Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Austria planuje, że za pobyt w więzieniu osoby nieszczepione będą musiały płacić, początkowe 4 tygodnie więzienia za odmowę zaszczepienia się będzie można przedłużać do 1 roku więzienia. Osadzeni niezaszczepieni będą izolowani od osób zaszczepionych.

 

https://www.reddit.com/r/LockdownSkepticism/comments/r9iytu/warning_from_austria_up_to_1_year_in_prison_if/

 

Psychopatia, jesteśmy w trakcie eksperymentu więziennego wg teorii psychologa Zimbardo na całych narodach.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełom w badaniach nad koronawirusem. Badanie pokazuje, że bezobjawowcy nie zakażali

Nowe badanie z Wuhan może rzucić nowe światło na sposób myślenia o pandemii koronawirusa. Okazało się, że osoby, które miał kontakt z chorymi bezobjawowo, nie zakaziły się koronawirusem.

 

https://tech.wp.pl/przelom-w-badaniach-nad-koronawirusem-badanie-pokazuje-ze-bezobjawowcy-nie-zakazali-6578762964007776a

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce mi opadają… mam już serdecznie tego dosyć. Czuję taką bezsilność, żal, rozczarowanie.

 

Przez te dwa lata kompletnie straciłem jakikolwiek szacunek do lekarzy i przede wszystkim do dziennikarzy i tych miernot co zasiadają w wp.pl/onetach.


To przez tych ludzi, dokładnie przez tych ludzi ten cyrk dalej się ciągnie- to jest wasza wina wy gnidy jebane, przekupne cwaniaki. Życzę im wszystkiego co najgorsze.

  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

Czuję taką bezsilność, żal, rozczarowanie.

 

Ja mam tak od dawna. Nie ma ratunku, trzeba po prostu dbać o siebie i obserwować. Już teraz nikt z rodziny i najbliższych nie nazywa mnie pesymistycznym cynikiem.  Prawda ich nie wyzwoli, prawda ich dobije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, cst9191 napisał:

Znowu on!

 

 

FF_JxtJXIAI8Jhz?format=jpg&name=900x900

 

Czyli miliony ludzi zostało zaszczepionych wadliwym produktem, do którego przyznaje się nawet producent ale hej, następnym razem się uda, cieszmy się. Żadnej refleksji że mogą być kolejne niespodzianki, nic, szczepimy na ślepo wszystko co ma dwie nogi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun82 po dzisiejszym ,,oświadczeniu” tego oszołoma z rządu usiadłem bezsilny. Już mam na prawdę serdecznie tego dosyć. Nie chce się kłuć po raz trzeci a na pewno trzecia dawka będzie wymagana dla ,,pełnego” zaszczepienia. Kwestia 2-3 miesięcy max.

 

Nie wiem co mam robić. Zawsze, praktycznie ze wszystkim w życiu miałem jakiś awaryjny plan, szybkie wyjście z sytuacji. Teraz mam pustkę w głowie i czuje bezsilność.

 

Nawet nadziei nie mam odnośnie ludzi którzy to wprowadzili, podtrzymywali, nakręcali, że w jakikolwiek sposób odpowiedzą za swoje czyny. Ba. Oni jeszcze będą długo pociągać za sznurki. Jesteśmy zniewoleni, nie ma już ratunku i chyba czas się z tym pogodzić. Nie wiem czy zdrowiej na umyśle nie będzie machnąć na to wszystko ręką i niech się dzieje co chce. Co to za życie, gdzie przez większość czasu się denerwujesz, nie zgadzasz, kombinujesz. Ile tak pociągnę? Jakiej choroby się dorobię przez to? Coraz więcej osób z mojego otoczenia schodzi na nowotwory, zawały- to się nie bierze z powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine "Nie zwolnią ani jednego nauczyciela, policjanta, czy żołnierza, bo skąd wezmą nowych."

Prawda. Ale nie wezmą nowych.

Za to w końcu coś się da zrobić z bezpłatną służbą zdrowia, i z bezpłatnym szkolnictwem. Nie ma pracowników, nie nasza wina że pierdolnęło w gruz! Szkolnictwo pójdzie w nauczanie zdalne 1 nauczyciel - 100 uczniów (albo rządowe kursy online, napisane w drodze przetargu przez kumpli). Problem braku lekarzy rozwiąże się niejako sam... z czasem. Już dziś trzeba mieć zdrowie, by chorować na NFZ.

A żołnierze się znajdą, ustawy o bratniej pomocy są gotowe. Nasz kontyngent armii UE pojedzie pilnować porządku w Hiszpanii, Hiszpanie (marokańscy) przyjadą do nas... jedna wielka szczęśliwa rodzina, chwała wielkiej tysiącletniej Unii Narodu Niemieckiego! (chwała! chwała! Jawohl!).

53 minutes ago, spacemarine said:

Austria planuje, że za pobyt w więzieniu osoby nieszczepione będą musiały płacić, początkowe 4 tygodnie więzienia za odmowę zaszczepienia się będzie można przedłużać do 1 roku więzienia. Osadzeni niezaszczepieni będą izolowani od osób zaszczepionych.

