Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Perun82 napisał:
2 godziny temu, Jan III Wspaniały napisał:

 

Media mają swojego właściciela, swój kapitał. to nie są media jakie są w teorii. To są tylko kanały ścieku - dla niepoznaki - rury idą w każdym kierunku, dla każdej grupy.

Najtrudniej uświadomić sobie, że treść nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pismacy przechodzą samych siebie.

 

Na interii jest artykuł, w którym pada stwierdzenie, że 40 latek z Niemiec zastrzelił swoją żonę, trójkę dzieci i siebie, bo podrobił certyfikat covidowy i obawiał się konsekwencji.

 

Na tym samym portalu piszą o sytuacji z Rosji:

Cytat

 

ROSJA: NIE CHCIAŁ ZAŁOŻYĆ MASECZKI. ZASTRZELIŁ DWIE OSOBY

 

Do strzelaniny w jednym z moskiewskich urzędów dzielnicowych doszło we wtorek po tym, gdy ochroniarz zwrócił uwagę petentowi, by założył maseczkę ochronną. Ten wyjął pistolet i zaczął strzelać - informuje agencja TASS. Według dziennikarzy, zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne.

 

 


😮 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Trevor said:

W Polsce jest jednak pewien problem. Prawie połowa ludzi się nie zaszczepiła. Dlatego u nas jeszcze jest spokojnie i nie mamy obozów koncentracyjnych jak w Australii czy zakazów pracy jak we Włoszech na Łotwie czy w Austrii.

Trafna obserwacja. Akurat dziś sprawdzałem jaki poziom "wyszczepienia" społeczeństw pozwala posunąć się o kolejny krok planu i wprowadzić większy zamordyzm. Wychodziło jakieś ~80% Dopóki tego nie osiągną jesteśmy bezpieczni ;)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MG-42 Nagrywasz interwencję. Prosisz o podanie podstawy do przeprowadzenia czynności. Odmawiasz przyjęcia mandatu. Jeśli jesteś kozak, możesz poinformować funkcjonariusza, że oskarżysz go o nękanie. Ale tutaj warto powołać się na konkretne przepisy. Wszystko bardzo grzecznie.

Edytowane przez Kapitan Horyzont
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Dzięki Brachy za pomoc. 

W metrze kiedyś mnie złapała policja za przeskakiwanie przez bramkę i wypisali mandat to podpisałem. Przez marszałkowską kiedyś przechodziłem na czerwonym i nie przez pasy dostałem mandat i podpisałem. I w nocy mnie sprawdzali ze trzy razy spisywali mnie ale już nie pamiętam czy coś im podpisywałem. I z sądu przyszła zapłata kiedyś bo jechałem bez biletu w pociągu i mnie złapali. ( przychodziło coś pocztą ale nie płaciłem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MG-42 napisał:

Jak to jest jakby mnie milicja chciała mandat wypisać za brak maski na twarzy? ( maskę mam w kieszeni) Podpisuje coś im czy nic nie podpisywać? 

Odmawiasz przyjęcia mandatu i wypełniasz wniosek z danymi do korespondencji. Później korzystasz z prawnych reguł o ile sąd nie odrzuci wniosku o ukaranie na pierwszej rozprawie.

Argumenty prawne są tutaj:

https://legaartis.pl/blog/2021/10/21/tylko-u-nas-czy-istnieje-obowiazek-noszenie-maseczek/ 

 

Godzinę temu, Kapitan Horyzont napisał:

Jeśli jesteś kozak, możesz poinformować funkcjonariusza, że oskarżysz go o nękanie

Lepiej tego nie robić, jak pies będzie cwany to jest paragraf na odciąganie od czynności służbowych czy jakoś tak który może być użyty wówczas przeciwko Tobie. Asy trzyma się w rękawie, na deser ;)

 

@Rnext

Ja nawet 1gr przy hiperinflacji za covidiotyczne wynakazki im nie wpłacę. Wolę się targać po sądach, niech z koryta im ubywa na tę walkę, a podatki i tak każdy omija jak może ;)

Edytowane przez Imiennik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, cst9191 said:

Okazało się, że redaktor Rymanowski mówił prawdę :)

 

Ah, portale fact-checkingowe znowu się nie popisały

 

Właśnie, że się popisały. Zrobiły to do czego zostały powołane.

