Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem nawet jasnowidz przewiduje 4 falę i depopulację. @KolegiKolega szykuj piwnicę.

 

https://www.radiozet.pl/amp/full/246473/Rozrywka/Plotki/Jasnowidz-Glanc-mial-przerazajaca-wizje-przyszlosci-Mowi-o-czwartej-fali-i-depopulacji-kraju

 

 

3 godziny temu, spacemarine napisał:

Wkrótce to nie odwołane dostawy, ale nadmiar szczepionek może stać się zmartwieniem Michała Dworczyka, rządowego pełnomocnika ds. szczepień."

Co to dla niego za zmartwienie... Przecież on za to nie płaci.

Edytowane przez cst9191
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-05-20/onkolodzy-nieprawdopodobna-fala-nowotworow-ludzie-blagaja-o-pomoc/

 

Fragment:

 

Jak poinformował, w zeszłym roku rozpoznano 20 proc. mniej nowotworów, ale nie dlatego, że ich nie było, a dlatego, że nie były diagnozowane. - Teraz pojawia się nieprawdopodobnie duża fala nowych rozpoznań – zaalarmował.

 

Lekarze ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie zakładają, że w tym roku będzie o 40 proc. więcej diagnoz nowotworów niż w roku ubiegłym. - Przewidujemy nałożenie się dwóch roczników pacjentów – z ubiegłego i z tego roku – mówił profesor.

 

Jak podkreślił, pacjenci "przeoczeni" rok temu pojawią się w tym roku z "większym" nowotworem, wymagającym skomplikowanego, wieloetapowego leczenia.

 

Świetne newsy.

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/ministerstwo-zdrowia-alarmuje-maseczki-i-lockdown-wrócÄ-w-lipcu/ar-BB1gP73P?ocid=ob-fb-plpl-454

 

TO NIE KONIEC PANDEMII. Ministerstwo Zdrowia już ostrzega przed nawrotem koronawirusa i kolejną falą w środku wakacji. Czwarta fala Polskę zaatakować miałaby już w lipcu. Wtedy możemy spodziewać się około 15 tysięcy nowych zakażeń dziennie i przyrostu po 7 tysięcy pacjentów w szpitalach każdego dnia.

 

Za mało ludzi wzięło szczepionki, trzeba zastraszać.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Martius777 napisał:

Lekarze ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie zakładają, że w tym roku będzie o 40 proc. więcej diagnoz nowotworów niż w roku ubiegłym. - Przewidujemy nałożenie się dwóch roczników pacjentów – z ubiegłego i z tego roku – mówił profesor.

 

Jak wiemy, w planach są kolejne fale, mutacje i lockdowny, więc będą się nakładać kolejne roczniki. Aż dojdzie do tego, że między innymi z powodu nieleczonych nowotworów ludzie będą masowo umierać, a w mediach powie się, że to sprawka modnego wirusa i nieodpowiedzialnych antyszczepionkowców, którzy nie chcieli przyjąć 6 lub więcej dawek eliksiru. Wszystko się zgadza.

  • Like 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Martius777 said:

Czwarta fala Polskę zaatakować miałaby już w lipcu. Wtedy możemy spodziewać się około 15 tysięcy nowych zakażeń dziennie i przyrostu po 7 tysięcy pacjentów w szpitalach każdego dnia.

 

Za mało ludzi wzięło szczepionki, trzeba zastraszać.

Można by też zakazy wprowadzić. Lipiec, gorąco ludzie się mogą przeziębić od:

- zimnych napoi

- lodów

- klimatyzacji

- wchodzenia do wody

 

Sanepid mógłby ścigać za sprzedaż lodów, zimnego piwa a policja np. zatrzymywać auta w upale z podniesionymi szybami, kąpiących się w morzu/jeziorze. 

Dla tych co mają basen podatek na leczenie covidowych przeziębień od basenowych. 

Im absurdalniejsza tresura tym lepiej. 

  • Haha 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda na leczenie nie wynika, li tylko, z karty praw jakichś tam, która może jest a może nie jest obowiązująca w  naszym nieszczęśliwym kraju, a z konstytucji (art.41, ust. 1:Każdemu zapewnia się nietykalność osobistą i wolność osobistą) i kodeksu etyki lekarskiej (art. 15: postępowanie diagnostyczne, lecznicze i zapobiegawcze wymaga zgody pacjenta) a to już są akty prawne obowiązujące de jure.

Do tego jest to eksperyment medyczny, zwany w ichniejszej nomenklaturze, badaniem klinicznym, którego bez świadomej zgody  pacjenta przeprowadzać nie wolno.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Paszport-szczepionkowy-w-aplikacji-mObywatel-najpozniej-w-lipcushu-8116523.html

 

Cytat

 

Według planów od wakacji możliwe będzie swobodne podróżowanie po UE z certyfikatem covidowym w aplikacji mObywatel; testy, czy aplikacja sprawdzi się na wszystkich granicach, zaplanowano na koniec maja - powiedziała PAP pełnomocnik premiera ds. GovTech Justyna Orłowska.

