Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem o co ten zgiełk. Góral barany też co roku strzyże. 

 

Bydło jest od przynoszenia dochodu. 

 

Tu niektórzy nadal nie czują o co toczy się gra. 

 

USANKCJONOWANA PRAWNIE SPRZEDAŻ MILIARDÓW DAWEK CO ROKU.

 

Wy wiecie w ogóle jaka to kasa jest? 

 

Nawet Rockefeller nie miał takich mokrych snów. 

 

Jest pewien duży koncern farmaceutyczny, który w szczepki nie wszedł. Wiecie co tam się teraz dzieje? Cały zarząd chcą wywalić za niezałapanie się na ekspres zwany porządaniem. 

Edytowane przez maroon
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maroon napisał:

Jest pewien duży koncern farmaceutyczny, który w szczepki nie wszedł. Wiecie co tam się teraz dzieje? Cały zarząd chcą wywalić za niezałapanie się na ekspres zwany porządaniem. 

 

O jakiej firmie mowa? 

2 minuty temu, mpawel5 napisał:

Mnie ciekawi tylko, jak oni co roku dadzą radę zaszczepić te kilkanaście milionów ludzi w Hiszpanii. 

To będzie problem społeczeństwa - bez kodu jesteś nikim i masz problem, ciężar zdobycia szczepionki zrzucony na mieszkańca.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliza Michalik, jedna z większych sprzedawczyków rodzimej publicystyki, zachęca polityków do wprowadzenia sanitarnego faszyzmu:

https://natemat.pl/blogi/elizamichalik/365339,jak-pokonac-covid-w-polsce-powinnismy-miec-przepisy-jak-francja

Quote

W Polsce jak najszybciej powinno być jak we Francji: Sejm powinien uchwalić obowiązek okazywania certyfikatu covidowego (zaświadczenia o szczepieniu lub testu na covid-19) we wszystkich miejscach, w których zbiera się co najmniej 50 osób. Co oznacza, że do wielu firm, sklepów, hal sportowych, restauracji, na wiele imprez kulturalnych, wystaw, wernisaży, koncertów, czy widowisk, ani do obiektów użyteczności publicznej jak urzędy, szkoły, uczelnie czy szpitale, nie weszłyby osoby niezaszczepione i nieprzebadane.

Jest niezaprzeczalny plus okoliczności, w jakich się znaleźliśmy: padalce wypełzły spod kamieni, kurwom i cnotkom prawiącym o prawach obywatelskich nagle spadły maski.

 

Pani Michalik to jedna z tych, co na fb ustawiły sobie filtr z napisem konstytucja. Napisałem do niej krótką wiadomość, w której wykazałem brak spójności. : )

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, zychu said:

Eliza Michalik

Ciekawe, że ona, wzorem bezmózgiego ciemnogrodu, wypisuje takie rzeczy:

Quote

Bo jest poziom głupoty, na którą osoby trzecie nie mogą nic poradzić i dopóki sam zainteresowany nie uzupełni wiedzy, nie wyedukuje się, nie zada sobie trudu, żeby zdobyć niezbędne informacje – wszyscy mamy związane ręce. W takich wypadkach wszystko, co można zrobić, to nie dokarmiać takich trolli dyskutując z nimi i nie pompować w ten sposób ich ego, zasięgów i znaczenia.

Nawet samej siebie nie słucha w zakresie "uzupełniania wiedzy". Ale receptę daje dobrą - należy zaprzestać interakcji z "nowocześnie oświeconymi", którzy łykają bzdury niczym prawdę objawioną, bo nie mają podstaw z poziomu ogólniaka. 

Tutaj jej francuskie ideały pozamiatał prof. Mc Cullogh:

 

16 minutes ago, zychu said:

Pani Michalik to jedna z tych, co na fb ustawiły sobie filtr z napisem konstytucja. Napisałem do niej krótką wiadomość, w której wykazałem brak spójności. : )

Bo to jest właśnie typ "nowocześnie oświeconej", która nie tylko ma braki w wiedzy ale i niedostatki w myśleniu, co zastąpić ma para-religio-nauka, wzajemnie się klepiących po pleckach ciemnych mas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, zychu said:

Jest niezaprzeczalny plus okoliczności, w jakich się znaleźliśmy: padalce wypełzły spod kamieni, kurwom i cnotkom prawiącym o prawach obywatelskich nagle spadły maski.

 

A może by tak zrobić ogólnokrajowy spis szczepkofaszystów? Możnaby zdjęcia takich z nazwiskami wraz z cytatami publikować w necie, dodatkowo wywieszać ich zdjęcia na ulicach. Przecież to co oni robią niczym nie różni od dzialan nazistów względem Żydów. Od wielu lat piorą nam mózgi, że czarnego nie można nazwać czarnym, a strefy wolne od lgbt są przecież wykluczeniem, ale strefy wolne od nieszczepków już nie ?

Edytowane przez Peter Quinn
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Peter Quinn napisał:

 

A może by tak zrobić ogólnokrajowy spis szczepkofaszystów?

