Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Obliteraror napisał:

o drugie, dorabianie się na ludzkiej krzywdzie jest dla mnie odrażające, uznaję to za współczesne szmalcownictwo rodem ze sprzedawania chleba powodzianom za paskarskie ceny.

Na wojnie zawsze się można było obłowić. 

 

A teraz mamy Stan woje..pandemii :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Obliteraror napisał:

Po pierwsze, np. taka gastronomia to ciężki kawałek chleba, również w prospericie czy tam normalnych realiach.

Dla kogo ciężki? Dla pracowników, mam na myśli sieciówki. Zatrudni się kucharzy, kelnerki, menagerowi sypnie grosz więcej, kierownikowi dwa grosze, są jeszcze kierownicy regionalni, strukrura jak w korpo, a góra może mieć kilka sieci pod sobą. To jak obóz koncentracyjny który się sam pilnuje. Ludzie za pracą pójdą bo innego wyjścia nie będzie, a większość jeszcze podziękuję za plakietkę z wypisanym stanowiskiem kierowniczym :)

 

29 minut temu, Obliteraror napisał:

Po drugie, dorabianie się na ludzkiej krzywdzie jest dla mnie odrażające

Dla Ciebie i dla mnie tak, ale są jeszcze inni ludzie. Tak się składa, że są u władzy.

29 minut temu, Obliteraror napisał:

Po trzecie - cholera wie, kiedy wróci gastronomia w pełnej skali więc i tak można utopić pieniądze

Tak samo jak Rockefeller utopił na giełdzie. Ogarnij że ktoś tym kieruje i wie co się opłaci a co nie. Obostrzenia znikną jak kapitał zostanie przejęty za czapkę czereśni. Nie pamiętasz co było w USA na początku XXw? Wszystko zamknięte, nic się nie opłacało, masa pustych domów i lokali. Ile to minęło? Jakieś 100 lat? Tamten kryzys to był dobry pretekst do wprowadzenia polityki opiekuńczej, socjalizmu, rozlało się to wszędzie. Teraz szykują NWO, widać to jak na dłoni, nawet się z tym nie kryją i można to wyłapać z oficjalnych mediów.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Imiennik napisał:

Tak samo jak Rockefeller utopił na giełdzie. Ogarnij że ktoś tym kieruje i wie co się opłaci a co nie. Obostrzenia znikną jak kapitał zostanie przejęty za czapkę czereśni. Nie pamiętasz co było w USA na początku XXw? Wszystko zamknięte, nic się nie opłacało, masa pustych domów i lokali. Ile to minęło? Jakieś 100 lat? Tamten kryzys to był dobry pretekst do wprowadzenia polityki opiekuńczej, socjalizmu, rozlało się to wszędzie. Teraz szykują NWO, widać to jak na dłoni, nawet się z tym nie kryją i można to wyłapać z oficjalnych mediów.

https://www.onet.pl/informacje/magazynkontakt/rynek-versus-spoleczenstwo-czy-polske-czeka-zapasc-cywilizacyjna/3ly7lmt,30bc1058

 

Po przez takie artykułu powoli nas do tego szykują.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Perun82 said:

Po przez takie artykułu powoli nas do tego szykują.

Jest "recepta" na bezrobocie pełna regulacja rynku pracy. W PRL przynajmniej można było wierzyć w "budowanie lepszej socjalistycznej przyszłości".

W korpo-rządowym socjalizmie nie będzie nawet opium dla mas, jedynie kij. 

 

"– Rynek pracy jest w Polsce w dużym stopniu zderegulowany. Dziesiątki tysięcy ludzi straciło więc swoje dochody w bardzo krótkim czasie. Polska nie jest obecnie państwem zdolnym do przeciwstawienia się załamaniu na rynku pracy. Nasz system zabezpieczenia społecznego jest niezwykle skromny i dziurawy."

Edytowane przez Orybazy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Perun82 said:

Regulacji wszystkiego co się da - szczególnie związane z człowiekiem.

