Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Linie lotnicze zmuszały pracowników do szczepień. Szybko się wycofały.

 

Strach przed szczepieniem okazał się większy niż przed utratą zarobków. Kilka linii lotniczych postawiło swoim pracownikom ultimatum: kłujesz się, albo pożegnaj się z pieniędzmi. No i okazało się, że musiały wycofać się rakiem z tej decyzji, bo personel nie jest skory do współpracy.

 

https://spidersweb.pl/bizblog/linie-lotnicze-zmuszanie-pracownikow-do-szczepien/

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Piccardo napisał:

Każdy złodziej, oszust, kłamca na wysokim stanowisku traci przywileje obywatela, idąc do bankomatu nie wypłaci nic ma 0, dzwoniąc na policję dostaje jeszcze od nich wpier... Nigdzie nie znajdzie pracy, jeezenia nic, jest wysrany przez społeczeństwo na którym chciał pasożytować, sprzedać je dla własnych korzyści i wiecie co? To jest możliwe ale w inteligentnym społeczeństwie bo takie zna swoje prawa i obowiązki, ma swoje wartości i jest zjednoczone. Społeczeństwo to banki, policja, służba zdrowia to w końcu kur... MY! Tyle że ci MY też się sprzedają za gówno które dzielą na swoją przyszłość i tak samo na bliskich i ich przyszłość, jak i całe otoczenie, za nic nie warte gówno bez przyszłości.

https://pl.wikipedia.org/wiki/System_zaufania_społecznego

 

Społeczeństwo (raczej społeczeństwo) nie ma być inteligentne, ma być POSŁUSZNE. Ocenianiem zajmie się oczywiście "bezstronny" system. Ma się rozumieć zarządzany przesz odpowiednie jednostki :)

 

Społeczeństwo ma mieć papier zwany wykształceniem, ale jak widać daleko to odbiega od inteligencji. 

 

Trzeba przekształcić rzeczywistość aby jednostki przyjęły je jako swoje. To jest kwintesencja - społeczeństwo ma się podporządkować a nie narzucać swoje trendy.

Edytowane przez Perun82
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie nielicznych pozostałych przedstawicieli nieszczepnej mniejszości.

 

Postawnowiłem to do was wrócić, bo w moim otoczeniu w realu praktycznie nie ma już osób niezaszczepionych. Nie to, że coś im się stało, umarli od tego nieszczepienia czy co. Nic takiego. Wszyscy żyją, mają się zdrowo, po prostu się zaszczepili i temat się dla nich skończył.

 

Tak naprawdę z ostro ewangeluzujących nieszczepków została mi już tylko jedna jedyna znajoma, a raczej należałoby użyć określenia "osoba, którą znam". Panna nietknięta ponad czterdziestoletnia, dziewica konserwowana, wyznawczyni skrajnie ekstremalnej wersji katolicyzmu, wielka teoretyczka matczynej miłości i związków idealnych. Zawsze miała jakieś jazdy z tunelem światła, w którym idzie do niej jakiś facet chodzący po wodzie, a dookoła demony rozszarpują dusze grzeszników. I jak przyszedł Covid, rzuciło jej się na nieszczepienie. Pewno jakiś księżulo poczciwiec naopowiadał jej, że szczepionki robione są na bazie destylatu z abortowanych płodów i nic już nie poradzisz. Delikatnie mówiąc pani jest zdrowo pieprznięta.

 

U mnie wszystko w porządku, po szczepieniu cholesterol trochę spadł, testosteron trochę wzrósł. Niewiele, ale zawsze coś. Co roku jesienią zawsze jakiś katarek był albo przeziębienie - w tym roku nic. Jedyna niedogodność to że ruchać się chce jakby trochę więcej, ale to może być moje subiektywne odczucie.

 

Wróciłem, bo nadchodzi czas, gdy będziemy świadkami porażki waszego Narodowego Programu Nieszczepienia. I chciałby, żebyśmy z radością mogli tę porażkę razem oglądać. Wróciłem też dlatego, że jak niektórzy z was sami zauważali, smutno i nudno w tym wątku się zrobiło jak na Marszu Wolności i Nieszczepności.

 

W wy co? Dalej niezaszczepieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Perun82 said:

Społeczeństwo (raczej społeczeństwo) nie ma być inteligentne, ma być POSŁUSZNE.

Szwajcarzy na ten przykład, mają na to zupełnie inne spojrzenie ;)

Zasadniczo tam by się nawet rządzący politycy nie odważyli rugać, niczym nasi lokalni wieśniacy i formalne, swoich wyborców. Los publiczny takiego dr'a Simona byłby przesądzony już po pierwszej jego wypowiedzi. No, ale to kraj w którym prezydent jeździ pociągiem. Trochę inna bajka - nie z tego Bizancjum. 

6 minutes ago, KolegiKolega said:

 

W wy co? Dalej niezaszczepieni?

Ja na ten przykład wielokrotnie szczepiony. Nawet ostatnio na żółtaczkę w jednym z "żółtych tygodni". Tylko jakoś nikogo to nie interesuje :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KolegiKolega napisał:

W wy co? Dalej niezaszczepieni?

Dalej, dzięki za zainteresowanie. To miłe;) 

 

10 minut temu, KolegiKolega napisał:

U mnie wszystko w porządku,

No i super, zdrówka! 

 

11 minut temu, KolegiKolega napisał:

ruchać się chce jakby trochę więcej

Niestety, nie pomogę. 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, KolegiKolega napisał:

Witam po przerwie nielicznych pozostałych przedstawicieli nieszczepnej mniejszości.

 

Kolejna osoba nieznająca matematyki :D

 

W pełni zaszczepieni stanowią 46,14 proc. całego społeczeństwa.

