Skocz do zawartości

Związek z bogatą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  wczoraj byłem na spotkaniu z młodą lekarką. Zastanawiam się czy taki związek ma sens bo ja zarabiam około 2500 zł.Dodam do tego, że jest wierząca katoliczką. Mówiła że szuka porządnego faceta. Czy związek z kobietą bogatszą i o wyższym statusie społecznym jest możliwy na dłuższą metę? Jakie macie doświadczenia w tym temacie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, PandaWielki napisał:

Witam,  wczoraj byłem na spotkaniu z młodą lekarką. Zastanawiam się czy taki związek ma sens bo ja zarabiam około 2500 zł.

Pamiętaj że co poruchasz to Twoje ;). Zresztą jeśli to jest np. młoda stażystka. To kokosów też nie zarabia.

Edytowane przez Baca1980
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, PandaWielki said:

Mówiła że szuka porządnego faceta

Każda kobieta mówi, że szuka porządnego faceta. Tylko jaka jest jej definicja tej porządności i co się w tym zawiera, a po drugie jak spotka bad boya to nagle zapomni o porządnym.

15 minutes ago, PandaWielki said:

Dodam do tego, że jest wierząca katoliczką.

A czym się to objawia?

15 minutes ago, PandaWielki said:

Czy związek z kobietą bogatszą i o wyższym statusie społecznym jest możliwy na dłuższą metę?

Znam jeden taki związek, ale status kobiety wynika z tego, że rodzice są bogaci. W rezultacie jej małżonek jest podnóżkiem zarówno jej jak i jej rodziców. Ale na razie to jakoś funkcjonuje. Kupili mu dobry samochód i się cieszy.

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Analconda Tylko ja może dojdę w swoim zawodzie do 4 tys - 5 tys natomiast ona do 15tys -20 tys. Nie mówiąc już o statusie społecznym który ma już teraz.

@Kleofas 1) Porządny facet czyli ją nie zostawi w trudnych chwilach - tak mi mówiła.

2) Katoliczka , chodzi do kościoła, oraz organizacji katolickich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, PandaWielki napisał:

ona do 15tys -20 tys

Jak będzie zapieprzać po 300h w miesiącu to ta. Lekarze to zarabiają - jak już są dziadami i tą kase to mogą sobie wsadzić. To się z nią wiązać możesz i jak będziesz pracował to jeszcze zarobisz więcej od niej. (nie licze 300h pracy w miesiącu bo to już trzeba nie mieć szacunku do siebie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dawny wątal lekko podchodzi pod wymieniony przez Ciebie problem.

Poczytaj oczywiście też komentarze w temacie.

 

39 minut temu, PandaWielki napisał:

Czy związek z kobietą bogatszą i o wyższym statusie społecznym jest możliwy na dłuższą metę?

W dzisiejszych czasach jednogłośnie uznaję, że nie.

Na dłuższą metę kobiecie zaczną rosnąć wymagania do ekstremalnego poziomu.

 

Ostatecznie jednak, spróbuj.

Najlepiej jest przekonać się o tym osobiście.

Chociaż uskutecznić pukanko.

Edytowane przez BRK275
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopie jedno spotkanie, a Ty już temat zakładasz i myślisz o wspólnym życiu, wspólnym domku, dzieciach i ogródku ? Równie dobrze jutro może Ci napisać, że do siebie nie pasujemy i Twoje rozkminy można będzie w kiblu spuścić, czego Ci nie życzę ale jak to dziewczyna poznana przez apke randkową to prawdopodobienstwo jest duże, ale cóż good luck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie. Byłem z kobietą zarabiającą 3-4 razy więcej ode mnie w tamtym czasie o wyższym statusie z zdecydowanie bogatszej rodziny od mojej. Kiedyś usłyszałem tekst "ja swoją połowę na mieszkanie mam, a Ty weź sobie kredyt", nie miałem w planach z nią zamieszkać, ale mocno na to naciskała. Z własnego doświadczenia nie, ale próbuj, jak masz dobrą charyzmę i poczucie własnej wartości to myślę, że jest szansa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być złym prorokiem, ale chyba już może być po ptakach. Ledwie jedna randka, a Ty już myślisz o związku. Jeśli dałeś jej w jakikolwiek sposób do zrozumienia jak bardzo chcesz tego związku na pierwszym spotkaniu, to zapewne pani to błyskawicznie wyłapała. Nawet możesz być tego zupełnie nieświadomy, ale kobiety wyczuwają na odległość potrzebujących, napalonych itp. choćbyś się z tym starał kryć jak najlepiej. Sporo zależy od tego czy już wiadomo czy będzie następne spotkanie i kiedy, jak ono się potoczy, czy będziesz nadal bardzo potrzebujący tej pani. Niestety, ale po jednym spotkaniu już bierzesz pod uwagę związek, który jeszcze tak naprawdę się nie zaczął i być może jest ku temu jeszcze daleko, to raczej usłyszysz na kolejnym spotkaniu, jeśli do niego dojdzie, że ona nie wie co czuje, ale bardzo fajny z ciebie facet:P

