Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

11 minutes ago, $Szarak$ said:

Ale manipulacja lol. Można mu wierzyć lub nie, bo nie wiadomo kim on jest w ogóle. Wrzucasz mi film jakiegoś gościa, którego nigdy na oczy nie widziałeś i sobie tym dupsko podcierasz. 

Co za typ. Serio nie kumasz jeszcze? Dobra. Wrzucasz tutaj filmiki z youtuba gościa "Pod Mikroskopem", a jego znasz? Raczej nie. Ale sam mówisz, że wolisz się sugerować takimi opiniami, mimo że go nie znasz i nigdy na oczy nie widziałeś i nie wiesz jakie ma intencje. No ale wolisz takie, mimo że nie nie znasz i nie jesteś w stanie zweryfikować. Dalej nie styka?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rnext napisał:

Może zrób ankietę. To byłoby ciekawe

Niezły pomysł, mimo że chyba marna grupa odbiorców "produktu" : ) Tzn. mało będzie rekordów.

A bardziej poważnie - gdy poszedłem na pierwszą dawkę liczyłem, że będę miał możliwość rozmowy z lekarzem. Nawet krótkiej, z czystej ciekawości co powie i jak to wygląda. Bo zakładam że nie każdy idąc miał rozwiane wszystkie wątpliwości. Słyszałem, że zdarzały się osoby mające taką okazję, tj. lekarz był istotnym elementem procesu, a nie tylko - ankieta "nie" - rejestracja - gabinet.

 

Dlatego mnie to prywatnie ciekawi, jak taka rozmowa wyglądała. Szczególnie, gdy ktoś miał w tych kilkunastu pytaniach odpowiedź na "tak" :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, $Szarak$ said:

@RnextNo cóż, może kiedyś się w Poznaniu na ulicy z innymi użytkownikami forum spotkamy, po przeciwnych stronach barykady. :D

 

Kto wie. Tylko my jako nie ufający systemowi mamy zwykle jakąś broń palną ;) (joke). Tzn. żartuję co do jej użycia a nie posiadania.

 

Jestem jak najdalej od konfliktów i rozłamów społecznych, zwłaszcza, że zwykle jakiś mętny element je zagospodaruje. One są właściwie systemem zarządzania wyzyskiem i biedą społeczeństwa, które ma stanowić bezpieczną dla systemu, zatomizowaną i oczadzoną zbieraninę. Mamy jako społeczność i kraj znacznie większe problemy niż szczepienia i maseczki a tniemy się już na tym poziomie, podrzuconych z góry gówno-problemów. 

 

5 minutes ago, Obliteraror said:

Niezły pomysł, mimo że chyba marna grupa odbiorców "produktu" : )

To dodaj opcję w stylu "nie uczestniczyłem w eksperymencie" :D a i będzie miało wartość przyciągającą głosujących. No i poprawi to czytelność ankiety.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, $Szarak$ napisał:

Oh, no przecież to nie jedyny taki film, już nie jeden tak twierdził, jak on i co najlepsze byli młodzi

No no w szczególności te z aktorami, czy manekinami w tle tak mnie w uj przekonują niemal jak ty...

 

2 godziny temu, $Szarak$ napisał:

najlepiej jakieś ogromne ilości bo jakiś szur - najczęściej wyrzucony z zawodu - polecił takie dawki a pelikany łykają.

Polecam przejść się do biblioteki posiadającej zbiory medycyny naukowej, poczytać i przeanalizować po co jest wit D3 i jak norma tej witaminy z biegiem czasu leci w dół, a później pisać bzdury.

 

2 godziny temu, $Szarak$ napisał:

zanim dostałem testy na covid zostałem przebadany, dostałem zastrzyki na tą chorobę, kroplówki itd itd 

Niesamowite trafiło mu się i od razu CAŁY ŚWIAT tak działa no ja po prostu nie mogę... Potrafisz patrzeć na całokształt czy tylko czubek swojego nosa? Ale bardzo mnie zaciekawiłeś ów ZASTRZYKAMI NA TĄ CHOROBĘ, tzn że mamy jakieś zastrzyki na covid jak mniemam? To jakieś nowe odkrycie? Czarna magia? A może szurolecznictwo, oficjalnym lekiem jest izolacja i aspiryna ew. coś przeciwbólowego ale żeby jakieś magiczne zastrzyki podawali, no takich teorii to nigdzie nie czytałem.

