Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, SpecimenSix napisał:

W ten weekend na spacerach już 3 osoby wyskoczyły do mnie z mordą za brak maski. Chodzę z paralizatorem + pałka teleskopowa bo poziom agresji wśród covidian coraz większy. 

Ciekawe co covidioci zrobią po 15 maja, gdy ma być zniesiony ten durny "przepis".

 

Pewnie pozamykają się w swoich piwnicach.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191

 

Odwrócą się role, Antyszczepy będą wrzeszczeć na zamaskowanych aby zdjęli maski :P

 

Wracam do tematu:

 

https://www.wykop.pl/link/6089375/whistleblower-25-rezydentow-domu-opieki-w-de-zmarlo-po-szczepieniu-wgniata/

 

Whistleblower: 25% rezydentów domu opieki w DE zmarło po szczepieniu.

 

Edytowane przez Martius777
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martius777

Dzięki ze trzymasz rękę na pulsie.

 

Dobrze ze majowe szczepienia drive by jak w Macdonaldzie szybko spadły na popularności. 

 

Dr Grzesiowski ze trzeba szczepić dzieci na covid, myślałem ze ten człowiek ma jednak trochę rozumu, a tu proszę:

https://wideo.wp.pl/dr-grzesiowski-wyjasnia-dlaczego-nalezy-szczepic-dzieci-przeciwko-covid-19-6634677664495745v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Cytat

 

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz poinformował, że firmy Pfizer i BionTech będą prowadziły w Polsce badania w zakresie możliwości szczepienia przeciwko COVID-19 dzieci wieku od 6 miesiąca do 12 roku życia.

Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych zatwierdził możliwość przeprowadzenia w Polsce badań klinicznych. 

 

Jak to pieknie, że biali ludzie z europy zachodniej będą sobie robić badania na polskich dzieciach! To nas tak nobilituje, że my - ta dzicz z europy wschodniej - została zauważana przez cywilizowany świat. 🙄

 

Serio, ku....wa? Chwalić się tym, ze Niemiec będzie na nas eksperymenty robił? 🤮

 

Edytowane przez BumTrarara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BumTrarara napisał:

Serio, ku....wa? Chwalić się tym, ze Niemiec będzie na nas eksperymenty robił? 🤮

Mini-ster jest za :P

 

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-szczepienia-uczniow-w-wakacje-minister-edukacji-wyjasnia,nId,5210351

 

Tak więc na 100% to ruszy, nie miejmy złudzeń...

 

23 minuty temu, spacemarine napisał:

Dobrze ze majowe szczepienia drive by jak w Macdonaldzie szybko spadły na popularności. 

uuuuuuuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Fury King napisał:

Bracia jak nie wyszczepimy zwierząt domowych to wyginiemy a Wy się zastanawiacie nad obowiązkiem dla ludzi dwunożnych :)

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/swiat/artykuly/8077181,zwierzeta-szczepienie-koronawirus-covid-19.html

To już dawno widziałem. ;)

Piękna jest ta ewolucja covidowych newsów:

 

początek 2020 -> zwierzęta nie chorują na covid, chore zwierzęta to fejknews, chińczycy zabijajacy psy w wuhan to szury.

po połowie 2020 -> są przypadki zwierząt chorujących na covid ale to odosobnione przepadki,

koniec 2020 -> WHO zaleca wybicie farm norek, bo łapią covid,

początek 2021 -> może trzeba będzie szczepić zwierzęta domowe na covid, bo inaczej nie pozbędziemy się pandemii,

31 mar 2021  - w Rosji zarejestrowana pierwszą szczepionkę przeciwko covid dla zwierząt. 😎

 

 

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prof. Simon publicznie i jawnie złamał zasady Kodeksu Etyki Lekarskiej (a. 63 $2), i może nawet coś mu się za chciwość oberwie (jeśli Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej zajmie się sprawą):

https://www.rynekzdrowia.pl/Po-godzinach/Prof-Krzysztof-Simon-zagral-w-reklamie-maseczek-Teraz-wyjasnia,221392,10.html

 

 

Edytowane przez Kespert
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kespert napisał:

Prof. Simon publicznie i jawnie złamał zasady Kodeksu Etyki Lekarskiej (a. 63 $2), i może nawet coś mu się za chciwość oberwie (jeśli Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej zajmie się sprawą):

https://www.rynekzdrowia.pl/Po-godzinach/Prof-Krzysztof-Simon-zagral-w-reklamie-maseczek-Teraz-wyjasnia,221392,10.html

 

 

 

Ktos już wrzucił reklamę w której wystąpił Profesor:

 

 

Odnośnie dzieci Polskich, za eksperymenty w czasach wojny były procesy, a tu proszę można szczepić , w kolejce pewnie kobiety w ciąży.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, myślałem że jeszcze nie było.