Jak opisywała szefowa działającego w kancelarii premiera Centrum GovTech, w czerwcu wszystkie kraje UE, w tym Polska otrzymają projekt decyzji Komisji Europejskiej, w której będą szczegóły legislacyjne umożliwiające funkcjonowanie całego systemu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji szczepiennej dla UK jako bonus będą też informacjie wg https://streamable.com/ztijo1:

- Informacje o rodzinie

- innych chorobach (w tym psychicznych)

- stylu życia i życiu socjalnym

- pochodzeniu etnicznym, dane biometryczne 

- rekord kryminalny

 

Nie dajcie sobie wcisnąć tego g..

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś w 2019 roku powiedział Ci, że do roku ludzie będą bać się oddychać w towarzystwie, że będą zamykani ludzie na całym świecie w aresztach domowych nazywanych kwarantanną nie dałbyś mu wiary.


Gdyby ktoś powiedział Ci, że zgromadzenia powyżej 3 osób będą karane mandatami, a firmy będą zamykane na jedno słowo władz, a setki milionów ludzi na całym świecie straci przez to pracę nie dałbyś wiary.


Gdyby ten sam człowiek powiedział Ci, że nie będziesz mógł wejść do lasu i będziesz uziemiony jeśli nie będziesz zaszczepiony i nie wyjdziesz na koncert czy na stadion ukochanej drużyny nie dałbyś wiary.

 

Powiedziałby Ci też, że rodziny będą rozdzielane, protesty zakazane, wakacje odwołane, cmentarze zamknięte stwierdziłbyś, że to wariat i fan teorii spiskowych.


Gdyby Ci powiedział, że w ciągu pół roku dla ludzi stanie się to normalne i ludzie w olbrzymiej większości poddadzą się temu ponownie, a politycy wprost będą mówić o Nowym Porządku Świata byś go wyśmiał.


Dziś śmiejesz się z antyszczepionkowców, z czipów, z opowieści o globalnym rządzie niewyobrażalnie chorych ludzi.

Wkrótce przestaniesz się śmiać...

 

Znalazłem ten tekst na wykop.pl

  • Like 5
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Covidianie to śmieszne stworki. I skrajne szury w sumie też. Rozmowa z moją matulą, czerpiącą wiedzę głównie z TV, do 60-tki bliżej niż dalej. Rozmowa ze mną przebiegała mniej więcej tak:

- Jak będzie wymóg noszenia maseczek od września, to załatwię sobie od tego faceta co jest właścicielem kliniki zwolnienie lekarskie po znajomościach, żeby tego nie nosić. Jakąś wygodną chorobę sobie wymyślę, może astmę.

- NO WIESZ CO?! To jest dla Twojego bezpieczeństwa!

- Jakiego bezpieczeństwa? Już to przechodziłem i jakoś żyję. Nie chcę z tym chodzić na twarzy, bo mnie to drażni i czasem nawet o tym zapominam.

- Ale rząd jak to wniesie to dla nas wszystkich! Powinniśmy to nosić, to się nie zarazimy. Zresztą, nie wiem czemu to robisz. Przecież za jakiś czas nie trzeba będzie tego nosić, to tylko chwilowe.

- <coś odpowiedziałem, nie pamiętam dokładnie co>

- Teraz i tak nie trzeba w tym chodzić. Przemyśl to. 

- A teraz to wirusa nie ma? Wirus nie atakuje? On znika jak nie trzeba nosić maseczek?

- Nie, ale.. <zwieszenie systemu>

- I jak długo zamierzasz w tym chodzić? 30 lat jeszcze? Do końca życia będziesz bała się wirusa? I tak następne pokolenia, aż do śmierci?

Tutaj mamusi wyrzuciło błąd krytyczny systemu i widziałem po minie, że nigdy nie przemyślała tej kwestii - ile to ma trwać tak naprawdę? Matula szczepić się nie chce, ale myślenie w tej kwestii kuleje. Biedni, bezrefleksyjni ludzie.

To jest niesamowity symbolizm na poziomie nieświadomości - założenie maseczki oznacza potencjalny strach, sygnalizowanie że istnieje niewidzialne niebezpieczeństwo i wrzuca systemy obronne organizmu na wyższy bieg (stres) co nieświadomie i biologicznie otwiera zaproszenie dla choroby. Brak maseczki na poziomie podświadomym jakby oznaczał z automatu spokój i wolność od strasznego, pustoszącego najbardziej gospodarkę, wirusa. Ciekawa obserwacja. 

