze mnie wała, prosze o porade, pozdrawiam

  • Zdziwiony 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza porada jest taka, abyś zedytował wpis, bo jest bałaganiarski i pełen błędów.

Druga porada jest taka, że przykładowo ja, nie pochylam się nad problemem opisanym tak zdawkowo i ogólnikowo. Oczkujesz poważnej rady, zachowuj się poważnie.

 

Witaj.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o jaką poradę prosisz właściwie ?

Z wpisu wynika, że zakończyłeś relację gdyż Ci nie odpowiadała. 

Dokonałeś wyboru i poszedłeś tą drogą. Ok, nic nam do tego.

 

Jakiej porady oczekujesz ? Jak dalej żyć? Wygląda na to, że sobie radzisz z życiem i umiesz podejmować trudne decyzje. Gratulacje.Oby tak dalej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty camel masz jakiś problem, ale chyba ze sobą. 

 

Albo akceptujesz to, że mama jest mamą, albo nie. 

 

Jeżeli nie, to idź swoją drogą, a nie wylewaj żali jak nadęty dzieciak. Ukrywała to przed Tobą czy co? Wiedziałeś co robisz.

 

42 minuty temu, camel987 napisał:

Ona ma jakąś obsesje że każdy wolny czas dziecka musi spedzac tylko z nim,(dzieckiem) spedzanie czasu w trójkę nie wchodzi w gre( nie chce poznawac jej dziecka ani z nim spedzac czasu)

To dziecko ma 6 lat. Co ma sobie samo iść pojeździć na gokartach czy do teatru? Co Ty sobie wyobrażasz?

 

A ten ton... dla mnie dramat. Ściana hańby.

 

Co za dzban.

Edytowane przez alfa_sralfa
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zle zostalem zrozumiany, nie mam rzadnych pretensji ze chce z dzieckiem spedzac czasu, mam pretensje o to ze chce go spedzac 100% i ze to ja zawsze mam sie dostosowywać, bylem kilka razy z kobietami ktore mialy dzieci i pierwszy raz mialem sytuacje ze to tylko ja mam kombinowac zeby sie spotkac, i nie mam zadnych pretensji poprostu jak kazdy nie lubie byc obrazany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, camel987 napisał:

bylem kilka razy z kobietami ktore mialy dzieci

Widzę lubisz to ;)

 

Nie wiem czego spodziewałeś się po takiej relacji. Ty nigdy nie będziesz na pierwszym miejscu. Po tych kilku razach można wyciągnąć wniosek.

 

Zrywając dobrze zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, camel987 napisał:

Właśnie czulem sie jak umilacz czasu, i bankomat, 

Seks był nieziemski a czuję się jak umilacz czasu. Bracia pomóżcie, jak mam się czuć, żeby poczuć chuć jak arcybiskup głuć. 

1 godzinę temu, camel987 napisał:

nie ma rzeczy ktorej by nie zrobila w łóżku

A próbowałeś jej wsadzić w cipę parasol i go otworzyć? 

  • Like 3
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, camel987 napisał:

Zakochalem się w kobiecie sex jest nieziemski, nie ma rzeczy ktorej by nie zrobila w łóżku, twierdzi ze z nikim jej nie bylo tak dobrze jak ze mna, i nikogo tak nie kochala jak mnie ale do rzeczy w czym problem.

Single mother wiedza jak urobić misia dupskiem, kolego szkoda, że to tylko w trakcie okresu PROMOCJI potem płać i płacz. Ten tekst, który pogrubiłem wciska każdemu potencjalnemu frajerowi. 

1 godzinę temu, camel987 napisał:

Ona ma 6 letnie dziecko, i nasze spotkania odbywaja się tylko wtedy kiedy dziecko jest w przedszkolu albo z ojcem, to cały czas ja musze przekladac swoje sprawy, obowiązki szukać czasu żeby sie spotkać, ona ani mysli spotkac sie w innym czasie kiedy jej dziecko ma zajcęcie, powiem krótko strasznie mnie to wkur... bo chyba dwie osoby powinny sie po równo dostosowywać a nie tylko jedna strona.

Poszukaj laski bez dzieci i nie biadol. Czego ty się spodziewasz? 

1 godzinę temu, camel987 napisał:

Ona ma jakąś obsesje że każdy wolny czas dziecka musi spedzac tylko z nim,(dzieckiem) spedzanie czasu w trójkę nie wchodzi w gre( nie chce poznawac jej dziecka ani z nim spedzac czasu) .

A gdybyś był takim dzieckiem to byłbyś szczęśliwy, że twoja mama woli spędzać czas z GACHEM niż z tobą? Miej trochę empatii człowieku. 

1 godzinę temu, camel987 napisał:

Kocham ja ale kazałem jej spier... bo czuje sie jak łoś i że robi ze mnie tylko frajera ktory wypełnia jej czas kiedy nie widzi sie ze swoim synem,

Nie kochasz jej, lubisz seks z nią i tyle. Oczy jeszcze ci aż tak cipskiem nie zarosły bo gdyby tak było to byś zniósł to, ponieważ "miłość wszystko zniesie". xD

1 godzinę temu, camel987 napisał:

doradzcie co robić w takiej sytuacji,

Poszukaj laski bez dzieci, nie będzie problemu. 

1 godzinę temu, camel987 napisał:

z jednej strony tesknie za nia a z drugiej czuje że ewidentnie robi ze mnie wała, prosze o porade, pozdrawiam

Tęsknisz za cipką, seksem i hormonami, które ci się wydzielały podczas seksu. 

 

Poza tym pisz poprawnie po Polsku bo aż oczy bolą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, camel987 said:

Kocham ja ale kazałem jej spier... bo czuje sie jak łoś i że robi ze mnie tylko frajera ktory wypełnia jej czas kiedy nie widzi sie ze swoim synem, doradzcie co robić w takiej sytuacji, z jednej strony tesknie za nia a z drugiej czuje że ewidentnie robi ze mnie wała, prosze o porade, pozdrawiam

No trudna sprawa, trudna. Widzę tylko jedno wyjście: poczekać, aż dzieciak pojedzie na studia, i wtedy z powrotem uderzyć do mamuśki. Co to jest, te kilkanaście lat czekania, w obliczu tak potężnej miłości jak wasza, nie? ?

 

 

Jeśli to nie jest troll, to ja jestem arabskim księciem z własną wyspą pełną modelek 10/10.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomko napisał:

Jak pozbyć się dziecka :D.

Chyba już sam na to wpadł (trochę tylko wiek i płeć dziecka się nie zgadza) ?

 

https://dziennikzachodni.pl/ojciec-porzucil-3letnia-corke-w-oknie-zycia-w-katowicach-i-zniknal-wyszedl-z-dzieckiem-na-swiateczny-spacer-szuka-go-policja-z/ar/c1-14680755

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, camel987 napisał:

W audycjach p. Marka często słyszy się jak forum służy zagubionym facetom, tylko temu zdecydowałem się opisać swój problem, co mnie spotkało? Het, obrażanie i wyśmiewanje, w związku z tym proszę usunąć mój wątek, pozdrawiam 

Wyraź się jakoś lepiej, o co chodzi Tobie tu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.