Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

On 5/7/2021 at 2:07 PM, maroon said:

No ok. Tylko że jest tysiąc i jeden sposób żeby nie rezygnować z życia, nie karmiąc jednocześnie systemu.

Powiedzmy że jesteś chirurgiem i bez szczepienia nie możesz pracować w państwowym szpitalu. Ciężko ci będzie założyć własny szpital. Nawet mając kasę możesz nie dostać pozwolenia. Jeśli twoją pasją jest uczenie innych i praca na uczelni. Możesz to robić zdalnie, pisać książki, filmy na YT ale na katedrę już nie wrócisz. Jesteś sportowcem i chcesz wygrać złoto na olimpiadzie ale musisz się zaszczepić by trenować i startować ale nie chcesz. 

1001 sposobów tak ale nie konieczne na to co jest twoją pasją. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japonia to inna kultura, ludzie noszą maski bo np są przeziębieni i nie chcą zarazić innych w metrze. Zresztą to Państwo jest dość hermetyczne (i dobrze), co więcej yakuza nawet pomagała ludziom po trzęsieniu ziemi, ta sama mordercza, bezwzględna organizacja:

 

"TOKYO (Reuters) - 2011 - Tons of relief goods have been delivered to victims of Japan’s catastrophic earthquake and tsunami from a dark corner of society: the “yakuza” organized crime networks.

Yakuza groups have been sending trucks from the Tokyo and Kobe regions to deliver food, water, blankets and toiletries to evacuation centers in northeast Japan, the area devastated by the March 11 earthquake and tsunami which have left at least 27,000 dead and missing.

"

https://www.reuters.com/article/us-yakuza-idUSTRE72O6TF20110325

 

A w Polsce mamy 100 tyś  "nadmiarowych zgonów w  jeden rok", nawet yakuza tyle nie wyrobiła pewnie w tak krótkim czasie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, Mnemonic said:

Jakiś stary szmelc, teraz jest UEFI :P

I z obsługą myszką. 

18 minutes ago, spacemarine said:

Zresztą to Państwo jest dość hermetyczne (i dobrze), co więcej yakuza nawet pomagała ludziom po trzęsieniu ziemi, ta sama mordercza, bezwzględna organizacja:

Dodam jako ciekawostkę, że dziecko urodzone w Japonii gdy któryś z rodziców nie jest rodowitym Japończykiem będzie miało status obywatela z prawami Japończyka ale nie zostanie Japończykiem bo dla nich to rasa a nie to gdzie się urodziłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękawki w górę :(

 

Cytat

Zaczęło się. Wprawdzie widzimy jeszcze kolejki w niektórych punktach szczepień, ale jest też coraz więcej wolnych terminów na szczepienia COVID-19. Lada tydzień chętnych zabraknie, co można było przewidzieć, czytając wpisy antyszczepionkowców. Rząd zapiera się, że przymusu nie będzie, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że tak to się nie skończy - bez szczepionki nie będzie szans na normalne życie.


Czytaj więcej na:
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/I-tak-sie-wszyscy-zaszczepicie-n155807.html#tri

 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urabiania ciąg dalszy

 

https://kobietawkrakowie.pl/gut-mostowy-paszport-covidowy-pomoze-polskiej-turystyce-w-tym-krakowowi/

 

Cytat

Tzw. paszport covidowy – dokument elektroniczny dla osób zaszczepionych lub ozdrowieńców – bardzo pomoże polskiej turystyce, w tym Krakowowi, gdzie turystyka opiera się na przyjazdach zagranicznych – mówił w poniedziałek na antenie Radia Kraków wiceminister ds. turystki Andrzej Gut-Mostowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Martius777 napisał:

2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Da się to zmienić. Wincyj takich geniuszy pióra, jak ten typ z trojmiasto.pl i władza z uśmiechem stwierdzi, że obywatele sami pragno takiego kagańca.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mnemonic napisał:

władza z uśmiechem stwierdzi, że obywatele sami pragno takiego kagańca.

Na tym teraz polegają  rządy - doprowadzić do takiego stanu,, w którym nieznaczna większość będzie mogła wymusić na reszcie to, co jest rządzącym na rękę. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek minister pandemii Adam Niedzielski oświadczył, że izolacja w przypadku nowych mutacji koronawirusa powinna być bardziej dotkliwa, niż przy poprzednich. Słowa polityka skomentował doktor Paweł Basiukiewicz.

(...)

Niedzielski podkreślił, że w każdym z tych przypadków będą stosowane bardziej dolegliwe rozwiązania. Zamiast kwarantanny i izolacji 10-dniowej będzie stosowane wydłużenie ich do 14 dni. Natomiast zwolnienie z nich będzie następowało tylko po negatywnym wyniku testu.

(...)

Do tych słów odniósł się pracujący na oddziale zakaźnym elektrokardiolog Paweł Basiukiewicz. „Wiedziałem, że tak będzie. Teraz będzie sobie siedział świstak i sekwencjonował te nukleotydy, następnie maszyna losująca dobierze adekwatne do miejsca mutacji restrykcje. Już mamy zapowiedź bardziej dolegliwej izolacji. Proponuję też: chłostę, konfiskatę mienia, łamanie kołem” – gorzko skwitował pomysły ministra Basiukiewicz.

