Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdzielę.

 

W Europie zgłoszono 19 916 „chorób oczu”, w tym ślepotę po szczepionce COVID. 10 tys zgłoszeń z samej Wielkiej Brytanii!

 

https://covid-19-nieznane-fakty.pl/blog/w-europie-zgloszono-19-916-chorob-oczu-w-tym-slepote-po-szczepionce-covid/

 

Jeśli strona przełączy wam na j. angielski to możecie zmienić na polski klikając na flagę pod tytułem artykułu.

 

Znalazłem jeszcze to.

 

https://instytutsprawobywatelskich.pl/trzy-pytania-do-ministra-zdrowia-w-sprawie-bezpieczenstwa-i-skutecznosci-szczepien-na-sars-cov-2/?fbclid=IwAR04rAynqsY8goUYOBLFtw_M0bzBWI_Mr1JUG40oMX8FiLK480AXi2qEdDo

 

Edytowane przez Martius777
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy ludzie „muszą umrzeć” z powodu szczepionek na Covid w ofierze dla ludzkości – właśnie piszą norweskie media

 

Teraz umieranie po szczepionce ma być czymś normalnym?

 

Wklejam norweski artykuł, puenta jest na końcu.

 

„Chciałbym umrzeć z powodu szczepionki AstraZeneca”

 

Ta jedna codzienna czynność może być o wiele bardziej przerażająca.

 

To prawdopodobnie brzmi bardzo brutalnie. Ale niektórzy muszą zostać poświęceni w wojnie z koroną. Tak jest we wszystkich wojnach. Tym razem mogę to być ja.

 

W Norwegii jeden pracownik służby zdrowia zmarł z powodu krwotoku mózgowego, a trzech pracowników służby zdrowia przyjęto z zakrzepem krwi po otrzymaniu szczepionki.

 

My i kilka krajów europejskich zrobiliśmy sobie przerwę od szczepień AstraZeneca na podstawie podobnych przypadków.

 

Pozwólcie, że najpierw powiem oczywiste. To strasznie smutne, że pracownicy służby zdrowia poważnie zachorowali. Chociaż przestaliśmy klaskać dla nich na naszych balkonach, myślę, że wszyscy mamy głęboki szacunek dla tej grupy ludzi, którzy są jednymi z frontowych bojowników w wojnie z koroną. Właśnie dlatego tak wcześnie dostali szczepionkę.

 

I oczywiście zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby dowiedzieć się, czy istnieje związek między przypadkami a szczepionką.

 

Ponieważ właściwie jeszcze nie wiemy. Być może są to „niefortunne osoby”, na które otworzył się Steinar Madsen z Norweskiej Agencji Leków. Każdego roku ludzie mają zakrzepy krwi i umierają z powodu krwotoku mózgowego. W Norwegii co roku odnotowuje się od 7 000 do 10 000 przypadków zakrzepów krwi.

 

Wkrótce otrzymamy odpowiedź. Wtedy też władze zdrowotne zadecydują, czy powinniśmy kontynuować szczepienia.

 

 

Ale nawet jeśli okaże się, że to szczepionka AstraZeneca spowodowała skrzepy krwi lub krwotok mózgowy, nie mam wątpliwości: jeśli dostanę ofertę, to i tak ją przyjmę.

 

Ponieważ, przykro mi to mówić tak bez ogródek: ktoś musi się poświęcić, aby reszta była bezpieczna.

 

Tak jest we wszystkich wojnach.

  • Haha 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Martius777 said:

, którzy są jednymi z frontowych bojowników w wojnie z koroną.

To jest już wyższy poziom niedojebania mózgowego. Bądźmy szczerzy, tylko nieliczni go osiągają. Np. prezydent Wałbrzycha. 

 

Natomiast moje pytanie jest inne. Ja się na bojownika nie nadaję, chciałbym kolaborować z koroną. Z kim można się skontaktować? Są jakieś władze okupacyjne? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martius777

Jakis link do tego norweskiego artykułu?

 

"Pomylono jej szczepionki. Pierwsza dawka AstraZeneki, druga Pfizera"
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-05-07/pomylono-jej-szczepionki-pierwsza-dawka-astrazeneki-druga-pfizera/

 

Czyby nowe badania?

