Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

On 7/26/2021 at 11:03 AM, wrotycz said:

W zeszłym roku to był felieton. Dziś jest to naukowy fakt bo są dane na ten temat.

Trzymajmy się faktów.

Formuła była żartobliwie-profetycznego felietonu, jednak sama, spełniona "przepowiednia", powstała wskutek podstawienia danych (niezgodnych z oficjalną narracją) do modelu funkcjonowania państwa/propagandy/plandemii (również niezgodnego z oficjalną narracją i tym, na co ma wyglądać).

 

Jeśli bazujemy na danych propagandowych, statystyki i fakty będą nas wciąż zaskakiwać. Chociaż nie wiem czy ktoś dziś pamięta, że powinien być zaskoczony również ogólną niską śmiertelnością na C19 w odniesieniu do skali początkowego strachu, pielęgnowanego jeżdżącymi ciężarówkami z trumnami albo niesławną "deltą" którą Hindusi masowo wypalali ogniem.

 

Więc - robimy eksperyment zakładający, że to działa tak, jak się spodziewamy że działa (państwo jest de facto anty-państwem, informacja jest manipulacją propagandową, nie chodzi o żadne leczenie czy zrobienie "niewiadomoczego" z wirusem itd...) i nagle wychodzi nam model, dość przyzwoicie opisujący rzeczywistość. Tylko w jego "silnik" i "parametry wejściowe" mało kto chce uwierzyć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste działanie matematyczne.

 

Wirus według najgorszych danych określany jest że ma śmiertelność 3% chociaż jest wiele nowszych doniesień że jest to grubo poniżej 1% i to jest fakt.

 

Szczepionka w najlepszym razie ma skuteczność 93% jak podaje producent. Oczywiście obecnie wiemy że zaszczepieniu też chorują ale wmawia im się, że mają przebieg łagodny, ale cóż zgony tez się pojawiają u zaszczepionych.

 

Czyli uwaga 3 a 93% te wartości same wskazują na logikę że niezależnie czy człowiek weźmie szczepionkę czy nie to ma 97% szansy przeżycia choroby i to w najgorszym wariancie. Rozumiecie Panowie jaki to jest wał!

Zaszczepiony i niezaszczepiony ma 97% szans przeżycia, oczywiście dla zmyłki 93% skuteczność aby nie było to zbyt oczywiste.

 

Najlepsze że wirus mutując staje się mniej zjadliwy i łatwiej zaraźliwy co jest normą, więc grubo tak naprawdę poniżej procenta ma zjadliwość na poziomie grypy. To jest wiara, nowa religia osób które wierzą że szczepionka działa to jak sprzedaż eliksiru na porost włosów itd.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, spacemarine napisał:

 

Szczepionka w najlepszym razie ma skuteczność 93% jak podaje producent.

Nie ufać kłamliwym fiutkom z Big Pharmy.

 

55 minut temu, spacemarine napisał:

Najlepsze że wirus mutując staje się mniej zjadliwy i łatwiej zaraźliwy co jest normą, więc grubo tak naprawdę poniżej procenta ma zjadliwość na poziomie grypy. To jest wiara, nowa religia osób które wierzą że szczepionka działa to jak sprzedaż eliksiru na porost włosów itd.

Prawda, święta prawda.

Wałek chyba się kończy, ale za bardzo pasuje Magnaterii światowej...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, spacemarine napisał:

Polecam posłuchać jak ciężko zgłosić nopa po śmierci mamy szczepionej eliksirem:

 

NOPy w Polsce to w ogóle ciekawy temat jeśli porównamy je z sytuacją z innych państw, gdzie średnia europejska to około 150 zgłoszeń na 100.000 szczepień, a u nas... 15.

W rekordowej Holandii ponad 700.

 

Ale może to kwestia świetnych słowiańskich genów o których kiedyś pisał Analconda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, spacemarine napisał:

Polecam posłuchać jak ciężko zgłosić nopa po śmierci mamy szczepionej eliksirem:

 

 

 

@Kamil9612

Na jesieni podejrzewam się dopiero zacznie, nie odpuszczą.
Btw avatar z super filmu.

Odsłucham jak zjem golonkę :D

A dzięki, oglądam co najmniej raz na kilka miesięcy :D

lubię westerny i stare filmy ogólnie, super klimacik jest :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cst9191 napisał:

NOPy w Polsce to w ogóle ciekawy temat jeśli porównamy je z sytuacją z innych państw, gdzie średnia europejska to około 150 zgłoszeń na 100.000 szczepień, a u nas... 15.

