Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Obliteraror napisał:

ale o oficjalnym dokumencie stworzonym na poziomie Eurokołchozu czy ONZ, który wprost mówi o wymordowaniu paru miliardów ludzi na Ziemi i depopulacji. Pokaż mi taki dokument :)

Żartujesz? Nawet oficjalne dokumenty konferencji w Wannsee, odbywającej się w czasie, kiedy holokaust był już faktem, używały jedynie sformułowań, że Żydów należy "wysiedlać", "wypędzać", a także "gromadzić" celem "lepszego wykorzystania" w przyszłości. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2021 o 18:05, bassfreak napisał:

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego trwa segregacja ludzi zaszczepionych i niezaszczepionych na eventy? kurwa rok czekałem na tą imprezę a tu takie info !!!

Niby może odręcznie napisać że jestem zaszczepiony ale to jest poświadczenie nieprawdy i mogę się nie wypłacić XD

 

https://www.facebook.com/FSOpl/photos/gm.4149004805175985/1435850863428200

 

Kiedy ktoś kurwa zrobi z tym porządek? przecież to jest naruszenie prawa i chyba nawet konstytucji.

Może wystarczy zdobyć zaświadczenie o przebytej chorobie? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Obliteraror napisał:

Wszelkie te agendowe, ekologiczno - progresistowskie idiotyzmy wyglądają fajnie (jak dla kogo) jedynie na papierze. I na papierze skończą, prędzej czy później.

Zazdraszczam takiej pewności.

15 lat temu mówiłem, że samochody będą jak telefony. W abonamencie. Wychodzi na to, że byłem szurem zanim powstało to określenie.

 

Ja widzisz jestem przekonany o tym, że mając takich frontmanów jak pan Szwab czcigodni z cienia przepchną swe idee, nie ważne jak bardzo mi się to nie będzie podobać.

 

Bo z tą naszą Ziemią jest trochę tak, jak z własnym domem. Kiepskim pomysłem jest srać w salonie. W dodatku setkami.

Edytowane przez Mnemonic
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Obliteraror said:

mRNA powoduje reakcje w organiźmie zaszczepionego, która "uczy" komórki wytworzenia reakcji immunologicznej na Sarsa, przez wytworzenie przeciwciał.

 

To tak nie działa. Sczepionka mRNA to jest rodzaj wirusa, właściwie wirionu, który zmusza twoje komórki do produkcji białka kolcowego S, i to biało wywołuje reakcję immunologiczną.

W ten spośród się organizm uczy atakować wszystko co zawiera takie biało, jak np. wirus SARS-CoV-2. Twój organizm staje się fabryką białek wirusa, które to białka są "ciałem obcym", niebezpiecznym dla płuc, które w dodatku rozsiewasz po otoczeniu.

Smacznego.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumna mama przy kamerach poddała szczepieniu 6 letnie dziecko szczepionką Pfizer w ramach badań na dzieciach!

Pani a jakże jest dyrektor w branży PR, pokazuje wszystko na tweeterze. Z kontekstu wynika że to nie jest jej dziecko.

 

 

Warto poczytać dyskusje pod tym tweetem np jeden gość pisał że gdyby nie było badań na dzieciach to by nie były dopuszczone leki dla dzieci. No brawo jak się pomija badania na zwierzętach to może faktycznie po co generować koszty jak polaczki same dadzą swoje dzieci do badań. Dla sławy? Kasy? Atencji? Masakra, szkoda dziecka.

 

Natomiast Pani z PR lansuje się na szczepieniu swojego 16 latka:

post-o-16-letnim-synu.png

 

 

Źródło: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-06-08/6-latka-z-polski-zaszczepiona-przeciwko-covid-19-w-internecie-zawrzalo/?ref=aside_najnowsze

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
  • Haha 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine - a ja zaczynam pomału przychylać się do tego planu. Będą tańsze nieruchomości, więcej zasobów dla tych co zostaną, zniknie tłok, pośpiech, stanie w korkach. Tylko myślę, że program należałoby zoptymalizować, bo w obecnym kształcie jest niewydajny i przypomina oszczędzanie ostatniego bochenka chleba na kimś kto zjada tylko okruszki.

