Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

@wrotycz Sumlinski pisał o tym w książce "Zapis Zarazy", twierdzi, że dokument jest autentyczny. W wywiadach w realu 24 też poruszał ten temat. Chodzi o scenariusz pandemii, w tym dokumencie zaznaczono, że nie wojny ale zarazy będą największym problemem ludzkości. Ale dobry wujek Bill Gates uratuje ludzkość swoimi aplikacjami szpiegowskimi i szczepionkami. Przewidziano, że pandemia wybuchnie w Chinach, ale szybko się skończy a będzie najdłużej męczyć obszar śródziemnomorski. Właśnie tam zapowiadali, że zastrzyk co pół roku i nie zgadzało się to z obecnym rocznym certyfikatem. Jak rozumiem @Obliteraror najnowsze badania nad pfeizer em dały odpowiedź, że eliksir "chroni" przez 6 miesięcy, co by się zgadzało. 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie chcą upiec kilka pieczeni na jednym ogniu:

- zamiana szczepionek na grypę którym kończą się patenty na nowe mrna na wyłączność koncernów, stały zastrzyk $.

- wymuszenie masowych zakupów przez państwo (i łapówki) oraz zniesienie odpowiedzialności jako stały dochód z budżetu dla koncernów i polityków

- paszporty covidowe do śledzenia ludzi: bramki w sklepach, imprezach, kody qr itd połączone z pewnie systemem oceny obywatela jak w chinach docelowo. W UE jako bonus paszport zczepionkowy będzie defacto paszportem unijnym czyli  stanie się niemal państwem

- obniżenie oczekiwań ludzi i miska ryżu - to już znamy

- zniszczenie małej przedsiębiorczości, uzależnienie ludzi od państwa, docelowo pewnie jakaś dyktatura z pseudo wyborami jak za komuny

- itd totalitaryzm jak za orwella

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?

Jestem zaszczepiony AstraZeneca- musiałem to zrobić, praca, nie pytajcie dlaczego.

Jakbym miał wybór, to raczej bym odpuścił, nigdy nie chorowałem poważniej, jestem szczupły, zdrowy.


Ale link co podesłał @Messer, odnośnie powikłań... nie mam pytań. Przypomniałem sobie dlaczego skasowałem tam konto i nie chce być obecny w socjal mediach. Te śmieszki, kpiny. Wszyscy najmądrzejsi, zero argumentacji i poszanowania czyjejś decyzji co można zresztą też zaobserwować czytając na różnych forach młodych ludzi. Nikt nikogo nie szanuje, każdy chce być tym fajnym superinteligentnym bystrzakiem, co jednym przewrotnym tekstem ośmieszy wszystko i wszystkich. Kiedyś można było za to w mordę dostać- dzisiaj jeśli tak zrobisz, możesz iść siedzieć.

 

W życiu bym się nie spodziewał, że będę miał taką opinie o społeczeństwie, mediach, że będzie tragicznie wręcz.

Ludzi są kompletnie beznadziejni, kompletnie. Głupi, zarozumiali, małostkowi, prości aż do bólu.

 

Jako ten zaszczepiony w życiu bym się nie odważył zwrócić uwagę czy mieć pretensje do kogoś, kto nie chce tego zrobić. To jest jego kurwa święte prawo do podjęcia decyzji. Nawet nie chce mi się pisać argumentów, bo jest ich zbyt dużo i są zbyt proste do podania. W pełni się zgadzam i popieram ludzi, którzy mają wątpliwości i nie chcą się szczepić.

  • Like 11
  • Dzięki 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Jan III Wspaniały said:

Jestem zaszczepiony AstraZeneca- musiałem to zrobić, praca, nie pytajcie dlaczego.

 

Całe wojsko tym zaszczepili. Co ciekawe o tej szczepionce było głośno ze względu na często powstające skrzepy tuż przed tym jak minister Błaszczak zapowiedział że wojsko zaszczepi się w 100%. Nie zazdroszczę. 

 

1 hour ago, Jan III Wspaniały said:

W pełni się zgadzam i popieram ludzi, którzy mają wątpliwości i nie chcą się szczepić.

 

Ten medal za koleżeństwo, i męską postawę słusznie dostałeś. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror z tego co pamiętam, to wrzucałeś tu linki do stronki demagog.org jako wiarygodne źródło informacji. Jeśli ktoś ma trochę wolnego czasu, to warto obejrzeć, ta stronka jest tam wspomniana, oraz jej powiązania. Same fakty, ocenić można samemu.

 

https://fb.watch/6_IS6wYmJ3/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, cst9191 said:

Dziedzic przyjechał. Z pospólstwem nie gada.

