Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, brat mniejszy said:

Cyborg pochwalił się drugą dawką szczepionki. Niestety jego mocodawcy zapomnieli go przebrać do sesji zdjęciowych oddalonych o kilka miesięcy...

 

Jak macie dzieci to dajcie im to do zabawy "znajdź różnice".

Jak na razie są dwie - pani "pielęgniarka" zmieniła spodnie i inna kurtka na krześle. Tylko nie wiem pi co mu ta kurtka w 30-stopniowym upale. Ale może chłopu jest zimno.

 

Reszta jest identyczna - Ta sama koszulka, te same spodnie, ta sama maska, to samo krzesło, ta sama kotara, ta sama piguła, ten sam komputer i nawet ekran monitora ten sam.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Australia zakazuje wychodzenia z domu i oglądania produktów w sklepach.

 

Z powodu 60 zakażeń dziennie zakazane będzie wychodzenie z domu w innych celach niż zakupy(maks jedna wizyta w sklepie dziennie na gospodarstwo domowe) i praca. Podczas zakupów nie będzie można oglądać produktów sklepach(czytać etykiet, sprawdzać składu). Zgromadzenia powyżej 2 osób są nielegalne.

 

https://www.healthdirect.gov.au/covid19-restriction-checker/gatherings-and-work/nsw

 

Szykujcie koszule z długimi rękawami, za chwilę wariatkowo w Polsce za 3... 2...

 

6038eed084256_p.jpg?1614343889

Edytowane przez Martius777
  • Like 4
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK mimo 32 tys. zakażeń dziennie , 70 tysięcy kibiców na Wembley, miliony w pubach, bez masek, dystansu, bez głowy :) Przykład UK pokazuje, że zaszczepienie 50 % populacji pozwala na normalne życie mimo tysięcy zakażeń. To piękny dzień dla wszystkich , zarówno szczepków jak i nieszczepów. 11.07.2021 r. dzień ,  w którym mundial się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40% Brytyjczyków chce na zawsze obowiązywania obowiązku noszenia masek

oraz stałego zakazu podróży zagranicznych. Nieszczepieni wyraźnie nie boją się Covida oraz wariantów. Za to zaszczepieni boją się wariantów oraz nieszczepionych.

 

https://www.zerohedge.com/covid-19/40-brits-want-mask-mandates-place-forever-unvaccinated-permanently-banned-foreign-travel

 

Zwątpiłem w ludzkość i czekam na meteor Apophis, pierdolnij proszę jak najszybciej w planetę pełną paranoików i masochistów.

Wielkie firmy używają taktyk psychologicznych „tworzenia popytu na szczepionki”

Armia wielkich firm biotechnologicznych używa taktyk psychologicznych do „tworzenia popytu na szczepionki” wykorzystując boty i programy masowego marketingu „do zmiany zachowania”, aby zmusić niechętnych ludzi do wykonania zastrzyku. Kiedyś Pan Horban mówił o emocjonalnym zapotrzebowaniu ...

 

https://www.lifesitenews.com/news/an-army-of-big-biotech-companies-is-using-psych-tactics-to-create-vaccine-demand

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2021 o 20:29, KolegiKolega napisał:

Swoją drogą fajnie się słucha tego Matki Kurki. Tak sobie z mordy cholewę zrobić. A minęło ledwie 50 dni od tego nagrania.

Powiedzenie o robieniu z gęby cholewy dotyczy składania obietnic bez pokrycia, ew. w szerszym znaczeniu, kłamania. Tutaj gość po prostu pomylił się przy prognozowaniu.

 

Dodam, że ja podobnie do niedawna myślałem, że rząd nie może zamknąć gospodarki albo granic, bo to oznacza katastrofę dla wielu ludzi, np. dla branży turystycznej. Myliłem się - zapomniałem, że przecież "rząd się wyżywi".

 

A jeśli chodzi o zasady podróżowania do innych krajów, to są one nieprzewidywalne i mogą się zmienić w każdej chwili. Np. kwarantanna dla każdego lub konieczność zrobienia testu przy wjeździe, niezależnie od statusu zaszczepienia (co już w niektórych miejscach obowiązuje lub jest w planach). Delta i kolejne warianty wirusa powszechnie przełamujące szczepionki sprawią, że nie będzie żadnych korzyści ze szczepienia (przy szeroko pojętym przemieszczaniu się lub wstępie).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Pyrkosz said:

Mamy 44 nowe i

Wciąż nie wiadomo o co chodziło Mickiewiczowi (chyba nie o kaliber Magnum)

Patrz! – ha! – to dziecię uszło – rośnie – to obrońca!
Wskrzesiciel narodu,
Z matki obcej; krew jego dawne bohatery,
A imię jego będzie czterdzieści i cztery.

