Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Patton napisał:

Jestem przeciwny szpiegowaniu, ale dozór policyjny to za mało, bo przyjeżdżają raz na dzień, a oni wychodzą. Nie wiadomo co lepsze, druga sprawa co jak ktos ma starą nokie 3310?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, spacemarine napisał:

druga sprawa co jak ktos ma starą nokie 3310?

Takie rzeczy zawsze robi się pod większość. Ale zapewne i na Nokię 3310 jest jakiś sposób.

 

5 minut temu, Perun82 napisał:

Odpowiednio ludzi zastraszyć i sami siebie będą pilnować, donosić 

Kiedyś jednemu wąsatemu Gruzinowi, udało się to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno zaraz po zawieszeniu zajęć szkolnych część narodu stadnie wybrała się na zagraniczne wakacje. A tutaj w temacie podróży:

https://natemat.pl/302679,koronawirus-a-podroz-tak-wygladaja-powroty-polakow-z-zagranicy

 

Aż mi przykro, że żyję z takim bydłem w jednym kraju. A tzw. polonia z Albionu powinna siedzieć na tyłkach - tam, gdzie postanowili żyć, pracować i płacić podatki. Czyli nie w Polsce.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że jakaś mucha mi się przy oknie kręciła, nie wiem czy to nie był komar, naszła mnie taka refleksja:

 

Co jeśli komary będą roznosiły koronawirusa? Dają radę z malarią, czyli pasożytem, to koronawirus nie powinien być wyzwaniem w kwestii transportu. Panie i Panowie, jesteśmy w dupie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Imiennik napisał:

 

Co jeśli komary będą roznosiły koronawirusa? Dają radę z malarią, czyli pasożytem, to koronawirus nie powinien być wyzwaniem w kwestii transportu. Panie i Panowie, jesteśmy w dupie :D

Rok 2020. Zamiast w latających autach w koloni na księżycu, kitramy się w piwnicach przed komarami. Niekoloryzowane.

Edytowane przez hogen
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 min temu

Poznańscy ratownicy medyczni zaapelowali do mieszkańców o wskazanie im możliwości kupna ubiorów ochronnych wykorzystywanych np. w lakiernictwie. Przez zagrożenie koronawirusem zapasy pakietów ochrony biologicznej pogotowia w Poznaniu praktycznie się wyczerpały.

 

19 min temu

Wojewoda śląski Jarosław Wieczorek zaapelował we wtorek do wszystkich działających w regionie producentów respiratorów i kardiomonitorów o przekazanie informacji o rodzaju i liczbie posiadanego sprzętu tego typu.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Koronawirus-w-Polsce.-Dariusz-Piontkowski-prawdopodobnie-przerwa-w-szkolach-bedziw-wydluzona

 

"- Prawdopodobnie dwutygodniowa przerwa w szkołach zostanie wydłużona - powiedział we wtorek minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski. Zaznaczył, że decyzja w tej sprawie będzie wynikać z wytycznych ministra zdrowia i GIS. Zapewnił, że system edukacji jest do tego przygotowywany."
 

Edytowane przez Nonconformist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władze Włoch poinformowały o 345 nowych przypadkach śmiertelnych koronawirusa w tym kraju.

 

Od wczoraj zdiagnozowano 2 989 nowych zachorowań na COVID-19, przez co całkowity bilans zakażonych we Włoszech wzrósł do 31 506 osób. Wyleczonych zostało 2 941 pacjentów, zmarło już 2503.

Hospitalizowanych obecnie jest 12 894 pacjentów, a 11 108 chorych przebywa w warunkach izolacji domowej. Na oddziałach intensywnej terapii przebywa 2 060 pacjentów. Liczba ta wzrosła od wczoraj o 209 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 min temu

Władze Szwajcarii wezwały we wtorek obywateli do ścisłego przestrzegania wszystkich urzędowych zaleceń dotyczących zwalczania koronawirusa. Ostrzegły, że dalszy wzrost liczby zakażonych może spowodować przepełnienie szpitalnych oddziałów intensywnej terapii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.