Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić na czym polega "fenomen" pana Fijałka? Z każdego medium wyłazi celebryta cholerny...

Teraz w Tłok Fm audycja gdzie bedzie odpowiadał na pytania słuchaczy nt. kovita i szczypawek. Kurwa, to jest reumatolog i do tego gołowąs bez doświadczenia!! Co on ma do wirusologii i epidemiologii?????😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Garrett napisał:

Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić na czym polega "fenomen" pana Fijałka? Z każdego medium wyłazi celebryta cholerny...

Teraz w Tłok Fm audycja gdzie bedzie odpowiadał na pytania słuchaczy nt. kovita i szczypawek. Kurwa, to jest reumatolog i do tego gołowąs bez doświadczenia!! Co on ma do wirusologii i epidemiologii?????😆

 

Plecie bzdury zgodnie z narracją. To wystarczy.

 

 

@Exar to nosisz maskę? Ona nie chroni przed wirusem. 

Edytowane przez cst9191
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maroon napisał:

Jak dla mnie to mamy 1 wojnę koorporacje kontra ludzkość. 

 

Jeżeli ludzkość przegra, to będzie do usranej śmierci uzależniona od szczepek i innych form kontroli

Jak narkoman od działki. 

 

Może jestem naiwny ale jednak tli się we mnie promyk nadziei, że nie uda się im nas zniewolić. Albo inaczej, może się udać do jakiegoś stopnia, na jakiś czas. Ale w końcu zawsze przychodzi przebudzenie i ludzie organizują się żeby zrzucić kajdany. Jak w Matrixie. 

 

Ale żeby nie było kolorowo to przyznać trzeba, że żyjemy w czasach gdzie wszystko jest postawione na głowie. Ciężko znaleźć jakiś gałąź życia społecznego, która funkcjonuje tak jak powinna i robi to do czego została pierwotnie powołana.

Przykłady...

Służba zdrowia - lekarze którzy w przytłaczającej większości zmutowali w biznesmenów w kitlach a przysięga Hipokratesa to dla nich jakiś nic nieznaczący frazes z czasów studiów. Big farma, której zyski przysłoniły misję ratowania ludzi. Kto ma jakiegoś znajomego wśród przedstawicieli tej branży ten wie jak jest zdegenerowana.

Edukacja - zamiast rzetelnej wiedzy coraz więcej indoktrynacji, wciskania ludzi w wąskie ramy myślenia od najmłodszych lat. Produkowanie tzw. specjalistów w wąskiej dziedzinie. Tu mogę się narazić niektórym, ale jednak uważam że człowiek to na tyle inteligentna bestia, że powinien być wszechstronnie wykształcony na pewnym poziomie, bo inaczej jest tylko wykształconym matołem.

Instytucje finansowe, zarówno te państwowe jak i prywatne - w założeniu powinny dbać o wzrost gospodarczy i dobrobyt obywateli. W praktyce łupią nas na każdym kroku, niszczą waluty, deprecjonują wartość tego co mamy na kontach, zniewalają za pomocą swoich szwindli. Zresztą o czym ja piszę, nie bez powodu mówi się na nich banksterzy.

Do tego systemowe niszczenie instytucji rodziny, niszczenie więzi społecznych, formatowanie myślenia od najmłodszych lat za pomocą mediów tradycyjnych, mediów społecznościowych. Czasem czuję się tym tak przytłoczony, że chciałbym po prostu pójść do lasu i zacząć wrzeszczeć z całej siły.

 

Rozbuchany konsumpcjonizm... W tym względzie sam święty nie jestem.

 

Generalnie jak się na to patrzy to tylko jedna myśl mi przychodzi do głowy - to musi pierdolnąć. Może ten kolaps jest przez "nich" dokładnie zaplanowany a ten plan się teraz za naszego życia realizuje. 

 

Właśnie sobie wypiłem dwa driny więc może plotę trzy po trzy. Tzw. alkowpis

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mit 5: Przez maseczkę dostarczam organizmowi mniej tlenu

To również jeden z najpopularniejszych mitów dotyczących maseczek ochronnych. Naukowcy wyraźnie mówią, że nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do noszenia maseczki. Astmatycy i osoby z innymi dolegliwościami układu oddechowego mogą bezpiecznie korzystać z masek. Mit, że noszenie maseczki ochronnej może powodować zmniejszenie stężenia tlenu we krwi został dawno obalony. Są tak zaprojektowane, aby - jeśli są poprawnie założone - przepływ tlenu i dwutlenku węgla był dla nas bezpieczny.

