Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Kapitan Horyzont said:

Przełożeni zmuszają żołnierzy do szczepień, niezaszczepionym blokują awanse, wyjazdy na poligony a nawet dochodzi do fałszowania rozkazów!

 

"Nakazał zmianę treści rozkazu (tak żeby wyglądało że żołnierz sam chciał) ...nie zgodziłem się na to, nie spotkały mnie żadne konsekwencje dyscyplinarne z tego powodu bo nie ma podstawy żeby mnie karać"

 

Po raz kolejny Rzeczpospolita dekretowa, która jest możliwa tylko przy aktywnym udziale i zgodzie samych zarządzanych.

Wystarczy mieć świadomość i odwagę się przeciwstawić łamaniu prawa i wystarczy.

To samo dotyczy decyzji ministra, ordynatora, prokuratora, policjanta,  urzędnika i wszystkich którzy biorą aktywny udział w tej plandemii.

 

Tu widać jak na dłoni jak to się kręci.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, SennaRot said:

Patrząc na dzisiejsze czasy utwierdziłem się w przekonaniu, że fakt nie posiadania dzieci jest jednym z najlepszych moich wyborów życiowych.

 

No to ja powiem coś, co umyśliłem jeszcze w czasie wędrówki ludów zwanej "falą uchodźców".

 

Jak patrzę kogo oni nam tu stręczą, komu chcą naszą ziemię dać, to jednak wolę żeby to byli moi potomkowie a nie ich.

 

Dokładnie to samo na zastosowanie dziś, w przypadku kreatur, które ten cyrk napędzają.

Z punktu widzenia ewolucji, lepiej jeśli będą to ludzie uczciwi. Bo Ci tutaj,  to najpierw zniszczą wszystko a potem sami zdechną,  bo nie będzie komu na nich robić. To drugie mnie akurat nie boli natomiast to pierwsze dotyczy mnie bezpośrednio i nigdzie nie jest napisane, że muszę się na to godzić.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, spacemarine said:

Dr Hałat o tym całym cyrku:

 

 

Najstraszniejsze, że to o czym mówi jest najzwyczajniej oczywiste i widoczne gołym okiem a jako "zdemaskowane", urasta do rozmiarów czynu rewolucyjnego i obnażania ukrytej, jakiejś tajnej rzeczywistości.

Smutne, że niektórych to zaskakuje a innych nawet nie przekona. Zastanawiam się, czy u tych ludzi, blokada na rzeczywistość taką, jaką ona jest, wynika z hipnozy telewizorem. Ciekawe byłoby porównanie stosunku do działań rządu i plandemii w grupach sączących prawdę objawioną z telewizora i odrzucającej przekaz telewizyjny z definicji. Chociaż zakładam, że ci, którzy oglądają, żeby być "dobrze poinformowani", mają porobioną ostrą sieczkę i wierzą w  nieistniejący świat z  namalowanego obrazka. 

3 hours ago, zychu said:

miałem na myśli, że nie ma jednego takiego porozumienia, raczej zawiązanie taktycznych sojuszy różnych ośrodków

O to chodzi. Aktualna sytuacja jest zwyczajnie wypadkową oddziaływujących sił i spisków. Siła grup i ich wpływ na wydarzenia, zmienia się w czasie wraz z rotacją przewagi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncerny chemiczno-farmaceutyczne w sumie zawsze miały ciągoty do decydowania o życiu i śmierci. Cyklonu-B w garażu wszak nie kręcili. W pewnym momencie Big Pharma wymknęła się spod kontroli, a reszta to konsekwencja. 2009 był testem. Zobaczyli co źle zrobili, za jakie sznurki trzeba pociągać. Minęło 10 lat, dorosło przygłupie pokolenie wychowane na ścieku informacyjnym, które za obiecanki-cacanki wszystko odda. 

 

No i się dzieje. 

 

Hajs, more hajs. 

 

A że przy tym się pasą różni zamordyści... Hitler, bez aprobaty wielkich przemysłowców, też by nic nie zdziałał. 

 

To są zawsze naczynia połączone. Są pewne wielkie grupy interesów, które najbardziej korzystają na zamordyźmie. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Messer napisał:

Nosił wilk razy kilka..

 

Przeczytałem teraz jego komentarze. I fakt można powiedzieć że sam sobie wykrakał. Z drugiej strony w Polsce dziennie umiera ok. 1000 osób. Więc przed erą "pejsa" nawet bym nie wiedział że jakiś radnom strzelił kopytami.

 

Moja znajoma po "fajzerze" w.pieprza acard na kilogramy. Pokasowała też śmieszki na temat niezaszczepionych :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieżny przegląd tytułów newsów:

 

EKSPERCI: KORONAWIRUS SZERZY SIĘ JAK NIGDY DOTĄD!

 

EKSPERT : CZWARTA FALA NAS ZMIECIE!

 

NIEZASZCZEPIENI BĘDĄ UMIERAĆ

 

NADCIĄGA ŚMIERĆ NIEZASZCZEPIONYCH

 

TŁUMY W ZAKOPANYM, NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ W DOBIE PANDEMII!