Ciekawe spostrzeżenie. Gdyby chodziło o kompetentnego i zupełnie nadzwyczajnego człowieka, opłacanego z podatków w sumach kilku-kilkunastokrotnie przekraczających średnią krajową, z udokumentowanym przebiegiem podejmowania słusznych i racjonalnych decyzji, to nie miałbym nic przeciwko by swego czasu nie tracił na rozmowy z człowiekiem z ulicy. Po prostu mógłby przeze mnie i innych podatników sponsorowany czas, spożytkować z większą efektywnością.

 

Tymczasem ze swoją listą zasług, Pan Niedzielski powinien się zatrzymywać na każde pytanie, nawet tak proste jak "czy masz kierowniku poratować 2zł na wino?"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kespert napisał:

Ciekawe spostrzeżenie. Gdyby chodziło o kompetentnego i zupełnie nadzwyczajnego człowieka, opłacanego z podatków w sumach kilku-kilkunastokrotnie przekraczających średnią krajową, z udokumentowanym przebiegiem podejmowania słusznych i racjonalnych decyzji, to nie miałbym nic przeciwko by swego czasu nie tracił na rozmowy z człowiekiem z ulicy. Po prostu mógłby przeze mnie i innych podatników sponsorowany czas, spożytkować z większą efektywnością.

 

Tymczasem ze swoją listą zasług, Pan Niedzielski powinien się zatrzymywać na każde pytanie, nawet tak proste jak "czy masz kierowniku poratować 2zł na wino?"

 

Ktoś tutaj jakiś czas temu wrzucał link do ??? sugerujący że nie można sądzić(?) Niedzielskiego, bo nie jest obywatelem(?) Polski. Wiesz może o co chodziło?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Leniwiec napisał:

Jeśli ktoś ma trochę wolnego czasu, to warto obejrzeć, ta stronka jest tam wspomniana, oraz jej powiązania. Same fakty, ocenić można samemu.

Ja wiem, z kim jest powiązana. Fotograf ślubny ze Śląska naprawdę nie zdradza na tym filmie żadnej prawdy objawionej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, cst9191 said:

Wiesz może o co chodziło?

Chodziło prawdopodobnie o odpowiedź (odmowną) prokuratury na skierowany do niej wniosek, w tonie że "minister nie podlega ich jurysdykcji" czy coś w tym stylu. Żenada.

Coś mi świta też, że lista polityków posiadających podwójne lub wielokrotne obywatelstwo, jest znacznie dłuższa niż się przeciętnemu Kowalskiemu wydaje. Co, zważywszy na umowy międzynarodowe o unikaniu podwójnego nadawania obywatelstw, zasługiwałoby na osobny wątek. Nie wiem czy Niedzielski na niej jest, czy nie... nie zdziwiłbym się gdyby był.

 

PS:

E5Jg7wyX0Acu4RJ.jpg

Edytowane przez Kespert
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Obliteraror napisał:

Fotograf ślubny ze Śląska naprawdę nie zdradza na tym filmie żadnej prawdy objawionej. 

Cóż wygląda na to, że w/w fotograf ma więcej oleju w głowie i logiki niż ta banda wykształconych jełopów.

To Ty podawałeś linki do tej strony jakoby miała obiektywnie potwierdzać rządowe propagandy.

No i wisienka na torcie Pani Gabriela Sieczkowska, fakt-checker 😅 Tam to jest popis kobiecej logiki 😎

 

Edytowane przez Leniwiec
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cst9191 napisał:

Ktoś tutaj jakiś czas temu wrzucał link do ??? sugerujący że nie można sądzić(?) Niedzielskiego, bo nie jest obywatelem(?) Polski. Wiesz może o co chodziło?

https://www.google.com/amp/s/nczas.com/2021/07/01/prokuratura-nie-zajmie-sie-niedzielskim-nie-podlega-orzecznictwu-polskich-sadow-karnych/%3famp

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wiozłem kolegę, trochę procentów miał w głowie. Mówił że w październiku idzie na koncert. Pytam się czy się nie boi lockdownu? A on jak zaczął drzeć mordę, wy chuje nigdzie nie wyjdziemy, nie my zaszczepieni, my będziemy mogli robić wszystko. Stoimy pod sklepem bo gość  chce iść po alko. Nagle przerażenie, mówi kurwa nie mam maski. Przecież jesteś zaszczepiony Wy wszystko możecie :) ale on, że prawo maseczki. Mówię mu, że od początku cyrku pierdole te maseczki i będę pierdolił te Wasze paszporty. Oni, Ci którzy nie poszli z musu ale poszli by czuć się tymi nowoczesnymi, to już się za mają za nadludzi :) pojeby pierdolone całe życie, że tolerancja, równy dostęp dla wszystkich, "równość, wolność, demokracja" :) Nie powiem pies ich jebał bo to dla psa byłby mezalians :)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, cst9191 napisał:

Trafny komentarz pod filmem:

Dziedzic przyjechał. Z pospulstwem nie gada.