Dach nad głową, micha, praca obowiązkowa w więziennej fabryce. Gwarancja oddzielenia od zaszczepionych!

 

19 minutes ago, Jan III Wspaniały said:

Przez te dwa lata kompletnie straciłem jakikolwiek szacunek do lekarzy i przede wszystkim do dziennikarzy i tych miernot co zasiadają w wp.pl/onetach.

Zdejmuje się kotary zasłaniające rzeczywistość, by móc zmienić scenografię - za zgodą publiczności.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mpawel5 napisał:

obyście mieli rację, bo sram w gacie ze strachu.

Nie ma się czego bać. Od razu trzeba zgłaszać do prokuratury wszystkie lokale w których wymagają szczepień, czy to sklep, czy fryzjer, hotel lub restauracja. Trzeba twardo mówić nie i upominać się o swoje a nie spuszczać uszy. Z każdym poddanym/zaszczypanym te ludzkie ścierwa są bliżej celu i będziemy mieli tutaj system oceny obywateli jak w Chinach i nawet nikt nie pierdnie bez wiedzy wielkiego brata. Jak bydło w boksach.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Jan III Wspaniały said:

Ręce mi opadają… mam już serdecznie tego dosyć. Czuję taką bezsilność, żal, rozczarowanie.

 

Przez te dwa lata kompletnie straciłem jakikolwiek szacunek do lekarzy i przede wszystkim do dziennikarzy i tych miernot co zasiadają w wp.pl/onetach.


To przez tych ludzi, dokładnie przez tych ludzi ten cyrk dalej się ciągnie- to jest wasza wina wy gnidy jebane, przekupne cwaniaki. Życzę im wszystkiego co najgorsze.

 

Źle to widzisz. To co się dzieje jest winą ludzi którzy się poddali. Ci którzy uwierzyli rządom że te chcą ich dobra. Jeśli w wojsku nadal są ludzie którzy nie chcieli się zaszczepić to teraz ich do tego zmuszą. Pamiętasz tych klakierów co na początku pandemii od razu podnosili ręce że chcą się zaszczepisz i argumentowali to "przecież i tak nas zmuszą"? To ci ludzie wybrukowali drogę dla zamordyzmu. W Polsce jest jednak pewien problem. Prawie połowa ludzi się nie zaszczepiła. Dlatego u nas jeszcze jest spokojnie i nie mamy obozów koncentracyjnych jak w Australii czy zakazów pracy jak we Włoszech na Łotwie czy w Austrii. Tylko sprzeciw ludzi chroni nas przed tym żeby całkowicie nas zniewolili.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

na pewno trzecia dawka będzie wymagana dla ,,pełnego” zaszczepienia. Kwestia 2-3 miesięcy max.

Nie ma czegoś takiego jak pełnego zaszczepiania. Kiedy skończy się okres ważności paszportu covidowego (ważny rok od 2 dawki) to wtedy jesteś traktowany jako niezaszczepiony.

 

4 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

Nie wiem co mam robić. Zawsze, praktycznie ze wszystkim w życiu miałem jakiś awaryjny plan, szybkie wyjście z sytuacji. Teraz mam pustkę w głowie i czuje bezsilność.

Niestety, tak to wygląda - z systemem nie wygrasz, trzeba grać na czas, czerpać z życia co się da i odwlekać jak się da wpływ zmian otoczenia na Twoje życie. 

 

5 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Co to za życie, gdzie przez większość czasu się denerwujesz, nie zgadzasz, kombinujesz.

Stworzyli takie otoczenie by człowiek nie miał czasu myśleć o sprawach ważnych. Inżynierowie wiedzą co robią.

 

Ja się boję jednego  - iż ludzie z tego forum będą namierzanie, inwigilowani i eliminowani z życia społecznego. Jako fan twórczości S-F nie spodziewałem się, iż owa rzeczywistość nadejdzie tak szybko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Trevor napisał:

To co się dzieje jest winą ludzi którzy się poddali.

Każdy z nas ma coś do stracenia - nauki społeczne nie idą na marne - totalitaryzmy i ich metody są dopieszczane i ulepszane.

 

Jeżeli mamy rodzinę, zobowiązania - to jesteśmy łatwi do złamania. 

2 minuty temu, Trevor napisał:

Tylko sprzeciw ludzi chroni nas przed tym żeby całkowicie nas zniewolili.

Kwestia czasu - metoda gotowania żabki albo salami..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Eskel said:

Obecnie kanadyjscy pracodawcy zmagają się z ogromnym niedoborem siły roboczej. Liczba wolnych miejsc pracy w Kanadzie jest wyższa niż przed pandemią. Z tego powodu tamtejsze firmy przestają wymagać paszportów covidowych od pracowników. 

 

Już to przerabialiśmy w polandii ze słynną już firmą Oknoplast. Także Angole walczyli z pingdemią, z identycznym skutkiem.

 

Dopóki firmy nie dostaną po kieszeni za swoje zamordystyczne zapędy to z nich nie zrezygnują. To jest jedyne lekarstwo.

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.