@cst9191, no patrz, to nic, że ja po 15 minutach noszenia tej szmaty zaczynam się podduszać. To mit! Pan/pani w internetach wszystko mi wyjaśnił/a. Od razu mi lepiej! I już się nie będę dusił!

 

A tak serio - największym i najbardziej niebezpiecznym mitem jest ten, że maski przed czymkolwiek chronią. Bezczelne skurwysyny, oczywiście żaden nazwiskiem się nie podpisał.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baca1980 napisał:

Załóżmy że nakazujesz szczepić się swoim pracownikom.

 

Ciężko mi to założyć, ale spróbujmy :) Rozważyłbym to jedynie w przypadku, gdybym miał zakład produkcyjny (albo kilka) i nie chciałbym sobie sparaliżować produkcji przez zamknięcie go na kwarantanne przez władze. W takiej sytuacji sytuacja jest jasna - przymus pracy nie istnieje, skończył się w słusznie minionym ustroju. Druga kwestia do rozważenia - zastąpienie pracownika w takiej sytuacji. Im mniej wykwalifikowany specjalista, tym to prostsze do zrobienia. Większy wybór.

 

Jeżeli zatem byłbym aż tak przewrażliwionym sanitarystą, nie miałbym problemów nawet w obecnym prawodawstwie z rotacją pracowników. Po prostu zwolniłbym kogoś pod innym pretekstem, po przekalkulowaniu, czy mi się to zwolnienie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem tylko napisać, że właśnie dzisiaj moja 'rodzina' od*ebała mi babcie. Od razu po szczepieniu (perspektywa 2tyg.) zakrzepica, paraliż i kaput. A pisałem co się stanie jak to zrobią... 

Najgorsze jest w tym wszystkim, że oni nadal twierdzą, że nie ma żadnej koincydencji i nie ma tam ani cienia refleksji, jak u zwyklego bydła... 

Tak po prostu to tu piszę, bo mi teraz smutno... 

  • Smutny 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nawet projektu nie ma, bądźmy dobrej myśli. Władza patrzy na sondarze i tylko tyle ich obchodzi, więc nie zaciukają własnego elektoratu, który nie chce się dziabać.

 

 

Btw w gta V można się wirtualnie zaszczepić, to nie fejk :) Bzdura goni bzdurę, jest dobrze, to monthy python i ludzie zaczynają to wdzieć

https://www.ppe.pl/news/163605/gracze-w-gta-moga-zaszczepic-swoja-postac-przeciwko-covid19-wielka-akcja-w-grand-theft-auto.html

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mosze Black napisał:

Ja chciałem tylko napisać, że właśnie dzisiaj moja 'rodzina' od*ebała mi babcie. Od razu po szczepieniu (perspektywa 2tyg.) zakrzepica, paraliż i kaput. A pisałem co się stanie jak to zrobią... 

Najgorsze jest w tym wszystkim, że oni nadal twierdzą, że nie ma żadnej koincydencji i nie ma tam ani cienia refleksji, jak u zwyklego bydła... 

Tak po prostu to tu piszę, bo mi teraz smutno... 

Nasze kondolencje, to jest bardzo przykre niezaleznie czy ktoś jest zaszczepiony czy nie. Ciekawe czy można nop-a zgłosić, ale wątpię.

 

Straszne, że tyle ludzi odchodzi, te nadmiarowe zgony to jakaś masakra. Nigdy tyle od czasów wojny nie umarło i nie mówię o covidowych tylko na około związane z tą szajbą i brakiem dostepu do podstawoej opieki medycznej. Będziemy latami spłacać dług zdrowotny, ile nie postawionych wczesnych diagnoz ciezkich chorób co ludzi emoglibybyć uratowani, straszne. A to wszystko dla żetonów dodatków i beznadziejnej organizacji służby śmierci przez lata i wszystkie partie w ty maczały, a na około pasły się przy tym tłuste koty.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Perun82 said:

 

Obawiam się, że pomóc im może tylko stary sprawdzony środek. 🤔

 

IG. Farben pewnie ma gdzieś jeszcze recepturę. 