Syntezator przyjechał na spokojne spotkanko w gronie piss. Kanapeczki, obiecanki (kasa jak się "wyszczepią"), buzi buzi i do beemki. A tymczasem pojawił się poseł Braun i, co gorsza, suweren zadający niewygodne pytania. Tego nie było w scenariuszu.

30 minut temu, Leniwiec napisał:

No i wisienka na torcie Pani Gabriela Sieczkowska, fakt-checker 😅 Tam to jest popis kobiecej logiki

Przyklejeni do gugla demaskatorzy - humaniści z wykształcenia- to sobie mogą sprawdzać, czy ktoś coś powiedział albo się z kimś spotkał. Z pewnym prawdopodobieństwem. Wobec publikacji naukowych są bezradni jak dzieci we mgle. 

Edytowane przez Kapitan Horyzont
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - żadne prawa zagwarantowane w konstytucji nie mogą zostać odebrane/zawieszone bez wprowadzenia stanu wyjątkowego. Zatem politykom i ich siepaczom należy grzecznie, acz stanowczo dać do zrozumienia, gdzie mogą sobie wsadzić swoje ograniczenia. Trudniej będzie z pospolitymi idiotami, którzy chcą być świętsi od Niedzielskiego - ale jest i na to sposób: w Lublinie pod gmachem Jana Pawła II KUL jest sklepik spożywczy, gdzie na wejściu jest wyjaśniony stosunek właściciela do masek. Stwierdziłem, że będę tam częściej kupował - i polecam ten sklepik pozostałym, właściciel to spoko człowiek. Po prostu żyć wg zasady "swój do swojego po swoje". Ja już nie chodzę do domów towarowych/sklepów wielkopowierzchniowych - są bazary, a na bazarach znane twarze: u tego kupię jaja, u tej czosnek, gdzie indziej kiszonki. Za rabat odwdzięczę się dobrym bimberkiem. Trzeba odtworzyć to, co w ostatnich dwudziestu latach zaczęło zanikać: uliczne kontakty, wzajemne przysługi, prosty kontakt z drugim człowiekiem. W prawdziwym życiu możecie takiego Kolegę pierdolnąć w ryj - i zapewniam was, że ani piśnie, bo takie gówno jest zawsze mocne tylko za płotem.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, zychu napisał:

Panowie - żadne prawa zagwarantowane w konstytucji nie mogą zostać odebrane/zawieszone bez wprowadzenia stanu wyjątkowego.

Mamy stan pandemii, który nie występuje w naszym porządku prawnym (albo mamy stan zwyczajny albo nadzwyczajny).

 

Jednak przypomina, ze w latach 80. tych ówczesna władza potrafiła nawet złamać własne prawa dla wiadomo czego :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, zychu napisał:

Panowie - żadne prawa zagwarantowane w konstytucji nie mogą zostać odebrane/zawieszone bez wprowadzenia stanu wyjątkowego. Zatem politykom i ich siepaczom należy grzecznie, acz stanowczo dać do zrozumienia, gdzie mogą sobie wsadzić swoje ograniczenia. Trudniej będzie z pospolitymi idiotami, którzy chcą być świętsi od Niedzielskiego - ale jest i na to sposób: w Lublinie pod gmachem Jana Pawła II KUL jest sklepik spożywczy, gdzie na wejściu jest wyjaśniony stosunek właściciela do masek. Stwierdziłem, że będę tam częściej kupował - i polecam ten sklepik pozostałym, właściciel to spoko człowiek. Po prostu żyć wg zasady "swój do swojego po swoje". Ja już nie chodzę do domów towarowych/sklepów wielkopowierzchniowych - są bazary, a na bazarach znane twarze: u tego kupię jaja, u tej czosnek, gdzie indziej kiszonki. Za rabat odwdzięczę się dobrym bimberkiem. Trzeba odtworzyć to, co w ostatnich dwudziestu latach zaczęło zanikać: uliczne kontakty, wzajemne przysługi, prosty kontakt z drugim człowiekiem. W prawdziwym życiu możecie takiego Kolegę pierdolnąć w ryj - i zapewniam was, że ani piśnie, bo takie gówno jest zawsze mocne tylko za płotem.

 

 

Świetny post. Tylko tyle napiszę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.