 

UMIERAJĄ NIEZASZCZEPIENI

 

DRAMATYCZNY WZROST ZAKAŻEŃ!

 

...

 

28 lipca 138 osób zakażonych (nie mylić z zachorowaniem!) na 38 000 000 ludzi...

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, Zatarra said:

Dziwne ze jeszcze nie popełniono mu samobójstwa.....

Skutek byłby odwrotny. Najpierw muszą go skompromitować. Ale spoko, już za nasze niskie podatki, siedzi sztab kretów i knuje jak dowalić takim "antyszczepom". Nawet nazywają nas specjalnie w sposób chybiony, żeby nie musieli mówić o "trzeźwo patrzących ludziach z dużym poczuciem wolności i samodzielności sprzeciwiających się tyranii państwa". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajaj. Jak one się martwią o te nasze zdrowie. Ogromnie bardzo się martwią. 

 

https://forsal.pl/biznes/aktualnosci/artykuly/8217133,pfizer-wyniki-finansowe-drugi-kwartal-2021-zyski-ze-szczepionki-na-covid-19.html

 

Tak się czasem zastanawiam, jakim śmieciem ludzkim trzeba być, żeby brać w tym cyrku aktywny udział. 🤔

 

Tych z Got mit uns tak bardzo to przypomina. Wręcz to samo. 

Edytowane przez maroon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Martius777 napisał:

EKSPERT : CZWARTA FALA NAS ZMIECIE!

Obstawiam że ten ekspert to Grzesiowski lub Simon 😜

 

9 minut temu, maroon napisał:

Nonono haj$ sie zgadza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak pewien producent drukarek miał fundusz na łapówki w Polsce:

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/gigantyczne;lapowki;hewlett-packard;potraktowal;polske;jak;kraj;trzeciego;swiata,238,0,1512686.html

 

"Z komunikatu amerykańskiego resortu sprawiedliwości, który pojawił się chwilę po _ spowiedzi FIRMA_X  wynika, że polski oddział od 2006 do 2010 roku fałszował księgi spółki w celu obejścia kontroli wewnętrznych. Dzięki temu możliwe było utrzymywanie kontraktów z Kom.... Tamtejszy resort podał też, że oddział firmy X w Polsce dał w sumie ponad 600 tysięcy dolarów łapówki - w gotówce i upominkach, a odbiorcą miał być funkcjonariusz Kom...."

 

Pewnie historia kiedyś wyjdzie co się działo w tych dziwnych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rnext napisał:

Skutek byłby odwrotny. Najpierw muszą go skompromitować. Ale spoko, już za nasze niskie podatki, siedzi sztab kretów i knuje jak dowalić takim "antyszczepom". Nawet nazywają nas specjalnie w sposób chybiony, żeby nie musieli mówić o "trzeźwo patrzących ludziach z dużym poczuciem wolności i samodzielności sprzeciwiających się tyranii państwa". 

 

Ano. Wpierw muszą zniszczyć człeka, a potem..... "nie wytrzymał, rozpił się a potem z tego wszystkiego powiesił bez udziału osób 3cich"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Martius777 said:

Rekord zakażeń COVID-19 w Sydney. Do akcji wkracza wojsko

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-07-29/koronawirus-rekordowy-bilans-zakazen-w-sydney-poproszono-o-pomoc-wojsko/

 

239 zakażeń.... na kontynent

Dziennikarz, to obecnie zawód wymagający szczególnego niedojebania umysłowego. 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Messer said:

władza zrobiła majstersztyk, że jedni na drugich tak idealnie są napuszczeni.

Divide et impera wiecznie działające

 

 

Powiedział to 11 miesięcy temu...

 

Do większości dalej nie dociera.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Martius777 said:

Rekord zakażeń COVID-19 w Sydney. Do akcji wkracza wojsko

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-07-29/koronawirus-rekordowy-bilans-zakazen-w-sydney-poproszono-o-pomoc-wojsko/

 

239 zakażeń.... na kontynent

 

A u nas w Tajlandii odnotowano właśnie około 16.000 zakażeń. Także pozostawiam do oceny.

 

Poniżej załączam zdjęcia znalezione z tego co się dzieje w Indiach (przesłane od Senseja z Norwegii, który podróżował wiele po świecie i ma znajomych):

 

1.

1.png

 

2.

2.png

 

3.

3.png

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, wrotycz napisał:

Powiedział to 11 miesięcy temu...

Odsłuchałem i myślałem, że to świeże. Masakra! Nadal aktualne!

 

BTW jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości co do pana D. T.

 

https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,27384720,tusk-apeluje-do-tvp-info-by-przestala-marnowac-czas-na-lekcje.html

 

Cytat

Dodał, że zdaniem ekspertów, których wysłuchał, obowiązkowe szczepienia powinny być dla niektórych grup zawodowych: pracowników szkół i ochrony zdrowia. - Jeśli z jakichś powodów nie chcą się zaszczepić, będą musieli przejść na inne formy pracy, zmienić zajęcie albo będą musiały mieć dostęp do powszechnego i nieodpłatnego systemu testowania - stwierdził były premier.

Tak że ten....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.