 

2 godziny temu, $Szarak$ napisał:

Nie, nie ma skuteczności szczepionki - masa badań, wielu źródeł, ale to nie przemawia...

Zapraszam do podania tych wielu źródeł i badań, ponieważ wielu tutaj forumowiczów usilnie ich szukało, ale to jak by taki jednorożec jest i żaden pokazać nie potrafi, zaskocz wszystkich i ty pokaż.

 

2 godziny temu, $Szarak$ napisał:

Jeśli daliby mi prawo, do bicia ich po tych pustych łbach, to będę pierwszy który weźmie pałkę do ręki. 

Możesz się i to niebawem bardzo niemiło zaskoczyć :D a wtedy okaże się czyja prawda.

 

P.S zanim w ogóle zaczniesz kontynuować temat, gorąco polecam zapoznać się z całym wątkiem od początku bo twój zerowy brak wiedzy jak widać aż razi, a wiedzy tutaj bracia zgromadzili mnóstwo i to wiedzy wziętej z stron rządowych państw i ich mediów głównych jak i ministerstw zdrowia a to raczej szusrkie źródła nie są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, manygguh napisał:

Co za typ. Serio nie kumasz jeszcze? Dobra. Wrzucasz tutaj filmiki z youtuba gościa "Pod Mikroskopem", a jego znasz? Raczej nie. Ale sam mówisz, że wolisz się sugerować takimi opiniami, mimo że go nie znasz i nigdy na oczy nie widziałeś i nie wiesz jakie ma intencje. No ale wolisz takie, mimo że nie nie znasz i nie jesteś w stanie zweryfikować. Dalej nie styka?

Xddd Czy ty naprawdę myślisz, że po tym, jak wrzuciłem jego kanał, napisałbym, że ja wrzuciłem osobę którą znam a ty nie? Z nim też miałem kontakt. On prowadzi kanał od wielu lat. Na początku prowadził kanał z żoną - wtedy miał malutkie zasięgi. Odpisywali i pomagali ludziom - ja sam do nich napisałem na pocztę i mi pomogli w pewnych kwestiach. 

Ich kanał był nastawiony na wąskie grono osób, żeby każdemu odpisać. 

Wiem, gdzie studiował, jakie ma doświadczenie, gdzie pracuje, jak się nazywa. 

Ten gość wrzucił filmik - nie jeden z resztą -  z wykształceniem swoim, tym gdzie pracuje, ocenami na studiach i resztą - gość miał bardzo dobre wyniki. 

KAŻDY film, jaki wrzuca to z badaniami pod filmem. 

Więc proszę kolejny jakiś argument inny. Śledzę go nie od jednego filmiku tylko od lat + mi samemu pomógł  kiedyś. 

 

@Rnext No to jest wiadome, kraj ma potencjał, ma dobrą lokalizację i teren, ale rządzą barany i tak to jest. Polska mogłaby być w zupełnie innym miejscu - może nie czołówką, ale sporo silniejszą, niż teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Obliteraror napisał:

Słyszałem, że zdarzały się osoby mające taką okazję, tj. lekarz był istotnym elementem procesu, a nie tylko - ankieta "nie" - rejestracja - gabinet.

Słyszałem, że świstak siedzi i zawija w sreberka ;) To podobnie jak z wirusem, rejestracja, test, kwarantanna, tlen, respirator, wyjazd w worku. Najważniejsze, że dodatki skasowane od rodzinnego po szpital :) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Piccardo napisał:

Czyli Japonia i Indie leczące Inwermektyną z ogromną skutecznością to nie istniejące dowody hmm...

Za fake hunter;

 

 

Ostatnio ostrzeżenie przed stosowaniem iwermektyny w osobliwy sposób przypomniała amerykańska FDA: „Nie jesteś koniem. Nie jesteś krową. Poważnie, ludzie. Przestańcie" – zaapelowała na Twitterze FDA, ostrzegając przed przyjmowaniem leku przeciwpasożytniczego dla zwierząt gospodarskich przez ludzi w celu leczenia lub zapobiegania zachorowaniu na COVID-19. Jak podają media, w stanie Missisipi odnotowano gwałtowny wzrost liczby zatruć spowodowanych spożyciem przez ludzi iwermektyny stosowanej powszechnie między innymi do odrobaczania bydła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Rnext said:

Ja również, jednak każda hipoteza w obecnej sytuacji jest warta przynajmniej próby obalenia.

