Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

36 minutes ago, RealLife said:

Wiem, wiem -  NWO, globalny spisek i iluminanci.  

To bez znaczenia, jakie wyjaśnienie sobie przyjmiemy. Tak samo zresztą było z blokadą Trumpa. Tymczasem fanpage afgańskich Talibów był wówczas dynamicznie promowany. Widocznie poglądy Konfy zagrażają światu i ludziom znacznie bardziej niż  uzbrojeni po zęby fanatycy religijni. 

 

Fakty i skutki są niezależne od tego kto w co wierzy. A są takie, że jakaś korporacja kreuje "stoi na straży demokracji", cenzurując i kastrując przestrzeń internetową - tym razem z partii politycznej cywilizowanego kraju z circa 10% poparciem i parlamentarzystami. O reszcie treści które mają nie przesiąknąć choćby do śladowej świadomości nawet nie wiemy.

 

Wszelkie wycinanie treści jakkolwiek niewygodnych jest elementem zarządzania/sterowani percepcją tłumu i takim jej kształtowaniem, by działał według życzenia. Hipnoza zbiorowa trwa w najlepsze, przy wtórze radosnych oklasków hipnotyzowanych. Ktoś to zamówił i nie był to wirus. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, manygguh said:

TOK Fm już odsłuchane, dane z Australii już nie rozczarowują?

 

TOKa nie słuchałem ale obejrzałem TVN Fakty i czytam Onet.

 

Dane z Australii nadal rozszczarowujące. Podobnie jak te z Izraela. Czekam jak sytuacja rozwinie się z Omikronem bo w styczniu 3 daweczka mnie czeka i nie wiem czy brać teraz czy się wstrzymać do lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, RealLife said:

Dane z Australii nadal rozszczarowujące. Podobnie jak te z Izraela. Czekam jak sytuacja rozwinie się z Omikronem bo w styczniu 3 daweczka mnie czeka i nie wiem czy brać teraz czy się wstrzymać do lata. 

Gibraltar, Portugalia, Niderlandy, Singapur..... A masz może jakieś wnioski w związku z tymi danymi?

 

EDIT:

 

"  TOKa nie słuchałem ale obejrzałem TVN Fakty i czytam Onet. "

 

A, czyli nie będzie żadnych wniosków.

Edytowane przez manygguh
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się uczyć od Kazachów:

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kazachstan-na-skraju-rewolucji-rzad-wezwal-na-pomoc-armie/2d2058j,79cfc278

 

Mieszkańcy Kazachstanu masowo wyszli na ulice po podwyżkach cen paliw. Mimo zapowiedzi ich obniżenia i dymisji rządu protesty przybrały na sile. W środę rano mieszkańcy Ałmatów podpalili miejski ratusz. Policja zwróciła się o pomoc do armii i gwardii narodowej. Prezydent Kasymow-Żomart Tokajew przekazał, że odwołał swojego poprzednika Nursułtana Nazarbajewa ze stanowiska przewodniczącego Rady Bezpieczeństwa.

[...]

W środę od samego rana protesty przybrały na sile, a ich uczestnicy skupili swoją uwagę na obiektach administracji. Protestujący w Ałmatach podjęli próbę szturmu biura burmistrza. Pilnujące go siły bezpieczeństwa użyły m.in. gazu łzawiącego i granatów hukowych. Na nagraniach widać, że część policjantów pobito, zabierając im tarcze oraz hełmy. Świadkowie podają, że demonstranci wtargnęli do budynku, a na miejscu słychać było strzały.

[...]

Budynek został podpalony, oprócz ratusza płonął położony w pobliżu gmach prokuratury. W sieci pojawiły się nagranie pokazujące, jak budynki spowijają kłęby gęstego dymu.

[...]

Pojawiły się też informacje, że część służb porządkowych przeszła na stronę protestujących. Widać, jak korzystają oni ze sprzętu służb, co nie wzbudza reakcji funkcjonariuszy.

 

 

Edytowane przez cst9191
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, mpawel5 said:

Mam pytanko do @RealLifei @Obliteraror.

Dziś Chorwacja 8,5tys. chorych Polska 17tys. Zgony 32 vs. ponad 600 w Polsce. Wyszczepieni identyczne. Jak to możliwe? Bo moja czaszka tego nie ogarnia. 

 

Brak jasnej i wspólnej kwalifikacji czym jest zgon covidowy. Być może Chorwacja kwalifikuje tylko śmierci bez chorób współistniejących jako zgon covidowy, dlatego mają takie statystyki albo stosuje jeszcze inne kryteria. Jakby tak było to w Polsce mielibyśmy 183 zgony na dziś a nie 183+449, czyli 632 jak podają. 183 to i tak 5 razy więcej niż 32 ale tak jak mówiłem, trzeba by sprawdzić czym jest zgon covidowy w PL a czym w HR.

 

A może koronawirus nie lubi klimatu południowego bo im dalej na południe tym mniej go jest. Z wyjątkiem Hiszpanii i Włoch bo tych lubi. Trochę żartuje teraz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justin Trudeau o niezaszczepionych: “This leads us, as a leader and as a country, to make a choice: Do we tolerate these people? Over 80% of the population of Quebec have done their duty by getting the shot. They are obviously not the issue in this situation.”

 

Nazywa też niezaszczepionych rasistami, i mizoginami. To nas własnie czeka jak poziom wyszczepienia przekroczy 70% w Polsce. 

 

https://westernstandardonline.com/2021/12/trudeau-calls-the-unvaccinated-racist-and-misogynistic-extremists/

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebłem i nie wstaję.

 

https://vm.tiktok.com/ZM8EvTANQ/

 

Wszystkie osoby mieszkające w Anglii, które uzyskają pozytywny wynik testu antygenowego a nie mają objawów nie będą musiały robić testu pcr tylko od razu zacząć izolację, po 7 dniach mogą skrócić izolację kolejnym testem pod warunkiem,  że będzie negatywny.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/4/2022 at 10:53 AM, Orybazy said:

Próbowałem dodawać jego podcasty do apki, nie było:

 

https://www.thewrap.com/spotify-deletes-joe-rogan-podcast-episodes/

 

Biorą się za nas. Ostro.

 

Konfederacja usunięta z Facebooka

 

Profil Konfederacji na Facebooku, który śledziło 671 tys. osób, najwięcej spośród wszystkich polskich partii politycznych, został usunięty. Cenzura wchodzi na niespotykany dotychczas poziom.

 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RealLife napisał:

Wiem, wiem -  NWO, globalny spisek i iluminanci.  

No skądrze znowu, jakieś foliarskie terie. Przecież filantropom zależy tylko na zdrowiu populacji, na niczym innym. Tak więc tutaj wypowiedzi pewnego filantropa (oczywiście o ochronie zdrowia szczególnie najuboższych): https://www.bitchute.com/video/4H2QeuJsLz2x/

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe, czy to legitna informacja.

 

18 godzin temu, Kespert napisał:

https://translational-medicine.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12967-021-03184-8

Ciekawa statystyka dla osób odczuwających tzw. "long COVID" - wychodzi, że mężczyźni są bardziej narażeni niż kobiety.

 

Widziałem też dłuższy czas temu informacje w różnych miejscach, że łysi mężczyźni mają większą szansę na ciężki przebieg covidu, niż owłosieni.

Przykładowa wzmianka na ten temat znaleziona na szybko: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/labs/pmc/articles/PMC7373684/

 

  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.