 

"oczekuję, że portale Demagog i Medonet, które opublikowały niesprawdzone informacje, zarzucając mi podanie nieprawdy - usuną kłamliwe artykuły. Pozostawienie ich będzie jawnym dowodem ich nieudolności i nieuczciwości dziennikarskiej"

 

No to trafiła kosa na kamień.

Kolejny raz ktoś udowodnił, że te wszystkie fakt-czeki tworzą własne "fakty". Piękna sprawa.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, xander99 napisał:

Jq tam sie nie moge doczekać wojny usa iran

Ja mam nadzieję że Iran dotrzyma słowa i unicestwi naród który jak wykazała historia, w każdym państwie które ich przyjęło zaczął przejmować rynek i władze w "podzięce" na szkodę państwa gościnnego i ludności. Jedynie Polska swego czasu tych dziadów przyjęła... Polska ich broniła i co nam wszystkim na świecie z tego przyszło? Kontrolują wszystko na świecie i wwzytskich niszczą... Historia nikogo niczego nie uczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nowe restrykcje, które dotyczyć mają okresu świątecznego, to dopiero początek. W planach rządu, jeśli liczba zakażeń i zgonów nie spadnie, jest wprowadzenie w szybkim tempie takich obostrzeń, które w praktyce odizolują osoby niezaszczepione, uniemożliwiając im m.in. pójście do kościołów, restauracji, galerii handlowych, kin, na koncert czy stadion sportowy.

 

jako powód do pogłębienia obostrzeń to rzeczywisty wpływ na "przełożenie wajchy" miały ostatnie badania opinii publicznej, zamówione po cichu przez Prawo i Sprawiedliwość, jak i te publikowane w mediach, z których wynika, że większość Polaków popiera m.in. obowiązkowe certyfikaty covidowe przy wchodzeniu do sklepów, restauracji, placówek kulturalnych, zakładów pracy czy kościołów.

Jako powód do pogłębienia obostrzeń to rzeczywisty wpływ na "przełożenie wajchy" miały ostatnie badania opinii publicznej, zamówione po cichu przez Prawo i Sprawiedliwość, jak i te publikowane w mediach, z których wynika, że większość Polaków popiera m.in. obowiązkowe certyfikaty covidowe przy wchodzeniu do sklepów, restauracji, placówek kulturalnych, zakładów pracy czy kościołów.

Te badania wystarczyły, aby rząd zdecydował się ruszyć z pakietem nowych restrykcji, które w gruncie rzeczy najbardziej mają uderzyć w osoby niezaszczepione. A przede wszystkim wymusić na nich społeczną presję, by poddały się szczepieniu, czego oficjalnie żaden z polityków partii rządzącej nie chce przyznać."

 

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/beda-kolejne-restrykcje-rzad-wypowie-wojne-osobom-niezaszczepionym/ljtje0x,79cfc278

 

 

Naród traumy i psychopatów, trzeba stąd spierdalać, może do Kazachstanu. Im dalej tym lepiej.

Edytowane przez spacemarine
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spacemarine

 

Onet, gazeta.pl i inne portale to dno i urabiają miliony głów manipulacjami.

 

Oni codziennie piszą nagłówki typu KORONAWIRUS ZMIATA POLSKĘ (wzrost o 50 osób zakażonych), TRZYKROTNY WZROST ZAKAŻEŃ! (z 1500 na 4500 na 38 000 000 ludzi), ZBLIŻA SIĘ LOCKDOWN! Reszty nagłówków daruję bo to grozi to dostaniem raka mózgu.

 

Niech pokażą te "badania", ile osób brało udział i jak były skonstruowane pytania.

Edytowane przez Martius777
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli koniec świata już odleciał totalnie, warto jednak ich obserwować bo spoilerują nam to, co chcą prędzej czy później wprowadzić też i u nas czy w Europie. Najgorsze jest to, że społeczeństwo i ogólnie są takimi przygłupami, że w sumie im to będzie pasować i 99% z nas będzie miało z tego powodu przejebane... czemu nie urodziłem się na jakiejś bezludnej wyspie? (zakładając, że są tam ludzie:D)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.