Podpowiem jeden wariant - drugim składnikiem będzie głód. Jak z hiszpanką...

Jeśli pozwala się coś zobaczyć, to znaczy że albo jest za późno, albo wybór jest jedynie iluzją.

20 minutes ago, Rnext said:

Tzn. żartuję co do jej użycia

Nauczycielka historii pyta Jasia:

- Jasiu, opowiesz nam o Powstaniu Styczniowym?

- Tata mówił, żeby nikomu nic o tym nie mówić...

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej.

 

Quote

"El Pais": Hiszpania zacznie traktować COVID jak grypę. Koniec masowych testów

Hiszpański dziennik "El Pais" pisze, że hiszpańskie władze od miesięcy pracują nad zmianą podejścia do epidemii koronawirusa SARS-CoV-2, tak aby zacząć traktować COVID-19 jak grypę i inne choroby układu oddechowego.

 

"El Pais": Hiszpania zacznie traktować COVID jak grypę. Koniec masowych testów - rp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manygguh Żebyś miał co wyjaśniać. Wrzucasz mi randoma z internetu - i tym odpowiadasz mi na filmik z gościem którego znam w realu. Próbujesz mi wcisnąć w usta to, że dla mnie on kłamie a napisałem przecież, że jestem neutralny bo go nie znam, więc może być to prawda lub nie. Potem znów coś mi wmawiasz, po czym dajesz argument, że teraz wrzuciłem gościa którego nie znam. Ja ci odpisuje, że znam i już koniec tematu. XD

Czy ty nie rozumiesz, że ja jestem do tego filmu NEUTRALNY? Czy mam ci przeliterować? Po co mi wpychać w usta tego, czego nie powiedziałem japitole. 

12 minut temu, Piccardo napisał:

Polecam przejść się do biblioteki posiadającej zbiory medycyny naukowej, poczytać i przeanalizować po co jest wit D3 i jak norma tej witaminy z biegiem czasu leci w dół, a później pisać bzdury.

To, że x lat temu coś się pisało, nie znaczy, że teraz jest aktualne. Ja mam badania aktualne, że dawki do 10 tysięcy w przypadku niedoboru witaminy D są ok, ale większe dawki NIE MAJĄ udowodnionego działania. Za to jest też udowodnione, że zbyt duże mają skutki uboczne. 

Pokaż mi AKTUALNE badania, że tak jest. Śledziłem tych doktorów x lat do tyłu, co teraz są popularni wśród znachorów bo ich podają za autorytety - i co się okazuje?! Że często byli wywalania z zawodów bo gadali głupoty. 

 

Tak tak, te zastrzyki to od samego Lucyfera - znak diabła po zaszczepieniu. :D

19 minut temu, Piccardo napisał:

Możesz się i to niebawem bardzo niemiło zaskoczyć :D a wtedy okaże się czyja prawda.

A co mnie zaskoczy? 

 

I człowieku zrozum ty to, że ja się odnoszę do samych szczepień - nie segregacji, nie maseczek, nie paszportów. W innym wątku napisałem, że segregacja nie ma sensu i krytykowałem rząd. Tak dla jasności, żeby znowu ktoś mi nie wciskał głupot, że wie co ja myślę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie sugerujmy się opinią lekarzy. MAsoni kontrolują każdy aspekt naszego życia. Spytaj się lekarze czemu fluorem pokrywamy zęby u dentysty. Odpowie że sam nie wie ale fluor jest pierwiastkiem rakotwórczym. Lekarze tak za bardzo nie mają pojęcia o leczeniu wogóle aby lekarswa przepisują co drugi ma brzuch jakby piłkę plażową zjadł a każdą chorobę da się wyeliminować dietą nawet raka. 

Edytowane przez xander99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w serwisach sportowych uprawiają propagandę, wymyślają nieprecyzyjne nagłówki. Sami popatrzcie i porównajcie:

Nagłówek:

 

W Australii wybuchły zamieszki po tym, jak sąd zadecydował o wypuszczeniu na wolność przetrzymywanego w tzw. areszcie imigracyjnym Novaka Djokovicia. Interweniowała policja.
 
