Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

2018 -Wchodzę na mównicę i mówię, że jedna osoba została zakażona grypą i trzeba wprowadzić lockdown...

 

hahhahahhahahahhahhahahahhahahhahahhahahahahahhahahhahahahhahahahahahhahahahhahahaahhaahhahahhahahahah

 

2021 - Australia i Nowa Zelandia - potrzymajcie nam piwa.

 

Przeszło!

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Rnext said:

wyobraź teraz sobie, że istnieją jeszcze ludzie (niemało), którzy wierzą że w tym wszystkim chodzi o jakąś walkę z wirusem

 

I to nie są głupi ludzie. To jest w tym najśmieszniejsze i najstraszniejsze zarazem.

 

Kiedyś czytałem o marketingu i propagandzie i technikach tam wykorzystywanych. Była tam postawiona teza, w zasadzie zdanie oznajmujące, że to działa na każdego, niezależnie od inteligencji. Pamiętam jaki byłem oburzony bo uważam, że nie jestem w ciemię bity, ale potem przyjąłem temu rację. Z dnia  na dzień okazywało się  jak bardzo prawdziwe jest to stwierdzenie, poczynione zapewne na podstawie obserwacji. Teraz przyjmuje to jako rzecz oczywistą, element rzeczywistości. Nigdy jednak nie miałem okazji oglądać masowej, "statystycznej" reprezentacji  tego w przyrodzie, aż do  czasu plandemii. Dopiero teraz widać jak to działa na skalę masową.

 

Oczywiście takie przykłady już były wcześniej, jak choćby Nowe Pearl Harbour, Uwodzenie narodu przez Hitlera, wcześniejsza plandemia tzw. Hiszpanki, itd., itd., ale ją tych rzeczy nie pamiętam bądź jak w 2001 byłem w szkole, człowiek wtedy nie myśli takimi kategoriami. Dopiero teraz zobaczyłem to w pełni świadomie. Umysłem nawet powiedzenie, parafrazę znanej uwagi Stanisława Lema - Nie wiedziałem, że ludzie są tacy głupi, dopóki nie zobaczyłem pandemii.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, wrotycz said:

I to nie są głupi ludzie. To jest w tym najśmieszniejsze i najstraszniejsze zarazem.

System dysponuje już wiedzą i środkami tak dalece wyprzedzającymi nauki Le Bona, że właściwie społeczeństwa są w starciu z nim postawione w roli Dawida do walki z Goliatem. Przygotowywał się za nasze pieniądze dość długo, ale aktualne zaplecze siłowe i psychologiczne mają wystarczające, żeby w końcu zagnać ludzką rogaciznę do zagrody. Będzie stało w kojcach i dawało mleko. Tyle ma nam zostać z uciech życia. Bo im planetę zanieczyścimy i ten niepotrzebny tłok robimy w kurortach, na plażach i lotniskach... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rnext napisał:

rzygotowywał się za nasze pieniądze dość długo, ale aktualne zaplecze siłowe i psychologiczne mają wystarczające, żeby w końcu zagnać ludzką rogaciznę do zagrody.

 

Nauki społeczne "gurom". Tyle dekad obserwacji i analiz przynosi oczekiwany skutek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Garrett said:

Pan Justynian bedzie walczył z 'antyszczepami"

Jak mnie wkurwia do białości powszechne przylepianie przez zidiociałych pismaków etykietek "antyszczepionkowców". Wiem, że to element socjotechniki nacisku przez obelgę, ale to jest trochę tak, jak by wuj ci swatał kurwę na żonę a ty się nie zgadzasz, przez co zostajesz okrzyknięty impotentem czy tam incelem. 

  • Like 7
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rnext napisał:

Tyle ma nam zostać z uciech życia. Bo im planetę zanieczyścimy i ten niepotrzebny tłok robimy w kurortach, na plażach i lotniskach... 

 

To również było przytaczane na naszym forum - również kiedy była mowa o parkingach czy dieslach. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Perun82 said:

również kiedy była mowa o parkingach czy dieslach.

