Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, cst9191 napisał:

Typowa manipulacja - jeśli się nie zaszczepiłeś to jesteś głupim, niewykształconym wsiurem.

Z Podkarpacia albo Podhala :) 

 

37 minut temu, cst9191 napisał:

Mieliśmy nawet jednego pacjenta z tych antycovidowców, co tak potężnie protestują. Cztery razy dziennie pytał mnie, czy będzie żył.

Lekarz, który tak walczy o życie, że cieszy się, że jego pacjent może umrzeć. Niżej zejść się nie da.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Garrett said:

Mam go dość!

Mam wrażenie, że Simon jest jakimś konwertytą i nawrócił się na "progresywnego lekarza", który zamiast "po pierwsze nie szkodzić" jako motto wziął: "będę leczył aż zdechną". 

 

 

A lewacka Kanada oficjalnie już jest faszystowska:

https://www.forbes.com/sites/suzannerowankelleher/2021/08/14/canada-issues-vaccination-mandate-for-air-train-and-cruise-ship-passengers/?sh=1e4553df7618

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na YT poleciała mi dla odmiany nie "reklama" z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (już przywykłem i łykam) ale miasta Poznania.

 

Jacyś ludzie w dmuchanych kulach się obijają. Myślę "jak to ma niby Poznań promować". Potem była piosenka:

 

"można robić głupie rzeczy a najgłupsze się nie szczepić"

 

 

https://www.gov.pl/web/premier/chcemy-sie-szczepic-profesjonalna-i-szeroko-zakrojona-kampania-rzadu-przynosi-dobre-efekty

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, zychu napisał:

 

Ten Pan, pomijając kontekst, ma jakieś kukoldowe naleciałości.  :) Niezdolny do samodzielnego podjęcia jakiejkolwiek decyzji. Baba go namawiała, poszedł z oporami, potem go druga baba postraszyła, to się ewakuował.

 

Cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon wkurwia mnie najbardziej spośród całej śmietanki ekspertów-celebrytów. Zawsze ma do opowiedzenia wyssaną z palca historyjkę, jak to ludzie mu umierają na rękach z powodu najmodniejszego na świecie wirusa. Wcześniej umierał każdy, jak leci, że aż biedaczek usiedzieć nie mógł, potem umierali koronasceptycy, a teraz umierają antyszczepionkowcy, byle się zgadzało z aktualną linią propagandową. Tfu!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, cst9191 said:

Profesor został zapytany, czy rząd rozważa w takiej sytuacji wprowadzenie lockdownu w całej Polsce. - Jako Rada Medyczne nie zalecamy wprowadzenia lockdownu w całym kraju. Są obszary Polski, zwłaszcza duże miasta, gdzie mieszkają ludzie lepiej wykształceni. Tam odsetek wyszczepienia przeciw COVID-19 jest bardzo wysoki. Niestety są też biedne i strasznie konserwatywne gminy, jak na Podkarpaciu, gdzie ludzie z różnych, niezrozumiałych dla mnie powodów nie chcą się szczepić.

 

 

Przypomnę, że największy sceptycyzm wobec szczepionek na covid jest wśród doktorów nauk, ludzi najlepiej wykształconych (i zapewne najinteligentniejszych)

 

vaccine-hesitancy-chart.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wrotycz napisał:

Przypomnę, że największy sceptycyzm wobec szczepionek na covid jest wśród doktorów nauk, ludzi najlepiej wykształconych (i zapewne najinteligentniejszych)

Tutaj Andriusiewicz, rzecznik MZ:

 

 

"Obostrzeń nie wprowadzi rząd. “Decyzja społeczeństwa”

 

 

- To jest pytanie do mieszkańców Podkarpacia, czy oni chcą żyć tak jak teraz w wakacje, choć maseczki nadal trzeba nosić, czy też chcą ograniczeń, chcą znowu powrotu do niższych limitów, chcą mniejszych limitów w kawiarniach, restauracjach, hotelach, barach. To jest pytanie do społeczeństwa, nie do rządu - podkreślił Andrusiewicz.

 

https://pulsmedycyny.pl/mz-wprowadzenie-obostrzen-zalezy-od-decyzji-spoleczenstwa-dot-szczepien-1124645

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Obliteraror said:

Baba go namawiała, poszedł z oporami, potem go druga baba postraszyła, to się ewakuował.