 

całość tutaj:

https://nczas.com/2021/05/10/niedzielski-chce-bardziej-dolegliwej-izolacji-dr-basiukiewicz-proponuje-tez-chloste-konfiskate-mienia-lamanie-kolem/

 

 

  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Stefan Batory napisał:

Ja nie chwaląc się, jak przystało na niewolnika systemu również jestem zaszczepiony i to szczepionką firmy Astra Zeneca, a dzięki temu wątkowi, wiem, że jestem bronią biologiczną😄.

I co z tego faktu wynika ? Możesz napisać coś co będzie miodem na serca szurów? Np. wyje.ałem wszystkie kagańce, jestem zaszczepiony i nie muszę chodzić z maską na twarzy*. Albo, że mogę każdemu podać dłoń, a nie witać się łokciem jakby mi ktoś rękę u.ebał. 

 

*Do szurów- jak się dopierdalają do Ciebie,  gdzie masz kaganiec, odpowiadasz - "jestem ratownikiem medycznym, zaszczepiony 3 razy", kiwają z uznaniem :)

3 godziny temu, Martius777 napisał:

1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Bracie, kogo to interesuje. Te debile z KO biegali w podkoszulkach, zdjęcia z nią robili bo pisowcy siepacze dopierdalali kaście sędziowskiej. Jak dopierdalają wszystkim to się zaczyna klasakanie uszami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, KolegiKolega napisał:

A możesz już płacić ręką czy musiałeś BIOSa u chipie upgrade'ować?

 

Niestety jeszcze nie, ale może odpowiedni chip będzie mi wstrzyknięty przy powtórnym szczepieniu. Na razie czuję się lekko zawiedziony. Ale nie powinienem narzekać, bo obiecano mi chipa w drugiej dawce.

 

Pierwsza depopulacyjna dawka Astra Zeneca się przyjęła, bo lekko świecę w ciemnościach.

 

Z tym Pfizerem to Izrael przegiął, wszystko co najlepsze idzie do nich. Każdy by chciał móc drukować obrazy z myśli. Astra Zeneca nie daje takich możliwości.

 

Nic dziwnego, że wiele krajów rezygnuje z tej szczepionki na korzyść Pfizera i Modeny.

 

Na Forum czytałem za to o tzw. "masoneczkach"- maskach, w których są ukryte nano coś tam (ja fizyczny jestem, to się nie znam), które przez płuca dostają się do organizmu i takiego obywatela można potem namierzyć.

 

Fajna technologia, bardzo by się przydała w warunkach morskich. Biegam teraz po aptekach, szukam tych masoneczek, a tu dupa, wszędzie tylko mają

 zwykłe maski chirurgiczne. I jak tu żyć panie premierze?

 

Zupy z kwiatów cukinii nigdy nie jadłem, ale cukinia jest moim ulubionym warzywem. W życiu bym żadnego kwiatka nie zerwał. Jeden kwiat= jedna cukinia= jeden obiad.🙂

 

Mi tam nie szkoda tej JudeoItalii. Jako polski patriota wolę, aby w Polsce utworzono JudeoPolonię w ramach NWO oczywiście. Sam pochodzę z powiatowego miasta w centralnej Polsce, gdzie przed II wojną 70% mieszkańców to byli Żydzi.

 

A' propos pandemii która nie istnieje warto moim zdaniek kolego faszysto zobaczyć to:

https://www.polin.pl/pl/wydarzenie/zydowskie-abc-czy-izrael-wraca-do-zycia

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Stefan Batory napisał:

A' propos pandemii która nie istnieje warto moim zdaniek kolego faszysto zobaczyć to:

https://www.polin.pl/pl/wydarzenie/zydowskie-abc-czy-izrael-wraca-do-zycia

 

Cytat

W ostatnim czasie Izrael wyrósł na światowego lidera w walce z pandemią. Praktycznie cała dorosła populacja kraju poddała się już szczepieniom. Posiadając odpowiednie zaświadczenie o przyjęciu szczepionki, każda osoba może swobodnie korzystać z kawiarni, restauracji i innych miejsc publicznych w kraju. Jednocześnie, izraelskie granice pozostają zamknięte dla obcokrajowców. 

Trauma wojenna trwa trzy pokolenia, może stęsknili się za prysznicem?

 

Odnoszę wrażenie, że tutejsze szury szurały coś w ten deseń:

- Zaszczepiony? Możesz wejść do publicznego kibla.

- Niezaszczepiony? idziesz srać pod drzewem.

 

Tylko naprawdę muszę pokazywać historię choroby pani Lucynce w żabce żeby kupić bułki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu Komisja Europejska zamówiła 1,8 mld szczepionek Chajzera, liczba mieszkańców naszej kochanej UE jest ze 700 mln i część już zaszczepiona i jeszcze w cholerę innych szczepionek. Kogo nimi chcą szczepić, bo chyba nie trzeba będzie szczepić się co pół roku? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Martius777 napisał:
Art. 32 Konstytucji (17)

1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Art. 31. Wolność i przesłanki jej ograniczenia


Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
3. Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.