Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Leniwiec napisał:

Wydaje mi się, że jeśli ktoś już dwa razy przechorował covida, to chyba nie wyląduje w szpitalu z dnia na dzień, przy kolejnym zachorowaniu ?

Powiadam ci błądzisz panie. Odrzuć logikę.

Nad szczepionką pracowali najbardziej tęgie umysły tego świata.

Uważasz, że twoje przeciwciała są lepsze od tych szczepionkowych? Dobre mi sobie.

Szczerze powiedziawszy to  co twój organizm produkuje to nawet nie można nazwać przeciwciałami.

To są takie Najmany przeciwciał. A szczepionka to Pudziany.

Jakbyś miał do wybory osobę z tych dwóch, żeby cię ochraniała, to kogo byś wybrał? Chyba odpowiedź jest jasna.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepis na koronahisterię.

 

1. ODWRÓĆ UWAGĘ

 

Kluczowym elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu uwagi publicznej od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez technikę ciągłego rozpraszania uwagi i nagromadzenia nieistotnych informacji. Strategia odwrócenia uwagi jest również niezbędna aby zapobiec zainteresowaniu społeczeństwa podstawową wiedzą z zakresu nauki, ekonomii, psychologii, neurobiologii i cybernetyki. „Opinia publiczna odwrócona od realnych problemów społecznych, zniewolona przez nieważne sprawy. Spraw, by społeczeństwo było zajęte, zajęte, zajęte, bez czasu na myślenie, wciąż na roli ze zwierzętami (cyt. tłum. za „Silent Weapons for Quiet Wars”).

 

2. STWÓRZ PROBLEMY, PO CZYM ZAPROPONUJ ROZWIĄZANIE

 

Ta metoda jest również nazywana „problem – reakcja – rozwiązanie”. Tworzy problem, „sytuację”, mającą na celu wywołanie reakcji u odbiorców, którzy będą się domagali podjęcia pewnych kroków zapobiegawczych. Na przykład: pozwól na rozprzestrzenienie się przemocy, lub zaaranżuj krwawe ataki tak, aby społeczeństwo przyjęło zaostrzenie norm prawnych i przepisów za cenę własnej wolności. Lub: wykreuj kryzys ekonomiczny aby usprawiedliwić radykalne cięcia praw społeczeństwa i demontaż świadczeń społecznych.

 

3. STOPNIUJ ZMIANY

 

Akceptacja aż do nieakceptowalnego poziomu. Przesuwaj granicę stopniowo, krok po kroku, przez kolejne lata. W ten sposób przeforsowano radykalnie nowe warunki społeczno-ekonomiczne (neoliberalizm) w latach 1980 i 1990: minimum świadczeń, prywatyzacja, niepewność jutra, elastyczność, masowe bezrobocie, poziom płac, brak gwarancji godnego zarobku – zmiany, które wprowadzone naraz wywołałyby rewolucję.

 

4. ODWLEKAJ ZMIANY

 

Kolejny sposób na wywołanie akceptacji niemile widzianej zmiany to przedstawienie jej jako „bolesnej konieczności” i otrzymanie przyzwolenia społeczeństwa na wprowadzenie jej w życie w przyszłości. Łatwiej zaakceptować przyszłe poświęcenie, niż poddać się mu z miejsca. Do tego społeczeństwo, masy, mają zawsze naiwną tendencję do zakładania, że „wszystko będzie dobrze” i że być może uda się uniknąć poświęcenia. Taka strategia daje społeczeństwu więcej czasu na oswojenie się ze świadomością zmiany, a także na akceptację tej zmiany w atmosferze rezygnacji, kiedy przyjdzie czas.

