Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Xellos said:

w grupie wiekowej 60 plus PiS ma największą przewagę nad pozostałymi partiami (głosuje na nią ponad 50% zaawansowanych wiekowo wyborców).

To są ludzie, którzy się wychowali w socjalizmie i całe swoje życie tam spędzili. Są głęboko wierzący i praktykujący. Socjalizm oczywiście. To że większość wierzy w boga ma się nijak do socjalizmu. Istotne jest, że wierzą.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Baca1980 said:

Ajwaj. Jak na razie ludzie zarabiają kokosy sprzedając budowlane "pyłówki" po 100 zeta za sztukę:). 

Kurła było kupić miesiąc temu jak były po 10 zeta.

Są i tacy Janusze biznesu.... https://allegro.pl/oferta/maska-antywirusowa-na-koronawirus-medyczna-ffp3-8954286455

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś byłem na zakupach awaryjnych, zrobiłem zapas za 500 zł, myślę, że na miesiąc czasu jedzenia starczy, mam też gaz pieprzowy do obrony, trochę leków, zaps wody pitnej 15 litrów, przy następnych normalnych zakupach, dokupię parę rzeczy do awaryjnego zapasu, część osób w markecie robiła usmieszki, część jak zobaczyła co kupuje, sama sięgała po te same produkty w dużej ilości, pierdole, wolę się zabezpieczyć chociaż na miesiąc, na dwie osoby to koszt po 250 zł, a nie będę trząsł portkami jak się wszystko zacznie na grubo. Jak by ktoś chciał, napisze co dokładnie kupiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Słowianin napisał:

Są i tacy Janusze biznesu

Miszcz! I ludzie kupują. Nieźle tego już sprzedał. Na marginesie w podobnej kumpel fedruję w kopalni. I ma ich spory zapas(dostają od kopalni). Może by co odsprzedał:).

9 minut temu, trop napisał:

Psychoza się jakaś robi normalnie. 

Tera panie to dopiero biznesy ludzie porobią:).

18 minut temu, Mosze Red napisał:

tam podaj listę zakupów.

Pewnie maseczki za pincet cebulionów za sztukę:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwne że się psychoza robi jak wirus się rozprzestrzenia coraz szybciej , w chinach podobno śmiertelność wzrasta. We Włoszech już zaczynają się walki o żywność w sklepach, a to dopiero początek. Ozjasz Mikke gada że koronawirus to porządane zjawisko gdyż słabi wymrą.

Edytowane przez Młody_Pelikan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niektórzy nieźle się dorobią na tych maskach. Tym bardziej, że są jednorazowe. Przypominają się historie z powodzi tysiąclecia, jak sprzedawali wodę pitną za 10x drożej. 

 

Według mnie nie powinno się tego bagatelizować. Nie pamiętam sytuacji w ostatnich 50-lat, kiedy z powodów jakiś epidemii odcinało się miasta / podejmowało takie kroki. Może ktoś mnie oświeci. 

 

Ja już od jakiegoś czasu śledzę temat i powiem Wam, że mocno mi siadło na głowę. Spadło mi samopoczucie. Zrobiłem jakieś zakupy typu ryż, płatki owsiane, które i tak się mają długi termin . To nawet nie chodzi o to, że panikuję, ale nie chcę za jakiś czas denerwować się w kolejkach. 

Edytowane przez Soprano
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://dziennikzachodni.pl/rozstrzelano-nosiciela-koronawirusa-w-korei-polnocnej-zlamal-warunki-kwarantanny/ar/c1-14787786

z 16.02.

 

Jeśli mam za coś chwalić KRLD, to za żelazną dyscyplinę. 

 

