Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Jak donoszą media wirus z Wuhan powodujący grypopodobne objawy rozprzestrzenia się. Pytanie jaka jest skala zjawiska. Poniżej w  filmik z Chin. Nie jestem lekarzem ani epidemiologiem więc trudno mi powiedzieć na ile sytuacja jest poważna i na ile film jest wiarygodny.

 

 

 

Edytowane przez Kleofas
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam wszystko co posiadam, że amerykanie to rozpylili tak samo jak rozpylają choroby typu ptasia grypa. Pkt 1 zarazić kilka zwierząt Pkt 2 nakręcić aferę Pkt 3 Nabijać hajs ze szczepionek które dodatkowo trują.

  • Like 11
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Analconda napisał:

Stawiam wszystko co posiadam, że amerykanie to rozpylili tak samo jak rozpylają choroby typu ptasia grypa. Pkt 1 zarazić kilka zwierząt Pkt 2 nakręcić aferę Pkt 3 Nabijać hajs ze szczepionek które dodatkowo trują.

Z jednej strony szanuje za posiadanie własnego zdania, ale z drugiej bardziej foliarskiego spiskowego bełkotu nie czytałem jeszcze na tym forum.

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Klariett napisał:

foliarskiego spiskowego bełkotu

XD Może chemtrails to według Ciebie też foliarski bełkot? A szczepionki i 5G są zdrowe co? Żyj w nieświadomości - ale potem ci co gadają, że spiski to najgłościej krzyczą, że ich oszukiwano.

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Analconda napisał:

XD Może chemtrails to według Ciebie też foliarski bełkot? A szczepionki i 5G są zdrowe co? Żyj w nieświadomości - ale potem ci co gadają, że spiski to najgłościej krzyczą, że ich oszukiwano.

Jeśli ktokolwiek ma możliwość tworzenia tak kolosalnych spisków to co najwyżej może wypuszczać takie bajki do internetu żeby odwrócić uwagę od prawdziwych i poważnych rzeczy. Tak mi się wydaje ;)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Analconda napisał:

XD Może chemtrails to według Ciebie też foliarski bełkot? A szczepionki i 5G są zdrowe co? Żyj w nieświadomości - ale potem ci co gadają, że spiski to najgłościej krzyczą, że ich oszukiwano.

Jak mówił Mahatma Gandhi: Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.

5G masz rację w wielu krajach jest zakazane w Polsce ok nie ma problemu.

Szczepionki podobnie czemu wyszczepialność wśród lekarzy wynosi góra 10 do 20 % ??????

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się chciał dowiedzieć ile naprawdę osób umarło od tego "wirusa" a ile w tym czasie umarło na zwykłą grypę.

Pieprzenie o zarazach jest nieco męczące.

 

Tu jest nieco trzeźwiejsze podejście do tematu.

https://wolnemedia.net/ksiega-wyjscia-44/

 

Jeśli ktoś chce "foliarską" wersję proszę.

http://www.prisonplanet.pl/polityka/trzy_miesiace_po_tym_jak,p1336514866

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze sprawdzonego źródła, że w tym mieście w Chinach jest bardzo duże laboratorium zajmujące się m.in. pracą nad szczepionkami i lekami na najgroźniejsze wirusy. Musiał wyskoczyć im przypadkiem lub ktoś wyniósł celowo. Jak ktoś pracuje w laboratorium to wie jak wygląda czasem higiena pracy tam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Boromir napisał:

Jak mówił Mahatma Gandhi: Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.

Problem w tym że taki cytat może sobie przytaczać każdy kiedy mu wygodnie ;). Widziałem nieraz taki komentarz pod np. wykładami Korwina, jak i skrajnych lewicowców. Myślę że Hitler też dostawał takie "autopocieszenia" od swoich początkowych ulubieńców. Koniec końców o niczym to nie świadczy.

26 minut temu, Boromir napisał:

Szczepionki podobnie czemu wyszczepialność wśród lekarzy wynosi góra 10 do 20 % ??????