Jednego tylko się nie da regulować, tego co człowiek myśli. Można robić mu papkę z mózgu propagandą ale nie każdy jest podatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytaczam znaleziony cytat:

 

Rząd mówiący o pandemii, lockdownach i obostrzeniach jest jak ćpun mówiący o heroinie. Nie odda kolejnej działki dobrowolnie, trzeba mu ją wyrwać siłą. Uzależnili się od narzędzi opresji, nadużyć i robienia afer, przejmowania majątków (hoteli biznesów), drukowania pieniędzy z powietrza, wprowadzania nowych przpisów z dupy i kolejncyh fal propagandy strachu . Wszystko napędzane przez zdegenerowanych, alkoholicznych dziadków nie mających światu nic do zaoferowania. W dodatku działających pod dyktat wielkich koncernów, mających w dupie dobro ludzkości jako takiej.

 

Plandemia skończy się gdy ludzkość zrozumie że ona nie ma się nigdy skończyć, bo nie chodzi o wirusa czy czyjeś zdrowie. Dopiero wielki społeczny, wspólny protest i odwołanie tej hucpy może zakończyć to szaleństwo!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Martius777 napisał:

Plandemia skończy się gdy ludzkość zrozumie że ona nie ma się nigdy skończyć, bo nie chodzi o wirusa czy czyjeś zdrowie. Dopiero wielki społeczny, wspólny protest i odwołanie tej hucpy może zakończyć to szaleństwo!

Media głównego nurtu mówią co innego! Jak się wyszczepimy to będzie koniec! Ja im wierzę ;) Poczytaj se Wyborczą chłopie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Obliteraror napisał:

Główne ograniczenie w towarze, jakie widzę obecnie (pomijając lockdowny) to brak szczepionki na wolnym rynku dla chętnych.

Nie ma i nie będzie, chyba że na czarno, ale wtedy będziesz musiał przyjąć kolejną, "legalną".

 

Dlaczego nie ma? Bo rząd musi wiedzieć kto się zaszczepił, a kto nie. Po co im to? 

 

2 godziny temu, Perun82 napisał:

To oczywiste. Po pierwsze, wydają więcej niż mają, po drugie kasa idzie na bezproduktywny socjal, a nie na coś pożytecznego.

Powodów jest więcej, ale pewnie każdy je zna.

 

2 godziny temu, Martius777 napisał:

Chcecie tego?

https://m.jbzd.com.pl/obr/1785633/elo

Leżanki na plaży tylko dla zaszczepionych!

Taka powtórka z historii

 

429px-Nur_fur_deutsche.jpg

 

56 minut temu, Messer napisał:

Prosto.

155307797_2110096852465428_3735410631479

Ekspert, jak widać nie tylko w zakresie wirusa haha

 

Już widzę, jak ci przedsiębiorcy rywalizują z Kulczykiem.

 

45 minut temu, Garrett napisał:

Media głównego nurtu mówią co innego! Jak się wyszczepimy to będzie koniec! Ja im wierzę ;) Poczytaj se Wyborczą chłopie :D

Ja natomiast widzę w mediach coraz więcej podprogowych głosów, która mają nam wtłoczyć do durnego łba, że szczepioneczki nie ochronią nas przez nowymi mutacjami covid.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, cst9191 napisał:

Dlaczego nie ma? Bo rząd musi wiedzieć kto się zaszczepił, a kto nie. Po co im to? 

Fakt, dobry argument.

 

52 minuty temu, cst9191 napisał:

Ekspert, jak widać nie tylko w zakresie wirusa haha

 

Już widzę, jak ci przedsiębiorcy rywalizują z Kulczykiem.

 

Skandaliczna i bezczelna wypowiedź Horbana. Po lekarzu jednak spodziewałbym się większej kultury i zrozumienia całej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Obliteraror napisał:

Skandaliczna i bezczelna wypowiedź Horbana. Po lekarzu jednak spodziewałbym się większej kultury i zrozumienia całej sytuacji.