Myślisz sobie: ludzie są wkurzeni, że w AUS wypuszczają tego antyszczepionkowca na wolność.

 

Później w tekście można przeczytać, że:

 

Podczas gdy los Djokovicia stoi pod znakiem zapytania, na ulicach Melbourne wybuchły zamieszki. Uczestnicy protestu wspierającego "Djoko" myśleli, że pojazd przemieszczający się po ulicy wiezie właśnie Serba, przez co zaczęli uderzać w szyby samochodu, ciskać w tę stronę butelkami, a nawet skakać po dachu auta.

Ostatecznie do akcji musiała wkroczyć policja. Służby użyły wobec protestujących gazu pieprzowego i umożliwiły wspomnianemu pojazdowi dalszą drogę.
 
Ile osób czyta cały artykuł, a ile poprzestaje na nagłówku?

https://www.meczyki.pl/newsy/zamieszki-w-australii-po-decyzji-sadu-ws-djokovicia-policja-wkroczyla-do-akcji-wideo/180558-n

Godzinę temu, Obliteraror napisał:

 

O cholera. Ile tych portali fact-checkingowych się porobiło :D

 

Godzinę temu, Fury King napisał:

Za fake hunter;

 

 

Ostatnio ostrzeżenie przed stosowaniem iwermektyny w osobliwy sposób przypomniała amerykańska FDA: „Nie jesteś koniem. Nie jesteś krową. Poważnie, ludzie. Przestańcie" – zaapelowała na Twitterze FDA,

To ta sama FDA, która dopuszcza dany lek do użytku na podstawie głosowania? Remdesivir 2.0(nie pamiętam prawdziwej nazwy) przegłosowano stosunkiem 14:11 albo jakoś tak.

 

Godzinę temu, Fury King napisał:

Jak podają media, w stanie Missisipi odnotowano gwałtowny wzrost liczby zatruć spowodowanych spożyciem przez ludzi iwermektyny stosowanej powszechnie między innymi do odrobaczania bydła.

Wszystkim można się zatruć, jeśli źle się dawkuje.

 

 

 

Tak obalili fejkniusa, że... Nie obalili.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odbijajac od tematu.

Wybacz @Obliteraror, ale uwazam iz obliteraror.com to bylaby bardzo dobra nazwa dla jakiegos nowego portalu fact- checkingowego😁

Strasznie kojarzy mi sie twoj nick z nazwa demagog.

 

Zawsze mozesz zarejestrowac domene i sprobowac swoich sil w branzy bo widze ze zrodla masz zasobne i bedzie skad czerpac rzeczowa wiedze naukowa😁

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, cst9191 napisał:

 

O cholera. Ile tych portali fact-checkingowych się porobiło

Tam był jeden portal weryfikujący i parę innych mediów, które również prostowały te bzdurę.

@Indywidualista, dziękuję, postoję :)

Aż takiego zapału na takie biznesy nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, $Szarak$ napisał:

Xddd Czy ty naprawdę myślisz, że po tym, jak wrzuciłem jego kanał, napisałbym, że ja wrzuciłem osobę którą znam a ty nie? Z nim też miałem kontakt. On prowadzi kanał od wielu lat. Na początku prowadził kanał z żoną - wtedy miał malutkie zasięgi. Odpisywali i pomagali ludziom - ja sam do nich napisałem na pocztę i mi pomogli w pewnych kwestiach. 

 

Miałem nie odzywać się już w tym temacie i jako tako, ale zrobię wyjątek, bo dawno mnie tak nic nie striggerowało.

 

Człowiek, na którego się powołujesz jest zabójczno niekompetentny w zakresach, które wykraczają poza ogólnie przyjętą naukę bazującą na lekach-wycinaniu-zwalczaniu-modyfikowaniu, biorąc pod uwagę jego wykształcenie. Kolesia nie cierpię, nie wiem czemu ale sam fakt patrzenia na niego jest nieprzyjemny i mnie odrzuca. Nie potrafię powiedzieć dlaczego. Instynktownie go unikam jak diabeł wody święconej. Jakbym patrzył na kogoś dziwnie "złego". To moja dygresja, nie żaden "fakt naukowy".

