Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

6 hours ago, Rnext said:

A ja mam jakieś dziwne poczucie, że tym bioterrorystom wraz "shadow government", tyranizującym całe społeczeństwa, ich bomba przy której majstrują, mając wszystkich za głupków, wybuchnie niedługo we własnych rękach

Tylko w jaki sposób? Jakie mogłyby być scenariusze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwa profesÓra Matyi do rodziców i dzieci:

https://www.kuratorium.lodz.pl/list-prezesa-naczelnej-rady-lekarskiej-do-rodzicow-i-uczniow/

(lepiej się czyta pdf mimo wszystko)

 

Cytat

Drodzy Rodzice! Zdrowie i życie Waszych dzieci jest w Waszych rękach. To zdanie nabiera jeszcze większego znaczenia ze względu na niemalejące zagrożenie nadejścia czwartej fali koronawirusa. Poprzednia była tragiczna w skutkach. W ciągu pierwszych pięciu miesięcy 2021 roku zmarło prawie 50 000 osób, z czego większość na COVID-19 lub jego powikłania. Zdaję sobie sprawę, że zaufanie do szczepień buduje się latami, ale to właśnie szczepienia pozwoliły nam zwalczyć ostatni atak pandemii, a kilkadziesiąt lat temu inne poważne choroby zakaźne. Bez nich byłoby to niemożliwe. Obecnie pandemia wyhamowała dzięki sprzyjającej letniej aurze. Ma ona jednak charakter cykliczny. Czas trwania i zasięg każdej fali zmniejszają nasze działania, w tym szczególnie szczepienia. Odczyny poszczepienne występują rzadko. Stanowią wyjątki i są niczym w porównaniu do powikłań po zachorowaniu na COVID-19. To ich powinniśmy się obawiać, bo to one mają wpływ na jakość życia, a rekonwalescencja jest ciężka i długa. Zobaczcie, jak na rozwój Waszych dzieci wpłynęło zamknięcie szkół. Ucierpiały na tym ich edukacja i dojrzewanie. Przypomnijcie sobie ich zdalną naukę i własną pracę z domu. To Wy podejmujecie decyzję o zaszczepieniu Waszych niepełnoletnich dzieci. Podejmijcie tę, dzięki której ich przyszłość, nasza przyszłość, będzie bezpieczna. Zaszczepcie siebie i ich, abyśmy wszyscy mogli wrócić do normalności i swobodnego życia. Z wyrazami szacunku, Andrzej Matyja Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej

 

 

Cytat

Drodzy Uczniowie! Z 1 września rozległ się dzwonek rozpoczynający kolejny rok szkolny. Dzień szczególny, ponieważ wreszcie możecie wrócić do swoich klas. Ostatni rok zdalnej nauki na pewno był dla Was ciężki. Pandemia zaburzyła nie tylko Waszą edukację, ale i dorastanie wśród rówieśników. Koronawirus, uśpiony przez lato, wciąż stanowi zagrożenie dla Waszej swobody. Możecie nie dopuścić do ponownego zamknięcia szkół. Możecie zadbać o to, że będziecie mogli bezpiecznie wychodzić po zajęciach ze znajomymi czy wyjeżdżać na obozy lub wycieczki. Odpowiedzią są szczepienia. Porozmawiajcie z rodzicami i opiekunami. Wyjaśnijcie, że nie możecie pozwolić na kolejną izolację, że chcecie normalnie dojrzewać. Od szczepień zależy nie tylko Wasze zdrowie czy bezpieczeństwo Waszych bliskich i przyjaciół, ale i Wasz rozwój oraz przyszłość. Macie głos.

 

Pogrubiłem miejsca, gdzie kłamie, manipuluje lub po prostu bredzi głupoty.

 

Tak ode mnie: trzeba być niezłą ku**ą żeby coś takiego podpisać własnym nazwiskiem.

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpawel5 niestety...

