Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Kapitan Horyzont napisał:

@Jonash no ale zamykają, czy nadal działa?

Bronią się rękami i nogami i działa. Siłownia duża ale klubowicze ogarnięci, udają że przestrzegają tych wszystkich reżimów sanitarnych i jakoś nie zamykają. 

Edytowane przez Jonash
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, IBRA napisał:

@Jonash

Nie idzie zamknąć dzwi i ich nie wpuszczać?

Z tego co wiem to jest to zamknięte koło. Policja daje zawiadomienie do sanepidu a ten ma podkładkę że musi wykonać kontrolę. Nie wpuszczenie sanepidu po zgłoszeniu od Policji że są nieścisłości wiązałoby się z zamknięciem klubu a to, że Policja wysyła notatkę faksem parę razy dziennie i w ten sposób kontynuują ten cyrk to inna bajka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rnext napisał:

A widzisz pokrywanie się zapowiedzi przekazanych przez Attali z rzeczywistością? 

 

Nie. Widzę opisywanie rzeczywistości błędnymi przesłankami i unikanie pokazania realnego winowajcy światowych kłopotów. Poza tym prędzej czy później świat wróci do normy, jak wrócił Izrael. Łańcuchy dostaw nadal mają trudności (trudno z tym polemizować), ale to też oceniam jako przejściowy kłopot, nie tyczący się każdej branży. Połączenie ideologicznie motywowanej polityki klimatycznej (tutaj zdania nie zmieniłem. To humbug, szkodliwy w długim horyzoncie czasowym i nierealny do zrobienia bez stuprocentowego udziału największych trucicieli, tj. Chin i USA), z wirusem to naprawdę totalny odjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Rnext napisał:

Teraz Gates się "rozpruł", że "lockdowny to zbyt mało, by powstrzymać zmiany klimatyczne".

Gates miał sesję pytań od internautów, tłumaczył, jak oszczędza zasoby planety. Dla mnie to jakiś kompletny absurd, trudno to nawet skomentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Obliteraror said:

Widzę opisywanie rzeczywistości błędnymi przesłankami i unikanie pokazania realnego winowajcy światowych kłopotów.

Ulegasz właśnie tej transformacji percepcji ofiary, uznającej winnymi, nie tych, którzy decydują o tym, co się dzieje. Z drugiej strony, wskazywanie Chińczyków jako biologicznych agresorów jest przecież jedną z "teorii spiskowych" których z definicji nie uznajesz. Nic nie rozumiem. 

5 minutes ago, Obliteraror said:

Poza tym prędzej czy później świat wróci do normy, jak wrócił Izrael

Obejrzyj sobie filmiki pozamainstreamowe z Izraela, zobaczysz tą nową normę. Wystarczy odwrócić głowę od oficjalnego przekazu rozbawionych ludzi w knajpach. 

Zresztą sam minister Niedzielski wyraźnie powiedział, że nigdy nie wrócimy do świata sprzed pandemii. Ale może jesteś lepiej poinformowany ;)

 

8 minutes ago, Kapitan Horyzont said:

Gates miał sesję pytań od internautów, tłumaczył, jak oszczędza zasoby planety

Masz linka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rnext napisał:

Ulegasz właśnie tej transformacji percepcji ofiary, uznającej winnymi, nie tych, którzy decydują o tym, co się dzieje. Z drugiej strony, wskazywanie Chińczyków jako biologicznych agresorów jest przecież jedną z "teorii spiskowych" których z definicji nie uznajesz. Nic nie rozumiem. 

 

Dokładnie, to jedna z teorii spiskowych. Najbardziej dla mnie prawdopodobna i realna, bo całość składa się do kupy :) Czy ja kiedyś twierdziłem, że ex-ante każda taka teoria to wariactwo? Historia świata to również historia spisków. Ja mówię o ewidentnych wariactwach.

 

1 godzinę temu, Rnext napisał:

Obejrzyj sobie filmiki pozamainstreamowe z Izraela, zobaczysz tą nową normę. Wystarczy odwrócić głowę od oficjalnego przekazu rozbawionych ludzi w knajpach. 