 

Kiedyś ten człowiek omylnie zwany specjalistą od zdrowia, zaatakował profesora Tombaka o to, co się zwie oczyszczaniem wątroby. Pan Patryk zaafiszował się swoją niewiedzą, przez co profesor Tombak musiał tego człowieka wyjaśnić, jak to się mówi potocznie. Nasz specjalista spod mikroskopów podkulił ogon i już Tombaka zostawił w spokoju. Historia opisana jest tutaj: http://michaltombak.pl/blog/85-oczyszczanie-watroby-wedlug-dr-patryka-lekarza-czy-mitomana-czi.html

 

Bawi mnie końcówka tego artykułu:


P.S. Zastanawiałem się w jakim celu dr Patryk nagrał swój filmik, odpowiedź odnalazłem w końcu jego wypowiedzi, w której dr Patryk mówi, że w wątrobie i drogach żółciowych nie ma kamieni, a woreczek z kamieniami należy usuwać. Co prawda nie mówi, że są kamienie „martwe” ( które nie poruszają się po woreczku) i są „ruchome”. Nie mówi również, że statystycznie u 40% osób po usunięciu woreczka, kamica żółciowa nie znika i chory cierpi nadal. 
Taki nasz dr Patryk jest uczciwy. 

 


Warto wspomnieć co ten człowiek mówił o oczyszczaniu jelit, co nazwał tortem z wisienkami. Oczywiście nasz specjalista stwierdził, że to jest żart i takich rzeczy robić się nie powinno.

 

Jak ktoś był tutaj chory, bawił się w medycynę "alternatywną", bo od oficjalnej dostał środkowy palec nawilżony żelem analnym i wie, że coś takiego jak oczyszczanie organizmu jest faktem, to patrząc na jawne oszustwa i oszczerstwa ze strony osoby, na którą się powołujesz, jest niepoważne.

 

 

Taki człowiek nie powinien mieć żadnego głosu na tematy, które są dla niego groźne i zagrażają jego (głównie ego) lekom, wycinaniu czy wstrzykiwaniu do organizmu chuj wie czego, żeby przypadkiem jego światopogląd nie runął, który pielęgnował latami. Dlatego komentarze lekarzy nie są wyznacznikiem prawdy, bo jak ktoś żyje w światopoglądzie, który mówi, że LEKI = ZDROWIE, to nie może być obiektywny.

 

Nawiasem mówiąc, jakiś czas temu byłem u mojej dentystki na kontroli. Mówiłem z nią o tym, że tworzenie się ubytków w zębach jest nienaturalne, a świadczy o brakach w organizmie - różnych elementów jak i witamin. Wręcz mnie próbowała wyśmiać i sugerowała, że takie coś jest niemożliwe. Wyznawcy ideologii kruchości ciała i życia nie są w stanie pojąć tak bardzo prostych koncepcji, co jest fantastyczne.

 

To tyle w kwestii kompetencji lekarzy, którzy nie rozumieją jak ciało potrafi zarządzać samym sobą i potrzebuje wsparcia ze strony leków głównie w sytuacjach, w których nie ma już wyjścia, bo choroba zaszła za daleko. Nie bez powodu mówi się, że jeden z lepszych sposobów na zachowanie zdrowia to unikanie lekarzy.

 

 

51 minut temu, $Szarak$ napisał:

We mnie nie ma ŻADNEJ nienawiści. 

 

Patrząc na Twój avatar i sposób w jaki piszesz - zrozumiesz jak wielkie bzdury sobie wkręcasz i w nie wierzysz, jak będziesz starszy i będziesz miał na tyle w sobie, ekhm, pokory wynikłej z braku nienawiści, oczywiście, żeby być w stanie na to spojrzeć obiektywnie. Chociaż - wątpię, że to się stanie. Nawiasem mówiąc, wiedza psychologiczna u Ciebie jakoś również nie rozwinęła w pełni skrzydeł, żeby pisać coś tak jawnie śmiesznego o braku ŻADNEJ nienawiści przecząc sobie nawet następnym zdaniem. Wszystkiego dobrego życzę w życiu - przyda Ci się. 

  • Like 10
  • Dzięki 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.