Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

@Szczery Człowiek, właśnie w tym rzecz, że teraz mamy dom wariatów z tymi maskami. Wchodzę do sklepu, mijam komunikat o konieczności maskowania, rozglądam się - a wokół wszyscy; personel, klienci, ochrona (jeśli jest) - bez masek. I nikt ci nic nie powie, jeżeli nie nałożysz szmaty!

Ale najlepsze w tym cyrku jest to, że za moment wszyscy ci ludzie będą przerażeni, bo wirus! Podobna sytuacja zakończy się linczem i wezwaniem policji.

4 godziny temu, Rnext napisał:

"Przedsiębiorcy dostaną bat na niezaszczepionych".

 

Nie wiem czy zmiana sposobu myślenia niektórych na totalniacko-faszystowską została wywołana przez inżynierię społeczną, czy po prostu zawsze się w ich łbach tliła a teraz  ma warunki, żeby swawolić. Batem ich!

Socjoinżynieria, która wyzwoliła w ludziach najgorsze instynkty.

 

@Martius777 uwielbiam tak kasować covidian. Moje ulubione pytanie:

- co przyjąłeś?

- Pfizera/Modernę/Astrę

- nie, ja pytam o co innego - czy wiesz, co tobie zaaplikowali i jak to działa?

- ... NAŁUKA, durniu!

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Szczery Człowiek said:

A ja ich pierd**ę. W sklepie chodze bez maseczki.

Wychodziłem na początku z założenia sklep, teren prywatny, chcą maseczki to założę na brodę. Od kilku miesięcy dałem sobie spokój (na zewnątrz nie nosiłem nigdy).

Ani policja na ulicy ani w sklepie nie miałem jakichś scysji. W wakacje w Lidlu na wybrzeżu w masce 1/10 osób. 

13 minutes ago, zychu said:

Socjoinżynieria, która wyzwoliła w ludziach najgorsze instynkty.

To ma też zaletę, wiesz z kim masz do czynienia. Mnie pomogło rzucić pracę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konflikt społeczny, podsycany przez rządy sabotażystów jest całkowicie celowy. Bo:

- co szkodziło wprowadzenie stanu wyjątkowego? Nic. Można było wprowadzać godziny policyjne, zakazy przemieszczania, zakaz prowadzenia działalności, wchodzenia do lasu, pozbawienie praw obywatelskich itd. Wszystko to było faktem, ale stanu wyjątkowego nie wprowadzono. Chodziło o przetestowanie rządzenia poza prawem i poza mandatem społecznym, żeby trwale eskalować bezprawie.

- co szkodzi wciągnięcie tych gównianych szczepek na listę szczepień obowiązkowych? Nic. Nie takie wały przeszły. Tak samo jak oczywiste byłoby jednoznaczne stanowisko - skoro nie są obowiązkowe, to są dobrowolne. Jednak również z jakichś powodów się tego nie robi nigdzie. Wszędzie te same krętactwa rządzących. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, zychu napisał:

- nie, ja pytam o co innego - czy wiesz, co tobie zaaplikowali i jak to działa?

- ... NAŁUKA, durniu!

Nie WIERZYSZ w nałókę?

 

23 minuty temu, zychu napisał:

"Przedsiębiorcy dostaną bat na niezaszczepionych".

Jak już pisałem, rząd w ten sposób umywa rączki. Druga sprawa jest taka, że nadal mamy wolny rynek. Jeśli jakiś przedsiębiorca nie będzie chciał mnie obsłużyć, to pójdę do innego. Proste.

 

Ilu z nich zdecyduje się na walkę o zdrowie za cenę własnych zysków?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Szczery Człowiek napisał:

A ja ich pierd**ę. W sklepie chodze bez maseczki. Ostatnio widze, że nie chodze tak już tylko sam a jest też kilkanascie innych osob.

Ja też od kilku miesięcy bez. Jednak np w Leroy jest cieć na wejściu i nie chce wpuścić, to wtedy zakładam, przechodzę 10m i ściągam. Wychodzę też bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wydarzenia.interia.pl/polska/news-rada-gabinetowa-prezydent-andrzej-duda-jestem-przeciw-obowia,nId,5451686

 

Cytat

- Jestem absolutnie przeciwnikiem obowiązkowego szczepienia. Byłoby to przekroczeniem granicy, na które nie możemy sobie pozwolić, powodującym niepokoje społeczne - mówił prezydent Andrzej Duda na Radzie Gabinetowej, czyli obradach rządu pod przewodnictwem głowy państwa. Zdaniem Dudy przyjęcie preparatu przeciw COVID-19 lub niezrobienie tego jest "kwestią odpowiedzialności ludzi", którą "każdy powinien ponosić sam".

