Skocz do zawartości

Dostosowywanie się do kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

@camel987

Nie obrażaj się jak baba. Bracia po prostu tak reagują bo u nas na forum jest mnóstwo wątków o samotnych matkach i ani jedna historia nie skończyła się dobrze. 

Rozumiesz już? Dalej nie wiesz z czym się wiąże związek z taką Panią? 

 

Osobiście nie mam nic przeciwko samotnym matką, nawet cenie jaki trud muszą ponieść wychowując same dzieciaki ale to nie jest materiał na związek, małżeństwo. 

 

A teraz praca domowa dla Ciebie. 

Wpisujesz w naszą wyszukajke słowa "samotna matka" i czytasz. Jeśli jesteś inteligentny i masz instynkt przetrwania będziesz wiedział co zrobić. 

 

Edytowane przez trop
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, camel987 napisał:

Zakochalem się w kobiecie

Będziesz ruchany.

7 godzin temu, camel987 napisał:

nie ma rzeczy ktorej by nie zrobila w łóżku.

 

 Ona ma 6 letnie dziecko.

Nie muszę chyba nic dodawać.

 

7 godzin temu, camel987 napisał:

prosze o porade, pozdrawiam

Co do spędzania czasu z dzieckiem tu jest absolutnie wszystko tak jak na ZDROWĄ kobietę przystało.

 

-Skończ myśleć fiutem.

-To, że dziecko jest ważniejsze od ciebie to normalne

- Dziękuj Bogu, że masz taką a nie jakąś, która ładuje cie w KOSZTA i powinowacenia emocjonalne z dzieckiem.

 

Nie rozumiem z czym autor ma problem?

 

Ma zajebisty układ i jeszcze narzeka. Jak masz problem o jej dziecko tu udaj sie do psychologa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, camel987 napisał:

zasięgnąć państwa porady w sprawie w której sam nie potrafię być obiektywny. Zakochalem się w kobiecie sex jest nieziemski, nie ma rzeczy ktorej by nie zrobila w łóżku, twierdzi ze z nikim jej nie bylo tak dobrze jak ze mna, i nikogo tak nie kochala jak mnie ale do rzeczy w czym problem.

Do tego momentu o mało nie dostałem palpitacji serca, gościu chyba złapał złotą rybkę...

 

8 godzin temu, camel987 napisał:

Ona ma 6 letnie dziecko

... a to tylko karaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, camel987 napisał:

mowila ze tak kocha

Mordko urodziłeś się wczoraj? Kobiety dużo mówią, zazwyczaj mówią, pięknie mówią. Co Ci miała powiedzieć? Ile ona ma lat? Młoda? Zobacz, że samo to, iż jest samotną mamusią pokazuje jak słabą jest pilotką swojego życia. Trzeba było nie zrywać tylko zachować ją sobie do ruchania, ale nie angażować się emocjonalnie, ja bym tak zrobił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ZortlayPL napisał:

Mordko urodziłeś się wczoraj? Kobiety dużo mówią, zazwyczaj mówią, pięknie mówią. Co Ci miała powiedzieć? Ile ona ma lat? Młoda? Zobacz, że samo to, iż jest samotną mamusią pokazuje jak słabą jest pilotką swojego życia. Trzeba było nie zrywać tylko zachować ją sobie do ruchania, ale nie angażować się emocjonalnie, ja bym tak zrobił.

Ma 33 latka, zaangażowałem się, tęsknie ale nie chce być gosciem kiedy jej sie nudzi, zle sie z tym czuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, camel987 napisał:

Ma 33 latka, zaangażowałem się, tęsknie ale nie chce być gosciem kiedy jej sie nudzi, zle sie z tym czuje

Przejdzie Ci szybko, a skoro ona Cie tak traktuje jako czasoumilacz to ty traktuj ją jako jebadło, jak daje seks to git, a jak zakręci kurek to się zmywasz, proste jak drut. I wycofaj te emocje, rozejrzyj się za kimś innym, a ona do rozrywki. Nie cackaj się wogóle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, camel987 napisał:

nie ma rzeczy ktorej by nie zrobila w łóżku, (...) Kocham ja ale kazałem jej spier... bo czuje sie jak łoś i że robi ze mnie tylko frajera ktory wypełnia jej czas kiedy nie widzi sie ze swoim synem, doradzcie co robić w takiej sytuacji, z jednej strony tesknie za nia a z drugiej czuje że ewidentnie robi ze mnie wała, prosze o porade, pozdrawiam

Boy toy zakochał się w znudzonym milfie. W efekcie czego ma problem, że jest tylko od ruchanka, jak bąbelek jest w przedszkolu/u tatusia?