 

5. MÓW DO SPOŁECZEŃSTWA JAK DO MAŁEGO DZIECKA

 

Większość treści skierowanych do opinii publicznej wykorzystuje sposób wysławiania się, argumentowania czy wręcz tonu protekcjonalnego, jakiego używa się przemawiając do dzieci lub umysłowo chorych. Im bardziej usiłuje się zamglić obraz swojemu rozmówcy, tym chętniej sięga się po taki ton. Dlaczego? „Jeśli będziesz mówić do osoby tak, jakby miała ona 12 lat, to wtedy, z powodu sugestii, osoba ta prawdopodobnie odpowie lub zareaguje bezkrytycznie, tak jakby rzeczywiście miała 12 lub mniej lat” (zob. Silent Weapons for Quiet War).

 

6. SKUP SIĘ NA EMOCJACH, NIE NA REFLEKSJI

 

Wykorzystywanie aspektu emocjonalnego to klasyczna technika mająca na celu obejście racjonalnej analizy i zdrowego rozsądku jednostki. Co więcej, użycie mowy nacechowanej emocjonalnie otwiera drzwi do podświadomego zaszczepienia danych idei, pragnień, lęków i niepokojów, impulsów i wywołania określonych zachowań.

 

7. UTRZYMAJ SPOŁECZEŃSTWO W IGNORANCJI I PRZECIĘTNOŚCI

 

Spraw, aby społeczeństwo było niezdolne do zrozumienia technik oraz metod kontroli i zniewolenia. „Edukacja oferowana niższym klasom musi być na tyle uboga i przeciętna na ile to możliwe, aby przepaść ignorancji pomiędzy niższymi a wyższymi klasami była dla niższych klas niezrozumiała (zob. Silent Weapons for Quiet War).

 

8. UTWIERDŹ SPOŁECZEŃSTWO W PRZEKONANIU, ŻE DOBRZE JEST BYĆ PRZECIĘTNYM

 

Spraw, aby społeczeństwo uwierzyło, że to „cool” być głupim, wulgarnym i niewykształconym.

 

9. ZAMIEŃ BUNT NA POCZUCIE WINY

 

Pozwól, aby jednostki uwierzyły, że są jedynymi winnymi swoich niepowodzeń, a to przez niedostatek inteligencji, zdolności, starań. Tak więc, zamiast buntować się przeciwko systemowi ekonomicznemu, jednostka będzie żyła w poczuciu dewaluacji własnej wartości, winy, co prowadzi do depresji, a ta do zahamowania działań. A bez działań nie ma rewolucji!

 

10. POZNAJ LUDZI LEPIEJ NIŻ ONI SAMYCH SIEBIE

 

Przez ostatnich 50 lat szybki postęp w nauce wygenerował rosnącą przepaść pomiędzy wiedzą dostępną szerokim masom a tą zarezerwowaną dla wąskich elit. Dzięki biologii, neurobiologii i psychologii stosowanej „system” osiągnął zaawansowaną wiedzę na temat istnień ludzkich, zarówno fizyczną jak i psychologiczną. Obecnie system zna lepiej jednostkę niż ona sama siebie. Oznacza to, że w większości przypadków ma on większą kontrolę nad jednostkami, niż jednostki nad sobą.

 

źródło: Noam Chomsky – „Silent Weapons for Quiet War”

  • Like 11
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, BlacKnight said:

Kto ten szit starszy od siebie musiał zakładać na czas a w rękach mu się paski rozpadały ten się nie śmieje.

 

Nigdy w życiu, jebać opexy.😂

No nie wiem. 🤔

 

Pluuuuton, w prawo zwrroot. Maski włóż! Marszobiegiem dwa stadiony, naprzód! 

 

A tu 30 stopni. 🤔

 

Ja bym covidian tak pędził, nawet na ochotnika. 😁

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole, moja matka chce się zaszczepić i za miesiąc ma pierwsza dawkę Chajzera... kurwa i weź tłumacz tłumokowi, ze po co to brać... a idź pan w chuj, będę się musiał wyprowadzić albo jakimś cudem spierdolić z tego kraju, bo mnie tu coś trafia normalnie :D 

Juz w sumie matce mówiłem, żeby zaczęła testament spisywać, tak w razie czego xD

  • Haha 2
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ceranthir napisał:

weź tłumacz tłumokowi, ze po co to brać... a idź pan w chuj, będę się musiał wyprowadzić albo jakimś cudem spierdolić z tego kraju, bo mnie tu coś trafia normalnie

 

To nieładnie się tak o matce wyrażać. Chcesz wyjeżdżać z Polski z powodu jednego, małego zastrzyku? Może do Kanady? 