R-200570-1363845657-3934.jpeg.jpg

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu uprawia tu, lament że "dyskryminacja", że "komunis". Jest jednak tak,  tak jakby ktoś nie zauważył, że nie ma żadnej "dyskryminacji" a tym bardziej komunizmu - są czasowe obostrzenia które dotykają WSZYSTKICH. Zarówno tych zaszczepionych tchórzy jak i  żelaznologicznych niezaszczepionych zdroworozsądkistów np. w zakładach pracy gdzie wykryto CoVid czy szkołach.

Edytowane przez Personal Best
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj nie repostuje komentarzy z neta, ale ten mnie urzekł:

To z GazWybu:

 

Cytat

Olać ciepłym moczem te kowidiańskie brednie. Co za hipokryci. Dzień w dzień kowidiańskie wysrywy, a czemu nikt w mendiach głównego ścieku się nie pochyli nad losem tych, co chorują i umierają na serce, na raka, na białaczkę, na stwardnienie rozsiane i inne paskudne chorobska. Ich los nikogo nie obchodzi, o nich się nie mówi ani nie pisze, a pisuarowa władza leje na nich od góry do dołu i biedni ludzie żebraja po internetach i organizują zbiórki na leczenie !!!! To jest HAŃBA dla tego nieudacznego państwa draństwa !!! Chorujących na te inne choroby i umierających na nie jest ileś tam razy więcej niż tych kowidziarzy, ale to kowidziarzy non stop lansują w głupich mendiach !!! Jeden wielki cyrk i hucpa !!!! Następne pokolenia będą prowadzić badania naukowe jak to było możliwe, że bandzie psychopatów udało się rozpętać to kowidiańskie szaleństwo i ogłupić tyle milionów ludzi na całym świecie !!!!

Coś w tym jest ;)

 

20 minut temu, maroon napisał:

IG. Farben pewnie ma gdzieś jeszcze recepturę. 

Oj kolega mocno dowalił

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Personal Best napisał:

są czasowe obostrzenia które dotykają WSZYSTKICH.

Mnie nie, przynajmniej nie bezpośrednio, bo gdzieś mam zakazy. Pośrednio niestety tak, szczególnie w przyszłości.

 

15 minut temu, Personal Best napisał:

Zarówno tych zaszczepionych tchórzy jak i  żelaznologicznych niezaszczepionych zdroworozsądkistów np. w zakładach pracy gdzie wykryto CoVid czy szkołach.

Wykryto.

 

Na podstawie testu, który wykrywa covida i dodatkowo kilka innych patogenów powodujących objawy grypopodobne.

 

Ostatecznie wiadomo tyle co przed testem. Masz objawy? Siedzisz w domu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, spacemarine napisał:

Nasze kondolencje, to jest bardzo przykre niezaleznie czy ktoś jest zaszczepiony czy nie. Ciekawe czy można nop-a zgłosić, ale wątpię.

 

Straszne, że tyle ludzi odchodzi, te nadmiarowe zgony to jakaś masakra. Nigdy tyle od czasów wojny nie umarło i nie mówię o covidowych tylko na około związane z tą szajbą i brakiem dostepu do podstawoej opieki medycznej. Będziemy latami spłacać dług zdrowotny, ile nie postawionych wczesnych diagnoz ciezkich chorób co ludzi emoglibybyć uratowani, straszne. A to wszystko dla żetonów dodatków i beznadziejnej organizacji służby śmierci przez lata i wszystkie partie w ty maczały, a na około pasły się przy tym tłuste koty.

Juz zapowiadane są braki w dostawca prądu. Testują nas na wypadek wojny usa iran. A poczekaj jak łańcuchy dostaw w aptekach upadną. Jak bambry czyli wieloobszarowi rolnicy będą uprawiać pola. W końcu się okaże ze wrócimy do uprawy pola przez konie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, xander99 said:

. W końcu się okaże ze wrócimy do uprawy pola przez konie

W Polsce tyle zimnuchów (koni pociągowych) hoduje się dla funu lub na mięso, że w razie czego nie będzie problemu z uprawą, czy transportem. Choć oczywiście będzie wolniej i drożej. 

 

Dla produkcji żywności w pl na dużą skalę, największym zagrożeniem jest brak środków ochrony roślin oraz nawozów. Nawozy są krytyczne, bo gleby są wyjałowione, a samą gnojówką dużych areałów się nie ogarnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maroon napisał:

Jak ktoś myśli, że Niemiec głupi jest, to źle myśli. 