 

Ale wieści to pewnie zagładę.

 

Szkoda, że nie 42 bo to by było:

https://en.wikipedia.org/wiki/42_(number)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, Kapitan Horyzont said:

A jeśli chodzi o zasady podróżowania do innych krajów, to są one nieprzewidywalne i mogą się zmienić w każdej chwili.

I się zmieniają. Co wydaje się oczywiste, jako instrument zniechęcania jedwabnika do podróży (vide "przepowiednie" J. Attali). Przecież w ten sposób jedwabnik niepotrzebnie zużywa zasoby, zostawia "ślad węglowy" i coś tam na pewno jeszcze. Co ciekawe, największe represje dotyczą przelotów. Ruch samochodowy jak wynika z licznych relacji międzynarodowych podróżnych, nie jest specjalnie szykanowany (jeszcze?). Ale samochodem, mało kto śmiga do Hiszpanii czy Włoch. Dlatego taka szajba głównie lotniskowa. 

 

46 minutes ago, Kapitan Horyzont said:

że nie będzie żadnych korzyści ze szczepienia

Korzyści są i to gigantyczne. Jedynie - nie dla jedwabnika ;) 

I mała dygresja związana ze szczepieniem małoletnich. Właściwie wcale bym się nie zdziwił, gdyby wybiórcze i podstępne przymuszanie przez wybrane kraje dzieci do szczepień, przy hipotezie "szczepki" jako preparatu antykoncepcyjnego, nie miało długofalowego celu redukcji danej populacji. Nawiasem mówiąc dzisiaj w WAW o 16 jest protest "ratujmy nasze dzieci". 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.wp.pl/nie-wiedza-ile-osob-choruje-na-covid-19-urzednikow-mz-wyreczyl-technik-okablowania-6660488379365952a

Według tego artykułu, w Polsce jest 2280 aktywnych przypadków covida. Na 37mln kraj. 2tys. Ludzi z bólem gardła, kaszelkiem i może katarem. Czaicie to Bracia? A ja musze popier... z kagancem na ryju w sklepie. Testować się, żeby podróżować. A moja matka nie chciała do brata na urodziny jechać, bo on tak jak ja niezaszczepiony. Brak już słów. Brak już słów. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz ukochany Simonek w formie:

 

https://nczas.com/2021/07/12/ciemnota-wojna-radykalne-metody-ksieza-do-pogrzebow-prof-simon-w-koronawirusowej-ekstazie/

 

 Jestem zwolennikiem absolutnie radykalnych metod. Skoro mamy działać prospołecznie i ochronić społeczeństwo, to grupy, które są najbardziej narażone na ciężki przebieg choroby albo mogą przenosić zakażenie na tych, którzy nie mogli się zaszczepić, powinny mieć przymusowe szczepienia 

 

 W miejscach, gdzie jest najmniejszy odsetek zaszczepionych, pozostaje tylko przygotować się na jesień. Trzeba wzmocnić szpitale na tym terytorium i niestety, mówiąc brutalnie, wzmocnić również zakłady pogrzebowe i obsadę księży, bo trzeba będzie tych ludzi chować – wytwarza atmosferę grozy prof. Simon.

 

 W tej chwili mamy wojnę i trzeba stosować metody wojenne – dodaje lekarz.

 

Fragment o nas, szurach:

 

 Jest epidemia, mamy ciężko chorych pacjentów, ale zamiast się zjednoczyć ponad podziałami, to wszystko jest kwestionowane. Proszę mi powiedzieć, w czyjej chorej głowie lęgną się mikrochipy? Dlaczego wymyśla się nieznanych amerykańskich autorów, nieznane uniwersytety, kwestionujące nawet testy wykrywające koronawirusa. Ta ciemnota jest na całym świecie, ale najgorzej w Europie wygląda sytuacja w Bułgarii, na Cyprze i w Polsce

 

Prof. Simon przekonuje, że osoby, które świadomie narażają innych na zakażenie, powinny ponieść konsekwencje. – Jeżeli taka osoba kogoś zarazi, powinna być oskarżona o usiłowanie zabójstwa albo ponieść karę. U nas niestety nie ma konsekwencji, a w wielu krajach są takie regulacje – przekonuje.

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cst9191 napisał:

 W tej chwili mamy wojnę i trzeba stosować metody wojenne – dodaje lekarz.

Patrzcie, jak to rozmaite totalniackie skurwysynki szybciutko odnajdują się w tych wojennych okolicznościach, gotowi wdrażać faszystowskie praktyki. Wystarczył rok, a padalce wylazły z nor.

Edytowane przez zychu
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.