 

Filmik mi się podoba. Kanadyjska policja umie sobie radzić z "niepokornymi".

 

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kanada-polski-pastor-artur-pawlowski-zatrzymany-za-lamanie-obostrzen/pfe1d2j,79cfc278

 

 

6 godzin temu, KolegiKolega napisał:

10'000'000 (dziesięć milionów!)

Dokładnie: 10'185'393

 

Kolego faszysto! Możemy sobie pogratulować!

 

Ja nie chwaląc się, jak przystało na niewolnika systemu również jestem zaszczepiony i to szczepionką firmy Astra Zeneca, a dzięki temu wątkowi, wiem, że jestem bronią biologiczną😄.

 

Zostałem zdepopulowany razem z ponad 10 mln Polaków. Sporo nas!

 

Co do rzekomego projektu JudeoItalii, o którym wspominałeś wcześniej, to moim zdaniem sprawa ma się inaczej. Chińczycy może i rozsiewają nową wersję wirusa nad Włochami z rakiet Długi Marsz na zlecenie wiadomo kogo,

 

podobnie jak amerykańscy imperialiści rozsiewali nad Polską stonkę  ziemniaczaną w czasach stalinowskich na zlecenie tych samych sił, ale izraelskie linie lotnicze EL Al latały do Gdańska tylko po to, aby rozsiewać chemitrailsy, które w połączeniu ze szczepionkami nas zdepopulują,

 

robiąc miejsce dla wiadomo kogo w ramach NWO.

 

Rząd Izraaela ma duże doświadczenie w depopulacji niepokornych narodów, bo zdepopulował już cały Izrael zaszczepiając większość Żydów nie mając litości dla swoich niepokornych.

 

Zdepopulowany Izrael przeniesie się do zdepopulowanej Polski tworząc JudeoPolonię a nie jakąś tam JudeItalię.

 

Co mi tam, też sobie trochę bredni powypisywałem.

 

@cst9191  Byłem parę razy w Japonii. Tam wielu ludzi chodzi od lat z maskami na twarzy. Tu masz dlaczego to robią:

 

https://podroze.onet.pl/ciekawe/dlaczego-japonczycy-chodza-w-maskach-chirurgicznych/1xnkks0

 

Są niewolnikami systemu, albo ma to jednak jakiś sens, o którym powinien coś wiedzieć epidemiolog tej klasy co ty🙂

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Stefan Batory napisał:

@cst9191  Byłem parę razy w Japonii. Tam wielu ludzi chodzi od lat z maskami na twarzy. Tu masz dlaczego to robią:

Jak zwykle niczego nie rozumiesz. Przede wszystkim: nikt tych ludzi do tego nie zmusza.

 

3 minuty temu, Stefan Batory napisał:

Są niewolnikami systemu, albo ma to jednak jakiś sens, o którym powinien coś wiedzieć epidemiolog tej klasy co ty🙂

Przecież już w drugim zdaniu pisało o powodach. 

 

4 minuty temu, Stefan Batory napisał:

ilmik mi się podoba. Kanadyjska policja umie sobie radzić z "niepokornymi".

To jak to było z tym wychowywaniem na dobrego obywatela przez zomo? :) 

Widać że lanie pałą po łbie przyniosło efekty. 

