Skocz do zawartości

Związek z bogatą


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z mojej rodziny jest teraz radiologiem i ma już tą specjalizację i te kilka ładnych lat doświadczenia. Obecnie ma zamiar założyć działalność gospodarczą i po prostu siedzieć w domu zawierając kontrakty z różnymi placówkami. Oni mu przesyłają wynik a on opisuje. Można sporo zarobić ale tez trzeba mieć wiedzę w tym kierunku.

Teraz, PandaWielki napisał:

@nicknamePowiedziała że ma rodzinę w USA ale zdecydowała że zostaje w Polsce. Czyli ile zarabia na tej specjalizacji?

Musisz ją sam o to spytać. Skąd ja mam to dokładnie wiedzieć. Może 2 tys a może 2.5 tys ale przecież to grosze.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PandaWielki

 

Na specjalizacji około 3400 - 4000 miesięcznie. 

 

Ze specjalizacją I stopnia od 7k w górę (zależy jaka specjalizacja) przy czym warto zaznaczyć, że pracując w przychodniach/ klinikach nie państwowych może być sporo więcej.

 

Zabiegowcy zarabiają 10k +. 

 

Z prywatną praktyką jeśli ma dobrą specjalizację zarabia co najmniej 15k, górna granica jest bardzo wysoka zależy od specjalizacji, doświadczenia, wykształcenia i umiejętności.

 

Dobry specjalista z tytułem doktorskim lub profesorskim potrafi brać 300 - 400 za 15 minutową wizytę lub konsultację, a ruch ma taki, że często trzeba kilka tygodni czekać.

 

 

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mosze Red napisał:

Bez specjalizacji około 3500 - 4000 miesięcznie. 

 

Ze specjalizacją I stopnia od 7k w górę (zależy jaka specjalizacja) przy czym warto zaznaczyć, że pracując w przychodniach/ klinikach nie państwowych może być sporo więcej.

 

Zabiegowcy zarabiają 10k +. 

 

Z prywatną praktyką jeśli ma dobrą specjalizację zarabia co najmniej 15k, górna granica jest bardzo wysoka zależy od specjalizacji, doświadczenia, wykształcenia i umiejętności.

 

Dobry specjalista z tytułem doktorskim lub profesorskim potrafi brać 300 - 400 za 15 minutową wizytę lub konsultację, a ruch ma taki, że często trzeba kilka tygodni czekać.

 

 

No właśnie bez specjalizacji i w trakcie jest to śmieszne 2 z kawałkiem. I wiem co mówię bo mam takie osoby w rodzinie. Te osoby znają inne osoby lekarzy innych specjalności i tak jest wszędzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PandaWielki napisał:

@Mosze Red Znasz związek lekarki z jakimś zwykłym gościem 4tys - 5tys?  Czy też innej dużo bogatszej kobiety z zwykłym facetem? 

@nickname Ostatnio chyba dostali jakieś podwyżki, poza tym czy lekarz bez specjalizacji może dorabiać prywatnie? 

A kto go zatrudni prywatnie bez specjalizacji? Jak coś się stanie to sam będzie miał kłopoty. No chyba, ze jest to gabinet rodziców i po prostu rodzice pomagają kiedy jest zagwozdka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PandaWielki napisał:

Czy też innej dużo bogatszej kobiety z zwykłym facetem? 

A ona niezwykła? 

Gościu, zamiast myślec o kasie, skup się na budowaniu relacji. 

To się może rozbić z setek innych powodów tym bardziej, że się jeszcze nie zaczęło. 

Dasz jej wartość- będzie chciała. 

I jeszcze jedno- poznaj ją lepiej, nie zakładaj z góry że wiara czy zawód ją określają. Można się srodze pomylić. 

 

@Azizi, to jest nas dwóch ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste.

 

Jeśli przejawiasz cechy męskie to  Pani może nie przeszkadzać fakt  że masz niższy status materialny, społeczny od niej.

 

Prowadź ją   w relacji, dominuj w łożu i jak Pańcia się zakocha to pozamiatane, ona Cię wtedy nawet będzie w stanie utrzymywać.

 

emocje w związku > pieniądze  

 

Do tego jak masz wygląd to pozamiatane.

 

Jako 19 letni chłopak byłem przez chwilę w dziwnej sponsorskiej relacji z kobietą po 40 roku życia- płaciła mi różnie po każdym spotkaniu z nią, od 100 do nawet 500 złotych za "  randkę"- zalofciała się we mnie w chuj, jednak źle się

 

na dłuższą metę z tym czułem, zwłaszcza że miała męża, no i się rozstaliśmy, widziałem ją później na mieście z jakimś  innym młokosem - zajebista z niej była maniura i trochę mi tęskno do tego typu układów.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PandaWielki napisał:

 Czy związek z kobietą bogatszą i o wyższym statusie społecznym jest możliwy na dłuższą metę? Jakie macie doświadczenia w tym temacie? 

Nie oglądałeś tytanika? ?? 

Wszystko jest możliwe, tylko miej szalupę dodatkową w pogotowiu :)

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, PandaWielki napisał:

Czy związek z kobietą bogatszą i o wyższym statusie społecznym jest możliwy na dłuższą metę

Wszystko jest możliwe, ale nie wszystko jest równie prawdopodobne, a w Twoim przypadku rachunek prawdopodobieństwa ewidentnie nie jest po Twojej stronie @PandaWielki ;) 

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Mosze Red napisał:

@PandaWielki

 

Na specjalizacji około 3400 - 4000 miesięcznie. 

 

Ze specjalizacją I stopnia od 7k w górę (zależy jaka specjalizacja) przy czym warto zaznaczyć, że pracując w przychodniach/ klinikach nie państwowych może być sporo więcej.