Pracuję nad tym. I zachęcam pozostałych.

 

I tu jeszcze od pani Michalik:

Cytat
Oczywiście nie ma sensu rozmawiać z tymi, którzy mówią, że
a) szczepionka to światowy spisek ,
b) ogranicza wolność,
c) jest eksperymentem medycznym.

Wykażemy pani redaktor, jak bardzo się myli?

 

Pani redaktor nie zawiodła - zawarła wszystko, czego można oczekiwać po takim wpisie: odwołanie do solidarności (czyt. "musimy mieć po równo przejebane"), straszenie śmiercią, a także wskazanie na rosyjską dezinformację i jej rolę w kampanii antyszczepionkowej. Pięknie. : )

Edytowane przez zychu
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, zychu said:

Wykażemy pani redaktor, jak bardzo się myli?

To tak, jak byś chciał kurę nauczyć tabliczki mnożenia na patykach. Kura to kura, zawsze będzie gdakać swoje. 

Jak to napisał de Mello - "nie ucz świni śpiewu, stracisz czas i zdenerwujesz zwierzę".

 

P. Michalik nie ma wiedzy na poziomie ogólniaka. Ale teraz żeby być oświeconym, wystarczy powtarzać "szczepionka, przeciwciała". Propaganda zbudowała dwa podstawowe fetysze, z których jeden jest kompletną bzdurą a drugi bzdurą warunkową i wcisnęła takie etykietki do rąk. A co bardziej aspirujący do światłych, zrobili sobie z tego plakietki na czoło. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu lock down? To znaczy że coo? Znowu pozamykane będzie? i ograniczenia w przemieszczaniu? To jak to jest i będzie?  Do szczepień nie obowiązywać będą ograniczenia a do sklepów itd. to już tak? Jak to mam rozumieć? Nie wiem coś mi tu nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze trochę contentu z covidowego kabaretu:

https://zdrowie.trojmiasto.pl/Jak-szczepienie-przeciw-COVID-19-wplywa-na-plodnosc-mezczyzn-n157569.html

Cytat
Amerykańscy naukowcy z Uniwersytetu w Miami przeanalizowali jakość męskiego nasienia przed i po zastosowaniu szczepionek przeciw COVID-19 opartych na technologii mRNA. Wyniki pokazują, że pogłoski o negatywnym wpływie szczepień na płodność mężczyzn są mitem.
Cytat
Do przedstawionych rezultatów odniósł się również dr Paweł Grzesiowski, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. COVID-19.

- Rewelacyjne wyniki badań - poprawa jakości męskiego nasienia po szczepieniach p/COVID-19! Mężczyźni produkują więcej plemników po szczepieniach, co może zwiększyć szansę na potomstwo

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/dlaczego-warto-sie-zaszczepic-przeciwko-covid-19

Cytat

 

  1. Powrót do normalności oznacza:
  • odejście od maseczek,
  • swobodne spotkania z rodziną i przyjaciółmi,
  • powrót dzieci do szkół i rozwój ich kompetencji społecznych,
  • dalszy rozwój gospodarki,
  • ochronę miejsc pracy oraz szansę na nowe zatrudnienia,
  • swobodny dostęp do basenów, siłowni, kin i teatrów,
  • wakacje bez ograniczeń,
  • poprawę jakości życia nas wszystkich.

 

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zychu napisał:

Yyy.... ilość plemników to jedno, ich jakość to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wrotycz napisał:

Po pierwsze, to jakaś pseudochemiczna nowomowa. Nie ma takiego pierwiastka jak G. Jeśli G to grafen, to GO = CO,

Serio ??? No patrz, więc wszyscy się mylą.. (włącznie z literaturą tematyczną w nazewnictwie tlenku grafenu) poza tobą ...

 

15 godzin temu, wrotycz napisał:

tlenku grafenu (wzór chemiczny CO2)

Oho.. jakaś nowa Chemia - (a raczej chyba alchemia).

Tlenek Grafenu jest dostępny w formie C140H42O20 (jeżeli znasz inne stabilne i dostępne postacie tlenku grafenu, to proszę, napisz, byłaby to dla mnie bardzo przydatna informacja).

 

Proszę, napisz mi, w jaki sposób chcesz stworzyć stabilne wiązania kilku atomów węgla z atomami tlenu tak aby uzyskać stabilną strukturę i aby "wzór chemiczny" (LOL) "był" CO2?

 

Gwarantuję Ci, że jeżeli taka sztuka Ci się uda, to nie tylko dostaniesz Nobla ale również stworzysz nową gałąź nauki podważającą praktycznie całą Chemię oraz fizykę.. Tak więc, czekamy na nowego polskiego Noblistę @wrotycz

 

 

Edytowane przez oxy
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oxy Pokaż mi kurwa grafen jako osobny pierwiastek w tablicy Mendelejewa. No kurwa pokaż, a potem pierdol o "tlenku grafenu".

 

NIE MA KURWA CZEGOŚ TAKIEGO. 

