Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Jak było rok temu?

 

comment_1635253817tyL5rAD6a4Dni29blndx58

 

Jak jest teraz?

Zakażenia wśród zaszczepionych zimą medyków. Rośnie liczba przypadków

Uff, dobrze, że w Polsce zaszczepieni nie chorują wcale a wcale. Bo np. we Włoszech czwartą falę nakręcają jak widać m.in. ci, którzy kilka miesięcy temu się zaszczepili. Ale spokojnie, trzecia dawka na pewno okaże się skuteczna na zawsze.

 

Włochy. Zakażenia wśród zaszczepionych zimą medyków. Ponad 1400 przypadków

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-10-26/wlochy-zakazenia-wsrod-zaszczepionych-zima-medykow-ponad-1400-przypadkow/?ref=kafle

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martius777mnie dziwi to, że ta szopka jeszcze trwa. Przecież w mainstreamowym Polsacie prof. Kuna jednoznacznie powiedział o debilizm ie maseczek, że szczepiony normalnie zaraża i może sam chorować. Mówił o idiotyzmie testów. Przecież mówi o tym cześć naukowców i lekarzy. To już nie jest tajemna wiedza. Koniec obostrzeń, kto chce niech się szczepi. Przez 3-4miesiace może go tam jakoś ochroni. To przechodzi moje pojmowanie zachowań ludzi. I te paszporty covidowe. To jest wynalazek. Nawet Pfizer przyznał, że po 11 miesiącach z ochrony szczepki zostaje 0. A paszport ważny niby rok. Przecież tu jest taki brak logiki, że bania mała. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpawel5 nic się w tym cyrku nie trzyma kupy. Wszystko oparte na kłamstwach, manipulacjach i prymitywnych socjotechnikach. No i co z tego? Działa! Mnóstwo debili (z dyplomami i bez) wierzy święcie, że szaleje groźny wirus, który nas wybije, jeżeli nie będziemy nosić maseczek i przyjmować szczepek. To jest dogmat, a dogmatów się nie kwestionuje.

To nie jest tak, że ja "nie wierzę w wirusa/pandemię". Wirus prawdopodobnie jest, pandemię ogłoszono - więc też jest. Ale cała reszta to niewyobrażalne bzdury. Stworzono sytuację kryzysową, a teraz się ją zwalcza - wprowadzaniem kontroli, rygoru, systemu kar i nagród oraz policyjnej pały, jeżeli za bardzo się będziesz stawiał.

Edytowane przez zychu
  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nowy00 napisał:

Może już było, ale sobie przypomniałem o tym filmiku:

Terror w pociągu, zaprowadzony przez konduktora. - YouTube

W pociągu za brak maseczki odczuł szczucie społeczeństwa. 

 

Wielokrotnie jeździłem pociągami, co prawda w okresie wakacyjnym, i nie spotkałem się z sytuacją, w której ktoś miałby usłyszeć uwagi co do niestosowności garderoby, a nie daj Bóg miałby być podmiotem interwencji ze strony polincji modowej. Trend niezamaskowania jest już nie do zatrzymania. A to że trafi się jeszcze jakiś kowidianin o żarliwości neofity? Jebać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wariant Delta koronawirusa jest najbardziej zakaźny ze wszystkich znanych dotychczas szczepów. Wywołuje też inne objawy. Wcześniej głównie mówiło się o dolegliwościach ze strony układu oddechowego, teraz powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na objawy związane z układem pokarmowym.

To chyba nie maseczka a pielucha?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Martius777 napisał:

Galeria handlowa po wprowadzeniu kodu QR potwierdzającego "szczepienie" Covid19 świeci pustkami.

Wg mnie, taki bierny opór ma większy sens niż uliczne protesty. 

Ja tam nigdzie, gdzie będzie wymagany paszport chodzić nie musze. Jak na razie do spożywczaka można, pozostaje jeszcze wzorem Litwy, targowisko.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba omijać wielkie molochy  tankować na małych prywatnych stacjach, jeść w małych restauracjach w dupie mieć KFC MC, unikać marketów i przede wszystkim super jak by powstało i było popularne coś ala FB i You Tube. 

W ten sposób można pokonać wroga. 

Edytowane przez IBRA
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, spacemarine napisał:

btw kanadyjska policja w akcji, nie można sobie stać na chodniku

Nic tylko tego milicyjnego śmiecia zdjąć jakimś sztucerem. 

 

18 minut temu, IBRA napisał:

unikać marketów i przede wszystkim super jak by powstało i było popularne coś ala FB i You Tube. 

