Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, wrotycz napisał:

W pierwszej chwili pomyślałem - wideo albo się nie stało. No i? No i jest wideo i nic się nie stało.

No tak. Zapytasz się takiego nieszczepka: "Przepraszam, czy jest pan zaszczepiony?" to jest to agresja, przymuszanie, ingerencja w sprawy prywatne, segregacja, dyskryminacja i obraza majestatu.

 

Agresywna kurewka drze ryja przez megafon dwie godziny: "preparaty genowe", "trucizne wstrzykujo", "do eksperymentu przymuszajo", "lekarze mordercy" - nic się nie stało, gramy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KolegiKolega napisał:

No tak. Zapytasz się takiego nieszczepka: "Przepraszam, czy jest pan zaszczepiony?" to jest to agresja, przymuszanie, ingerencja w sprawy prywatne, segregacja, dyskryminacja i obraza majestatu.

 

Gorzej, że politycy nie pytają tylko robią swoje.  Jeśli ktoś prowadzi agresywną politykę - ok, wszystko w porządku. 

 

2 minuty temu, KolegiKolega napisał:

Agresywna kurewka drze ryja przez megafon dwie godziny: "preparaty genowe", "trucizne wstrzykujo", "do eksperymentu przymuszajo", "lekarze mordercy" - nic się nie stało, gramy dalej.

 

I to jest temat na cała Polskę :)

 

Natomiast jak Sanitarysci codziennie odwalają z maseczkami to cisza. Ale to Covidianie są gnębieni :( 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KolegiKolega napisał:

My jesteśmy na wakacjach. Jesteśmy zaszczepieni i mamy spokój. Widziałeś gdzieś kiedyś demonstrację zaszczepionych?

 

Po prostu ciężko przyznać się do błędu. Im głupszy człowiek tym bardziej.

 

 

1 minutę temu, KolegiKolega napisał:

Teraz to już jest tylko wasz problem i wasz strach. Idę na drinka.

Towarzyszu, nie zapominajcie, że za kilka tygodni należy przyjąć trzecią dawkę szczepki. Bez tego umrzecie i nawet legitymacja ORMO wam nie pomoże.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KolegiKolega napisał:

Widziałeś gdzieś kiedyś demonstrację zaszczepionych?

 

Zaszczepieni nie muszą demonstrować bo wiedzą, iż stanie po ich stronie władza. Po co mają wychodzić na ulicę, skoro mogą opierdzielać niezaszczepionych i nic im za to nie grozi.To własnie koronny dowód jak bardzo "gnębieni" są zaszczepieni. 

 

Strajkuje się jak nie ma innej możliwości wpływu na otoczenie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, KolegiKolega said:

No tak. Zapytasz się takiego nieszczepka: "Przepraszam, czy jest pan zaszczepiony?"

 

Nikt się nikogo nie pytał, łżesz.

 

6 minutes ago, KolegiKolega said:

Agresywna kurewka drze ryja przez megafon dwie godziny:

 

Przez dwie minuty... znowu łżesz.

 

Agresywna, bo co? Bo w przestrzeni publicznej wyraża swoje zdanie? A jak taki Niedzielski, Morawiecki czy KolegaKolegi mnie wyzywa z ekranu telewizora i straszy modnym świrusem to to nie jest agresja? To oni nie są ch#!@mi?

Są.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, zychu napisał:

"Niestety nie jestem w stanie udzielić Panu/Pani odpowiedzi na to pytanie. W ewentualnych celach reklamacyjnych proszę skontaktować się z działem obsługi klienta" (formalny uśmiech).

 

To już po kliencie przy takiej odpowiedzi.

Lepiej powiedzieć TAK i mieć spokój, nie widzę innego rozwiązania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA: Zaszczepione osoby mogą zakażać innych w równym stopniu co niezaszczepione

https://forsal.pl/lifestyle/aktualnosci/artykuly/8218406,usa-wariant-delta-przenosi-sie-latwo-jak-ospa-prowadzi-do-ciezszego-przebiegu-covid-19.html

 

NYTimes: zaszczepieni mogą roznosić deltę równie łatwo jak niezaszczepieni

 

 

W USA nie będzie obowiązkowych szczepień na covid19

https://www.reuters.com/world/us/biden-administration-weighing-federal-mandate-covid-19-vaccine-cdc-director-2021-07-30/

 

Francja: manifestacja przeciwko paszportom sanitarnym. Policja użyła gazu

 

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,27394835,francja-manifestacja-przeciwko-paszportom-sanitarnym-policja.html

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Maninblack napisał:

To już po kliencie przy takiej odpowiedzi.

Ja nauczam (na ogół) online, uważam, że uczeń i jego rodzic mają prawo wiedzieć, czy się zaszczepiłem - jeżeli chce się uczyć stacjonarnie. Do tej pory zapytano mnie o to raz, poinformowałem zgodnie z prawdą, że nie jestem zaszczepiony - i zaproponowałem naukę zdalną. Natomiast w przypadku najsubtelniejszych choćby nacisków zwyczajnie podziękowałbym takim ludziom za współpracę.