 

A może baba go naciskała, ugiął się i poszedł, druga baba mu wyjaśniła fakty, zrozumiał i zrezygnował.

Logiczne myślenie wygrało u niego z emocjonalną presją.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 - i co z tym zrobimy? Uważam, że jesień będzie momentem przełomowym - od nas zależy, czy faszyści pójdą na całość. Pisałem wcześniej, że z covidiotami trzeba po dobroci, merytorycznie - myliłem się. To są idioci/fanatycy/przestępcy, którzy nie pozwolą się przekonać do faktów. Albo odpuszczą, albo... - "to jest wojna". Póki co, kupuję tylko na bazarku/w necie, pierdolę etat. Co będzie dalej? Nie wiem, ale z chęcią defenestrowałbym kilku decydentów i ich przydupasów.

 

Już jednego rozhisteryzowanego covidiotę trzasnąłem w pysk. Poza zdumieniem i narastającą wściekłością - żadnej reakcji.

Nie noście masek. Nie szczepcie się pod przymusem. Korzystajcie z usług, które wam przysługują - z racji bycia obywatelem i podatnikiem w tym kraju.

Przypominam - preparaty antycovid nie znajdują się (i szybko się nie znajdą) na wykazie szczepień obowiązkowych. Nie dajcie się wmanewrować przez rząd, który w tej chwili nie ma żadnej ligitymizacji do rządzenia.

Edytowane przez zychu
  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rnext napisał:

"Obostrzeń nie wprowadzi rząd. “Decyzja społeczeństwa”

 

I znowu się sprawdza to co było pisane od roku.  My tego nie wprowadzimy - to lud to wprowadzi. Proste techniki manipulacji i propagandy okazały się skuteczne...na obrońców tzw "demokracji" i tzw. "konstytucji". 

Edytowane przez Perun82
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zychu napisał:

i co z tym zrobimy? Uważam, że jesień będzie momentem przełomowym - od nas zależy, czy faszyści pójdą na całość.

Wszelkiego rodzaju marsze i demonstracje nie robią na nich wrażenia. Nie będę pisał co konkretnie należałoby zrobić, ale pewnie się domyślasz co mam na myśli.

 

4 minuty temu, zychu napisał:

Póki co, kupuję tylko na bazarku/w necie, pierdolę etat, unikam płacenia podatków jak tylko się da.

Warto zaopatrzyć się w broń palną, załatwić sobie pozwolenie - bo te kurwy rządowe planują zmianę prawa w tej kwestii, żeby jeszcze bardziej utrudnić do niej dostęp. Boją się.

 

5 minut temu, zychu napisał:

Już jednego rozhisteryzowanego covidiotę trzasnąłem w pysk. Poza zdumieniem i narastającą wściekłością - żadnej reakcji.

Postąpiłeś prawidłowo, choć sam nie jak bym się zachował w takiej sytuacji.

 

Przypieprzył się o brak szmaty na twarzy? :)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest przełom na który  szurów świat czekał :)

Link: https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-szczepienia-a-wariant-delta-nowe-badania-spada-skutecznosc,nId,5430033

 

Zdania klucz: 

 

Naukowców niepokoi jednak co innego. Okazuje się, że na zakażenie wywoływane przez wariant Delta bardziej narażone są również osoby zaszczepione - choć w mniejszym stopniu niż ci, którzy się nie zaszczepili.

Stwierdzono, że wiremia, czyli ilość wirusów w organizmie zaatakowanej osoby, nawet po dwóch dawkach może być podobna, jak u osób niezaszczepionych.

Nie zmienia to jednak faktu, że osoby zaszczepione są lepiej chronione przed powikłaniami COVID-19.

 

Szczepionki najpierw chroniły przed zakażeniem, później przed hospitalizacją, później przed zgonem, teraz gdy z badań dot. ilości wirusów w organizmie wynika, że namnaża się ich tyle samo co u niezaszczepionych, zmieniamy narracje. Szczepionka nie chroni przed wirusami ale przed powikłaniami. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy spojrzeć na ulice żeby zobaczyć jaka jest "decyzja każdego". Nikt masek nie nosi.

Nie jest tak, że dali się przekonać bądź oszukać. Nigdy nie będzie tak, że wszystkich da się zmanipulować jak w "Nowym wspaniałym świecie" ani że wszystkich da się zmusić jak w "Roku 1984". Zawsze  będzie cześć, która da się zmanipulować i zostanie część, którą trzeba będzie zmusić. Dlatego powstaje hybryda - tych którzy się dają się zmanipulować się chwali i daje jako przykład, resztę terroryzuje i zmusza.