Jeśli chodzi o mnie, to mam już dosyć tej psychozy medialnej związanej z koronawirusem, wszędzie widzę nagłówki typu: "Koronawirus coraz bliżej Polski", "Podejrzenie koronawirusa tu i tu".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy dalej myślą ze koncerny chcą zarobić: już zarobili dawno temu, teraz nie chodzi o pieniądze lecz "przerzedzenie stada" do upragnionej liczby 500 mln, dowód: za ptasiej grypy, swinskiej, eboli i zika szczepionki były juz gotowe w ciągu miesiąca, na obecnego wirusa szczepionki będą za ok 2 lata. Ci, którzy sądzą że na grype umiera więcej ludzi: z powodu grypy nikt nie trzyma całych miast i państw pod kwarantanna. Ci, którzy sądzą że wirus zabija tylko starych i chorych na inne choroby: jak to sie ma na przykładzie zgonów lekarzy, pielęgniarek w wieku rozrodczym. Ci, którzy wierzą w przygotowanie polskich władz: ile jest lekarzy, pielęgniarek, ile łóżek i izolatek na wypadek lawinowego wzrostu zachorowań? Jaki jest stan służby zdrowia na dzień dzisiejszy i czy jest ona w stanie poradzić sobie chociażby z chorobami doczesnymi. Nie ma leku i nie będzie na to, skoro dyrektor szpitala umarł na tą zarazę, a miał dostęp do wszelkich leków, co to oznacza? Przestancie gdybac, róbcie zapasy, zabezpieczcie się, bo może sie okazać że za parę dni sklepy będą zamknięte a wy zostaniecie z tym co macie w lodowkach. Przykład: w piątek we Włoszech było 21 razazonych, w sobotę 47, w niedzielę ogłoszono kwarantanne i ludzie zostali do jedzenia z tym co mają w domu. To nie jest grypa, ani przeziębienie, to atakuje od razu płuca. Teraz już wiecie po co te opryski z nieba były potrzebne, żeby przygotować pluca nawet tych najzdrowszych na tą zarazę aby czasem nikt nie popsuł ich planów redukcji stada. Pozdrawiam i zdrowia życzę 

 

Jeden z komentarzy pod artykułem: 

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wedlug-polskich-wladz-epidemia-koronawirusa-na-pewno-dotrze-do-polski?page=1

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sprzedaż masek przeciwpyłowych budowlanych nie podchodzi pod znamiona oszustwa i wprowadzenie konsumentów w błąd? Wolny rynek wolnym rynkiem, ale aukcje i ogłoszenia są kuriozalne. Napisane jakby nadciągała apokalipsa. Prawdą nie jest: "maska na koronawirusa, maska chroni przed koronawirusem" itp.

Ceny od 100 do 400 zł za maski budowlane za 2 zł. Trudno mi uwierzyć, ze ktoś to kupuje w takich cenach. 

Edytowane przez BeyondInfinity
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejaki Nikolai Wyciskanov, hindus z Bukaresztu, jogin z wykształcenia, zakopał się na dwa tygodnie do ziemi, nic nie je, nic nie pije, jedynie co to korzysta z usług golibrody i reklamuje proszek Zomo z dopalaczem w 30tu stopniach bez namaczania. Zaoszczędza na maseczkach i zarabia siano.

Edytowane przez ZortlayPL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BeyondInfinity napisał:

Trudno mi uwierzyć, ze ktoś to kupuje w takich cenach.  

 

Ludzie to debile.

Przecież to bydło nawet nie potrafi odróżnić wirusa od bakterii.

No forumowicze, czym się różnią i jak je zabić?  Ja wiem, wy wiecie. Elita przecież :P

 

Biologia? Oooo panie, była kiedyś, o rozwielitce mówili i się ptaków uczyć kazali. Psiejuchy.

 

Ale @BeyondInfinity masz rację. Interes taki trochę zjebany.

Ja tam z uwagi na sytuację robię przekręty, ale wiecie, rozumiecie. Same grzeszki, żadnych świństw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę obecnie w Bangkoku i potwierdzam , ludzie w większości popierdalają w maskach i na widok osoby bez- czyli mnie, często i gęsto traktują mnie jak „ zakażonego”

 

Moje nowe tajskie koleżanki, płatne kurwy, samotne matki  które robię w hotelach również pytają czy się nie boję wirusa.

 

Moja odpowiedź brzmi: nie, nie boję się, głupie masy ludzkie ulegają telewizyjnej wzmożonej niepotrzebnie nagonce telewizyjnej.

 

W rezultacie podświadomość na to reaguje i zaczyna  wirusa „ pragnąć” na swój sposób. 
 

NIE FASZERUJCIE SWOJEJ PODŚWIADOMOŚCI TELEWIZYJNYM BEŁKOTEM.

 

PS: A ja tymczasem idę znaleść jakiś uliczny ryż z kurczakiem na śniadanie ?

Pozdro z Tajlandii, w chuj tu gorąco i leżę spalony jak kurczak na łóżku, nie dla mnie takie klimaty, jestem biały do szpiku kości.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Trevor napisał:

i się przygotowywać.

Chyba podczas każdego zagrożenia były zdania podzielone co do tego jak się przygotować, wirus przejdzie bokiem mędrki będą mówić "a, nie mówiłem" w necie, wirus wyniszczy ludzkość, bedzie można powiedzieć to samo, ale do odbicia w lustrze hehe. Niech umrze akurat twoja mama, babcia, jakie wrażenia pozostawi wirus? Czytaj o tym w internecie jak inni umierają i mów, że nie jest zle. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.