Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Prezydent Donald Trump ogłosił stan nadzwyczajny w USA, co pozwoli na uruchomienie większych funduszy federalnych w walce z Covid-19.
https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-koronawirus-w-polsce-i-na-swiecie-najnowsze-informacje-na-zy,nId,4379639#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, wrotycz napisał:

glicyna

Nie tylko na wirusa:

"Dla panów w leczeniu łagodnego przerostu gruczołu krokowego zaleca się takie skomponowanie diety, aby dostarczała od 390 do 780 mg tego aminokwasu. Bardzo pomocne przy pokryciu takiego zapotrzebowania jest sięgnięcie po galaretki (żelatyna użyta do ich produkcji to doskonałe źródło glicyny)."

 

https://zasadyzywienia.pl/glicyna.html

 

"Glicyna jest składnikiem pokarmowych występującym w większości produktów wysokobiałkowych – zarówno zwierzęcych (ryby, mięso, produkty mleczne) jak i roślinnych (rośliny strączkowe) – wystarczy więc normalna, urozmaicona dieta, w której kilkukrotnie w ciągu dnia poda się produkty białkowe. Ponadto organizm sam potrafi syntezować ten aminokwas z innych składników."

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to będzie z tymi tirami.

 

Pan premier mówi: Cudzoziemcy NIE, nasi TAK. Transport kołowy TAK, lotniczy i kolejowy NIE (mowa o granicach)

Teraz powiem tak: Obcokrajowiec podobno wjedzie po szczegółowych badaniach na granicy(kilometrowe korki)

A co z obcokrajowcami zagranicznymi pracującymi w transporcie kołowym? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Husquarna napisał:

Powiedzcie mi jak to będzie z tymi tirami.

 

Pan premier mówi: Cudzoziemcy NIE, nasi TAK. Transport kołowy TAK, lotniczy i kolejowy NIE (mowa o granicach)

Teraz powiem tak: Obcokrajowiec podobno wjedzie po szczegółowych badaniach na granicy(kilometrowe korki)

A co z obcokrajowcami zagranicznymi pracującymi w transporcie kołowym? 

Z tego co mówił minister Kamiński, będą odstępstwa od normy. Cudzoziemcy pracujący w Polsce (mający powód, aby wjechać do kraju), będą mogli wrócić do Polski, ale zaraz po przekroczeniu granicy zostaną poddani 14 dniowej kwarantannie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, są już pierwsze przymiarki by płacić kartą jako rzekomym środkiem na bezpieczeństwo "przed wirusami". Nie wiem jakim cudem to ma chronić jak często i tak trzeba podać pin czy się dotyka tego aparatu.

 

Dodatkowo byłem w sklepie, wróciłem 20 min temu i co prawda są braki ale zaraz obok palety do rozładowania z towarem.

Wódka, warzywa, zupki minutki wszystko jest.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z panią w kolejce do kasy w sklepie i pani powiedziała, że spanikowała wczoraj (to tak jak ja) bo zdała sobie sprawę, że za chwile nie będzie mieć co jeść a coś jeść trzeba (to mniej więcej tak jak ja). Nie boję się wirusa. Jestem przygotowany w środki zaradcze i siłownię ale na to, że połowa załogi sklepów, hurtowni, dostawców wykorzysta L4 żeby się urlopować nie byłem przygotowany. W takim układzie niedługo nie będzie co jeść nie tyle dlatego, że ludzie wykupią ale dlatego, że nie będzie miał kto przywieźć, a jeszcze nikt nie zachorował. Przynajmniej w moim mieście. A mogłem zostać na saksach... ale to dygresja.

"Panika" mi się udzieliła bo zdałem sobie sprawę, jak bardzo ludzie spanikowali i co się stanie jak tak dalej pójdzie.

Ktoś tu powiedział, że jesteśmy dwa tygodnie za zachodem w tej kwestii i ma rację. Dwa tygodnie temu James Corbett napisał to:

 

Koronawirus: "Lekarstwo" będzie gorsze od choroby

 

Rozprzestrzenia się. Mutuje się. Roznosi się jak wirus.

Czy ja mówię o koronawirusie? Nie! Mówię o teoriach o koronawirusie.

To naturalny wirus. /Nie, to broń biologiczna stworzona przez człowieka!

Jest mniej zabójczy niż zwykła grypa. / Jest gorszy od hiszpańskiej grypy! / To latający nietoperz AIDS!

Liczby są zaniżone. / Liczby są zawyżone!

Został opatentowany w 2015 roku! / Nie, naprawdę nie został.

Został uwolniony przez przypadek. / Został uwolniony celowo. / Nawet nie istnieje!

Tak, jest tyle teorii o chorobie koronawirusowej 2019 (Covid-19), ile ludzi o niej mówiących. Prawda jest taka, że nie znam prawdy o tym, czym naprawdę jest ten wirus, ani skąd się wziął, ty też nie.