Edytowane przez spacemarine
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Panuje bardzo ogromnie śmiertelna pandemia! Ludzie padają jak muchy! 

 

Ale jest szczepionka ratująca życie! Za darmo! 

 

No dobrze, ktoś chce się zaszczepić? Stawiam piwo. 

 

To już nawet nie jest cyrk ani groteska. 

 

https://www.money.pl/gospodarka/szczepienia-przeciw-covid-19-w-usa-stawiaja-piwo-za-zastrzyk-6637402698050496a.html

 

 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Martius777 napisał:

 

Dzięki wielkie, czyli w praktyce ten link, bezpośrednio z strony norweskiej i tłumaczonej: https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=en&u=https://www.tv2.no/a/13886747/

, żeby nam ktoś nie zarzucił ze bazujemy na jakiś dziwnych mediach :)

Edytowane przez spacemarine
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Martius777 napisał:

 ktoś musi się poświęcić, aby reszta była bezpieczna.

To już jest poziom publicznych autokrytyk w ZSRR albo inkwizycyjnych auto-da-fé. Wyższy level spierdolenia mentalnego. Niestety, nikt już nie uświadomi tych użytecznych kretynów, że ich zgon jest zupełnie bezsensowny.

Ale co tam. Ja mogę poświęcić naszych forumowych covidian dla wyższego (naszego!) dobra. Hyc, zenka w dupkę, i niech się dzieje magia. : )

To prawie jak eutanazja dla idiotów. : )

Edytowane przez zychu
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, zychu said:

Ale co tam. Ja mogę poświęcić naszych forumowych covidian dla wyższego (naszego!) dobra. Hyc, zenka w dupkę, i niech się dzieje magia. : )

To prawie jak eutanazja dla idiotów. : )

Może nieco bardziej pobłażliwie spojrzysz na tzw. "covidian" jeśli zrozumiesz prosty mechanizm niewolniczy. W grupie niewolników każda wolna osoba będzie zaszczuta, bo zupełnie niepotrzebnie przypomina im o ich niewoli którą w ramach konformizmu płynącego z własnej słabości, zaakceptowali. Mało tego, że to niewola, to władza odbierająca im wolność, godność i podmiotowość ma mentalność alfonsa (zabierze paszport żeby dziwka nie uciekła - chociaż tu akurat po orwellowsku - da paszport żebyś mógł wyjechać, zgwałci, żeby odebrać poczcie wartości, każe nosić maseczkę ;) itd...). To jeszcze bardziej utrudnia godzenie się z losem niewolnika, który się w imię czegoś tam już zaakceptowało. Wiele ułatwia argument podany na tacy przez "kontrolerów" - strach.

Więc naturalną ich reakcją jest negacja i wyparcie własnej niezgody co daje kliniczny obraz w postaci tłumaczenia i obrony postępowania oprawców i plucia na tych, którzy są w stanie zachwiać tym wątłym przekonaniem. Stąd swego rodzaju napastliwość, bo oni bronią własnej postawy, co do której słuszności mają wątpliwości a ich zespół zachowań ma im to przekonanie zbudować. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Rnext napisał:

Może nieco bardziej pobłażliwie spojrzysz na tzw. "covidian" jeśli zrozumiesz prosty mechanizm niewolniczy.

Wszystko to wytłumaczyłeś klarownie i przekonująco, ale ja z zasady nie mogę i nie chcę pobłażliwie spoglądać na ludzkie miernoty, tchórzy i kanalie, które same będąc zaszczutymi, znajdują perwersyjną rozkosz w zaszczuwaniu innych. Faszyści, komuchy, skrajni kolektywiści, cała ta swołocz - nie jest godna żadnej wyrozumiałości. To jest wróg. Oni już deklarują swój stosunek do nas. Słynny klasyk postromantyzmu narodowego miał rację - będziemy się napierdalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, zychu said:

Słynny klasyk postromantyzmu narodowego miał rację - będziemy się napierdalać.