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, ze zarabiając 2500 tys trudno mówić o chodzeniu na randki biorąc pod uwagę dzisiejsze ceny. Jeśli 50/50 to i tak aby gdzieś pójść, coś zobaczyć, coś sensownego zjeść - zakładam, że kobieta lekarz nie je kebabów a raczej zdrowe jedzenie i przykładowo chciałaby pójść do teatru lub zobaczyć  jakiś fajny koncert.

Nie wiemy nic o autorze wątku ale chyba nie mieszka z rodzicami bez swojego m. Jak mieszka sam to koszty utrzymania lokalu, wyżywienie i różne opłaty przynajmniej jak dla mnie wykluczają możliwości zaoszczędzenia jakiś większych środków na cokolwiek innego. No chyba, że tylko kawa. Ale ile można się spotykać i pić kawę. 

Aura nie sprzyja spacerom, kieliszek wina można wypić podczas spotkania a wówczas i taxi jest wskazana. Bo zimno i ciemno. Nie mówiąc o jakimś wypadzie poza miasto. Trudna sprawa. Takie realia.  

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To że jest praktykującą katoliczką nic absolutnie nie znaczy!!! 

Coś Wam opowiem. 

Spotykałem się że skrajną katoliczką. Praktycznie codzień do kościoła, uczestniczyła w Oazach, organizowała w kościele jakieś spotkania etc. Zresztą cała rodzina była taka.Non stop kościół. 

To co wyprawiała jak byliśmy na wyjeździe to masakra!! 

Nie będę tu zdradzał aż za bardzo pikantnych szczegółów, powiem tylko że np. uwielbiała jak napierdalam ją bolcem po gębie gdy robiła mi laske. Byliśmy nawet parą. I wiesz co ta katoliczka zrobiła? Zdradziła mnie??????

Kiedyś w przypływie szczerości opowiadała mi że zanim zaczęliśmy się spotykać lizała się z księdzem. Wątpię że to było tylko lizanko. Klecha ją pewnie wyrychał na wszystkie sposoby. Tako to historia... 

Edytowane przez trop
  • Like 4
  • Haha 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PandaWielki napisał:

Witam,  wczoraj byłem na spotkaniu z młodą lekarką. Zastanawiam się czy taki związek ma sens bo ja zarabiam około 2500 zł.Dodam do tego, że jest wierząca katoliczką. Mówiła że szuka porządnego faceta. Czy związek z kobietą bogatszą i o wyższym statusie społecznym jest możliwy na dłuższą metę? Jakie macie doświadczenia w tym temacie? 

Tak jest możliwy, tylko musi zaakceptować to , ze mniej zarabiasz i jesteś na niższym statusie społecznym, jeśli nie, to trzeba się rozstać, bo jak zdecydujesz się, najważniejsze o ile będzie ciebie chciała ta partnerka, to może ci to później wytykać, lecz nie musi. Pierwsza rzecz  AKCEPTACJA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na pewno można nazwać związkiem, relacje w której ktoś pracuje 300h w miesiącu?

Przy takim tempie życia, pani będzie ledwo znajdowała czas, żeby sobie kilka razy w miesiącu "na kimś poskakać"

i to w określonych godzinach, w określonym czasie, po czym prawdopodobnie nie będzie miała siły pogadać i po prostu zaśnie.. :)

Wiadomo, że to duże uproszczenie..

Nie wiem czy bardziej trafne nie było by powiedzenie, że pani już jest mężatką i wyszła za swoją "prace".

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PandaWielki

Bierz ślub bez intercyzy, jak Cię zdradzi puść w skarpetkach, a jak nie to będziecie żyli długo i szczęśliwie.

W obu sytuacjach wygrywasz.

Oczywiście żadnych dzieci bo nie dostaniesz majątku. Przy ewentualnym rozwodzie powołuj się na obniżenie standardu życia.

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 6
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.