 

-----

https://www.iltempo.it/attualita/2021/08/31/news/alessandro-meluzzi-controcorrente-falsi-vaccini-duello-matteo-bassetti-puntata-lunedi-30-agosto-novax-28498145/

Cytat

Alessandro Meluzzi powrócił do tego, co stwierdzono na konferencji w San Marino, a mianowicie, że według niego istnieje elita bogatych i wpływowych, którzy tylko udawali, że są zaszczepieni przeciwko Covidowi. Przy tej okazji psychiatra zajął skrajne stanowisko przeciwko szczepieniu i powiedział, że jest pewny siebie, ponieważ trzy osoby przyznały się do wstrzyknięcia roztworu fizjologicznego (bogata i wpływowa osoba mająca kontakt z nim w pracy oraz znany wojskowy i polityk). w obrębie Kościoła prawosławnego, jak później określił), na tyle, by przeklinać na głowy członków swojej rodziny. Wczoraj w środę 31 sierpnia w programie Controcorrente prowadzonym przez Veronicę Gentili na Rete 4 Meluzzi przyznał, że nie ma co do tego pewności, ale powtórzył „podejrzenia”. I walczył ze specjalistą od chorób zakaźnych Matteo Bassettim. 

 

„To była moja genialna konferencja w San Marino, w celu zebrania podpisów przeciwko szczepionce. Zajmuję się psychiatrią sądową”, a to, co zostało powiedziane, dotyczy „podejrzenia, które krąży w pewnych środowiskach, takich jak szpital, gdzie istnieje dużo gadania”, podsumowuje Meluzzi. Są to „możliwości, jakie mają niektórzy lekarze, którzy jako pierwsi zostaną zaszczepieni”, nie zamierzali otrzymać dawki. „Kiedy pojawia się podejrzenie, trzy wskazówki to test, a trzy osoby szczerze przyznały mi się, że zrobili fałszywą szczepionkę, pytając mnie, czy ja też jestem zainteresowany. nie zweryfikowanie prawdziwości oświadczeń. I że w każdym razie nigdy nie wziąłby fałszywej dawki ”

 

Ale oświadczenie wyraźnie odnosi się do znanych teorii spiskowych, odpowiada Gentili, który przytacza absurdalne ataki na prezydenta regionu Lazio Nicola Zingaretti, który dla niektórych nie otrzymałby fałszywej dawki. „Wcale nie jestem pewien, czy zrobili to wszyscy, którzy musieli się zaszczepić, mówię to z całego serca. Mówię o szpitalnym środowisku medycznym. Gdybym miał pewność, że premier „Draghi”, minister zdrowia” Speranza „lub Zingaretti zrobił fałszywą dawkę, którą zgłosiłbym, ale nie mam dowodu”.   

 

Matteo Bassetti interweniuje w tej sprawie, który wczoraj musiał stawić czoła nieszczepionkowi, który groził mu na ulicy, denuncjując go. „Poważna nauka jest po stronie szczepionek. Poza tym jest mnóstwo nienaukowych rzeczy, których nie śledzę, sieć jest teraz zwiastunem problemów dla medycyny. Mówimy o opiece domowej, ale nie są to iwermektyna ani hydroksychlorochina, które mają wyraźnie udowodniono, że nie działa "mówi specjalista od chorób zakaźnych z San Martino di Genova - Czytamy, że pestycyd dla koni jest lekarstwem na Covid ... Jeśli to jest komunikacja, wolę unikać sieci". 

Tłumacz, proszę o wyrozumiałość. Jak widać, wszędzie są szumowiny (Bassetti nie Meluzzi).

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Warto obejrzeć, dużo ciekawych rzeczy mówi.

 

 

 

---

Kolejny "nagły" zgon młodego człowieka:

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-bart-sosnowski-nie-zyje-pirat-wyplynal-w-najdluzszy-rejs,nId,5472278#crp_state=1

Oczywiście niczego nie sugeruję.

Na wykopie pisali, że w maju przyjął pierwszą dawkę.

 

 

----

 

Australia: zmarła na atak serca... Ale to nieistotne. Ważne, że dzień wcześniej wyszedł jej pozytywny test na covid :)

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/australia-30-latka-zmarla-na-koronawirusa-dzien-po-otrzymaniu-wynikow/sfyryf0

 

Wcześniej, przed erą covid ataki serca u młodych ludzi się nie zdarzały, więc logiczne, że winny jest covid.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, cst9191 napisał:

Oczywiście niczego nie sugeruję.

Na wykopie pisali, że w maju przyjął pierwszą dawkę.

Właśnie słyszałem o tym w radiu i sam szukałem w tym kierunku poszlak, przyznam że wykopu nie sprawdzałem. Dziwne bo w oficjalnych doniesieniach zapowiadał kolejne koncerty czyli miał się dobrze, muzycy zwykle dają znać gdy coś ze zdrowiem nie domaga. Znając życie nic na wierzch nie wypłynie, w radiu puszczą kilka jego piosenek, pogadają jaka to strata i temat zdechnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Italii wytrzymują sobie sól fizjologiczną a w Polsce lekarze sobie podpisują tylko odpowiednie papierki. I kto tu jest bardziej cywilizowany? Przypomina mi się dowcip - jaki kraj tacy terroryści.