Tak, jak wydaje mi się że nikt jeszcze nie wrzucił tego: https://scitechdaily.com/covid-19-is-a-vascular-disease-coronavirus-spike-protein-attacks-vascular-system-on-a-cellular-level/
 

Quote

 

Previous studies have shown a similar effect when cells were exposed to the SARS-CoV-2 virus, but this is the first study to show that the damage occurs when cells are exposed to the spike protein on its own.

“If you remove the replicating capabilities of the virus, it still has a major damaging effect on the vascular cells, simply by virtue of its ability to bind to this ACE2 receptor, the S protein receptor, now famous thanks to COVID,”

 

Nie podejmę się przetłumaczyć, ale z grubsza - wirus jest tylko mechanizmem rozprzestrzeniania białka wiążącego ACE2; samo białko wystarczy by dokonać zniszczenia komórek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki. Babrzą mi się tradycyjnie na wiosnę zatoki. W mojej abonamentowej przychodni najbliższy termin teleporady za 4 dni. Szukam w drugiej, z której czasem prywatnie korzystałem. Termin z dnia na dzień. Cena: 130 złotych. 

 

Jak ostatni raz korzystałem 2 lata temu, to internista face-to-face kosztował 100 pln. 

 

Ciekawe co takiego się wydarzyło, że cena poszła 30% w górę i to nie stacjonarnej wizyty, tylko jakiegoś telegówna. 

 

Nawet jak miałem jakieś wątpliwości, to już teraz wiem czemu plandemia będzie trwała i trwała i trwała. Po wieki wieków amen. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, manygguh said:

@Rnext Twoja luba jest chyba lekarką. Jaki ma stosunek do szczepionek na covida i czy sama się szczepiła, lub zamierza szczepić?

Mówi że da se wbić tylko jeśli ją złapią i zapną w pasy ale każdy niech robi jak chce. 

Na razie jej w "firmie" nie cisną i bardzo oględnie powiem, że chyba nikt z personelu tam nie ma ciśnienia i nie pędzi w kolejkę. Jakiś to w ogóle u nich nieistniejący (poza "wejściówkami" dla pacjentów) temat zawodowo. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, manygguh said:

Czyli nie uważa, że koronawirus jest groźny lub uważa, że lepiej go przejść niż się szczepić? Dobrze zrozumiałem?

Uważa że sama ponosi mniejsze ryzyko nie szczepiąc się niż szczepiąc. Nie ma czegoś takiego jak niegroźny patogen. To co milion organizmów przejdzie niezauważenie, kilka  innych może dobić. Jak nie przymierzając wirusek grypki sezonowej. Jak lubi mawiać "w medycynie nie zawsze 2+2=4". Dlatego jak słyszy slogan "bezpieczne szczepionki" to się budzi w niej wściekły buldog (bardziej chart, bo to też takie chude i długie ;))

 

W jej kondycji zdrowotnej, przy bardzo młodym wieku uznaje, że bardziej ryzykowne jest dla niej wstrzyknięcie czegoś niewiadomego pochodzenia, działania i dalekosiężnych skutków a na terapię genetyczną się nie kwalifikuje. Zwłaszcza że w listopadzie sama przeszła pełnowymiarowo C19 (w drugim tygodniu zapieprzania na SORze w szczycie fali) poza katarkiem z chwilową utratą smaku i węchu jedna z lżejszych infekcji a była ekstremalnie wyczerpana (praca non stop w stresie, najwyższe obroty, nadmiar pacjentów, rozpaczliwy brak miejsc dla zawałów i nagłych, brak środków ochrony...)

3 hours ago, spacemarine said:

Ktos już wrzucił reklamę w której wystąpił Profesor:

BISAF Sp. z o.o. z Wrocławia, miasteczko naszego pupilka-profesora ;) 

Data rejestracji w KRS 24 kwietnia 2020 r. z kapitałem zakładowym 5 tys PLN :D Timing zwęszony biznesem?