 

Należałoby więc zacząć ograniczenia od korekty stylu życia tym, którzy zostawiają największy "ślad węglowy". Żebyś np. dał w kość planecie samym CO2 jak Billy G., musiałbyś żyć 1500 lat. Na wypalenie zasobów zużywanych przez jachty i jety Abramowicza kolejne parę tysięcy lat. Jak do tego dodamy zbędne zużywanie zasobów przez administracje państwowe, to okaże się, ze wcale nie trzeba się ani pozbywać ani ograniczać niczego 5 mld biedaków, tylko wystarczy wyciąć circa 1 mln szczytów piramidy. Więc jeśli troska o klimat i planetę jest z ich strony autentyczna (a z naszej w tej sytuacji jak najbardziej taka być powinna) , powinniśmy zacząć od aspektów, które dadzą największe oszczędności, czyli od likwidacji największych szkodników. Bo jak na razie "zrównoważony rozwój" jest planem przechwycenia praw do funkcjonowania przez "elity". A my będziemy marznąć od jesieni do wiosny, oszczędzając kanister ropy. 

</koniec trybu ironii prowokacyjnej>

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minutes ago, Rnext said:

 zaczynam pomału przychylać się do tego planu. 

Prawdą jest, że cała masa ludzka nic nie wnosi do rozwoju. Po prostu nic. Żre, pierdzi, rozmnaża się. Repeat. Po co to komu. Tyle że został zły target wybrany. Powinni się zabrać za murzynowo, Indie, Chiny - tam gdzie jest nadmiar masy ludzkiej. Aczkolwiek jakby u nas znikła połowa Januszy i Sebów, to też żyłoby się lepiej. Brutalne, ale prawdziwe. 

Quote

 

Bo jak na razie "zrównoważony rozwój" jest planem przechwycenia praw do funkcjonowania przez "elity". 

Przez ile lat w historii świata nie było niewolnictwa lub relacji poddańczych pan-wasal? 

 

Przez niewiele. I niektórym się marzy powrót do takiej sprawdzonej przez wieki konstrukcji, tylko w nowoczesnej formie ewidencji bydła. 

Edytowane przez maroon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadkowie Korony

- będąc Świadkiem nie możesz mieć swojego zdania, liczy się tylko i wyłącznie pogląd starszyzny (tu starych "profesorów i dr")

- musisz wykonywać ich dobrowolne polecenia bo inaczej spotkają Cię "konsekwencje"

- nie musisz myśleć ani analizować, wszystko Tobie wyjaśnią, jak masz się zachować, kiedy wychodzić z domu, jaki strój nosić

- jeśli nie chcesz poddać się presji otoczenia, zostajesz wyrzucony że środowiska, czeka Cię ostracyzm społeczny i ludzie, których uznawałeś za niemal rodzinę, zaczynają Cię nienawidzić jako odszczepieńca i wroga społeczności

- innych spotka zagłada, tylko z nami czeka Cię zbawienie, nasz "Bóg" będzie panować nad wszystkimi

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-wariant-delta-w-niemczech/z15tm4k,79cfc278

 

 

Cytat

 

Wariant Delta koronawirusa jest już w Niemczech

Lekarze intensywnej terapii spodziewają się, że w Niemczech będzie się rozprzestrzeniać szczególnie zaraźliwy wariant Delta koronawirusa, który został po raz pierwszy odkryty w Indiach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/8/2021 at 9:44 AM, maroon said:

Działał motywująco.

Żeby uciec chyba :).

1 hour ago, Martius777 said:

innych spotka zagłada, tylko z nami czeka Cię zbawienie, nasz "Bóg" będzie panować nad wszystkimi

Zamiast korony cierniowej, corona spike'owa :). 

6 minutes ago, Perun82 said:

Wczoraj słyszałem że wymyślili "delta" żeby się inne państwa nie burzyły na ich warianty. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jest to jak można manipulować masami ludzkimi co w ogóle nie weryfikują czy przywódcy mówią prawdę.

 

Beee beee beee idźmy za nimi beee beee beee.

 

Nie czytają ulotek pcr, nie czytają ulotek preparatów eksperymentalnych nazwanych dla niepoznaki szczepionkami, nie widzą jakie oświadczenia podpisują podczas szczepienia - kuźwa, po co uczyli się alfabetu jak nawet nie czytają! Nawet nie ma co marzyć aby zerknęli do medycznych materiałów.

 

Gdyby przeczytali to pandemia by raz dwa zniknęła bo oszuści by zostali wyniesieni na taczkach!

 

Ogromne lenistwo umysłowe - darmowe, dajcie mi to wezmę!

 

Co innego jeśli przeczytali i akceptują ryzyko - to ostatecznie jest ich sprawa bo świadomie podejmują decyzję, chcącemu nie dzieje się krzywda. Ilu jest takich co rozumieją ryzyko?

 

Kuźwa, przez debili cierpią inteligentni ludzi - ta wiara w maseczki doprowadza mnie do szału. Trzech Zenków spod budki zakrzyczy lekarza medycyny bo pan PREMIER tak kazał!

 

Bycie normalnym staje się nienormalne a mówienie prawdy aktem heroicznym i rewolucyjnym!