 

A co do tego "społeczeństwo zdecyduje" to mi wygląda na kolejną manipulację - oni wiedzą, że już nikt więcej szczepić się nie chce, już nikt więcej się nie nabierze dlatego chcą wcisnąć tym zmanipulowanym, że to oni zdecydowali i ogłosić to jako wolę całego społeczeństwa po czym resztę zmusić.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Perun82 said:

My tego nie wprowadzimy - to lud to wprowadzi.

Lud naiwnie przyjął, że posłuszeństwo i spolegliwość wobec władzy coś zmieni we wtłaczanym na siłę planie nowej architektury społecznej w której "ciemny lud ma siedzieć w gettach na dupie i wegetować". Zmieni na tyle, że odrzucą całą tą dwuletnią już prawie determinację, potężne finansowanie i wywalą to co już przepchnęli do kosza. Taaaa. Marzenie ściętej głowy. 

Do tego lud dostał zastrzyk ego-hery w postaci pozorów współuczestniczenia w stanowieniu prawa i zaprowadzaniu porządku poprzez zaganianie nieszczepów do obozów. Tymczasem sam skończy w tych obozach na równie plugawym miejscu więźniów a nie jak po cichu liczą, że chociaż na stanowisku kapo. 

14 minutes ago, zychu said:

Nie wiem, ale z chęcią defenestrowałbym kilku decydentów i ich przydupasów.

Sami otworzyli furtkę do odrzucenia obowiązującego systemu prawnego, więc wszystko możliwe. Zresztą zwykle ci ludzie, stają się ofiarami własnych posunięć, bo "rewolucja zawsze pożera własne dzieci". Te wszystkie popychle globalistów, są w planie od początku odpadem do utylizacji. Jak sprawy się skomplikują, zostaną bez skrupułów rzuceni na żer tłumowi. I pozwoli się paru dla widowiska ogryźć do kostek, żeby reszcie uszło płazem. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Perun82 napisał:

I znowu się sprawdza to co było pisane od roku.  My tego nie wprowadzimy - to lud to wprowadzi. Proste techniki manipulacji i propagandy okazały się skuteczne...na obrońców tzw "demokracji" i tzw. "konstytucji". 

 

Szykują nam nowy system gospodarczy i społeczny, ale żeby tego dokonać należy podzielić maksymalnie naród i wyeliminować reakcjonistów. Najlepiej jeśli dokona tego 'lud pracujący'... 

OKAXJsXJ4jMwsmvz_EgSetyXGiknJ2jTJjkFxTpR

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się, ale uważam, że trzeba o tym przypominać:

Dopóki preparaty "przeciw covid" nie znajdują się na wykazie szczepień obowiązkowych, jakikolwiek przymus związany z tymi preparatami jest bezprawny. Tak samo odmówienie jakiejkolwiek usługi ze względu na nieprzyjęcie szczepienia jest bezprawne. Taką instytucję/firmę możecie podać do sądu.

 

Ponadto - preparaty "przeciw covid" jeszcze przez długi czas nie znajdą się w tym wykazie, ponieważ włączenie ich do wykazu wymaga zakończenia badań. Państwo po raz kolejny czerpie korzyści z obywatelskiej ignorancji. Wszyscy ci, którzy nakłaniają bądź pochwalają rozwiązania dyskryminujące część obywateli, popełniają przestępstwo.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zychu napisał:

Tak samo odmówienie jakiejkolwiek usługi ze względu na nieprzyjęcie szczepienia jest bezprawne. Taką instytucję/firmę możecie podać do sądu.

 

Standardowa metoda działania nierządu. Wprowadzanie nielegalnych rozporządzeń, a później niech za łamanie prawa płacą ci którym kazano je wdrażać w życie.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Rnext said:

Tymczasem sam skończy w tych obozach na równie plugawym miejscu więźniów a nie jak po cichu liczą, że chociaż na stanowisku kapo. 

 

Tak mi się przypomniało.

 

Jeszcze myślą, że że porządzą...

 

 

Jak to wszystko się zazębia, jest ze sobą  powiązane i  jak uniwersalne prawa rządzą światem. Także światem polityki.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.