Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Cyt. Liczba zgonów z powodu COVID-19 kolejny raz jest porażająca. Tymczasem media udowadniają, że nowe obostrzenia to czysta fikcja. Nikt ich nie przestrzega, a władza nawet nie udaje, że tego wymaga.

 

I onet:

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-pierwszy-dzien-nowych-obostrzen-jak-wygladaja-w-praktyce/56nd9ez,79cfc278

 

 

Poczytajcie te wypociny, a od razu poprawi Wam się nastrój :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem,  widze że niektóre osoby dostają orgazmu na wieść o tym, że będą ograniczenia, lockdown. Wręcz tego wymagają i są wkurwieni na rząd, że tego nie ma. 

 

Swoją drogą rząd daje jasno do zrozumienia, że nie ma już kasy w budżecie i obawia się strajku/protestów obywateli. To szantaż do UE, że albo dostaną kasę albo inaczej skonczą pandemię. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zychu napisał:

Ten wątek to skarb, bo dzień po dniu dokumentuje paranoję i obłęd tej chorej maskirowki.

 

Koniec wymówek, zaczynam czytać od początku - będę skrupulatnie sporządzał notatki z odniesieniami do źródeł. Coraz wyraźniej widać, dokąd to zmierza.

 

Książkę można by napisać, ba psycholog mógłby zrobić nawet doktorat. W sumie chyba tak obszernego i usystematyzowanego tematu nie ma w polskiej sieci, gdzie wszystko jest w jednym miejscu z chronologią. Milion wyświetleń nie wzięło się z niczego.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Szef Pfizera: będą kolejne szczepionki przez wiele lat,

jeśli kochacie bliskich to szczepcie się. Przekonani?

 

https://www.bbc.com/news/health-59488848

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zbliżamy się do czasu gdy z tego chaosu i dezinformacji zacznie się wyłaniać prawdziwy cel tego wszystkiego co się dzieje. Rzucony na forum unijnym temat obowiązkowych szczepień, przebąkiwania Niemców na temat przekształcenia Unii w federalne europejskie superpaństwo ze wspólną konstytucją, co też zbiega się bardzo z tłuczeniem Polaków po głowach z powodu walki o niezależny od unijnego system prawny. Rok 2022 będzie prawdopodobnie kluczowy dla przyszłości i kształtu kontynentu na którym przyszło nam żyć, a ci którym się ten kształt nie podoba będą w jakiś sposób pacyfikowani. To już wszystko pomału widać i słychać, trzeba po prostu używać uszu do czegoś więcej niż tylko zaczepiania o nie maseczki.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You Yo Yo Yo

 

Nawijka do Extera

 

Myślałeś ze jestes bezpieczny 

a okazalo sie ze jestes stukniety

Omnikrona cie zjada

wirus wypluwa glonojada

cały swiat zamkniety

Niedzielski wniebowziety

Nie chce kraju zamykac

wieko trumny domykac

moj rap jest grozniejszy niz wirus z afryki

zlamie cie kolego jak lamie tyczki

 

yo yo yo yo yo

 

Ps. Oglądałem 8 Milę z Eminem stąd te wypociny, nie daje polskich znaków bo wypluwam rymy z szybkością Ferarymi.

 

 

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fury King  Exara już nie ma. Siedział zamknięty w domu odziany w  maseczkę, przyłbicę i rękawiczki gumowe. Kiedy chciał zdezynfekowac klawiaturę laptopa to niechcący wylał cały płyn niszcząc laptopa. Niestety jest pandemia i boi się oddać go do serwisu czy wymienić na nowszy model więc nie mamy z nim juz kontaktu. Tak było. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.onet.pl/informacje/kai/niemcy-przedstawiciele-siedmiu-religii-apeluja-o-szczepienia/8z2qph3,30bc1058

 

Popatrzcie bracia, w jednosci siła:

Dokument podpisali: – przewodniczący wspólnot alewitów w Hesji,  sekretarz generalny Centralnej Rady Muzułmanów w Niemczech, referent ds. dialogu międzyreligijnego w Kościele Ewangelickim Niemiec,  z Rady Unii Buddystów w Niemczech, dyrektor Związku Gmin Żydowskich w Hesji,  wiceprzewodniczący Centralnej Rady Jezydów w Niemczech, sikh i były przewodniczący Rady Religii we Frankfurcie i katolicki teolog Karl-Josef Kuschel – przewodniczący "Forum Abrahamowego w Niemczech".

 

Żyd z Muzułmanem,

Katolik z Ewangelikiem

i Sik i Abraham

 

A u nas co? 