Tyle że to oznacza, że realizujemy dokładnie ten sam co "covidianie" scenariusz manipulacji ze strony "projektantów" - pozwalamy się antagonizować. Dali nam jedną czekoladkę, która z jednej strony jest czarna a z drugiej biała. Co z tego że jedni wolą białą a drudzy czarną, skoro wszyscy żrą tą samą wspólnie (i siebie nawzajem). Przez to walczymy ze sobą  (czyniąc z siebie wrogów zastępczych) a nie z prawdziwym wrogiem, który robi w portki na samą myśl, że "jedwabnik" mógłby mieć wspólny front i powiedzieć - wsadźcie sobie tę czekoladkę w dupę.

 

Dlatego metodę "napierdalać" uważam za nieskuteczną, bo jedynie w służbie "architektów". Tak samo jak stosowana na niewolnikach pedagogika otwartego wstydu i pogardy względem nich, bo jest generatorem agresji z ich strony. I wzajemnie nakręcamy mechanizm sprzężenia zwrotnego, skupiając się na wzajemnym zwalczaniu. A w tym czasie "architekci" zacierają rączki i biorą się ostro za strzyżenie oprzędu jedwabnika. Uczmy się od wroga - oni się potrafią mimo różnic i nawalanek bardzo dobrze jednoczyć i być jednomyślni, kiedy idzie o ich interes. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo że uważam że ten wirus ma mniejszą albo porównywalną śmiertelność do zwykłej grypy, czyli mimo wszystko niewielką i śmieję się z covidian to mimo wszystko staram się uważać, bo mam starsze osoby w domu. Nosze maseczkę mimo że to bezsens, ale jestem w stanie zrozumieć osoby, które czy z wieku czy faktu że się nie interesują bezkrytycznie biorą wszystko na wiarę z TV. Natomiast szczepienia postawiłem na ostrzu noża i wszystkim kategorycznie wyperswadowałem ten eksperyment. kosztowało to mnóstwo tłumaczenia, wydruków artykułów, ulotek samych producentów etc, ale sę udało.

Pamiętajmy też że wiele ludzi się zaszczepi tylko dlatego by postawić na swoim, tak wbrew logice, w złej wierze dla siebie nie przyznają się że popełnili błąd na etapie wiary w Covida i się zaszczepi. To taki dziwny psychologiczny mechanizm, że ludzie nie chcą przyznać się że nie mają racji i dalej brną w przepaść. Podsumowując myślę że dużo ludzi nosi te szmaty dla świętego spokoju, ale swoje myśli.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext - musisz być gotowy do użycia przemocy w obronie własnej. Ja nikogo nie zamierzam napastować, ale sam też się nie pozwolę. Stąd wnioski takie, a nie inne.

6 minut temu, spacemarine napisał:

Ja mimo że uważam że ten wirus ma mniejszą albo porównywalną śmiertelność do zwykłej grypy

Zobaczymy, co się będzie działo, gdy zacznie mutować. Bo, że jest, i potrafi być groźny, nie mam wątpliwości. Ja tylko nie zgadzam się z pakietem covidowych rozwiązań, które narzuca m.in. nasz nierząd.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarze rodzinni będą tworzyli listy seniorów i będą mogli się z nimi kontaktować w celu zaszczepienia:

https://www.kontrowersje.net/dzien-dobry-pani-emerytko-kowalska-mowi-lekarz-rodzinny-z-pis-wizyta-odwolana/

 

Prawie jak prześladowanie, jak się w jeden sposób nie udało to próbują inny, niedługo będą stali z igłą pod drzwiami tych emerytów. Później wezmą się za resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto opisane co dzieje się w Niemczech o Profesorze Suharit Bhakdi, który jest tłamszony, bo mówi prawdę o Covid, że jest wykorzystywany politycznie, jest opcja play w podcaście:

https://podcasts.apple.com/pl/podcast/piątkowa-wieczorna-audycja-z-radia-kcht-07-05-2021/id1493821647?i=1000520717296

 

Tutaj opowiada jak szczepionki mogą powodować choroby autoimmunologiczne:

https://www.bitchute.com/video/ltX9OU8iKHKb/

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wam wywiad z tym dotorem mikrobiologiem tłumaczącym jak działają szczepionki i dlaczego młodzi ludzie o dziwo często umierają po tym ustrojstwie:

https://www.bitchute.com/video/fbghZOUkGbM5/

 