W rekordowej Holandii ponad 700.

 

Teraz niestety jakaś kobieta pracująca jako pomoc medyczna po zaszczepieniu się drugą dawką pfizera dostała takiej zakrzepicy, że amputowano jej obie nogi i to samo ma mieć niestety z rękoma. Wiem, że to skrajny przykład i tak dalej. Ale zastanawia mnie, że np w Wielkiej Brytanii teraz jest jakiś przetarg na 33 miliony dawek [opakowań?] leków przeciwzakrzepowych: https://www.contractsfinder.service.gov.uk/notice/bbec3a9a-168a-46c5-a71d-990c2a8a8212?origin=SearchResults&p=1

 

Zastanawiam się, jakie ilości tych medykamentów szły w latach poprzednich, żeby porównać, czy teraz jest jakiś zauważalny wzrost i nie chcę na ten moment wyciągać zbyt daleko idących wniosków.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mam dość słuchania w przestrzeni publicznej wariatów, którzy wmawiają mi, że pandemia nie istnieje, a szczepionki są po to, żeby czipować ludzi. To już jest absolutny koniec, tak dalej się nie da - powiedział Jan Strzeżek, wicerzecznik Porozumienia Jarosława Gowina w Rozmowie w samo południe w RMF FM

Patrzcie, jak to można pięknie zdyskredytować oponentów. Przeciwnicy szczepień, sceptycy w kwestii bezprawnych ograniczeń - wszystko to są wariaci, którzy ględzą o czipowaniu. Ponadto ubawiła mnie jego uwaga, że "nie może być tak, aby niezaszczepiona mniejszość terroryzowała zaszczepioną większość" (!). Po czym takie odloty, panie Strzeżek? Ja też tak chcę!

Oczywiście wiem, że tacy antyszczepionkowi paranoicy też istnieją (sam miałem okazję jednego posłuchać - siedzieliśmy w jednym przedziale - pięć gie, żydzi, masoni - czego tam nie było, w tych jego wywodach), ale czy to jest większość tego nurtu? Wątpię, więcej ludzi ma dość racjonalne obawy dotyczące np. nopów. Jeżeli eksperci i medialne kurewki będą zbywać te obawy pogardliwym pierdnięciem, to ruch antyszczepionkowy będzie się nasilał - i będzie sięgał po coraz bardziej radykalne rozwiązania, w myśl zasady "jest akcja - jest reakcja".

Edytowane przez zychu
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://next.gazeta.pl/next/7,173953,27376382,niezaszczepieni-nie-wejda-do-autobusu-czy-restauracji-rzad.html#s=BoxOpImg10

 

Cytat

- To decyzja, która byłaby daleko idąca, ale nie mogę w pełni wykluczyć takiego wariantu - powiedział rzecznik rządu Piotr Müller, pytany o możliwość wprowadzenie w Polsce modelu francuskiego, zgodnie z którym dostęp do niektórych miejsc możliwy jest tylko dla osób zaszczepionych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Perun82 napisał:

Z ciekawości wszedłem w sekcję komentarzy i o dziwo większość z nich jest racjonalna.

 

Jeszcze kilka tygodni temu 90% z nich dotyczyło pomysłów jakby tu udupić niezaszczepionych.

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, cst9191 said:

NOPy w Polsce to w ogóle ciekawy temat jeśli porównamy je z sytuacją z innych państw, (...)

Ale może to kwestia świetnych słowiańskich genów o których kiedyś pisał Analconda.

 

Z pewnością.

 

Tak samo jak z grypą - podczas gdy w Stanach, w latach 2010-2020, było średnio 35,9 tys zgonów na rok, co daje 0,12/milion/rok, to w Polsce było 65 (2019/20), wcześniej, 46, itd. co daje 0,0017/milion, tj 68 razy mniej.

Służba zdrowia w Polsce jest naprawdę pierwsza klasa.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2021 o 20:33, Obliteraror napisał:

 

Wspaniały zawód. 

