Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

59 minutes ago, Ceranthir said:

No ale o co chodzi, przecież to się znakomicie wpisuje w "nowoczesną medycynę" dla ludu. Garść zabobonów, dwa wiadra propagandy i wszystko będzie dobrze, albo i jeszcze lepiej. Jeszcze zobaczycie, że kiedyś w książkach będzie podział na "medycynę sprzed C19 i tą po".

A ci lekarze-zawodowcy to będą gonić światową czołówkę specjalistów. Mówię Wam ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując informacje z "down under" - kończy się tam właśnie zima, zaczyna wiosna i ... temperatura rośnie

 

Tego w TV raczej nie pokarzą (i raczej nie napiszą): https://www.bitchute.com/video/LJkFYPA2fIxH/

 

"Siłę" reżimu i "strach kangurów" widać szczególnie od 1:55

BTW, Ozzzie są spoko, ale wq... Ozzie to nieobliczalny Ozzie.

 

Edytowane przez oxy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władza ludu w Australii łaskawie pozwala zaszczepionym spotykać się w 5-cio osobowych grupach.

 

https://www.mp.pl/covid19/covid19-aktualnosci/279358,covidowe-doniesienia-z-australii-i-nowej-zelandii

 

Cytat

Oprócz zezwolenia na spotkania do pięciu zaszczepionych osób w otwartej przestrzeni, od poniedziałku w 12 najbardziej dotkniętych epidemią rejonach Sydney na świeżym powietrzu będą mogli się zebrać na dwie godziny zaszczepieni członkowie jednej rodziny.

Czemu akurat na dwie, a nie np. godzinę lub trzy? Ktoś mądry wyjaśni mi?

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak Marcin Rola opowiadał, że był na jakimś spędzie branżowo-dziennikarskim sytuacja sprzed wakacji. Jak to w towarzystwie każdy teraz napierdala temat koronawirusa.

 

Na pytanie o zaszczepienie się do jakiegoś kolegi po fachu, który głosi i zachwala te dyrdymały odpowiedział: 

"Ochujałeś. Mam sobie jakieś niezbadane gówno wstrzyknąć?" 

 

Tak wygląda sytuacja za kulisami i ona nie zmieni się - w tej części zagrody będzie więcej zielonej trawy. U reszty bydła, do którego niewątpliwie i ja należę będzie skowyt i walka o robaki. 

 

Głupie porównanie, ale bydło lekko bardziej świadome od tego posłusznego niczym się nie różni. Niewątpliwie czuję się jak to Bogu ducha winne bydło. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Husquarna napisał:

Pamiętam jak Marcin Rola opowiadał, że był na jakimś spędzie branżowo-dziennikarskim sytuacja sprzed wakacji. Jak to w towarzystwie każdy teraz napierdala temat koronawirusa.

 

Na pytanie o zaszczepienie się do jakiegoś kolegi po fachu, który głosi i zachwala te dyrdymały odpowiedział: 

"Ochujałeś. Mam sobie jakieś niezbadane gówno wstrzyknąć?" 

 

Prostytutka

Dziennikarz = prostytutka * 2

 

Prostytutka traci godność, choć przeważnie ma na to wywalone. Zarabia kasę. Faceci w potrzebie do niej przychodzą, czyli jest w jakimś stopniu pożyteczna społecznie.

Dziennikarz? Dzisiaj to synonim maksymalnego skurwienia [...]  Miałem się rozpisać, ale nie chcę się już wkurzać...

 

 

18 minut temu, Husquarna napisał:

Tak wygląda sytuacja za kulisami i ona nie zmieni się - w tej części zagrody będzie więcej zielonej trawy. U reszty bydła, do którego niewątpliwie i ja należę będzie skowyt i walka o robaki. 

Wyżej wrzucił ktoś artykuł o imprezce urodzinowej jednego z dziennikarzy.

 

Tworzą teatrzyk dla bydła, dostarczają emocji i są niby dowodem na alternatywę w wyborach.

 

Nie przepadam za Piłsudskim, ale celnie kiedyś określił polityków.

 

"Do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć nie dając w zamian nic".

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, cst9191 said:

Co o tym sądzicie?

Część dziur jest opłacona wylobbowana przez konkretne firmy/osoby. Część jest w interesie samych polityków (kwota wolna od podatku itd). Część jest po linii partii. Część to prawdziwa sraczka legislacyjna upstrzona dziurami bo "się potem załata". Bardzo rzadko trafiają się luki prawne, które można z czystym sumieniem przypisać intencji robienia dobrze obywatelom (chyba że przed wyborami coś jest klepnięte jako kiełbasa czy inne 500+).

1370358020_eqv7iq_600.jpg

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pranie mózgów w Nowej Zelandii i Australii. Są napisy. Kompilacja wszystkich szalonych pomysłów.

 

https://www.bitchute.com/video/vmUE6D0I3kss/

 

Ostrzegam, weźcie wiadro na rzygi, autentycznie zniesmacza.

 

Jeśli też tak ma być w Polsce to... kradnę statek kosmiczny od Elona i spadam z Ziemi.

Edytowane przez Martius777
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Martius777 napisał:

Pranie mózgów w Nowej Zelandii i Australii. Są napisy. Kompilacja wszystkich szalonych pomysłów.

 

Widzę, że tam już lecą po bandzie bez owijania w bawełnę. New World Order, zamykanie ludzi w domach, namawianie do podpierdalani sąsiadów, obiecaliśmy zniesienie lockdownu ale nie zniesiemy, skłamaliśmy i co nam zrobicie. 
Ja pierdziele, państwo totalitarne na kształt III Rzeszy, tylko czekać na kristalnacht i wycinanie niezaszczepionych, niepokornych, inteligentnych. Następnie otworzą obozy pracy gdzie legalnie będzie można tylko tam pracować, a potem do gazu jako zagrożenie dla społeczeństwa. Prawa wyborcze tylko dla zaszczepionych, bo niezaszczepieni nie wejdą do lokalu wyborczego ;) Wybory też sobie sfałszują po czym powiedzą, że tak były sfałszowane i co nam zrobicie.