 

6 minut temu, Stefan Batory napisał:

podobnie jak amerykańscy imperialiści rozsiewali nad Polską stonkę  ziemniaczaną w czasach stalinowskich na zlecenie tych samych sił,

Ty jako wzorowy towarzysz na pewno w to wierzyłeś :)

 

7 minut temu, Stefan Batory napisał:

Rząd Izraaela ma duże doświadczenie w depopulacji niepokornych narodów, bo zdepopulował już cały Izrael zaszczepiając większość Żydów nie mając litości dla swoich niepokornych.

Teoretycznie to są różne partie szczepionki, więc wiesz.

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Stefan Batory napisał:

jestem zaszczepiony i to szczepionką firmy Astra Zeneca

A możesz już płacić ręką czy musiałeś BIOSa u chipie upgrade'ować?

 

W przyszłym tygodniu mają wyjść Pfizery z nowym BIOSem, wszystko ma śmigać, podobno ma być nawet drukowanie obrazów z myśli.

 

Oj szkoda, że w słonecznej Italii rozpoczął się zbiór cukinii (dokładniej kwiatów cukinii na zupę - jadłeś kiedyś zupę z kwiatów cukinii?). Mój ulubiony prorok długowłosy zajęty pracą i najwyraźniej nie ma czasu na forum. Jemu dedykuję moje doniesienia o #judeoitalia.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Wam nie broni się szczepić, ba, uważam że wiele przebadanych szczepionek ma sens. To wasz problem i odpowiedzialność i nikt nic do tego nie ma, nawet jeśli nie ma ustawy o wypłacie odszkodowań za Nop-y której nie mogą zrobić od ponad roku. A te bzdety o rakietach i stonce pokazują, że to Wy jesteście śmieszni i tyle. To jest podstawowy problem dyskusji z owcami, którym nie wytłumaczysz, że jak masz produkt to chcesz pełną odpowiedzialność producenta, skład i dowody, że jest bezpieczny. To tak jak byście mieli statek, dopuszczony warunkowo, nie sprawdzano czy jest szczelny, czy elektryka działa tylko puszczony w siną dal, bo trzeba na szybko wodować. Niby wszystko ok, ale w pół drogi wywrócił się dnem, bo jakaś usterka otworzyła jedną z śluz. Ale spoko bo producent nie bierze odpowiedzialność, bo zastrzegł sobie w kontrakcie, a ch... z załogą, bo im kazali i producent ma imunitet i rodzina nie można go pozwać. W takich czasach żyjemy i mądrymi się jawią ci, którzy w ciemno dają się zaszczepić nie przetestowanym aparatem, gdzie część środowiska medycznego, lekarzy, profesorów mówi, że to eksperyment. Śmiechu warte.

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.wp.pl/przywileje-dla-zaszczepionych-faktem-rozwiazania-te-stosuje-wiele-krajow-6637916115585984a

 

Cytat

W związku z postępem akcji szczepień lockdown w całej Europie jest luzowany krok po kroku. Wiele krajów decyduje się na złagodzenie obowiązujących obostrzeń sanitarnych. Kilka z nich wprowadziło już przywileje dla osób zaszczepionych i ozdrowieńców - m.in. tylko oni mogą korzystać z takich miejsc jak baseny, kina czy teatry.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/7/2021 at 3:15 PM, zychu said:

Od roku w komunikatach rządowych i medialnych

Nie oglądam mediów państwowych ale nawet na Youtube lecą reklamy. O tym jak to być odpowiedzialnym i się szczepić, o tym jak to wspaniale że się z Unią zadłużamy. Piękna jest narracja "pandemia nam zabrała". Zamienić pandemia na kułacy dodać więcej czerwonego i puścić międzynarodówkę w tle, rzygać się chce. 

9 hours ago, KolegiKolega said:

W przyszłym tygodniu mają wyjść Pfizery z nowym BIOSem, wszystko ma śmigać, podobno ma być nawet drukowanie obrazów z myśli.

A Janda już ma?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KolegiKolega napisał:

(...)mają wyjść Pfizery z nowym BIOSem(...)