Panowie prezes i członek zarządu związani dotychczas z branżą budowlaną i nieruchomościową :D

 

Oj, myślałem że pan profesor niżej niż po kulczykowe pieniądze maseczki z Ciechu nie sięgnie. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BumTrarara napisał:

31 mar 2021  - w Rosji zarejestrowana pierwszą szczepionkę przeciwko covid dla zwierząt. 😎

Dzięki za wiadomość. To już może będą produkować kilkanaście miliardów szczepionek rocznie. Ciekawe co będą szczepić później? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Martius777 napisał:

Dla zdecydowanej większości ludzi wymaz z nosa jest niekomfortowy, ale także całkowicie nieszkodliwy.

Proszę mi wyjaśnić i przekonać dowodami co jest w nosie czego nie ma w ustach?

 

Dlaczego do przeszczepu szpiku wystarczy wymaz śliny z policzka a tu kurwa trzeba wpychać chuj wie co i chuj wie gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dyletant Spieszę się z nową aktualizacją newsów covidian na temat gdzie można najwięcej znaleźć covida.

 

Pierwotnie brali z wewnętrznej strony policzka i potem podkręcili grozę - trzeba wsadzać w nos patyk o długości dobre 30 cm, tak głęboko, że można uszkodzić barierę jama nosowa-mózg, cel był jeden - badanie ma być przerażające i masz czuć zgwałcony nos przez kilka godzin i śnić koszmary o patyku.

 

Teraz robi się nieaktualne.

 

Teraz odbyt ma być gwałcony. Dyplomaci przebywający w Chinach musieli nadstawić tyłki.

 

Amerykański Departament Stanu domaga się wyjaśnień od chińskiego rządu, dlaczego amerykańscy dyplomaci są zmuszani po poddania się analnym testom na obecność koronawirusa SARS-CoV-2. Japoński rząd domaga się od Chin, by przestano poddawać wjeżdżających do tego kraju Japończyków analnym testom na COVID-19, bo procedura ta  wywołuje u nich „cierpienie psychiczne” – takie informacje pojawiły się w ostatnich dniach w mediach, wywołując niepokój u wielu osób. 

 

Szykuj dupę.

 

:D

Edytowane przez Martius777
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Martius777 napisał:

@dyletant Spieszę się z nową aktualizacją newsów covidian na temat gdzie można najwięcej znaleźć covida.

 

Pierwotnie brali z wewnętrznej strony policzka i potem podkręcili grozę - trzeba wsadzać w nos patyk o długości dobre 30 cm, tak głęboko, że można uszkodzić barierę jama nosowa-mózg, cel był jeden - badanie ma być przerażające i masz czuć zgwałcony nos przez kilka godzin i śnić koszmary o patyku.

 

Teraz robi się nieaktualne.

 

Teraz odbyt ma być gwałcony. Dyplomaci przebywający w Chinach musieli nadstawić tyłki.

 

Amerykański Departament Stanu domaga się wyjaśnień od chińskiego rządu, dlaczego amerykańscy dyplomaci są zmuszani po poddania się analnym testom na obecność koronawirusa SARS-CoV-2. Japoński rząd domaga się od Chin, by przestano poddawać wjeżdżających do tego kraju Japończyków analnym testom na COVID-19, bo procedura ta  wywołuje u nich „cierpienie psychiczne” – takie informacje pojawiły się w ostatnich dniach w mediach, wywołując niepokój u wielu osób. 

 

Szykuj dupę.

Mam honor i zdrowy rozsądek, nie muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dyletant co jeśli analne testy staną się powszechnym, obowiązującym sposobem pobierania wymazu? To już kwestia może roku bo już pracują nad kilkusekundowymi testami.

 

Możesz stać się ofiarą tej zabawy, wystarczy, że kichniesz, ktoś podkabluje, że byłeś sekundę z zarażonym, możesz pechowo być zamknięty na lotnisku i siłowo zmuszony do badań. Wkrótce każdy wyjazd zagraniczny, wejście do urzędu, pociągu będzie wymagało wtykania w tyłek przed wejściem.

 

Nie chcesz takiego świata? Stawiaj opór i bierz udział w protestach czy akcjach informacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.