Proszę o źródło takiej informacji. Znam osobiście kilkunastu lekarzy i każdy na takie teksty reaguje śmiechem. Dla mnie osobiście nie ma tu nic do śmiechu, bo antyszczepionkowcy naprawdę są coraz liczniejsi i stanowią zagrożenie dla siebie i swoich dzieci. 

Ciekawe czy gdy wirus zacznie *odpukać* zbierać żniwo w Europie też będą się tak bronić przed leczeniem i szczepieniami.

  • Like 6
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Klariett napisał:

Ciekawe czy gdy wirus zacznie *odpukać* zbierać żniwo w Europie też będą się tak bronić przed leczeniem i szczepieniami.

 

Skąd założenie, że go tu nie przywklekli nasi dzielni jankescy "sojusznicy"?

Chociaż czekaj, w tym regionie żyje spora liczba jeszcze gorszych wirusów, jeszcze by im zaszkodziło.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, szeregowiec_dolot napisał:

Wiem ze sprawdzonego źródła, że w tym mieście w Chinach jest bardzo duże laboratorium zajmujące się m.in. pracą nad szczepionkami i lekami na najgroźniejsze wirusy. Musiał wyskoczyć im przypadkiem lub ktoś wyniósł celowo. Jak ktoś pracuje w laboratorium to wie jak wygląda czasem higiena pracy tam.

Szczepionki które wstrzykuje się naszym dzieciakom też są produkowane w PRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Klariett napisał:

antyszczepionkowcy naprawdę są coraz liczniejsi i stanowią zagrożenie dla siebie i swoich dzieci

Dziwne, nigdy nie chorowałem a nie mam X szczepień.

Szczepionki to jeden wielki przekręt.

 

Stary się kiedyś na grypę zaszczepił i chorował cały rok - oczywiście przypadek ?

Edytowane przez Analconda
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Analconda napisał:

, nigdy nie chorowałem a nie mam X szczepień.

Bo większość ludzi jest zaszczepiona i nie ma się, z dużym prawdopodobieństwem, od kogo zarazić.

np.: Odra. Aktualnie jest epidemia na Ukrainie i przywożą to do nas. Jak np. z nimi pracujesz/masz kontakty to powodzenia :lol:

 

Wiara w teorie spiskowe to w ogóle ciekawa sprawa :D szczególnie demografia.

-

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Boromir said:

Jak mówił Mahatma Gandhi: Najpierw Cię ignorują...

On tego nigdy nie powiedział.

To po drugie a po pierwsze to brednie, centralnie brednie o tym, że wirus pochodzi od węży mnie rozbawiły do łez. Węże są gadami i to zimnokrwistymi, nie ma takiej opcji, żeby wirus z węży "przeskoczył" na ludzi. To są jaja jak berety.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Analconda napisał:

Szczepionki to jeden wielki przekręt.

?

Zbyt globalna teza żeby argumentować ją w ten sposób. Gdyby tak jak napisałeś 

54 minuty temu, Analconda napisał:

Dziwne, nigdy nie chorowałem a nie mam X szczepień.

Stary się kiedyś na grypę zaszczepił i chorował cały rok - oczywiście przypadek?

było w 99% przypadków może bylby to dobry argument. Tylko że w tak pojedynczym przypadku jak twój grać rolę mogło również milion innych czynników.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Analconda said:

No niezupełnie, tam jest napisane, że pewne leki już używane przy zwalczaniu innych infekcji mogą pomóc, ale nie jest to pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kleofas napisał:

No niezupełnie, tam jest napisane, że pewne leki już używane przy zwalczaniu innych infekcji mogą pomóc, ale nie jest to pewne.

Jak dobrze, słabe Chiny na plus dla nas.?

Wyobrażacie sobie to? Wszyscy się odcinają - Chiny zamknięte nie ma dostaw złomu od nich. Wszystko robią u nas - jakby tamci z tego wszysli to wrócą do swojej biedy i jedno zagrożenie odpada. Zostaje USA i Rosja.

Edytowane przez Analconda
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.