Nie znam specyfiki twojej branży - zakładam, że opiera się na kontakcie bezpośrednim, więc rozumiem dylemat.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maninblack napisał:

W jaki sposób odbić piłeczkę w rozmowie z potencjalnym klientem jeśli zada mi pytanie - czy się Pan szczepił?


Ok, jeżeli ktoś Ci się pyta o takie rzeczy, to prawdopodobnie masz do czynienia z covidianinem. Wtedy powinieneś iść z nurtem, i widzę w Twojej sytuacji dwa główne rozwiązania (pierwsze jest jak dla mnie żądnym rozwiązaniem).

- mówisz, że nie - raczej niewskazane, niektórzy fanatycy naprawdę uważają, że mogą umrzeć w kontakcie z Tobą. Rzadkość, ale są tacy. Mimo wszystko, ktoś może poczuć się dotknięty, uznać Twoje kompetencje za mniejsze, za niedouczenie itd. Media usilnie nad tym pracują, żeby wtłaczać ludziom jedyną słuszną wizję świata. Wczoraj siedziałem z kimś i ktoś puścił TV na chwilę. Mówił jakiś polityk, przekonywał, że lekarstwo na covida już jest - jest proste i łatwe - nazywa się szczepionka! Przełączyliśmy to w 10 sekund, nie dało się tej propagandy słuchać.

Mindset ludzi, którzy łykają papkę z mediów jest zupełnie inny od naszego.

 

- idziesz z nurtem i mówisz, że prawdopodobnie umówisz się na wizytę niedługo na JJ, bo idzie jesień, zakażenia mogą wyskoczyć w górę, ta delta taka zaraźliwa.. ale masz wątpliwości.. bo ktoś z bliskiej rodziny miał zator, samemu cierpisz na <wymień chorobę jak chcesz> i boisz się konsekwencji i nie wiesz co zrobić, a w bliskiej rodzinie ktoś się szczepi, prawie umarł i lekarz odmówił podania drugiej dawki, a teraz wszyscy przestraszeni, bo to może być kwestia genetyczna.. Pytasz: a pani to zaszczepiona? Ah, tak? I co pani sądzi, powinienem zrobić jak pani? - okazujesz tym szacunek, wątpliwości, sięgasz "do wyższego rozumu". Rozmowę możesz dalej potoczyć w kierunku pójściu do lekarza, żeby zbadał sytuację, bo CHCESZ, OCZYWIŚCIE, ale nie możesz.. 

 

Tym ludziom musisz pokazać poczucie winy, że PRAGNIESZ TEGO, z całego serca, no ale nie możesz.. I tutaj wchodzi Twoja gra aktorska - ja kiedyś chciałem iść na studia aktorskie i mi to wychodzi całkiem nieźle, więc kwestia tego jak sobie z tym poradzisz jest osobista. W żadnym wypadku nie oponuj szczepionkom i nie mądrzyj się, bo klienta masz właściwie straconego.

 

W razie pytań klienta za kilka tygodni mówisz, że lekarz kategorycznie odmówił szczepienia, bo grozi Ci niepełnosprawność, choroby, a jesteś samemu na utrzymaniu i mogłoby się to skończyć tragicznie - z opuszczoną głową mówisz, że tak powiedział lekarz. Po chwili robisz skwaszoną minkę i wrzucasz tekstem: ale co ja będę tyle o sobie mówił, to w końcu panią musimy się tutaj zająć. :) 

 

- jeżeli opowiadałeś tą bajeczkę wielokrotnie, to przy następnych klientach, żeby wiedzieli, że nie kłamiesz, mów o tej sytuacji, że lekarz odmówił podania, bo przed szczepieniem zawsze się bada pacjenta, prawda?

 

W żądnym wypadku nie odpowiadaj, że "nie, nie zamierzam", "to moja sprawa", czy suche - "dlaczego w ogóle pani pyta?". Masz iść z nurtem, nie oponować, nie ma być na drodze absolutnie żadnych przeszkód. Oni przyszli dać Ci pieniądze, a żeby je wyciągnąć musisz grać w odpowiedni sposób.

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, wrotycz napisał:

Nikt się nikogo nie pytał, łżesz.

Naprawdę? Nikt nikogo? I może jeszcze nigdy?

 

A to?

2 godziny temu, Maninblack napisał:

W jaki sposób odbić piłeczkę w rozmowie z potencjalnym klientem jeśli zada mi pytanie - czy się Pan szczepił?

 

Dodam że tego rodzaju zapytanie jest wysoce nieetyczne i niemoralne. Nie należy pytać kogoś o to czy ma hemoroidy, rozrusznik serca czy np chorobę jelit.