Ale, ale, byłbym zapomniał - w Polsce też się wstrzymuje sól fizjologiczną, tak jak dr Niedziele, znaczy omyliłem się, Niedzielski*.

 

O amerykańskich to nawet nie wspomnę, tam to kabaret się kręci na całego**.

 

 

* Cyborg pochwalił się drugą dawką szczepionki. Niestety jego mocodawcy zapomnieli go przebrać do sesji zdjęciowych oddalonych o kilka miesięcy...

vs

Pani go tak profesjonalnie wyszczepiła, że należy się nagroda. A potem jeszcze dzielnie walczyła z antyszczepionkowcami

 

**

** ...wait a minute

That was easy (dobrze się przyjrzeć trzeba)

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, Żakowski en consortes w tok fm w formie. Juuuuż kurła straszenie 4tą falą... Władza nie ma odwagi żeby wprowadzić obowiązek szczypań... Od wiosny to samo...  Oni cały czas w paradygmacie big farmy - czyli że szczypanie to jakiś eliksir nieśmiertelności! Cyrk!!! :blink:

Kuźwa mają rację, że ratuje nas to że wyborcy pis są niechętni i dlatego nie wprowadzą hahahaha.

 

Tak czy siak media juz zacierają rączki, bo bedzie o czym gadać i ka$a od władzy poleci znów...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Martius777 napisał:

Tak leczą teraz w szpitalach osoby chore na nowotwory jeśli wykryją covida. Zamykają w izolatce i NIE LECZĄ NOWOTWORU.

 

Nie tylko nowotwory. Pisałem o mężczyźnie z chorymi nerkami, pojechał na dializę, test wyszedł pozytywny, zamknęli go na oddziale covidowym a tam nie ma sprzętu do dializ. Facet wyjechał w czarnym worku.

  • Like 2
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Garrett said:

Władza nie ma odwagi żeby wprowadzić obowiązek szczypań...

Obawiam się, że to nie jest kwestia odwagi rządzących. Powody są raczej inne (być może te same, dla których elity {najprawdopodobniej} biorą placebo). Bo co? Nigdzie na świecie, żaden rząd realizujący ten sam program pod linijkę, nie ma odwagi? Anybody? Mają odwagę łamać codziennie ustawy zasadnicze a tu nic? Ta jednomyślność najzwyczajniej nie mieści się w rozkładzie prawdopodobieństwa. Zwłaszcza, że od początku to "było coś nowego, niespotykanego o wyjątkowym oddziaływaniu i nikt nie wiedział co to jest" a "eksperci" wiedzieli dokładnie że trzeba robić lockdowny i dzięki testom i płynącym z nich statystykom wciskanym w każdy odbiornik i portal, zwalczać plandemię. 

 

Tak samo teraz, wszyscy wiedzą, że nie można (na razie?) mówić o obowiązku szczepkowania. Skoro nie ma być oficjalnie obowiązku, to znaczy, ze chodzi o wolną wolę. Tą samą wolną wolę jak ta, która zamykała zakłady fryzjerskie i restauracje. Z jakichś powodów, ludzie z własnej woli mają dać sobie powstrzykiwać. I to coś, co w ekspresowym czasie zaczęły sprzedawać kraje, mające udokumentowane, wieloletnie tradycje prowadzenia prac nad bronią biologiczną. Nabywcy mają wyłącznie zerowej wartości telewizyjnych ekspertów, którzy gdyby byli cokolwiek warci, sami sprzedawaliby szczepki innym krajom. A zostało im tylko naganianie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowe szczepienie ma z ich punktu widzenia kilka wad:

- ktoś musi wziąć odpowiedzialność za skutki uboczne - w domyśle państwo, które ten obowiązek narzuca,

- paszporty szczepionkowe tracą sens bo skoro szczepienie jest obligatoryjne to każdy powinien taki paszport mieć. A wydaje mi się, że to jest dla władców taki test na to kto da się kupić za przywileje i namiastkę wolności,

- to akurat dość śliski argument ale i taką teorię słyszałem, że skoro elity rządzące światem to sataniści, to w myśl swoich zasad nie mogą zmusić siłą do podpisania cyrografu, każdy musi to zrobić dobrowolnie. Mogą naciskać, grozić, albo odwrotnie - obiecywać złote góry, ale nie mogą zmusić. 