Promil antyszczepionkowców blokuje ustawy dzięki którym ludzie by nie umierali :( 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmarła 19 letnia zawodniczka Tekwondo, według źródła miała dziabkę jako sportowiec

 

"29 listopada 19-letnia Arina Timurovna Biktimirova (08.02.2002 - 29.11.2021), wybitna lekkoatletka Perm Territory, mistrzyni Europy w taekwondo wśród juniorów, studentka drugiego roku Wydziału Fizyki w kierunku „Radiofizyki” w FGAOU , nagle zmarł w Permie VO „Perm State National Research University” (PSNIU). • Nic nie zapowiadało tragedii. Arina była absolutnie zdrowa. Przed mistrzostwami Europy, które wygrała, Arina przeszła dogłębne badania lekarskie. Nie było problemów zdrowotnych. • Według komentarzy w sieciach społecznościowych i mediach, Arina Biktimirova została zaszczepiona eksperymentalnym zastrzykiem GMO przeciwko nowej infekcji koronawirusem (COVID-19): „Czy to było zaszczepione?… Czy to było… Tak, zostało zaszczepione. "

 

https://stoppanika-ru.translate.goog/problems/465-v-permi-skoropostizhno-skonchalas-19-letnjaja-sportsmenka.html?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl

  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"1/200 dawek szczepek jest silnie toksyczna ... dane ujęte na podstawie numerów seryjnych zapisanych w raportach VAERS, które pokrywają 1-10% wszystkich NOP w tym zgonów. Jest możliwe, że realna śmiertelność bezpośrednio po preparatach wyniesie do 5% (S2 CFR = 2.2%)"

https://brandnewtube.com/watch/patterns-in-the-deployment-of-toxic-covid-vaccine-batches_x3LiCNOENb23dnk.html

FFmvZb2XIAcGD1U?format=png&name=small

 

Międzynarodowe konsorcjum naukowe rekomenduje stosowanie amantadyny w COVID-19

W renomowanym czasopiśmie Nature pojawił się kolejny artykuł potwierdzający duży potencjał terapeutyczny amantadyny. Tym razem międzynarodowy zespół naukowców z Danii, Niemiec i Grecji opublikował bardzo wnikliwe badania molekularne na temat skuteczności adamantanów, w tym amantadyny w zakażeniu wirusem SARS-CoV-2.

https://przychodnia-przemysl.pl/miedzynarodowe-konsorcjum-naukowe-rekomenduje-stosowanie-amantadyny-w-covid-19/

Edytowane przez spacemarine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego, gen. dyw. prof. dr hab. n. med. Grzegorz Gielerak pisze na twitter:

 

 

 

 

No Panowie grubo, bo to dość ważna osoba w wojsku odnośnie medycyny. Oczywiście ludzie na niego wsiedli i dodał szczepimy się, bo covidianie chcą tylko dziabek a nie taniego leku

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://portal.abczdrowie.pl/dzien-covidowej-zaloby-narodowej
 

 

Oh mój Boże.

 

Proponuje jeszcze klęknąć, zdjąć majtki i dokonać analnego samogwałtu ogórkiem z czapeczką na głowie: ,,mam doszczętnie wyprany mózg ale łyknę jeszcze więcej”.

Obowiązkowo udokumentować to selfie.

 

#jesteśmywżopiealewciążnammało

 

#doropuzadarmowżopu50

Edytowane przez Jan III Wspaniały
  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sutkowski vel von Ribb****op.

 

FFnY54WX0AUBfW2?format=jpg&name=medium

 

-----

 

FFncQERXEAooOVa?format=jpg&name=small

vs covid:

FFncQERXoAIkR1x?format=jpg&name=small

 

 

Osoby zapadające na raka płuc nie powinny być leczone w szpitalach.*

 

 

*covidiańska retoryka. Osobiście jestem za leczeniem każdego kto tego potrzebuje

 

 

------

Są tu jeszcze jacyś covidianie? Co powiecie o poniższym wykresie? Poniżej ostateczny dowód na skuteczność szczepień :)

 

 

FFnVvcxXMAQjXMH?format=jpg&name=large

 

-----

 

https://twitter.com/Piotr_Schramm

Niestety tacy ludzie zaraz znikną z Twittera.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

https://portal.abczdrowie.pl/dzien-covidowej-zaloby-narodowej
 

 

Oh mój Boże.

 

Proponuje jeszcze klęknąć, zdjąć majtki i dokonać analnego samogwałtu ogórkiem z czapeczką na głowie: ,,mam doszczętnie wyprany mózg ale łyknę jeszcze więcej”.

Obowiązkowo udokumentować to selfie.