 

Zabiegowcy zarabiają 10k +. 

 

Z prywatną praktyką jeśli ma dobrą specjalizację zarabia co najmniej 15k, górna granica jest bardzo wysoka zależy od specjalizacji, doświadczenia, wykształcenia i umiejętności.

 

Dobry specjalista z tytułem doktorskim lub profesorskim potrafi brać 300 - 400 za 15 minutową wizytę lub konsultację, a ruch ma taki, że często trzeba kilka tygodni czekać.

 

 

A jak wygląda sprawa zarobków jeżeli chodzi o stomatologię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kaszalot napisał:

A jak wygląda sprawa zarobków jeżeli chodzi o stomatologię?

Stomatolog ma łatwiejszy start w sensie, od razu ma większą zdolność zarobkową. Na start zarabia dobrze, później więcej jeśli wyrobi sobie renomę, ale ma niższy sufit czyli nigdy nie dojdzie do zarobków jak kardiochirurg czy neurochirurg o dobrej renomie.

 

Tutaj ile zarobi dużo zależy od lokalizacji gabinetu, czy w wynajętym pomieszczeniu czy we własnym itp. Początkujący stomatolog, który musi wynająć pomieszczenie na gabinet i kupić nowy sprzęt będzie zarabiał mniej jeśli musi się skredytować bo dojdą spłaty. Jeśli dysponuje natomiast własnym pomieszczeniem np. zaaranżuje część własnego domu i ma gotówkę na sprzęt to wiadomo ma łatwiej.

 

Przykładowo moja stomatolog, do której uczęszczam od jakichś 15 lat zarabia na czysto 13 - 14 k  miesięcznie, po uwzględnieniu wszystkich kosztów, podatków i innych danin w tym kosztów utrzymania atrakcyjności wizualnej gabinetu (jakiś remont pomieszczeń + aranżacja poczekalni co kilka lat), koszty amortyzacji sprzętu, pensji dla pomocy stomatologicznej itp. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, Messer said:

Nie chcę Cię obrażać autorze. Ta sytuacja jest do zrobienia, ale z ustawieniem psychicznym jakiego teraz się domyślam, jesteś posiadaczem, to sugeruję, że z tej mąki chleba nie będzie.

@PandaWielki musisz zmienić nastawienie, tak jak @Messer dobrze radzi, nie stawiaj kogoś z racji zawodu wyżej od siebie... Kobiety potrafią to doskonale i wierz mi nie przejmują się tym...

Druga sprawa spotykałem się kiedyś z p. Architekt... jedna z głupszych kobiet jakie znam, bystrzejsze są młodsze asystentki. 

 

Trzecie. Taki młody lekarz na dorobku z tego co kojarzę haruje bardzo dużo. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2020 o 18:39, Analconda napisał:

(nie licze 300h pracy w miesiącu bo to już trzeba nie mieć szacunku do siebie)

Nie do końca. Zależy od intencji i motywacji. Sam, pracując jako project manager, przy niektórych projektach krótkoterminowo pracowałem po 200-300h (praca praktycznie od rana do wieczora, także weekendy, w kilkumiesięcznych ciągach), razem z wyjazdami służbowymi, gdzie np. jeszcze musiałem negocjować warunki kontraktu w języku angielskim. A grafik był tak napięty, że od razu potem szkolenie i powrót do kraju - przekazywanie wiedzy teamowi.

Mimo tego, że praktycznie nie miałem w tym okresie czasu wolnego robiłem to bo widziałem konkretny cel - domknięcie wszystkiego w terminie z jak najlepszą jakością. Było kilka takich akcji i zaliczam te okresy do dobrych, gdyż dzięki temu nastąpił mój rozwój i przemiana. 

Jeśli natomiast ktoś pracuje np. gdzieś na produkcji i napierdala 16h to samo na lince to zgadzam się - jest to fatalne. 

Edytowane przez Xin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Azizi napisał:

No chyba że liczysz na dobrą opiekę medyczną i recepty..I tyle z rodzinnego życia. 

Kolega z pracy miał żonę, która brała dyżury, nie była pielęgniarką, ale lekarzem chyba też nie, sam nie wiem, może praktyki, może

wczesny etap bycia lekarzem, nie do końca się znam. Mówił, że jak ktoś na dyżurze nie kojfnął, to był słaby dzień,

a czasem, to i 3 zejścia się trafiały, a młoda, fajna dziewczyna była, bo ją raz widziałem.

I się zastanawiam, jak po czymś takim dziewczyna ma wrócić do domu i być jeszcze chętna na igraszki, żarciki i

gotowanie kolacji, jak jeszcze parę godzin wcześniej ktoś jej schodził na rękach..

Niby człowiek się nabawia znieczulicy, ale kurde, to wszystko chore jakieś jest.. Nie wyobrażam sobie tak żyć...

W dniu 24.01.2020 o 18:39, Analconda napisał:

(nie licze 300h pracy w miesiącu bo to już trzeba nie mieć szacunku do siebie)

Ja kolegę zrozumiałem tak, że początkujący lekarze zarabiają naprawdę mało i dyżury to jest jedyny sposób, żeby sobie

jakieś godne pieniądze dorobić. A też zdobywasz doświadczenie. Więc oprócz dodatkowego etatu, zapieprzasz w weekendy,

a to są chyba 24h czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie, ale chyba nie można sobie wpaść tylko na 2 godzinki.

2 minuty temu, Mosze Red napisał:

Bliskość śmierci to bardzo silny afrodyzjak dla kobiet. 

Ale mi by coś nie pasowało, jak bym miał żonę i by wróciła napalona po dyżurze :)

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.