Dziś byłem na Podhalu, w sklepach nie spotkałem ani jednej osoby z kagańcem na twarzy, choć tamtejsze gminy liderują w % niezaszczepionych. Wspaniały widok. Dziś także nasze kochane władze sondują reakcje społeczeństwa na obowiązkowe szczepienia kolejnych grup zawodowych. Coś w stylu putinowskm:nauczyciele, gastronomia, urzędnicy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, spacemarine said:

Polecam posłuchać jak ciężko zgłosić nopa po śmierci mamy szczepionej eliksirem:

 

To jest historia o tym jak prokuratura próbuje odwieść człowieka od składania takiego zawiadomienia.

A te pytania... czy pan chce to (sekcję zwłok) zrobić swojej mamie, czy pan się zaczepił? (A co Cię to obchodzi gościu)

Widać gołym okiem, że prokuratura również bierze czynny udział w tym cyrku.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cst9191 napisał:

Z ciekawości wszedłem w sekcję komentarzy i o dziwo większość z nich jest racjonalna.

 

Jeszcze kilka tygodni temu 90% z nich dotyczyło pomysłów jakby tu udupić niezaszczepionych.

 

Do niektórych dociera, że zarówno zaszczepionym i niezaszczepionym równomiernie pali się pod (_!_) jeżeli chodzi o polityczne machinacje. 😊

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harmonogram szczepień obowiązkowych na covid:

1) słuzba zdrowia,

2) oświata,

3) urzędnicy,

4) gastronomia,

5) pracownicy w dużych zakładach,

6) wszyscy pracownicy,

7) prowadzący działalność gospodarczą,

😎 emeryci,

9) bezrobotni,

10) dzieci do 3 roku życia,

11) psy i koty,

12) trzoda chlewna i bydło (może drób),

13) wszystko co się rusza,

14) przyrządy codziennego użytku,

15) wszystko co można zinwentaryzować,

 

Ps. Szczepienie przedmiotów będzie odbywało się poprzez opryskanie a nie wstrzyknięcie.

 

Szczepienia powtarzamy co 6 miesięcy. Nie zaszczepiony przedmiot czy osoba trafia na utylizację.

 

Zróbmy to bo zdrowie i życie jest najważniejsze.

 

Ps. Szury bez chamskich komentarzy proszę, udowodniliście w Grodzisku swoją "wartość".

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, Fury King said:

15) wszystko co można zinwentaryzować,

Ps. Szczepienie przedmiotów będzie odbywało się poprzez opryskanie a nie wstrzyknięcie.

Tak sobie właśnie ostatnio pomyślałem, że bardzo zręczny i przewrotny jest termin "Internet of Things". Zwłaszcza w kontekście zamachu na osobowość jednostki, ulegającej aktualnie transformacji z (resztek) podmiotu do roli przedmiotu kontrolowanego przez internet. To my będziemy "Internetem rzeczy". Do spółki z lodówką. Cyfrowe glejty, paszporty, akty urodzenia, notarialne, prawa jazdy, kody QR, cyfrowa inwigilacja, skanowanie na lotniskach, zaraz punktacja (bo już de facto mamy "punkty dodatnie" za szczepienie, czyli posłuszeństwo i uległość władzy), cyfrowa waluta i już nawet nie piśniemy. Jesteśmy zasypani nonsensownymi rzeczami, którym musimy uczynić zadość, marnując indywidualne życia na potrzeby naszych właścicieli i usprawnienia ich systemu eksploatacji. Jedyną trwogą właściciela jest bunt niewolników. Teraz się "wyłączy" prowodyrów i znikają jakiekolwiek szanse na bunt. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani redaktor zwróciła uwagę na coś co mnie uderzyło kilka dni temu, ale chyba o tym tu nie pisaliście:

 

https://wprawo.pl/katarzyna-ts-pandemiczny-scenariusz-na-jesien/

 

Cytat

Oznacza to, że w decyzjach o wprowadzaniu jesiennego lockdownu władza będzie kierować się nie tylko liczbą zakażeń, hospitalizacji i zgonów, ale również wskaźnikiem tzw. wyszczepienia. W zeszłym roku wyznaczano strefy żółte i czerwone w zależności od liczby pozytywnych testów, ale koncepcja została szybko zarzucona i finalnie cała Polska trafiła na narodową kwarantannę wbrew wcześniejszej strategii punktowych ograniczeń. Lockdown trwał przez cały sezon grypowy, przy czym władza lekko odpuściła w czasie pomiędzy szczytami zachorowań naturalnymi dla corocznego sezonu grypowego. W tym roku lockdown będzie karą dla regionów o niskim wskaźniku zaszczepienia, co oczywiście nie oznacza, że pozostałe regiony będą funkcjonowały normalnie.