Zresztą sam minister Niedzielski wyraźnie powiedział, że nigdy nie wrócimy do świata sprzed pandemii. Ale może jesteś lepiej poinformowany

 

Te z żółtymi napisami? :) Rozumiem, że Bibi wynajął statystów i stworzył wioski potiomkinowskie, a życie tam nie wróciło do normy? Przestałem ich śledzić gdy rozpocząć się miały szczepienia nastolatków, ale zakładam, że już po i kraj wrócił do normalnego funkcjonowania. Drugi po Tajwanie. Kto nie zlekceważył zagrożenia, wygrał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Obliteraror said:

Te z żółtymi napisami? :)

Nie wiem czy TVN24 daje żółte napisy, ale może masz jakiś filtr na monitorze ;)

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/koniec-pandemii-minister-zdrowia-nigdy-juz-nie-wrocimy-do-swiata-sprzed-pandemii/9esmv46

7 minutes ago, Obliteraror said:

Czy ja kiedyś twierdziłem, że ex-ante każda taka teoria to wariactwo?

Owszem, dość jednoznacznie manifestowałeś niewiarę w spiski. Nawet raz skwitowałem Twój sceptycyzm, słowami że "historia świata jest historią spisków" a kto inny podrzucił Ci linka do materiału "-ileśtam teorii spiskowych które okazały się prawdą". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rnext napisał:

Owszem, dość jednoznacznie manifestowałeś niewiarę w spiski. Nawet raz skwitowałem Twój sceptycyzm, słowami że "historia świata jest historią spisków" a kto inny podrzucił Ci linka do materiału "-ileśtam teorii spiskowych które okazały się prawdą". 

Pamiętam :) Ale powtórzę - wrzucanie wszystkich teorii spiskowych do jednego worka jedynie zaciemnia obraz i legenduje największe wariactwa. Sam pisałem kilka razy o tym, co uznaję osobiście za prawdziwe teorie spiskowe, vide zamach na Sikorskiego przez Anglików, afera Iran - Contras czy londyński lot Hoessa, albo zatopienie Lusitanii. A Niedzielski - wybacz. Za często szukasz drugiego dna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych wszystkich zachwycających się urokiem swojego ciała i jęczących otworzyć otworzyć...

Kurwa, są lasy, drogi, boiska, bieżnie, piwnice, allegro (można się zaopatrzyć w potrzebny sprzęt) i niech się w końcu skończy ten kult ciała i jęczenie tych wszystkich durni - co nie ma co wrzucać na instagram? Żałosne.

To nie jest potrzebne do codziennej egzystencji.

Co innego jakby zamknęli sklepy - ludzie na wsi by sobie poradzili bo mają ziemie i pole ale problem mieliby miastowi bo zazwyczaj nie mają ziemi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sfilmowany bunt i dyskusja z zomowcami.

https://www.facebook.com/groups/332561337957584/permalink/460356561844727/

31 minut temu, cst9191 napisał:

Chodzi o to, aby ci co się nie zaszczepili nie zarazili tych co się zaszczepili :)

 

 

Olaboga! SZCZEPIONKA NIE DZIAŁA? PO CO ONA JAK NIE DZIAŁA?

comment_1618115581D1aHx8p6ZnNUPzU7OPqzyR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rnext napisał:

Teraz Gates się "rozpruł", że "lockdowny to zbyt mało, by powstrzymać zmiany klimatyczne". A co jest rozwiązaniem? Powrót do masowego palenia ludźmi w piecach?

Jestem wzruszony jego troską. Założył firmę w garażu i z niczego rozwinął do takiego poziomu, że serwery MS zużyły prądu tyle, co średniej wielkości państwo w Afryce. Uczynił świat lepszym miejscem dając mu dwa X, ActivX i DirectX.

Transparentny marketing MS powinien być stawiany za wzór etyki w biznesie.

Normalnie mam wyrzuty sumienia, że przez całe życie używam Linuksów :(

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2021 o 11:32, Martius777 napisał:

 

 

Dzisiaj chcą skanować dzieci w niektórych szkołach, jutro będą skanować wszystkich, a przepustki będą rozwijane o nowe funkcje. To wyjaśniałoby, skąd ten nacisk na szczepienia. Ech, obym się mylił, już wolę być foliarzem niż ofiarą czegoś tak niecnego.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.