Ale jest coś, co wiemy na pewno, niezależnie od tego, skąd ten wirus pochodzi i czy w ogóle istnieje. Szum i strach oraz panika i pandemonium otaczające tę (rzekomą) epidemię będą o wiele gorsze niż ta choroba mogłaby być kiedykolwiek. Ponieważ, jak już od ponad dekady grzmiałęm, atak z użyciem broni biologicznej (prawdziwej lub zrobionej przez człowieka, fałszywej flagi lub innej) jest doskonałą przykrywką dla mnóstwa punktów porządku dziennego na globalistycznej liście kontrolnej. A im bardziej ludność panikuje, tym bardziej wpada w ręce globalistów.

Oto pięć pozycji z listy życzeń "The Powers That Shouldn't Be", które są dostarczane na srebrnej tacy, gdy ludzie panikują na temat koronawirusa...

 

 

Dwa tygodnie temu. I pomyśleć, że dojście do tego zajęło mi tyle czasu. Taki wstyd!

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MG-42 napisał:

Zobaczymy co będzie się jutro dziać. Coś czuję że mogą przymknąć większe miasta jeśli będzie wzrost zachorowaych

 

Przy tak żenującej ilości robionych testów to oficjalnie zachorowania nie będą tak oszałamiające jak we Włoszech czy Hiszpanii. 

Imo wirus hula mocniej niż 60 osób więc wprowadzą to później niż szybciej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wrotycz napisał:

Na ang. wiki jest napisane, że wszelkie mięsa, nasiona, orzechy i tego typu wysokobiałkowe produkty zawierają jej sporo. Więc można uzupełniać niedobory odżywiając się porządnym jedzeniem

Właśnie dlatego był też link do badań Monsato, że przemysłowe środki ochrony roślin (Roundup) nie powodują "zastępowania" glicyny w uprawach... dlatego też definicja słowa "porządne" jedzenie, zahacza o teorie spisku i aluminiowe czapeczki w kształcie piramidki, w tym przypadku, tej firmy - dużo kontrowersji ją otacza.

Ja tylko podpowiem, że jest to odżywka dla sportowców... bo przecież nie leczy nic, to tylko suplement naturalnego, porządnego pożywienia, które powinno być podstawą zbilansowanej diety. O którą warto dbać w czasach epidemii.

 

Z konferencji premiera Morawieckiego, zapadło mi w pamięć że w tej Unii Europejskiej, sporo krajów od razu wprowadziło zakazy eksportu maseczek, fartuchów, respiratorów etc... Unia unią, a jak co do czego, to każdy za siebie. Ciekawy przyczynek do przyczyn Brexitu. Ciekawy argument na PolExit...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, tak nas czytam w tym całym wariactwie i wiecie co jest najlepsze? Temat przegrywów się skończył i okazało się, że z wielu nieudaczników życiowych powstali sami wirusolodzy, prepersi, ekonomiści, ratownicy medyczni, chemicy, farmaceuci, profesorowie od zarządzania kryzysowego, a i nie można zapomnieć o specjalistach z dziedziny prawa i militariów w naszym kraju. Co jak co, ale tak przygotowani jak my tutaj, to nie jest żaden oddział szpitalny czy wojskowy w naszym kraju, tyłu ekspertów w jednym miejscu hehe hehe ????

 

 

 

PS. Zapomniałem o mówcach motywacyjnych "tylko spokój nas uratuje", "panowie nie dajmy zwariować" itp ??

Edytowane przez Turop
  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still

Ja widziałem tydzień temu chłopaka co stał na przystanku gdzieś może 1 klasa gimnazjum czy co to tam teraz jest, w podobnej masce.

Koleś czekał na autobus w masce, którą noszą goście od broni bakterio biologicznej - jeszcze miał kaptur bo było zimno. Dosłownie przypomniała mi się gra młodości "Syphon Filter" i aktywował mi się prawie wewnętrzny "Janusz" by walnąć mu zdjęcie jak to ludzie przesadzają. Co ciekawe nie miał rękawiczek ale na pewno wirus to weźmie pod uwagę i da mu fory jak ją ściągnie i się podrapie po policzku. 

340?cb=20180505094855

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dobryziomek napisał:

o ja się pytam tych debili co będą zrec jak obejmie ich obowiązkowa kwarantanna i nie będą mogli z domów wychodzić?

Spiżarka i piwnica a nie głupi spęd w marketach. Taki PRLowski surwiwal

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Turop napisał:

sami wirusolodzy, prepersi, ekonomiści, ratownicy medyczni, chemicy, farmaceuci, profesorowie od zarządzania kryzysowego, a i nie można zapomnieć o specjalistach z dziedziny prawa i militariów w naszym kraju

Zapomniałeś o flagowych ekspertach forum: Chadolog. 

 

Dzisiaj byłem w Selgrosie w Katowicach. 

Półki z mięsem, ryżem, kaszami, warzywami, rękawiczkami ojebane do zera, makaronu coś tam było.

 

 

P.S.

Panowie nie martwcie się. 

Śluby będzie można brać :D 

 

Miyakejima+masks+2.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.