Zazwyczaj słyszę to od typowych kovidian którzy uważają że nie zaszczepieni są zagrożeniem (etykietowanie ludzi) równie dobrze wychodzą z założenia że powinno się ich izolować ( opaska na ramieniu, getto- czy wam to czegoś nie przypomina?) 

 

Przeproś i oddal się pospiesznie.

 

49 minut temu, wrotycz napisał:

KolegaKolegi mnie wyzywa z ekranu telewizora i straszy

 

Łżesz jak Mentzen o krzywej Laffera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajmy już spokój KolegiKoledze bo to że ta szczepka to szwindel to wszyscy wiemy, zastanówmy się co dalej, bo czekają nas większe problemy jak zamordyzm i zniszczenie gospodarki. To że do kogoś nie dociera że śmiertelność covid jest poniżej 1% to jego problem, tym bardziej jak sam profil SzczepimySie o tym mówi.

Natomiast my musimy myśleć dwa kroki naprzód.

Winter is coming.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, KolegiKolega said:

Widziałeś gdzieś kiedyś demonstrację zaszczepionych?

A widziałeś gdzieś protest konformistów?

No, jedynie wrócą dla Was te czasy, obowiązku dobrowolnego stawienia się na wiecu poparcia dla władzy. Sami je na wszystkich sprowadzacie. 

2 hours ago, Maninblack said:

W jaki sposób odbić piłeczkę w rozmowie z potencjalnym klientem jeśli zada mi pytanie - czy się Pan szczepił?

Mam przeciwwskazania medyczne, każdy kontakt z białkiem spike może mnie zabić, mam nadzieję, ze mimo szczepienia pan nie rozsiewa, bo naukowcy różnie mówią. Ale i tak lubię życie na krawędzi. A pan?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udział procentowy grup wiekowych w ogólnej liczbie zgonów z powodu COVID-19

Średnia wieku osoby zmarłej wynosi 72,9 w Polsce z powodu Covid-19. Mediana wynosi 75. Najmłodsza zmarła osoba miała 32 lata, najstarsza 98 lat.

 

https://www.gov.pl/web/gis/udzial-procentowy-grup-wiekowych-w-ogolnej-liczbie-zgonow-z-powodu-covid-19

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Rnext napisał:

Mam przeciwwskazania medyczne, każdy kontakt z białkiem spike może mnie zabić, mam nadzieję, ze mimo szczepienia pan nie rozsiewa, bo naukowcy różnie mówią. Ale i tak lubię życie na krawędzi. A pan?

Żona zagroziła rozwodem, jeśli się zaszczepię.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie wrzucać detoxów z tahionami i innymi cudami bo to ośmiesza ten temat. Materiały tego doktora G. Vanden  Bosshe można znaleźć u źródła i lepiej je stosować bo są bardzo pomocne. Natomiast wiele osób obudowuje je swoim biznesem i później mamy takie kwiatki z jakimiś tahionami i innymi bzdurami.

 

 

Oryginalny kanał tego wirusologa jet tu:

 

Edytowane przez spacemarine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 „Eutanazja będzie we wszystkich przypadkach jednym z podstawowych instrumentów naszych przyszłych społeczeństw. W logice socjalistycznej, po pierwsze, problem pojawia się następująco: logika socjalistyczna to wolność, a fundamentalna wolność to samobójstwo; w konsekwencji , prawo do samobójstwa bezpośredniego lub pośredniego jest zatem wartością bezwzględną w tego typu społeczeństwie. Życie, gdy jest zbyt nie do zniesienia lub ekonomicznie zbyt kosztowne, pojawi się i będzie powszechną praktyką. Dlatego uważam, że eutanazja, czy to będzie wartość wolność czy towar, będzie jedną z zasad przyszłego społeczeństwa.” - Jacques Attali

 

Przetłumaczone przez google z francuskiego serwisu weryfikującego fakenewsy :) Powyższego cytatu nie uznali za fejkowy.

 

86b0966bbb6a6fd157c5299132a7d7ea,860,0,0

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właściwie to o czym wspominał @Rnext ale warto przypomnieć:

 

Czemu mimo niskiej śmiertelności na wirusa tak naciska się na wyszczepienie wszystkiego co ma dwie nogi?

Odp: Niewyszczepieni to grupa kontrola która pozwoli porównać skutki długoterminowe szczepień. Wtedy może się okazać, że ci co się nie zaszczepili nie mają zakrzepicy, nowych chorób np autoimmunologicznych itd. Natomiast jak zaszczepi się wszystkich to tracimy grupę kontrolną, czyli nawet jak będą chorzy to trudno będzie ocenić z jakiej to jest przyczyny nie mając grupy niezaszczepionych.

 

"If a large population of millions of people remain unvaccinated after the next couple of years, then they will represent a sizable and undeniable control group. "

https://www.zerohedge.com/geopolitical/brandon-smith-why-are-globalists-and-governments-so-desperate-100-vaccination-rates

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.