 

Ludzie nie lubią ograniczeń ale jeśli dostaną "zwolnienie z ograniczeń pod warunkiem, że zrobi się to i to"  to zaraz akceptują to bo to pozwala im być lepszym i wyróżnionym. Cieszą się, ze mogli spełnić warunki aby być elitą "mądrych i światłych ludzi"

 

Ogromnie żałuję, ze jeszcze nie mamy kolonii na innych planetach bo byłbym pierwszy do opuszczenia planety, która całkowicie skretyniała i doprowadza wszystko do absurdu.

 

Inteligentne istoty, jeśli czytacie mój post, możecie mnie porwać na inną planetę :D  Uwielbiam podróże i zwiedzanie.

 

comment_1623184370Gi2hGJGAu9mUvg7hYAcwR5

 

Nie trzeba być jasnowidzem, żeby wiedzieć, że kolejny lockdown, segregacja sanitarna zmieni ludzi w zombie - biednych, bez nadziei, bez celu. I wirusem nie jest patogen tylko psychoza ludzi, którzy osiągnęli takie zyski jak nikt do tej pory. A tak naprawdę wystarczy pobieżnie znać historię wielkich władców i imperiów, żeby wiedzieć że cykl zniewolenia ludzkości powtarza się co kilkadziesiąt lat.

 

Przygotowania do 4 fali trwają, PiS przed sejmem buduje 3 metrową bramę za 675 000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

Wiosna 2022: skok liczby zakażonych z 30 przypadków na 50 przypadków
Media: OGROMNY PRZYROST LICZBY CHORYCH, 8 FALA NADCHODZI, WARIANT SIGMA POCZWÓRNY MUTANT ATAKUJE

 

A tymczasem gdzieś u naukowców:

 

Profesor Uniwersytetu, który opracowywał szczepionkę przeciw COVID: "Popełniliśmy błąd. Szczepiąc ludzi, nieumyślnie zaszczepiamy ich toksyną”

„Popełniliśmy duży błąd. Do tej pory nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy” – powiedział Byram Bridle, immunolog wirusowy i profesor nadzwyczajny na Uniwersytecie Guelph w Ontario, w wywiadzie udzielonym Alexowi Piersonowi. „Myśleliśmy, że białko wypustek jest świetnym antygenem docelowym, nigdy nie wiedzieliśmy, że samo białko wypustek jest toksyną i jest białkiem patogennym. Więc szczepiąc ludzi, nieumyślnie zaszczepiamy ich toksyną”.

Bridle, badacz szczepionek, który w zeszłym roku otrzymał grant rządowy w wysokości 230 000 USD na badania nad opracowaniem szczepionki przeciw COVID, powiedział, że wraz z grupą międzynarodowych naukowców złożyli wniosek o informacje do japońskiej agencji regulacyjnej, aby uzyskać dostęp do tak zwanego „badania biodystrybucji”.

Naukowcy zajmujący się szczepionkami założyli, że nowe szczepionki mRNA COVID będą zachowywać się jak „tradycyjne” szczepionki, a białko kolców szczepionki – odpowiedzialne za infekcję i jej najcięższe objawy – pozostanie głównie w miejscu szczepienia w mięśniu barku. Zamiast tego japońskie dane wykazały, że białko kolczaste koronawirusa dostaje się do krwi, gdzie krąży przez kilka dni po szczepieniu, a następnie gromadzi się w narządach i tkankach, w tym w śledzionie, szpiku kostnym, wątrobie, nadnerczach i w “dość wysokim stężeniu” w jajnikach.

„Od dawna wiemy, że białko kolca jest białkiem patogennym. To toksyna. Może spowodować uszkodzenie naszego ciała, jeśli dostanie się do krążenia” – powiedział Bridle.

http://odkrywamyzdrowie.pl/post/profesor-uniwersytetu-ktory-opracowywal-szczepionke-przeciw-covid-popelnilismy-blad-szczepiac-ludzi-nieumyslnie-zaszczepiamy-ich-toksyna

  • Like 6
  • Dzięki 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Martius777 said:

Ogromne lenistwo umysłowe - darmowe, dajcie mi to wezmę!

 

23 minutes ago, Martius777 said:

Kuźwa, przez debili cierpią inteligentni ludzi - ta wiara w maseczki doprowadza mnie do szału. Trzech Zenków spod budki zakrzyczy lekarza medycyny bo pan PREMIER tak kazał!