Edytowane przez Eskel
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Rnext said:

Nigdzie na świecie, żaden rząd realizujący ten sam program pod linijkę, nie ma odwagi?

Na razie obserwujemy próby "wybijania się przed szereg" typu Australia, Francja, Włochy itd. czyli samodzielne "akcje" konkretnych ludzi. Reszta czeka na "mądrość etapu"... i to jest niepokojące. Czekają, znaczy mogą mieć na co. A w tle ustawy się piszą, nawet przechodzą, system europejski paszportu się integruje, szczepionki się produkują, umowy na ich zakup się podpisują. Rynki surowców, ceny ziemi, metale - wszystko czeka.

1 minute ago, Eskel said:

paszporty szczepionkowe tracą sens bo skoro szczepienie jest obligatoryjne...

Ale ważne jedynie jakiś okres czasu. Więc paszport i obowiązek mogą współistnieć, tym bardziej że paszport stanowi bardzo opresyjną formę ukarania obywatela dostępną w ramach karania wykroczeń. Za inne wykroczenie, grzywna; za brak szczepienia ostracyzm w każdym sklepie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Józio Biden:

 

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-joe-biden-o-procesie-szczepien-w-usa/74v3qvk

 

"Niezaszczepiona mniejszość Amerykanów szkodzi całemu krajowi" 

  • – Byliśmy cierpliwi, ale nasza cierpliwość jest na wyczerpaniu, a wasza odmowa (szczepienia – red.) wszystkich nas kosztuje – powiedział Biden w przemówieniu, wyznaczającym przełom w dotychczasowej polityce administracji ws. pandemii
  • Prezydent ogłosił szereg nowych decyzji mających usprawnić walkę z pandemią
  • Głównym z nich są nowe przepisy nakazujące firmom zatrudniającym powyżej 100 osób wprowadzenie obowiązku szczepienia lub przechodzenia co najmniej cotygodniowych testów na COVID-19

 

Biden stwierdził, że choć Ameryka poczyniła wielkie postępy w ciągu ostatnich miesięcy i jest w znacznie lepszej sytuacji niż na początku roku, niezaszczepione 25 proc. dorosłych Amerykanów – 80 mln osób – wspieranych przez "specyficzną mniejszość" polityków, nie pozwala Ameryce zakończyć kryzysu związanego z pandemią. Dodał, że przez tę mniejszość szpitale są przepełnione, przez co inni pacjenci nie mogą korzystać z opieki zdrowotnej.

 

– Czas czekania się skończył. To nie jest sprawa wolności czy osobistego wyboru. Tu chodzi o ochronę ludzi wokół nas, naszych rodzin, naszych bliskich. (...) Moim zadaniem jest ochrona wszystkich Amerykanów – dodał Biden.

 

 

Prezydent zapowiedział również działania prawne przeciwko gubernatorom stanów, którzy zakazali władzom lokalnym wprowadzania obowiązku noszenia masek w szkołach.

 

"Zamiast zachęcania ludzi do szczepień i noszenia masek, zamawiają mobilne kostnice dla umierających niezaszczepionych. To jest całkowicie nie do przyjęcia" – stwierdził Biden. "Ta pandemiczna polityka czyni nas chorymi (...) sprawia, że ludzie umierają" – dodał.

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozmawiałem z mamą, która jest pielęgniarką w domu starców. Młody 32 letni facet, który oddał ojca do domu starców wziął Astre w zeszłym tygodniu i na chwilę obecną leży w szpitalu jako warzywo. Miał ponoć tak wysokie ciśnienie i problemy z krwią, że gościa ścięło. Teraz jest już spisany na straty i na organy, ponieważ podpisał umowę na oddanie narządów.

Moja mama mówi, że teraz jest problem, ponieważ ten facet jako jedyny odwiedzał ojca i płacił za jego utrzymanie. Sprawa idzie do zarządu na temat tego co zrobić z owym dziadkiem. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyste złoto:

 

$imon mówi w wywiadzie że szczepionka na ospę zabiła więcej ludzi niż sama choroba, ale to inna sprawa bo obecna szczepionka jest skrajnie bezpieczna w porównaniu z tamtą.

 

https://www.bitchute.com/video/lazR8Cnui3Ci/

11 godzin temu, cst9191 napisał:

Oni się zaszczepili, a Ty nie?

 

 

 

Gdyby ktoś mi zapłacił kilkaset tysięcy to bym się solą fizologiczną zaszczepił

Edytowane przez spacemarine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.