Jak tam u władzy łebskie chłopaki wiedzą co oznacza dla nieświadomości ubieranie maseczek, to nie odpuszczą tego tak długo jak się będzie dało - bo brak maseczki to emocjonalny brak pandemii. Gdybym był u władzy i chciałbym spijać śmietankę z czyichś rozpaczy, to najważniejszą kwestią dla mnie byłoby narzucenie bezrefleksyjnym gojom noszenia tych szmat i egzekwowanie tego karnie. Jak dla mnie pierwszym krokiem, żeby nie dopuścić do "czwartej fali" jest skrajny opór, żeby nie nosić szmateczek, ale jak będzie, to chyba wszyscy się domyślamy.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem z uwagi na moją mamę jak ją przekonałem, cierpliwie tłumaczyłem jej wszystko, prawie codzień jak rozmawialismy wspominałem o przekłamaniach, o czym TV nie mówi, nawet drukowałem jej ulotki i podrzucałem, że producent nie przebadał do końca tego g. Trzeba dużo cierpliwości, w końcu się przekonała i nie zaszczepiła. Oczywiście robiłem zakupy itd, by się nie narażała bo jest wyleczona po ciężkiej chorobie, ale te eliksiry by jej tylko zaszkodziły.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirus w odwrocie! I dobrze, wszak i on musi sobie od czasu do czasu zrobić wakacje. Wszyscyśmy odetchnęli z ulgą, zdejmując z twarzy przewilgocone szmaty, i z nadzieją patrzymy w przyszłość, jaką niestrudzenie wykuwa dla nas władza. Już pod koniec czerwca nasi dobrodzieje wespół z zagranicznymi kolegami zapewne wprowadzą paszporty dla szczepieńców. Co prawda szczepieńcy wciąż mogą zarażać covidem (który nawet na wakacjach potrafi gdzieś przygrzmocić... pracoholik), nie zmienia to jednak faktu, że oni należą już do bezpiecznego sortu. Taka to fikuśna retoryka. Rządzący jak zwykle mają ludzi za idiotów, którzy nie są w stanie z przekazów medialnych i doniesień rzeczników ułożyć sobie (nie)spójny obraz rzeczywistości. Czasy mamy naprawdę ciekawe. Pytanie, jak długo da się utrzymywać tę kuriozalną maskirowkę?

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, zychu napisał:

Już pod koniec czerwca nasi dobrodzieje wespół z zagranicznymi kolegami zapewne wprowadzą paszporty dla szczepieńców.

Z tego co słyszałem, to paszporcik będą mogli otrzymać również niezaszczepieni, ale z negatywnym testem i(nie jestem pewien) ci, którzy deklarują że chorowali wcześniej na srowid.

 

Natomiast co innego to propaganda, że nie pojedziesz na wakacje, jeśli się nie zaszczepisz.

 

Pod artykułem na portalu wyborczej, covidioci dają czadu:

kkLjlWQ.png

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Messer said:

Jak tam u władzy łebskie chłopaki wiedzą co oznacza dla nieświadomości ubieranie maseczek

Wiedzą, wiedzą doskonale. Nawet wiedzą, że nie musisz nosić jej na twarzy (ale musisz w kieszeni, jakby zachciało się w "teren zamknięty lub komunikację miejską") - i wtedy nadal działa, głęboko ukryta w kieszeni. Slowo-klucz: amulet. Na końcu, nie będziesz musiał jej mieć fizycznie ani przy sobie, ani nigdzie w domu - elektroniczne zaświadczenie że nie jest potrzebna, też działa. Na tej samej zasadzie, co zaświadczenie o złocie w banku, banknot, działa tak samo jak złoto (środek płatniczy). Albo stan konta na ekranie smartfona - reprezentacja reprezentacji.

Świadomość że zaświadczenie ma termin ważności, jest gwarancją strachu że "wyjdziemy bez maseczek / bezbronni". Zdalne przełączenie w aplikacji że mieliśmy kontakt z chorym - zdalna stymulacja strachu, bez żadnych elektrod w mózgu.

Wiara czyni cuda, a prąd elektryczny 300 lat temu był metafizyką lub "zabobonem pogańskim".

"I must not fear.
Fear is the mind-killer.
Fear is the little-death that brings total obliteration.
I will face my fear.
I will permit it to pass over me and through me.
And when it has gone past I will turn the inner eye to see its path.
Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain."
Edytowane przez Kespert
  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty obywatelu wziąłeś już swoją codzienną dawkę prozium?

 

https://streamable.com/oql3ob

 

IZRAEL

 

Netanjahu do narodu. Wygląda na to, że mamy najgorszy ze scenariuszy poszczepionkowych i będziemy musieli wszystkich szczepić co pół roku. Zamówiliśmy już następne 36 mln dawek.

  • Haha 3
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Messer said:

błąd krytyczny systemu

 

 

Mój rodziciel jakiś czas temu, kiedy się dowiedział, że nie noszę kagańca "bo już byłem chory, nie moge być znowu i nie będę się zginał pod pręgierzem głupich, bezsensownych, bezprawnych totalniackich dekretów" powiedział mi coś w stylu: "to bardzo nieładnie, że nie słuchasz się władzy". Nie wiedziałem czy śmiać sie czy płakać? Tragedia, po prostu tragedia

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.