 

A propos diesel'i:

Niejaka Grażyna W. wygrała proces ws smogu przeciwko państwu polskiemu, czyli przeciwko nam. Dostanie odszkodowanie a tymczasem sama jeździ tym:

 

0776cfbf150c3993a1c818606ecd0c5c.jpeg

 

I tu dpf wcale nie musi pomagać, ponieważ moment wypalania nie jest uwzględniony w procesie homologacji. Tego się nie bada. Nigdy nie znalazłem nawet niezależnych badań o składzie takich spalin. Wystarczy depnąć żeby zobaczyć (nie)skuteczność tego wynalazku. Te "mokre" filtry (z roztworem mocznika alias ad blu) jeszcze dość dobrze działają ale te suche to...

 

 

To wszystko tylko są preteksty do prowadzenia akcji "uświadamiających"  wyższość jednych idei nad innymi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wrotycz napisał:

Kiedyś czytałem o marketingu i propagandzie i technikach tam wykorzystywanych. Była tam postawiona teza, w zasadzie zdanie oznajmujące, że to działa na każdego, niezależnie od inteligencji.


Jesteś w stanie przypomnieć sobie tytuł tej książki? Byłbym strasznie wdzięczny.

 

Nie wiem czy było, ale znalazłem zabawny filmik w kwestii aktorów covidowych grających umierających w szpitalach i namawiających do szczepień. Bodajże już wczoraj zdjęty, ale są linki zastępcze:

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/09/iLdkSKeNfzFJm0jFxykV2lCMMhwbJsjH.mp4

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minutes ago, Rnext said:

System dysponuje już wiedzą i środkami tak dalece wyprzedzającymi nauki Le Bona, że właściwie społeczeństwa są w starciu z nim postawione w roli Dawida do walki z Goliatem. Przygotowywał się za nasze pieniądze dość długo, ale aktualne zaplecze siłowe i psychologiczne mają wystarczające, żeby w końcu zagnać ludzką rogaciznę do zagrody. Będzie stało w kojcach i dawało mleko. Tyle ma nam zostać z uciech życia. Bo im planetę zanieczyścimy i ten niepotrzebny tłok robimy w kurortach, na plażach i lotniskach... 

To co z tym fantem zrobimy? Co Ty będziesz robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Messer said:

Jesteś w stanie przypomnieć sobie tytuł tej książki? Byłbym strasznie wdzięczny.

 

To był artykuł. Raczej go nie znajdę - to było kilkanaście lat temu.

 

Dowodów na to masz mnóstwo - choćby słynne, babskie - to musi działać na głupie laski, a działa na wszystkie. Albo reklama/propaganda - społeczny dowód słuszności - działa na wszystkich, niezależnie od inteligencji. Tylko osoby świadome tego mechanizmu potrafią się bronić.

Albo posłuch dla autorytetu - wszyscy słuchają autorytetów, wszyscy, i tylko osoby świadome (znowu) mogą się temu oprzeć.

 

To bardzo proste - jeśli nie masz świadomości zjawiska to nie tylko nie wiesz jak działa, w ogóle nie wiesz, że istnieje, to niby jak możesz wiedzieć jak działa. Jeśli "jedziesz na automacie"  to nie zaprzątasz sobie głowy takimi "pierdołami",' a potem te pierdoły Tobą kierują.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Messer said:

filmik w kwestii aktorów covidowych grających umierających w szpitalach i namawiających do szczepień. Bodajże już wczoraj zdjęty, ale są linki zastępcze:

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/09/iLdkSKeNfzFJm0jFxykV2lCMMhwbJsjH.mp4

 

To ten film, jak mniemam?:

 

Australijska propaganda dogania poziomem TVP

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Izraelski minister zdrowia (po prawej) nagrany, jak mówi do minister spraw wewnętrznych (po lewej) "nie ma medycznego ani epidemiologicznego uzasadnienia dla paszportu Covid, ma on na celu jedynie wywieranie presji na nieszczepionych, aby się zaszczepili".


Oryginalny tłit.

Artykuł na Zerohedge.

Obrazek na jbzd.

 

O4NryR2HcqrKHeA38v5QxkJfWVafUvq6.jpg

 

Nie wiem jak wy ale ją mu wierzę. Jak mógłbym nie wierzyć izraelskiemu ministrowi.

 

  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goryle z koronawirusem Delta. Małpy zostaną zaszczepione

 

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/najnowsze-fakty/news-goryle-z-koronawirusem-delta-malpy-zostana-zaszczepione,nId,5481477#crp_state=1

A dalej... psy, koty, chomiki, swinki morskie, kury, swinie..... 

 

3majcie się. Lecę kupić akcyje big pharmy. Będzie się działo.

  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.