 

No fajnie, ale dla mnie liczą się czyny, nie słowa. Mógłby się Pan Prezydent naprawdę wykazać wetując ustawę, którą nam tam teraz szykują, tą o wysyłaniu niezaszczepionych pracowników na urlopy bezpłatne. Inna rzecz, że w sprawie covidowego zamordyzmu wszystkie partie idą ramię w ramię i spokojnie by to weto odrzucili 3/5 głosów w sejmie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zychu - owszem, powiedzieć to on może wszystko. Dlatego napisałem, że naprawdę by się wykazał gdyby doprowadził do uwalenia tej ustawy, która będzie prawdziwym batem na niezaszczepionych. Weto zostałoby przez sejm bez problemu odrzucone. Może skierować ustawę do TK, ale oni prawdopodobnie by tą ustawę przyklepali, nie po to Kaczor zainstalował tam Przyłębską, żeby mu teraz problemy robiła.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Należy stanąć w kolejce w odstępie.
2. Należy się zalogować do systemu Luca App albo wypełnić dokument papierowy. Kto kiedy gdzie mieszka, jaki numer. Godzinę wejścia do sklepu i wyjścia. Plus podpis. Za podanie fałszywych danych ileś set euro mandatu.
3. Następnie jest proces sprawdzania paszportu Covidowego lub atestu lub Paszportu ozdrowieńca. Niestety nikt nie ma czytników, więc kod nie wystarczy. Trzeba wejść na ten certyfikat i pokazać datę ważności. Jest to bardzo skrupulatnie sprawdzane.
4. Przed wejściem jeszcze w niektórych sklepach podpis, że na własną odpowiedzialność sru tu tu tu. Podpis.
5. Teraz można oglądać ulubione koszule.
6. Tak jest w każdym absolutnie sklepie poza sklepem spożywczym (od października jest plan takiej procedury nawet przy wyjściu po mleko). Dla każdego minisklepu jest oddzielna procedura” – relacjonował lekarz.

 

Reszta opisu rzeczywiści w Hamburgu pod poniższym linkiem:

 

https://nczas.com/2021/08/30/demony-akwarelisty-nad-niemcami-wstrzasajaca-relacja-lekarza-to-naprawde-nie-sa-zarty/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, Martius777 said:

Reszta opisu rzeczywiści w Hamburgu pod poniższym linkiem:

To dość logiczna eskalacja. Każda epidemia z czasem słabnie, początkowo zawsze jest najwięcej "ofiar", później ich ilość z każdą "falą" systematycznie spada. Teraz wystarczy małymi kroczkami, w miarę upływu czasu, zwiększać zamordyzm. Początkowo wprowadza się restrykcje, które w porównaniu do późniejszych, wyglądają na łagodne. Następnie w czasie i w miarę słabnięcia epidemii, rozszerza się zakazy i nakazy o coraz bardziej drakońskie, by finalnie w prosty sposób wykazać zależność słabnięcia epidemii ze "skutecznymi" metodami zaostrzającym rygory. Im więcej "obostrzeń" tym plandemia słabsza. Tak się buduje wiarygodne uzasadnienie dla fałszywej hipotezy. Po czym dla "bezpieczeństwa", wszystkie rygory zostają już na stałe. bo przecież nie chcemy powtórki z epidemii. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Eskel said:

Inna rzecz, że w sprawie covidowego zamordyzmu wszystkie partie idą ramię w ramię i spokojnie by to weto odrzucili 3/5 głosów w sejmie.

 

Tyle, że to (w  przypadku veta  prezydenta) by trwało. I to długo. I by się jeszcze musieli dogadać, co by pokazało najbardziej wierzącym moherom, że idą ramię w ramię ze "znienawidzoną" platformą.

Na taką obsuwkę nie mogą sobie pozwolić bo za pół roku będzie wiosną i znowu nici z pandemije.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, cst9191 said:

Media już od jakiegoś czasu przyzwyczają ludzi do kolejnych pandemii.

Obstawiam, że tylko po to, żeby wprowadzić drastyczne "środki przeciwdziałające" wystąpieniu kolejnej. No i skoro nie wystąpi, to znaczy, że paszporty covidowe działają ;) 

Taka jest zresztą geneza obecnych paszportów - są popłuczynami po "hiszpance". Trzeba było jakoś poznakować przynależność podróżujących niewolników do swoich panów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim programie #Woronicza17 wiceminister z PIS przyznał, ze szpital który przynosił 8 mln strat od 2 lat "dzięki kowidowi" przynosi 6 mln zysku. Po chwili został spacyfikowany a program zakończono. Czego nadal nie rozumiecie dlaczego określone środowiska nie dopuszczą do zakończenia pandemii?

 

https://streamable.com/b03bo4

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ceranthir napisał:

@Perun82 akurat Simon i Horban to dwa największe dzbany w tym kraju, w ogóle bym się tym nie sugerował, bo jeszcze 2 tyg temu byli za tym, żeby jednak te szczepienia były przymusowe :D

Własnie kolejny ulubieniec czyli Sutkowski miał swoje 5 min w Tłok efem. Oczywiście stara śpiewka, bla bla bla....4 fala.... bla bla bla... antyszczepionkowcy bla bla bla...

 

Sprzedajne dziadostwo! Albo głąb...

 

Aha, Izrael za mało zaszczepił wg niego hahaahahaah. Wzrosty to sa dlatego że nie było obostrzeń! Jego słowa!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.