Mieszkam w DE już 12 lat, więc zabiorę głos. Niemcy to debile niczym nie różniący się od 90% społeczeństwa na globie. Obecnie na świecie żyje garstka która po 2 światowej połączyła siły i rządzi motłochem, garstka ta wywodząca się z mafii czy karteli nie tylko niemieckich ale też włoska, amerykańska, żydowska itd. Ludzie jak jeden mąż wypierają rzeczywistość, wmawia nam się brednie, karmi nas się śmieciami i nie pozwala się zajrzeć po za matrix który nam stworzyli. Świat o dziwo jest prosty, wystarczy zbliżyć się do natury, tak natury! Przecież dzięki niej powstało to forum dzięki któremu można zrozumieć siebie i kobiety, bo to natura stworzyła te mechanizmy i instynkty które nami kierują, mimo to wielu nie potrafi tego zaakceptować. Kiedy zrozumiesz co trzeba ciężkie czasy będą łatwiejsze a te nadchodzą.

4 godziny temu, maroon napisał:

Dla produkcji żywności w pl na dużą skalę, największym zagrożeniem jest brak środków ochrony roślin oraz nawozów. Nawozy są krytyczne, bo gleby są wyjałowione, a samą gnojówką dużych areałów się nie ogarnie. 

Zapytaj Amiszów, jakim cudem nie używają chemii, nie chorują, a jedzenie produkują? Kolego teorie teorie i teorie, dowody poproszę. Czekam też na wykresy obalające moje twierdzenie o szczepionkach nadal. Bierzesz udział w dyskusji, używaj argumentów i je czymś podpieraj jeżeli jesteś wywołany.

 

Wtrące że w Polsce odbywają się targi o zdrowiu, występują tam prawdziwi lekarze ale i rolnicy, rolnicy ci mówią o sposobach produkcji żywności zdrowej! Bez użycia chemii, używają uwaga odmiany konopii indyjskiej, która chroni uprawy i użyźnia glebę zapobiegając wyjałowieniu w przeciwieństwie do chemii którą się tak powszechnie stosuje dzięki czemu mamy masy nieużytków rolnych... Inna odmiana zaś potrafi produkować masy tlenu, kolejna umoznilia produkcję tekstylną, papier, a nawet ktoś opracował jak tym palić w piecu żeby było ekologicznie i tanio. Czyli można pozbyć się wwzytskich problemów które stworzyli rządzący tym światem celowo, okradają nas i niszczą w celu zwalczania tego co sami robią.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, spacemarine said:

Straszne, że tyle ludzi odchodzi, te nadmiarowe zgony to jakaś masakra. Nigdy tyle od czasów wojny nie umarło i nie mówię o covidowych tylko na około związane z tą szajbą

Mam niestety takie przemyślenie płynące z wielu poszlak, że to nie są żadne nadmiarowe zgony. :( 

To mogą być całkowicie planowe zgony.

10 hours ago, Personal Best said:

Wielu uprawia tu, lament że "dyskryminacja", że "komunis". Jest jednak tak,  tak jakby ktoś nie zauważył, że nie ma żadnej "dyskryminacji" a tym bardziej komunizmu - są czasowe obostrzenia które dotykają WSZYSTKICH

Mówisz o tych obostrzeniach "tylko na dwa tygodnie"? Jeśli ktoś tak bardzo wypiera, że nie ma żadnej dyskryminacji ani nie zmierzamy do komunizmu, obudzi się w więzieniu, mówiąc że to wygodny apartament hotelowy z miękkim łóżkiem.

2 hours ago, Piccardo said:

Wtrące że w Polsce odbywają się targi o zdrowiu, występują tam prawdziwi lekarze ale i rolnicy, rolnicy ci mówią o sposobach produkcji żywności zdrowej!

Właściwie myślę, że wielu posiadaczy kawałka przydomowej ziemi, może zainteresować temat permakultury. Sam myślę o takim rozwiązaniu jak będą sprzyjające warunki (czyli kawałek ziemi koło domu). Oczywiście istnieje ryzyko, że przyjdą uzbrojeni komisarze ekologiczni żeby wybić wszystkie przydomowe zwierzęta bo potencjalnie roznoszą zarazę a uprawy wypalić, bo zużywają słońce itp. 

 

Zresztą Chińczycy w swej zapalczywej trosce o to, "abyśmy wszyscy zdrowi byli" przyjęli właśnie prawo nakazujące zabijanie zwierząt domowych ludzi poddanych kwarantannie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.