 

 

 

Nieco niżej pod tym linkiem znalazłem coś znacznie lepszego imo:

https://portal.abczdrowie.pl/dr-poziomka-chora-na-covid-lekarka-mowi-jak-reagowac-gdy-ogniskiem-infekcji-jest-rodzina

Kurna, to prawdziwy hit jednak:

 

 

 

"Trafiony zatopiony! Mam COVID-19" – pisze w mediach społecznościowych dr Joanna Sawicka-Metkowska, znana w sieci jako Doktor Poziomka. Porusza istotny problem – ognisk infekcji w rodzinie, kwestii kwarantanny, ryzyka zachorowania i wreszcie domowego leczenia. Zapytaliśmy ją, jak się czuje. - Jestem po trzeciej dawce po upływie tych dwóch tygodni, które są niezbędne do wytworzenia istotnej ilości przeciwciał. Znajduję się więc w szczycie działania tej trzeciej dawki i mam nadzieję, że to mnie chroni przed ciężkim przebiegiem – odpowiada lekarka.

 

[...]

W poście na swoim instagramowym koncie specjalistka pediatrii, dr Joanna Sawicka-Metkowska oznajmia, że jest chora na COVID-19. Post okraszony jest zdjęciem, na którym widać dwie kreski wskazujące zakażenie wirusem SARS-CoV-2 na płytkowym teście antygenowym.

 

Może jest w ciąży covidiańskiej?

 

Na jej instagramie ciąg dalszy pokazu głupoty:

 

https://www.instagram.com/p/CWqkunjsi1A/

 

Cytat

Taką mam zasadę, że jak tylko gorzej się czuję - robię test. Odkąd można było komercyjne nabyć testy, zakupiłam zapas. Początkowo miał być dla Was, ale dostępność testów w ramach NFZ jest na tyle dobra, ze postanowiłam zatrzymać je dla siebie jako jeden z elementów bezpieczeństwa covidowego.
Ile razy gorzej się poczułam - ból gardła, kaszel, ból głowy - tyle razy robiłam sobie test. Aż do wczoraj wszystkie były ujemne.
Podobnie mała M, która bierze udział w badaniu szczepionki przeciw COVID-19 dla dzieci, co infekcję musiała być testowana, dodatkowo jako dziecko - każdy wyjazd za granice wiązał się z conajmniej kilkoma wymazami. Zawsze ujemne.
Jednak COVID-19 to jak loteria. // BRAWO !!!
Tym razem padło na mnie. I na moich najbliższych. Szkoła na kwarantannie, trochę kaszlu u córki. Pierwszy wymaz młodej ujemny.
Na dziś podzieliło nas w domu 50:50.
Ale zobaczymy jak sprawa będzie rozwijać. Dorośli wszyscy po trzech dawkach szczepienia - więc mam nadzieję, że wyjdziemy z tego bez szwanku.
Trzymajcie kciuki!
My za to bierzmy się za siebie:
leki objawowe - na gardło i kaszel,
wietrzenie pomieszczeń,
dobre nawodnienie organizmu,
ruch na świeżym powietrzu,
odpowiednia ilość snu;
rodzinne gry i zabawy,
zbilansowana dieta,
plan zadań i zabaw na kolejne dni,
Babcia zarządziła codzienny pomiar temperatury, ja dorzuciłam pulsoksymetr ;)
✈️ma szczęście leci z nami pilot… czy tez na pokładzie jest lekarz ;)

 

Trzykrotnie zaszczepiona + skafander mocy specjalnej jednak nie pomogły (trzecie zdjęcie w poście na IG)...

 

PerIakz.jpg

 

 

TROCHĘ PRZYPOMINA FOLIOWĄ CZAPECZKĘ :)

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej:

 

 

 

 

 

Kolejni młodzi sportowcy ot tak sobie schodzą:

 

 

FFl4424XwAA23-b?format=jpg&name=small

 

Głos na temat niezwykle przykrego zdarzenia zabrał trener Rosjanki, Daniel Gorbunow na łamach serwisu kp.ru. - Nie możemy zrozumieć, co mogło się stać z jej zdrowiem. Aryna nie miała żadnych przewlekłych chorób. Przed każdymi zawodami sportowcy są badani - powiedział trener.

 

I dodał: - Kiedy Aryna została przebadana przed mistrzostwami Europy, była całkowicie zdrowa. To, co się stało, jest dla nas szokujące.

FFmNbG3XwAA_cs6?format=jpg&name=small

 

 

Nie podają przyczyny zgonu co powinno być jednak pewną wskazówką, bowiem w czasach przed pandemią podawali zawsze, bo ludzi to po prostu interesowało.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, cst9191 said:

Trzykrotnie zaszczepiona + skafander mocy specjalnej jednak nie pomogły (trzecie zdjęcie w poście na IG)...

 

PerIakz.jpg

 

 

TROCHĘ PRZYPOMINA FOLIOWĄ CZAPECZKĘ :)

Taka była moja pierwsza myśl - i kto tu jest foliarzem?

A druga - czy tacy foliarze są w ogóle EKO?

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.