 

Smutne jest, że nawet inteligentni ludzie przestają myśleć racjonalnie. Zagaduje mnie inżynier-kierownik "szczepiłeś się?", "nie, czekam na koniec testów klinicznych w 2023 i się zastanowię", "aaa no ja się zaszczepiłem i nie wiem czy to dobry pomysł był". Nie jedyny taki przypadek wykształconego zarządzającego ludźmi gościa który stwierdził, a co tam zaszczepię się. Lemmingi nawet nie poczytają o technologii czy zagrożeniach, ważne żeby móc na wakacje wyjechać.  

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Orybazy napisał:

"szczepiłeś się?", "nie, czekam na koniec testów klinicznych w 2023 

Racjonalne wytłumaczenie, chyba i ja będę z tego korzystał.

 

 

3 godziny temu, Martius777 napisał:

Świadkowie Korony

- będąc Świadkiem nie możesz mieć swojego zdania, liczy się tylko i wyłącznie pogląd starszyzny (tu starych "profesorów i dr")

- musisz wykonywać ich dobrowolne polecenia bo inaczej spotkają Cię "konsekwencje"

- nie musisz myśleć ani analizować, wszystko Tobie wyjaśnią, jak masz się zachować, kiedy wychodzić z domu, jaki strój nosić

- jeśli nie chcesz poddać się presji otoczenia, zostajesz wyrzucony że środowiska, czeka Cię ostracyzm społeczny i ludzie, których uznawałeś za niemal rodzinę, zaczynają Cię nienawidzić jako odszczepieńca i wroga społeczności

- innych spotka zagłada, tylko z nami czeka Cię zbawienie, nasz "Bóg" będzie panować nad wszystkimi

Dobre!!!

Skądś my to znamy 🕍🕌

21 godzin temu, Rnext napisał:

oraz będą promować odpowiednie polityki demograficzne

A w Chinach zaczynają zezwalać na 3 dziecko...

Gdzie tu sens i logika?

Chyba, że wszyscy Ziemianie mają być żółci, ale to będzie przykre dla kobiet, a depresyjne dla mężczyzn bo będą mieć małe siusiaki.

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Brat Jan said:

Chyba, że wszyscy Ziemianie mają być żółci, ale to będzie przykre dla kobiet, a depresyjne dla mężczyzn bo będą mieć małe siusiaki.

Dlatego Afryka ma największy przyrost naturalny, tam nie ma problemu depresji, a i nasze panie lubią panów z tych rejonów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Martius777 napisał:

Myśleliśmy, że białko wypustek jest świetnym antygenem docelowym, nigdy nie wiedzieliśmy, że samo białko wypustek jest toksyną i jest białkiem patogennym. Więc szczepiąc ludzi, nieumyślnie zaszczepiamy ich toksyną”.

Pewnie to jakiś szur, niemożliwe, żeby szczepionki nie działały. W TVP i w TVN ani słowa na ten temat, pewnie to fake news :)

Wie ktoś gdzie się podział @absolutarianin ???

Przeciwnik śmiercionek, łokdałnów i światego przywództwa mądrzejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Texas.

https://nczas.com/2021/06/09/kary-za-segregacje-sanitarna-teksas-wprowadza-zakaz-wymagania-tzw-paszportow-szczepionkowych/

 

Ustawa 968

Senacka ustawa 968, autorstwa stanowej senator Lois Kolkhorst, jest rozległym aktem prawnym, który zawiera klauzulę zakazującą firmom wymagania dowodu szczepionki od swoich klientów.

Przedsiębiorcy, którzy naruszą ten zakaz nie będą mieli możliwości zawierania kontraktów z państwem. Co więcej, organy państwowe mogą zdecydować o tym, aby przestrzeganie nowego prawa było warunkiem uzyskania licencji lub zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej.

To już kolejne prawo, podpisane przez Abotta, po pełnym otwarciu stanu. Wcześniej gubernator wydał zarządzenie zakazujące wprowadzania nakazów noszenia masek w Teksasie.

Edytowane przez cst9191
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2021 o 22:46, bassfreak napisał:

Nie dalem rady forsować mentalnego betonu. 

Młody Witold Pilecki już jako nastolatek walczył zbrojnie z rosjanami, walczył w bitwie Warszawskiej, walczył w obronie Grodna, nie ważne jak było ciężko nie zamierzał się poddać. W 39r służył jako dowódca plutonu. 

Zgłosił się na ochotnika do niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz Birkenau, przeżył tam prawie trzy lata zakładając ruch oporu, ratując wielu ludzi. Po ucieczce walczył później jako powstaniec warszawski...

 

A teraz jeszcze raz: w XXI wieku, w erze internetu, samolotów, samochodów, nie możesz zebrać dwie trzy osoby i pojechać do Warszawy, bo?

 

To siedźcie dalej i narzekajcie, ale spójrzcie goje co wam planują

 

https://youtu.be/z82BD4lffjM

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.