 

Może być tlenek węgla, czyli czad i obyś się kurwa nie nawdychał. 

 

Sorry, jestem wkurwiony, bo miałem spinę w sklepie z debilem w szmacie na ryju. 

 

Jebać was wszystkich covidiotów prądem i pozamykać w rezerwatach. I tam sobie siedźcie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Grafen w postaci C140 (a) nie jest pierwiastkiem a strukturą

2. Tlenek grafenu (GO) w postaci C140H42O20 (b) to nie dwutlenek węgla, a utleniona struktura grafenu.

 

Schematic-representation-of-a-graphene-a

 

 

Tu masz "rysunki" ;) (jak dalej nie rozumiesz, to idź do jakiejś osoby, która ma zielone pojęcie o chemii, niech Ci ręcznie rozrysuje, rozpisze i wytłumaczy dlaczego TO to nie to samo co TO) Jeżeli nie widzisz różnicy, to warto zastanowić się jednak nad przeczytaniem chociażby pierwszych rozdziałów z książki do podstaw chemii... Chociaż w takim przypadku czytanie było by raczej bezcelowe...

Edytowane przez oxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym wcześniej pisałem. Z fanatyzmem się nie dyskutuje. Oni zawsze będą wiedzieć lepiej. 

 

@oxy te swoje rysuneczki z wiki to sobie wsadź wiesz gdzie.

 

Utlenianie, to proces dołączania cząsteczki tlenu w wyniku (najczęściej) reakcji egzotermicznej. Utlenić można zarówno cząsteczki proste, jak i niektóre złożone. Ale muszą one się składać z podstawowych budulców materii. A te są znane i spisane w tablicy Mendelejewa. 

 

A to, że sobie nazwiesz jakiś izotop, czy inną postać atomu per "Duranium", to nie czyni z tego nowej materii. 

 

Więc przestań szurze pierdolić o jakimś "G", ok? G to miałbyś punkt, jakbyś miał piczkę, ewentualnie G możesz mieć w dupie. I w głowie. 

27 minutes ago, zychu said:

@maroon, uajadające kundle traktuj ze spokojem i wyższością. Wiem, że to trudne, ale trzeba próbować. Ewentualnie od razu w ryj walić, oni wtedy głupieją.

Gościu mnie szarpać zaczął, dostał z otwartej. 

 

O ile coraz więcej ludzi ma w dupie maseczki, to widzę że ci co ze szmatami nadal latają, coraz bardziej agresywni się robią. 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

te swoje rysuneczki z wiki to sobie wsadź wiesz gdzie.

(i reszta bełkotu)

 

Nie z wiki a z researchgate.net oraz pubchem ... takie fajne, a zarazem ciekawe "stronki", ale raczej na nie nie wchodź - groziło by to sporym przeciążeniem kognitywnym (w Twoim przypadku).

 

 

Poza tym .. nie mam więcej pytań.

Edytowane przez oxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, maroon said:

Gościu mnie szarpać zaczął, dostał z otwartej. 

 

Wszystko można, ale jak ktoś cię atakuje to walić w mordę ile sił. To jest ta granica.

 

47 minutes ago, maroon said:

O ile coraz więcej ludzi ma w dupie maseczki, to widzę że ci co ze szmatami nadal latają, coraz bardziej agresywni się robią. 

 

Mają w dupie maseczki, ale za pasem kolejny lockdown więc ich szeregi pewnie będą liczniejsze przyszłego lata. Tego lata widziałem jeszcze niedawno ludzi chodzących w maseczkach na słońcu. Siedzących pod sklepem na słońcu w maseczkach. Po zneisieniu obostrzeń. Dla mnie to był szok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, maroon said:

 

O ile coraz więcej ludzi ma w dupie maseczki, to widzę że ci co ze szmatami nadal latają,

 

Tak mi przypomniałeś, że kiedy rząd warszawski zniósł tzw. nakaz  noszenia masek, wszyscy w sąsiedztwie, na ulicach, w  sklepach, dosłownie z dnia na dzień, maski zdjęli. Dosłownie, o  północy dnia X,  wirus zniknął, przestał atakować, posłuchał się decyzji administracyjnej ministra czy tam premiera.

Cud!

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co tu tyle bijemy tą pianę. Niech się ktoś określi kto jest za obowiązkiem szczepień na covid a kto za dobrowolnym. No przecież nikt mi nie wciśnie że mam się szczepić na grypę. I coo? tak co roku na każdą porę sezonu się szczepić?

Wiosna, jesień, wiosna jesień. A najlepiej dwa razy, bo jakby raz to za mało. Co ta szczepka ma w sobie  że chroni? Organizm sam sobie wytworzy przeciwciała.  To jeszcze zabronią mi na słońce wychodzić bo się spalę? A najważniejsza maseczka. Bo przy mrozie możesz w klapkach z gołą głową chodzić to niby się nie przeziębisz bo maska cię ochroni albo jakaś szczepka, czy ktoś w  to uwierzy?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.