W skrócie w tych wciskanych nam eliksirach nie ma osłabionego wirusa/bakterii jak w dawnych szczepionkach tylko mRna, czyli modyfikuje nam komórki. Tak to szczepionki genetyczne, to już wiemy. Natomiast zmodyfikowane komórki produkują odpady nieznane innym komórkom limfocytom, które są alarmowane, że coś jest nie tak, bo to obce ciało w organiźmie, nieznane. To naturalna reakcja obronna, ale uwaga ponieważ to produkują nasze własne komórki organizmu to nasze limfocyty zaczynają atakować nasze własne komórki i tak powstaje choroba autoimmunologiczna. To jest proces który jak raz się zacznie niestety obecnie jest nieuleczalne. I teraz uwaga czemu młodzi umierają, chłop jak dąb i zmarł. Otóż młodzi mają silny organizm, więcej limfocytów, szybciej zwalczają choroby, więc z większą siłą atakują swoje własne komórki, dlatego jak mówił ten Dr. wiele zgonów jest po drugiej dawce bo to kolejny impuls dla organizmu by się bronić. W przypadku starszych organizmy są słabe, ale bardziej zniszczone, więc odpowiedź limfocytów może być mała, ale na słabych organach też spowodują zgon.

 Masakra posłuchajcie gościa, wykładał na uniwerkach, uczył innych lekarzy, teraz na emeryturze i zwalczają go w Niemczech media.

Edytowane przez spacemarine
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Leniwiec napisał:

Nie rozumiem o co chodzi z tym naciskiem zaszczepionych na niezaszczepionych ? Jeśli ci pierwsi się zaszczepili, to przecież nic im nie grozi ? "szczepionka" nie chroni przed zachorowaniem, ani przed zakażeniem innych osób.

Nie wiem jak funkcjonuje mózg covidian ale chyba to działa tak:

Ludzie którzy się nie zaszczepili zaczną masowo chorować niespodziewanie na jesień.

To spowoduje zatory w szpitalach.

W tym czasie babcia osoby zaszczepionej będzie miała problemy z sercem i nie otrzyma pomocy ze względu na brak mocy przerobowej opieki medycznej.

Babcia umiera.

Wtedy w telewizji u dołu pojawia się pasek w kolorze krwawej czerwieni: BABCIA ZAMORDOWANA PRZEZ NIEZASZCZEPIONYCH.

Jeżeli kolega się jeszcze nie zaszczepił to jest potencjalnie mordercą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy tok rozumowania 🙄

4 minuty temu, Rocky napisał:

Ludzie którzy się nie zaszczepili zaczną masowo chorować niespodziewanie na jesień.

To spowoduje zatory w szpitalach.

Wydaje mi się, że jeśli ktoś już dwa razy przechorował covida, to chyba nie wyląduje w szpitalu z dnia na dzień, przy kolejnym zachorowaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta paranoja, nieodmiennie kojarzy mi się, z eksperymentem psychologicznym Ascha (1955), dot. konformizmu. Badanego sadzało się przed planszami testowymi, z narysowanym na jednej odcinkiem X, a na drugiej trzema (ABC), różnej długości. Badany miał wskazać jeden z odcinków ABC, odpowiadający długością X'owi. Badani w pojedynkę, odpowiadali w 99% poprawnie. Gdy jednak sadzano ich, z podstawionymi uczestnikami, odpowiadającymi WCZEŚNIEJ celowo NIEpoprawnie (i konsekwentnie), wskazywali już najczęściej odcinek, za którym wypowiadała się grupa. Tylko 25% badanych, nie ulegało takiej presji. Jak widać presja grupy, wpływa obiektywnie, na postrzeganie (wzrokowe w tym przypadku)...

 

Były jeszcze później inne, zbliżone do Ascha, nieco drastyczniejsze eksperymenty: Zimbardo (Stanfordzki eksperyment więzienny, 1971), Czy Milgrama (1961). Wszystkie doskonale ilustrują mechanizmy aktualnej paranoi. Kto ciekawy, niech sobie poczyta.

  • Like 7
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.