Skoro o FB mowa, to warto przypomnieć:

 

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/facebook-papers-ogromne-klopoty-cyfrowego-giganta/2bpmbyj

https://wyborcza.pl/7,75399,27732819,w-wietnamie-facebook-gral-o-miliard-i-zgodzil-sie-na-cenzure.html

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://natemat.pl/380563,zielone-przepustki-we-wloszech-protesty-przeciwko-nowym-ograniczeniom

Cytat

Nie ma covidowej przepustki, nie ma pensji. Włochy walczą z antyszczepionkowcami

Artykuł na głównej stronie zatytułowany jest "bat na antyszczepionkowców".

 

bat
 
batem nas leją
 
Ta przenośnia wiele mówi nie tylko o umysłowości redaktora, ale też o specyfice sytuacji. Kogo dawniej okładano batem? Niewolników, którzy nie słuchają pana.
I tym właśnie jesteśmy.
Edytowane przez zychu
  • Like 8
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niesamowite że ludzie którzy mają się za mądrzejszych i pouczają innych - chodzi mi o dziennikarzy z takich serwisów zachowują się jak naziści czy komuniści w swojej retoryce.

Jaki jest następny krok, po pobzbawieniu pensji zostaje już tylko kula w łeb.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Trevor napisał:

Póki nie odkryją kart, a nie stanie się to prędko to jest najlepsze wyjście. Bierny opór i przygotowanie się na najgorsze, i nadzieja na lepsze. 

🤣🤣🤣 śmiechłem w pizdu, wybacz. Widać i tak większość wątku nie czyta lul, standard, w zasadzie sam wspomniałem o co kaman i jak nie patrzeć ONI kur... Już DAWNO Oficjalnie powiedzieli do czego dążą mają każdemu osobno listy wysłać czy jak?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, IBRA said:

Trzeba omijać wielkie molochy  tankować na małych prywatnych stacjach, jeść w małych restauracjach w dupie mieć KFC MC, unikać marketów i przede wszystkim super jak by powstało i było popularne coś ala FB i You Tube. 

W ten sposób można pokonać wroga. 

 

Tak trzeba, szukać lokalnych dostawców, jeść produkty które nie potrzebują długich łańcuch dostaw, które są zdrowsze a i często tańsze. Ale wroga nie można teraz pokonać, jest ich za dużo i są za silni, należy się wycofać, przegrupować, zaadoptować. Dokładnie się przyglądać. Obserwować. Szukać wrażliwych punktów. Planować. Wykorzystywać słabości systemu. Szukać dróg na skróty. Zawsze są. Projekt ustawy nwego ładu ma podobno 700 stron, na pewno znajdą się źle napisane punkty które da się wykorzystać, ba, nawet skorzystać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, zychu napisał:
Ta przenośnia wiele mówi nie tylko o umysłowości redaktora, ale też o specyfice sytuacji. Kogo dawniej okładano batem? Niewolników, którzy nie słuchają pana.
I tym właśnie jesteśmy.

Nie redaktor, ale zwykła szmata, którą należy wycierać podłogę. Nazywajmy rzeczy po imieniu.

 

Wrzucam ciekawe info:

https://nczas.com/2021/10/26/polityk-konfederacji-globalisci-chca-wprowadzic-uniwersalny-system/

 

– Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) ogłosiło wprowadzenie znanego z Chin systemu kodów QR COVID realizowanego przez firmę CovidPassApp. Globaliści planują kolejny ruch wymierzony w obywatelskie wolności – pisze na Facebooku Michał Wawer, skarbnik Konfederacji.

 

Polityk opisuje jak ma działać taki mechanizm.

– Otóż użytkownicy będą przechodzić badanie krwi w jednym z certyfikowanych laboratoriów. Otrzymają, jeśli laboranci wykryją ślady szczepionki w ich organizmach, bezpieczny kod wizy zdrowotnej QR, który będzie wykorzystywany przy odprawach lotniczych, przejściach granicznych lub wejściach na imprezy masowe – pisze Wawer.

 

– Celem WEF jest wprowadzenie mechanizmu przepuszczania wyłącznie osób ‚niezarażających innych’. Jest to sprzeczne z aktualną wiedzą naukową, która potwierdza, że zaszczepieni również mogą być nosicielami wirusa – uważa konfederata.

 

– Światowe Forum Ekonomiczne pod kierownictwem Klausa Schwaba propaguje ideę ‚Wielkiego Resetu’, czyli globalnego nowego porządku gospodarczego. Stosowany globalnie system kodów byłby narzędziem w realizacji tych planów – dodaje na koniec Wawer.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.