Jakiś stary szmelc, teraz jest UEFI :P

 

Obawiam się, że prędzej czy później nie będzie innego wyjścia tylko trzeba będzie wystawić rączkę.

Czy to mundre, czy nie, nie będzie miało żadnego znaczenia.

Każdy podręcznik historii zadrukowany jest po brzegi opowieściami o decyzjach złych i jeszcze gorszych, o tym jak kiepskie rozwiązania wypierały te lepsze.

 

Edytowane przez Mnemonic
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze że aktorzy, telewizje dostają bezpośrednio kasę na promocję szczepionek od rządu aby wiadomo zrobić emocjonalne zapotrzebowanie. I te wszystkie telewizje, gazety, radia nawet niby przeciwne rządowi biorą chętnie kasę i promują te preparaty. Szkoda że za tą kasę nie zrobili funduszu na Nop-y, bo po co skoro ludzie szczepią się z własnej woli i biorą SAMI odpowiedzialność, której producent nie chce wziąć.

 

To tak jakbyście kupili nowe auto z salonu i producent nie daje na nie gwarancji, może rozwalić się na pierwszym zakręcie albo po milionie kilometrów. Kupicie takie auto? Śmieszne że ludzie by się oburzyli w większości, że nie, bo wydać np 150 tyś na auto bez gwarancji to tylko idiota by zrobił, ale wstrzykną sobie preparat bez zakończonych testów to spoko, bo "za darmo". Zdrowie nigdy nie jest za darmo.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Stefan Batory said:

Byłem parę razy w Japonii. Tam wielu ludzi chodzi od lat z maskami na twarzy. Tu masz dlaczego to robią:

 

https://podroze.onet.pl/ciekawe/dlaczego-japonczycy-chodza-w-maskach-chirurgicznych/1xnkks0

 

Są niewolnikami systemu, albo ma to jednak jakiś sens, o którym powinien coś wiedzieć epidemiolog tej klasy co ty🙂

W Chinach też chodzili, sam się nad nią zastanawiałem, nie było dużego smogu wtedy akurat gdy byłem. Ściśnięty w Tokijkim metrze pewnie też bym się ku niej skłaniał.

Tyle że to kwestia wyboru. W Japonii przymus jest poprzez normy społeczne, nie przepisy i policję. Nawet rząd firmom rzeczy sugeruje, nie narzuca.

Sektor prywatny jest niezależny i R&D jest w 80% prywatne.  

https://www.csis.org/blogs/new-perspectives-asia/japans-economic-security-and-role-private-sector

 

Maski za to nie są prawnie wymagane:

https://www.japan-guide.com/e/e2234.html

 

Szczepienia też i tylko 1,6% się zaszczepiło.

https://www.washingtonpost.com/opinions/2021/05/04/why-is-japan-failing-so-badly-vaccinations/

 

Mylisz Japończyków z silnymi normami społecznymi z Chińczykami i ich komunistycznym, państwowym zamordyzmem.

 

W Japonii jest dużo większe zaufanie do władzy. Minister zdrowia, który by zabił 60k obywateli poszedł by w ślady tego pana i popełnił sepuku.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Toshikatsu_Matsuoka#:~:text=Toshikatsu Matsuoka (松岡 利勝%2C Matsuoka,middle of a financial scandal.

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, KolegiKolega napisał:

10'000'000 (dziesięć milionów!)

Dokładnie: 10'185'393

I z czego się tu cieszyć? Z wpakowania w błoto kasy w szczepionkę na chorobę, która pomimo tego, że niewiadomo jak ją leczyć zabija mniej ludzi niż pospolita, znana grypa na którą jest multum kuracji? ;) 
Zresztą jak odniesiesz się do doniesień z Seszeli? Tam mieszkaną inni ludzie? Zaszczepione 70% i nie mają już łóżek w szpitalach powoli. Bo zgrabnie ten fakt pomijasz zawsze przy promocji szczepienia :) 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.