Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.01.2020 o 23:20, Klariett napisał:

 

Ciekawe czy gdy wirus zacznie *odpukać* zbierać żniwo w Europie też będą się tak bronić przed leczeniem i szczepieniami.

https://parenting.pl/szczepienia-sa-zle-czyli-spotkanie-z-prof-maria-majewska

 

https://dziecisawazne.pl/masowe-szczepienia-nie-sa-potrzebne-rozmowa-z-prof-maria-dorota-majewska/

 

A jakich szczepieniach w tym akurat momencie piszesz ? 

Czemu wyszczepialność wśród lekarzy wynosi 10 %  

W dniu 25.01.2020 o 01:04, wrotycz napisał:

Może wypuścili jakiś zarazek z laboratorium, tylko nie chcą się przyznać . a mówią, że węże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleofas napisał:

Ale, że to rosół z nietoperza niby...? To chyba fotomontaż jest ??

Jeśli w Chinach powiesz "dobry piesek" to nie koniecznie jest to przenośnia. Zresztą "bushmeat "zbiera swoje żniwa( podobnie jest w Afryce). Ale tak już jest jak do gara ładuje się co popadnie.

Sanepid jednak nie jest złą instytucją:). Bo u nas byłyby podobne kwiatki tylko że np. z włośnicą w roli głównej lub z brucelozą.

Edytowane przez Baca1980
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś usłyszałem takie powiedzenie:  "Na każdy lek znajdzie się choroba". Żyjemy w takich czasach, że nie wiadomo co było pierwsze - lek czy wirus? (Podobnie jak z zagadką co było pierwsze - jajko czy kura :)Branża farmaceutyczna przynosi olbrzymie pieniądze. Ja podświadomie czuję, że większość chorób, nowotworów można wyleczyć jakimś sposobem ale po co, skoro jest droga chemia i można zarobić na czyjejś krzywdzie? Można też wypuścić wirusa w kraju, w najbardziej zaludnionym kraju na świecie i wyprodukować 1.400.000.000 szczepionek, za które ktoś zapłaci :) 

 

Albo po prostu zbliża się koniec świata. Pożary w Australii, wirus w chinach, w Polsce pierwszy raz od wielu lat zima bardzo gorąca - obawiam się tego co będzie w lato.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Boromir said:
On 1/25/2020 at 12:04 AM, wrotycz said:

Może wypuścili jakiś zarazek z laboratorium, tylko nie chcą się przyznać . a mówią, że węże

--

3 hours ago, Boromir said:
On 1/24/2020 at 10:20 PM, Klariett said:

Ciekawe czy gdy wirus zacznie *odpukać* zbierać żniwo w Europie też będą się tak bronić przed leczeniem i szczepieniami.

szczepienia-sa-zle

Szczepienia na grypę są złe. Na SARS I Wuhan będą takie same.

 

mqdefault.jpg

 

Jestem wielkim sceptykiem szczepionek zrobionych na chybcika, niesprawdzonych i przez to bardziej niebezpiecznych niż sama choroba. Zważywszy na to, że w 1983 amerykański Kongres zezwolił CDC (Centers for Disease Control and Prevention) na przyjmowanie "prezentów" (external gifts) od przemysłu farmaceutycznego i osób prywatnych

 

6z-300x197.jpg

 

oraz, że nie ma już w USA możliwości pozwania do sądu firmy farmaceutycznej za niepożądane objawy szczepionek bo zajął się tym rząd*, zarówno te jak i inne szczepionki stały się niekontrolowane i nie ma nie tylko żadnej możliwości kontroli ich jakości ale tez nie ma narzędzi żeby wymusić takową na producentach.

 

* rząd przejął odpowiedzialność, co wygląda tak, że jak coś jest nie tak to oni cię spławiają, czasem są zmuszeni wypłacić odszkodowanie ale nie wpływają na producenta. A jakość? A jakoś to będzie...

 

----

 

Genom tego wirusa Wuhan-Hu-1 jest już dostępny w Genbanku. Kto chce może sobie go wygenerować w garażu i spowodować epidemię a nawet pandemię.

Nie jestem biochemikiem żeby się wypowiadać na ten temat ale jestem pod wrażeniem szybkości i skuteczności działań chińskich władz, wcale mnie nie dziwi że są barany, które chciały i chcą uciec z kwarantanny tylko po to żeby uciec i zarażać innych.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2020 o 22:41, Klariett napisał:

Z jednej strony szanuje za posiadanie własnego zdania, ale z drugiej bardziej foliarskiego spiskowego bełkotu nie czytałem jeszcze na tym forum.

Jestem ostrożny z teoriami spiskowymi ale jednak jak dla mnie najstraszniejsza - chodzi mi o MK ULTRA - okazała się prawdą. Więc coś to daje do myślenia...

Nie czytajcie o tym bo doła złapiecie. Takie rzeczy się dzieją...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ta jedna. Było tego duuużżżooo więcej. Na szybko znalazłem kilka artykułów w stylu "25 teorii spiskowych które okazały się prawdziwe", tu 12 (akurat się pokrywają), a tu 33. Wszystkie amerykańskie; a co z resztą świata?

W ogóle szafowanie terminem "teoria spiskowa" dowodzi nieznajomości znaczenia słowa "teoria" ani "spisek" i byciu "foliarzem" samemu.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/25/2020 at 12:40 AM, BumTrarara said:

Jak np. z nimi pracujesz/masz kontakty to powodzenia

Jest pewna grupa społeczna, która w szczególny sposób jest zagrożona zachorowaniem np. na grypę. Są to lekarze. Sondaż pokazuje, że 81% lekarzy poleca szczepionki przeciw grypie. Wg danych NIZP- PZH 5-6% lekarzy szczepi się przeciw grypie.

 

Nie jestem antyszczpionkowcem, wklejam bo te dane są interesujące.  

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sparky napisał:

Podsyłam link do strony która na bieżąco aktualizuje rozwój choroby, ilość chorych, lokalizację itd .

Ta mapa jakaś idiotyczna jest.

Przybliżając okazuje się, że de facto zakażonych jest kilka ulic a tak na dzień dobry wygląda to jakby ładny kawałem Chin był zakażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2020 o 19:43, Zbychu napisał:

Pożary w Australii, wirus w chinach, w Polsce pierwszy raz od wielu lat zima bardzo gorąca - obawiam się tego co będzie w lato.

10 lat temu ponad jak jeszcze miałem psa to w grudniu w okolicach wigilii było koło 15 stopnie. Ciepłe zimy są od bardzo dawna tylko człowiek ma krótką pamięć. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy to co nam media sprzedadzą... Czyli to co MAMY wiedzieć... Tak było z bronią jądrową Saddama, atakiem chemicznym w Syrii i wieloma innymi wydarzeniami...

 

Czasami informacje wymykają się spod kontroli jak w przypadku "Talibów w Klewkach". Z Leppera zrobiono wariata a po kilku latach okazało się, że w Szymanach lądowały amerykańskie samoloty z więźniami z Guantanamo... 

 

Polecam film: "Fakty i akty"  (org. "Wag the dog"), który doskonale pokazuje jak można manipulować ludźmi za pomocą mediów.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.