Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, bassfreak napisał:

Polacy to jednak bydło.

Ogólnie w sytuacji kryzysowej wychodzi prawdziwe oblicze "człowieka" niezależnie od pochodzenia. Żadna nowość. Większość inwentarza zachowuje się tak nawet w czasie tzw. "pokoju".

Edytowane przez Perun82
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę... 

 

Czy wyobrażacie sobie że do czasu wynalezienia 100% szczepionki, nie dezynfekujecie rąk? 

 

Nawet gdyby rząd ogłosił że już po wszystkim, to i tak we mnie pozostanie taki nawyk na długo! 

 

Ja muszę pracować teraz i jedyny pewny dla mnie sposób to dezynfekcja rąk. I jakoś tak mi się zakodowało że jak tego nie zrobię to czuję dyskomfort jakbym sobie fajki nie zapalił! 

To samo po zatankowaniu samochodu czy wyjściu ze sklepu. 

 

Muszę odkażać!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, samiecżeta napisał:

Czy wyobrażacie sobie że do czasu wynalezienia 100% szczepionki, nie dezynfekujecie rąk? 

 

Nawet gdyby rząd ogłosił że już po wszystkim, to i tak we mnie pozostanie taki nawyk na długo! 

 

Ja muszę pracować teraz i jedyny pewny dla mnie sposób to dezynfekcja rąk. I jakoś tak mi się zakodowało że jak tego nie zrobię to czuję dyskomfort jakbym sobie fajki nie zapalił! 

To samo po zatankowaniu samochodu czy wyjściu ze sklepu. 

 

Muszę odkażać!!! 

 

Obawiam się, że ześwirowałeś :)

 

Nie odkażam, myję.

Tak jak zwykle trzy razy, mam takiego jobla.

Pierwszy raz z grubsza, drugi coby wymyć resztę a trzeci bo i boh trojcu ljubit`.

 

Jednak zapewniam cię, że nie latam jak ten ciul z płynem do odkażania, nie rujnuję skóry dłoni przesuszaniem i w ogóle zachowuję się normalnie.

Nie daję sobie jakiejś sztucznie wygenerowanej obsesji wejść na głowę.

Moje prywatne pierdolce mi wystarczają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystki są manipulowane już od dawien dawna i wcale bym się nie zdziwił jakby było też i w tym przypadku. Pod płaszczykiem nie wzbudzania w społeczeństwie paniki ukrywa się dane wrażliwe by później je wykorzystać w korzystny dla siebie sposób. 

 

Podobnie ma się sprawa z fałszowaniem statystyk odnośnie umieralności na nowotwory. W karty zgonów nie wpisuje się nowotworu jak przyczyny tylko na przykład wylew, niedrożności, powikłania po ..., niewydolność etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy narracji za 4-6 tygodni jak gospodarka zacznie się sypać. Wtedy jakby nigdy nic powrót do roboty, zgromadzeń?  Nie będzie ważne ludzkie zdrowie czy życie - konsumpcja musi być inaczej nie ma naszej cywilizacji. Piękne. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

260 osób zmarło w ciągu ostatniej doby w Wielkiej Brytanii z powodu koronawirusa, co jest największą do tej pory liczbą od początku epidemii - podało w sobotę brytyjskie ministerstwo zdrowia. W efekcie łączna liczba ofiar śmiertelnych sięgnęła 1019.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rycerz76 napisał:

Chodzi tylko i wyłącznie o wybory i ten nieszczęsny pijar jak to władza pisowska walczy dzielnie z zarazą.

Tylko ciekawe, jak utrzymają ten pijar, jak nastąpi u nas znaczny wzrost zachorowań.

Będą kłamać w żywe oczy, w telewizji "publicznej", żeby wykopać swój elektorat do urn?

 

Ludzie uwierzą że jak dostaną inny długopis to będzie bezpiecznie?

Teraz mamy siedzieć w domach, jak wychodzić, to max dwie osoby, ale wyborów to się nie tyczy?

 

Zastanawia mnie czy przejdzie, taka bezczelna ściema.

 

 

Edytowane przez Kali(NIE)baka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

Każdy powinien go przeczytać:

 

"02. To nieprawda, że chorują głównie ludzie starsi. Średni wiek pacjenta w Nowym Jorku to 45 lat. Czyli ja. Najmłodszy pacjent ma 3 tygodnie. Pojawia się też niepokojąca liczba przypadków wśród dzieci na Long Island. Tak może być gdziekolwiek. Z raportu z Wuhan wiemy, że choroba przebiega w ok. 20% poważnie. Słychać takie przypadki w Nowym Jorku. Młodzi silni ludzie nie mogą dojść do łazienki. Duszą się. A nie mają daleko, mieszkania nowojorskie, są wielkości średniej szafy. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, rycerz76 said:

U nas powinni zablokować aglomeracje tylko transport itd. ciekawe czemu tego nie robią?

W wielu krajach wprowadzono stan wyjątkowy. W Polsce też powinno się to zrobić już dwa tygodnie temu. Rząd tego nie robi, bo boi się konotacji ze stanem wojennym, przynajmniej tak mi się wydaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, spacemarine napisał:

Świetny tekst

 

2 minuty temu, spacemarine napisał:

Każdy powinien go przeczytać

Owszem. Niestety, ten tekst w opozycji do tego co knuje nasz rząd, rodzi we mnie zgrzyt. 

 

Czuje, że ludzie mogą zostać wysłani na samobójczą misję o kryptonimie 

"Utrzymać rząd przy władzy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.