Dobrze rozumiem? 

Niektórym to za dobrze ?

 

Pewnie już tu pisali, żeby się nie pakować w takie układy się jak człowiek łatwo zakochuje.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@camel987 camel nie jesteś też żadnym frajerem, to że uczucia przesłaniają rzeczywistość to naturalna rzecz, trzeba się nauczyć w miarę możliwości je powściągać, traktować kobiety z wzajemnością;) obserwować i adaptować się. Na początku wiadomo troszkę więcej od siebie, ale jak inwestycja się nie zwraca to wycofywać swoje zaangażowanie, ucinać straty w zarodku, albo jak w Twoim przypadku, jeśli pani daje minimum to i Ty po minimalnej, aby zaruchać i nic więcej. Takie jest moje zdanie, to pomaga unikać rozczarowania w wyniku niespełnionych oczekiwań. Ja na przykład, korci mnie teraz, żeby napisać do panny która ma zjazd do kraju z zagranicy i mieliśmy się spotkać, więc się zaparłem i czekam, aż sama coś zaproponuje, bo nie chcę znowu pierwszy wychodzić z inicjatywą. Wiem, że może to nie nastąpić, ale takie życie, hamuje swoje emocje, żeby się nie wkurwiać, że znowu nie wyszło czy coś. Po co to, na co to komu te nerwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ZortlayPL napisał:

@camel987 camel nie jesteś też żadnym frajerem, to że uczucia przesłaniają rzeczywistość to naturalna rzecz, trzeba się nauczyć w miarę możliwości je powściągać, traktować kobiety z wzajemnością;) obserwować i adaptować się. Na początku wiadomo troszkę więcej od siebie, ale jak inwestycja się nie zwraca to wycofywać swoje zaangażowanie, ucinać straty w zarodku, albo jak w Twoim przypadku, jeśli pani daje minimum to i Ty po minimalnej, aby zaruchać i nic więcej. Takie jest moje zdanie, to pomaga unikać rozczarowania w wyniku niespełnionych oczekiwań. Ja na przykład, korci mnie teraz, żeby napisać do panny która ma zjazd do kraju z zagranicy i mieliśmy się spotkać, więc się zaparłem i czekam, aż sama coś zaproponuje, bo nie chcę znowu pierwszy wychodzić z inicjatywą. Wiem, że może to nie nastąpić, ale takie życie, hamuje swoje emocje, żeby się nie wkurwiać, że znowu nie wyszło czy coś. Po co to, na co to komu te nerwy?

Dzięki za te słowa :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2020 o 15:55, camel987 napisał:

Zakochalem się w kobiecie sex jest nieziemski, nie ma rzeczy ktorej by nie zrobila w łóżku, twierdzi ze z nikim jej nie bylo tak dobrze jak ze mna, i nikogo tak nie kochala jak mnie ale do rzeczy w czym problem. Ona ma 6 letnie dziecko

 

Nie czytam dalej. Moja rada: jak najszybciej uciekaj z tego związku, olej ten seks. Seks zawsze jest najlepszy z samotną matką. Ale nie chcesz go! Wierz mi - przeczytaj co przeszedłem:

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ZortlayPL napisał:

Ja na przykład, korci mnie teraz, żeby napisać do panny która ma zjazd do kraju z zagranicy i mieliśmy się spotkać, więc się zaparłem i czekam, aż sama coś zaproponuje, bo nie chcę znowu pierwszy wychodzić z inicjatywą

@camel987 no i widzisz kurwa? No i jednak napisałem pierwszy do niej, nie dałem rady?

Edytowane przez ZortlayPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ZortlayPL napisał:

@camel987 no i widzisz kurwa? No i jednak napisałem pierwszy do niej, nie dałem rady?

Porażki kształtują przyszłego zwycięzce, mi opadły emocje, wiele rzeczy do mnie dotarło, nie będę czyimś czasoumilaczem nawet za cenę  świetnego sexu, zostały mi resztki godności

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Patton napisał:
15 godzin temu, ZortlayPL napisał:

a co ma powiedzieć osoba która nie ma seksu 

A to już zależy od charakteru.

Hę??

 

10 godzin temu, camel987 napisał:
15 godzin temu, ZortlayPL napisał:

@camel987 a co ma powiedzieć osoba która nie ma seksu ani świetnego ani bylejakiego?:)

Zawsze ma rączkę :)

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.