Ten gość co się nie odezwie, to pierdzieli kompletne głupoty.

 

Pod koniec starego roku stwierdził, że:

 

Tańczmy, ale dwa metry od siebie. Ja już wiem, że każdy młody kiedyś będzie stary, a do tego może być chory i może umrzeć. A tak naprawdę to rekomenduję, żeby przenieść tego sylwestra na sierpień. Albo nie, lepiej na lipiec. Wtedy będzie sporo witaminy D"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Perun82 said:

To była jedna z części. Teraz jest kolejna..pytanie co będzie w następnym sezonie.

Coś szokującego, abstrakcyjnego, straszliwego i nie do sprawdzenia przez Kowalskiego 🤔

 

Może asteroida zmierzająca w kierunku ziemi? Extinction przeżyją tylko poczwórnie zaszczepieni, bo będą mieli prawo do miejsca w schronie. Albo z implantem w mózgu. 

 

Wyobrażacie to sobie? Masowa wyprzedaż majątków za bezcen. Wojsko na ulicach żeby powstrzymywać niepokoje. 

 

A potem się ogłosi, że asteroida o piczy włos Ziemię minęła dzięki bohaterskiej postawie rządów. Janusze wydadzą ryk zachwytu i kupią od razu po 100 maseczek na zapas. 

 

Endless possibilities. 🤔

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 hours ago, Rnext said:

Często się widuje dziennikarskie "wypoty" w takim tonie. Naprawdę zastanawiam się, czy ci ludzie są tak bezdennie i autentycznie, nazwijmy to - ograniczeni, że sami sobie w to wierzą czy raczej wpasowują się w zamówioną narrację

 

5 hours ago, Anonim84 said:

Ci dziennikarze pewnie muszą to klepać, bo by ich z roboty wyrzucili.

 

Nie wiadomo czy pani tak pisze na zamówienie czy sama w to wierzy. Nie wiemy tego bo się nam nie zwierza ale obie opcje są równie prawdopodobne. Z tonu i doboru słów w jej wypowiedzi wynika, że ona to pisała "od siebie", "swoimi słowami" więc wierzy a jednocześnie jest dziennikarką a dziennikarz jest od pisania jak... wiadomo.

 

Dawno, dawno temu (100+ lat) w Ameryce, dziennikarz John Swinton powiedział coś co ma zastosowanie do dzisiaj:

 

W Ameryce nie ma czegoś takiego jak niezależna prasa, chyba że w wiejskich miasteczkach.
Wszyscy (wy dziennikarze) jesteście niewolnikami. Wy to wiecie i ja to wiem. Nie ma wśród was nikogo, kto odważyłby się wyrazić uczciwą opinię. Gdybyście ją wyrazili, wiedzielibyście z góry, że nigdy nie ukaże się w druku. Płacą mi 150 dolarów za to, że nie dopuszczam uczciwych opinii do gazety, z którą jestem związany. Inni z was otrzymują podobne pensje za robienie podobnych rzeczy.

(@wikiquotes)


Jak dla mnie to wygląda, że ta pani choruje na oba syndromy, a to już jest nieuleczalne.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pieprzenie:

 

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-prof-wlodzimierz-gut-o-rozwoju-pandemii-w-polsce-bogacimy-si,nId,5079655

 

Ten koleś jest z kosmosy po prostu....

 

3 godziny temu, cst9191 napisał:

Ja natomiast widzę w mediach coraz więcej podprogowych głosów, która mają nam wtłoczyć do durnego łba, że szczepioneczki nie ochronią nas przez nowymi mutacjami covid.

Tylko co to gadanie ma na celu? Hmmm może to że jesienią powiedzą ze 4 fala bo nowe mutacje? I nadal lokdałn itp.??  I nowa tura szczepień?? Kurde, przecież nawet pierwszej nie skończą do 2022 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.