 

https://300gospodarka.pl/live/ile-zaszczepiono-na-covid-polska

Stan na 24 października 2021 r.

 

 

Edytowane przez Martius777
  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Vlad_Lokietnichuk napisał:

Ale zauważyliście, że jak się wejdzie dajmy na to do biedry, to szmat, w przeważającej większości nie noszą faceci?

 

Dokładnie tak bo mężczyźni w przeciwieństwie do kobiet nie idą za tłumem tylko myślą samodzielnie.

Owszem zdarzy się kilka kobiet i są to przeważnie młode dwudziestolatki.

Cała reszta to przestraszeni niewolnicy systemu.

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troll wrócił jak widzę. Ale faktycznie nieśmiertelność w polsce według ostatnich danych ma już 19 mln z podwójną dawką szczepki, w magazynie czeka nadal 18 mln dawek, więc reszta polaków nie chce się szczepić. W zasadzie podział jest pół na pół. Co więcej szczepieni tak samo lądują w szpitalach jak nieszczepieni, dodatkowo osoby z eliksirem nie przechodzą testu pcr tylko z góry dostają diagnozę grypy bo jeszcze wyszedł by im pozytywny :)

O zamordyzmie jak tu nie którzy marzą jak np w Australii raczej mogą tylko pomarzyć, ludzie obecnie bardziej obawiają się biedy przez inflację niż srovida który jest już po mutacjach grypką.

Natomiast teraz czeka nas najlepsze. Połowa Polaków zyskała super moce dzięki eliksirowi i dwóm dawkom, przyczyniły się do tego obietnice ostatniej prostej, tylko dwóch tygodni oraz braku przebycia srovida (zmienione na łagodny przebieg). Teraz tej grupie trzeba sprzedać trzecią dawkę eliksiru mimo że dwie poprzednie miały być wystarczające, bo w końcu skuteczność 96%!  W zasadzie obie grupy są okopane na swoich pozycjach. O ile osoby niechcące szczepki chcą by dać im spokój to jest pewna grupa zamordystów (na szczęście mała u covidian) która chciałby wziąć wszystkich za mordę jak  w chinach. W sumie taki komuno-faszyzm, ten element musi mieć jakieś ujście swoich fantazji by podbudować swoje ego. Na szczęście jak dobrze znamy każda rewolucja i totalitaryzm szybko pozbywa się takich osób, ale kto by się przejmował historią. Tym bardziej w świecie medycznym lepiej być ignorantem i zapomnieć o miliardach wypłacanych kar przez koncerny farmaceutyczne za powikłania ich produktów :)

Uważam że najciekawsze dopiero przed nami, bo zaczynają się pojawiać lekarze z ciężkimi nopami po eliksirze:

 

 

Tak jak mówiłem ludzie są zmęczeni tym pitoleniem, świadomość rośnie na temat tego po prostu biznesu. Tak naprawdę duża cześć osób wzięła eliksir dla świętego spokoju czy ze względu na wykoynwaną pracę np w urzędzie czy gastronomii i to wychodzi jak się z nimi pogada. Zeloci covidian to mniejszość, w zasadzie to taka religia, trochę sekta i nawet 10 dawka ich nie przekona że coś jest nie tak, bo by musieli przyznać sami przed sobą że popełnili błąd, a wiadomo osoby o wielkim ego błędów nie popełniają.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, spacemarine napisał:

Ten paszport polsatu co ciekawe w niektórych krajach traci wazność jak się nie ma trzeciej czy czwartej dawki, ale to nie jest wada, to ficzer.

Byznes musi się kręcić, więc ważność paszportu będzie odnawiania co pół roku, wraz z przyjęciem kolejnej dawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KolegiKolega napisał:

Wszyscy żyją, mają się zdrowo, po prostu się zaszczepili i temat się dla nich skończył.

Jeszcze żyją, ciekawe obserwacje bo moi znajomi co chwile chorują a to katarek a to gorączka, a to coś w krzyżu łupie. Część już nie choruje bo nie żyje ;) Zwłaszcza faceci, najczęściej zawał albo udar. Temat się nie skończył bo 3 dawka już czeka, 4 też i 5 ta też. A mi i nieszczepkom jak nic nie było tak nic nie jest. 

3 godziny temu, KolegiKolega napisał:

dziewica konserwowana, wyznawczyni skrajnie ekstremalnej wersji katolicyzmu, wielka teoretyczka

No ciekawe, ciekawe. Ładna próba wyśmiania kogoś bo samemu jest się takim strasznie inteligientnym i wykształconym.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zychu napisał:

@KolegiKolega, każdy twój post świadczy o tym, że mylisz forum ze sraczem. Jeżeli kotłuje ci się w jelitach, to idź na kibel i tam sobie ulżyj.

 

A ja nie mam do niego żalu. Wręcz przeciwnie - rozumiem go. Koleżka jest sfrustrowany i przychodzi tu trollować by podbić sobie ego.

 

@KolegiKolega Towarzyszu, piszcie więcej. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze Batorego brakuje, serio sporo można się pośmiać, no i deleteduser też był dobry.

 

Premier w Kanadzie zakauje niezaszczepionym parlamentarzystom wstępu do ich sejmu:

To też śmieszne że śmietanka nie chce się szczepić, u nas z tego co pamiętam podobna jest sytuacja wśród posłów, ale niech ciemny lud się szczepi za kupony po miskę ryżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, spacemarine napisał:

Mi jeszcze Batorego brakuje

Kolega Batory to rozsądny gość i pisał wartościowe treści. Tyle że miał nazbyt optymistyczne podejście do obecnych szczepień. Natomiast KolegiKolega to zwykły troll-frustrat, którego właściwie powinniśmy solidarnie olać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.