Skocz do zawartości

Związek z bogatą


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.01.2020 o 19:14, Mosze Red napisał:

Przykładowo moja stomatolog, do której uczęszczam od jakichś 15 lat

 

49 minut temu, Maszracius_Iustus napisał:

Jak wyciągnąłeś od tej Pani takie info(zarobek) w kraju gdzie raczej tak otwarcie się nie rozmawia o finansach a szczególnie biznesach???

 

Po tylu latach znajomości nie powinno to aż tak dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/24/2020 at 5:39 PM, Analconda said:

Jak będzie zapieprzać po 300h w miesiącu to ta(...) nie licze 300h pracy w miesiącu bo to już trzeba nie mieć szacunku do siebie

Kobiety tyle nie pracują. Mężczyźni tak, kobiety nie. Jak się jej zachce dzieci to od razu się zrobi pół etatu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2020 o 13:21, pillsxp napisał:

Panowie co mu bronicie, niech spróbuje.

Swoją drogą sam chciałbym trafić na bogatą lekarkę :D

Ale lepiej żeby nie była nadgorliwą katoliczką bo to się mogłoby dla mnie źle skończyć.

Gorzej jak się wciągnie i zainwestuje emocjonalne, ona na pewno ma już innego bardziej sytuowanego na oku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adam_z_lodzi napisał:

Szczęściarz, ja tylko dwa razy w życiu trafiłem na kobietę przewyższającą mnie zarobkami i nie udało się stworzyć LTR. Spróbuj, nawet jeśli nie wyjdzie to będziesz miał doświadczenie i porównanie. Biedną zawsze znajdziesz, bo takich jest 90%

Regulamin!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z panią lekarką temat zakończony, trochę dlatego że przez ostatnie tygodnie latałem za moją znajomą w której jestem szaleńczo zakochany, ale ona mi napisała żebym nie robił sobie nadziei, może być to sprawa tego ze ma w USA rodzinę i chce tam wyjechać. Mamy spotkać się w sobotę. Jeszcze w nikim nie byłem, chyba tak zakochany jak w niej. Ile zarabia bibliotekarka w USA?, bo mówiła że tam może dostać prace. Ona w Polsce chcę się chyba tylko zabawić, ja natomiast się w niej tak zakochałem. Co z tym wszystkim zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2020 o 18:09, PandaWielki napisał:

Czy związek z kobietą bogatszą i o wyższym statusie społecznym jest możliwy na dłuższą metę?

 Możliwy, jeśli chcesz być jej lokajem albo ostrym ruchaczem na boku.

Ale spoko,  sama Ci niedługo powie że nie wie co czuje. 

8 godzin temu, PandaWielki napisał:

Jeszcze w nikim nie byłem, chyba tak zakochany jak w niej. Ile zarabia bibliotekarka w USA?,

Ooo dobra partia, te z biblioteki są najporządniejsze, lepsze od lekarek.

...

Ona: Nie możemy się spotykać 

On: Dlaczego?

Ona: Wyjeżdżam na biegun pracować w bibliotece dla niedźwiedzi.

On: Który biegun?

Ona: Obojętnie, spherdalaj.

On: Chłopaki, ile zarabia bibliotekarka dla niedźwiedzi na biegunie? Obojętnie którym. 

Edytowane przez Imbryk
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PandaWielki napisał:

Z panią lekarką temat zakończony, trochę dlatego że przez ostatnie tygodnie latałem za moją znajomą w której jestem szaleńczo zakochany, ale ona mi napisała żebym nie robił sobie nadziei, może być to sprawa tego ze ma w USA rodzinę i chce tam wyjechać. Mamy spotkać się w sobotę. Jeszcze w nikim nie byłem, chyba tak zakochany jak w niej. Ile zarabia bibliotekarka w USA?, bo mówiła że tam może dostać prace. Ona w Polsce chcę się chyba tylko zabawić, ja natomiast się w niej tak zakochałem. Co z tym wszystkim zrobić?

Goschhh, człowieku jesteś masochistą?

 

Nie znaczy nie, odpuść i utnij na zawsze dostałeś bardzo jasną i klarowną informacje, że jesteś przeźroczysty.

9 godzin temu, PandaWielki napisał:

 ja natomiast się w niej tak zakochałem. Co z tym wszystkim zrobić?

Ku*** nic po prostu nic, bo tyle dla Pani znaczysz. Zapomnieć i do przodu, nie wydłużaj agonii.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły jesteś stary. Po jednej randce z lekarką pytasz o związek z bogatą. 

 

9 godzin temu, PandaWielki napisał:

przez ostatnie tygodnie latałem za moją znajomą w której jestem szaleńczo zakochany, ale ona mi napisała żebym nie robił sobie nadziei, może być to sprawa tego ze ma w USA rodzinę i chce tam wyjechać. Mamy spotkać się w sobotę. Jeszcze w nikim nie byłem, chyba tak zakochany jak w niej. Ile zarabia bibliotekarka w USA?, bo mówiła że tam może dostać prace.

Laska ci napisała, żebyś nie robił sobie nadziei, a ty pytasz ile zarabia bibliotekarka w USA. Co następne? Pani sprzeda ci na wędlinach kilogram zwyczajnej a Ty zapytasz o związek ze sprzedawczynią i jej potencjalne zarobki?

 

Zacznij stary żyć realiami a nie mrzonkami, dobrze na tym wyjdziesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.