 

Mam nadzieje że w moim regionie jest dużo przeszczepów i nie bedzie lokdaunu ;)

 

10 godzin temu, wrotycz napisał:

Tak samo jak z grypą - podczas gdy w Stanach, w latach 2010-2020, było średnio 35,9 tys zgonów na rok, co daje 0,12/milion/rok, to w Polsce było 65 (2019/20), wcześniej, 46, itd. co daje 0,0017/milion, tj 68 razy mniej.

Bo Polak to je twarda bestya!

 

Edit: zaczyna się coraz większe szczucie na tzw. antyszczepionkowców. Wiadomo, zawsze musi być jakiś wróg....

Edytowane przez Garrett
dopisek
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, Fury King said:

Ps. Szury bez chamskich komentarzy proszę, udowodniliście w Grodzisku swoją "wartość".

Tu i ówdzie mówi się o tych ludziach, że to jacyś prowokatorzy i takich to się powinno... Czy ktoś dostrzega, ze największymi prowokatorami są tacy ludzie jak Morawiecki czy Niedzielski i ich kolesie z trupy aktorskiej wynajętej do kłamania? To oni podkładają ogień pod niepokoje, podziały, wrogość, napuszczanie jednych na drugich, to oni sterują puszczanymi w eter pomysłami segregacji, karania, uciemiężania życia. Rasowi kierownicy prowokacji.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Garrett napisał:

Pani redaktor zwróciła uwagę na coś co mnie uderzyło kilka dni temu, ale chyba o tym tu nie pisaliście:

 

https://wprawo.pl/katarzyna-ts-pandemiczny-scenariusz-na-jesien/

 

 

Mam nadzieje że w moim regionie jest dużo przeszczepów i nie bedzie lokdaunu ;)

 

Bo Polak to je twarda bestya!

 

Pi$ zrobi lockdown własnemu elektoratowi. Oni nie sa aż tak głupi ale skoro to robią to znaczy, że wypełniają czyiś plan, bo jak to wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie poniższej ilustracji z danymi z UK można określić (niestety uważam że tylko w części, bo przypadków samych w sobie jest za mało) na ile pomagają szczepki:

 

PHE-25-06-2021-Delta-deaths-1.png.webp

 

Ryzyko śmierci osób HOSPITALIZOWANYCH, w mniejszym lub większym zakresie:

 

Wszystkie wykryte przypadki vs zgon: 0.14% (114 osób z 81014)
Zaszczepieni łącznie zgony: 0.26% (70 osób z 27,192)
Niezaszczepieni łącznie zgony: 0.08% (44 osób z 53,822)

 

Niezaszczepieni przed 50 rż, wskaźnik zgonów: 0.011% (6 osób z 52846)
Zaszczepieni przed 50 rż, wskaźnik zgonów: 0,010% (2 osoby z 19693)

 

Niezaszczepieni po 50 rż, wskaźnik zgonów: 3,89% (38 osób z 976)
Zaszczepieni po 50 rż, wskaźnik zgonów: 0,90% (68 osób z 7499)
 

 

Oczywiście na demagogu bredzą, że te 70 osób wzięło się stąd, że to ludzie starsi i schorowani, na nich szczepka działa gorzej. Oczywiście niezaszczepieni z założenia to w pełni zdrowi ludzie :)

 

Do tych 0,26% dodałbym jeszcze ryzyko NOP, choć należałoby to rozłożyć na wszystkich szczepiących się. I tu robi się ciekawie, bo samych zgonów poszczepiennych zgłoszono około 1500.

 

Tutaj brytyjskie nopy:

https://www.gov.uk/government/publications/coronavirus-covid-19-vaccine-adverse-reactions/coronavirus-vaccine-summary-of-yellow-card-reporting

 

Oprócz 1500 zgonów, to 71 osób zmarło z powodu zakrzepicy spowodowanej szczepieniem. 

Około 400 osób zapadło na Zespół Guillaina-Barrégo, 205 na zapalenie mięśnia sercowego, 249 zapalenie osierdzia, 8 osób Zespół przesiąkania włośniczek,

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.