 

Przypadek okoliczny z dzisiaj:

7 osobowa rodzina, wszyscy zaszczempieni, zarażeni Covidem wszyscy i siedzą na kwarantannie w domu 😂

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Martius777 said:

.

 

Jeśli też tak ma być w Polsce to... kradnę statek kosmiczny od Elona i spadam z Ziemi.

No to akurat przestaje być zabawne. Mam takich znajomych co żyją na jachcie. Pływają po świecie, rejsy organizują, z tego żyją. 

 

Pełna wolność, prawda. 

 

Tylko problem zaczyna być jak ich nie chcą do portu wpuścić, bo covid, bo brak paszportu, bo nie bo nie. Akurat z Australii spierdolili przed tym całym cyrkiem, ale musieli zawinąć do Hobart uzupełnić zapasy przed przelotem do Europy. I kurwa ich wpuścić do portu nie chcieli. Musieli cudować z zamawianiem z dostawą na redę pod nadzorem ichniego Coast Guard. 

 

Także tam heheszków to nie ma. Pytanie ile czasu ludzie to wytrzymają. 

Edytowane przez maroon
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, spacemarine said:

Polecam grubo o tym jak nopy nie są zgłaszane w usa, cyrk jak u nas

 

Właśnie to chciałem wrzucić. Z tym "cyrk jak u nas " to małe niedopowiedzenie jest. To, że w pl się  nie zgłasza NOPów to wszyscy wiemy -  skoro u nas jest tego dziesiątki razy mniej niż w Stanach, to coś musi tu być ukrywane ale to, że w Stanach też ukrywają, i to na taka skalę, to już jest straszne. Dosłownie straszne.

Skoro mają ok 2% poważnych niepożądanych odczynów w tym momencie, kiedy ukrywają je na taką skalę, to ile ich jest w rzeczywistości?

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas było, będzie lepiej niż w Australii?

 

Tak samo zamykali co popadnie, straszyli albo dawali mandaty po 30k np parze nastolatków za to, że razem pizze jedli w samochodzie. U mnie na wiosce, ludzie, pary uciekali do lasu żeby się ze sobą spotkać :) pierwszy raz od czasu przemieszczania się frontu podczas II wojny światowej. 

 

W najbardziej katolickim kraju Europy do wielkich świątyń nie wpuszczano więcej niż 5 osób. Przebierano wiernych w ornacie, żeby wyglądali na ministrantów. Na Podhalu gdzie ludzie chodzili do kościołów, wypuszczano ich zakrystią, jak psy przyjeżdżały na kontrolę. Mandaty dla dwójki staruszków, samych na chodniku w przestrzeni 200 metrów, że nie mają kagańców na ryj. Przełożeni psów, robili im pranie mózgu, że mają gnoić niepokornych. redaktor Rachoń w debilskich rękawiczkach i w debilskiej fryzurze.

 

I co, i to już nie wróci? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Australia to jest testbed teraz, jak bardzo można zgnoić obywateli tzw. zachodnich demokracji. 

 

Jak sobie tam z niepokornymi poradzą, to spierdolina się rozleje. 

 

Z Azjatami sobie łatwo poradzić, oni są karni, kolektywni i przyzwyczajeni. Teraz czas na białe bydełko. 

 

A na końcu pewnie murzynowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samobójstwa w 2021. Artykuł mówi ze w pierwszych 5 miesiącach było 5700 samobójstw, gdy w całym 2020 było 5165.

Wygląda na to że może być extra 7000+ samobójstw w 2021. Cov bez chorób współistniejących to było koło 5102.

 

https://basiw.mz.gov.pl/index.html#/visualization?id=3653. 

 

https://www.money.pl/gospodarka/fatalne-statystyki-dotyczace-samobojstw-coraz-czesciej-powodem-sa-finanse-6667094492355456a.html

 

https://statystyka.policja.pl/st/wybrane-statystyki/zamachy-samobojcze/63803,Zamachy-samobojcze-od-2017-roku.html

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent Chorwacji zapowiada KONIEC szczepień.

NIECH NAS ODGRODZĄ DRUTEM

 

"50 procent populacji zostało zaszczepione i to wystarczy. Niech nas odgrodzą drutem kolczastym, jeśli chcą. Nie zrobią tego. Nie ma życia bez ryzyka, bez możliwości zachorowania. CNN i inne media nakręcają panikę od początku - zastanawiam się, czy ja jestem po prostu normalny, czy oni są szaleni"

 

 

Edytowane przez Martius777
  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, Brat Jan said:

Ma ktoś kogoś zatrudnionego w szpitalu kto potwierdziłby plotki o zaszczepionych na oddziałach kovidowych?

A co ci takie potwierdzenie na forum da? Mam znajomą internistkę. Twierdzi, że mniej więcej 70-80% to szczepki, przynajmniej u niej (podkarpackie). Ale czy jej na słowo wierzyć, nie wiem. Choć pokrywa się to z wypowiedzią pani Ordynator ze szpitala w Mediolanie, która twierdziła, że u niej 100% to szczepki. 

 

Btw. Zaszczepkowany podwójnie ojciec jest już TRZECI raz przeziębiony w ciągu 2 miesięcy. Nigdy takich problemów nie miał, brak chorób współistniejących, facet mnóstwo czasu na powietrzu spędza na swoim ogródku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.