Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Tak se teraz myślę żeby czasem nie było tak, że za dużo tych przeciwciał może obrócić się przeciwko własnemu organizmowi. Skoro niema choroby yyy to znaczy objawów itd. to po jaki gwint ma organizm wytwarzać na pusto przeciwciała?

Jeszcze się może stać tak że może zrobić się yyyy sprzężenie zwrotne i zaatakować własny zdrowy organizm i wytworzy się jakaś dziwna choroba czy jakoś tak.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maroon napisał:

Przerażający i przygnębiający ten tweet z Rzymu. Coś jak za okupacji. Może gorzej, bo wtedy kenkart nie sprawdzali na każdym rogu. 

 

Co to za życie jest? Jakaś pierdolona wegetacja. 

 

Zdołowałem się. 

No niestety braciszkowie lepiej nie bedzie.. Pisalem wczesniej juz , a takie obrazki tylko potwierdzaja slusznosc moich obaw.

NIedlugo czipki, bo ile tej psiarnii ile czasu ma sie krecic po tramwaj , knajpach , marketach etc,zeby sprawdzac kowididianskie paszporty?

To wyglada przeciez komicznie wrecz, choc jest tragiczne,ale przeciez zakladajac, a przeciez takie niby intecje:D troske o zdrowie obywateli, to co do chu pana, mozesz wejsc do tramwaju, moze wejsc do maka w Izralelu np bez szczypki, ale nawet w automacie nie zamowisz zarcia, bo najpierw wyswietli ci sie prosba o kodzik q..

No przeciez to jest kurwa z ligiki po raz milionowy, to co jakby ktos mial kurwa dzume i jeszcze mialby sile wejsc z jakims chu wartym paszportem to luz bez paszportu tez,ale juz by zarla nie dostal ?? no nie kurwa.

 

NIedlugo wysrtuja skanery i czipsy i bedzie full automat, a psiarnia zajmie sie tym czym do tej pory, a ludziska w obozie beda sie skanowac na kazdym kroku.

Prze e b ane.

 

Jak ktos jezdzi autem lub rowerem czy hulajnoga wygrana na loterii szczepkowej heheh jprdl , ma robote z domu na swoim czy cos, czy jest chocby bezrobolem i zakupki se zamawia do domu, albo kupuje w osiedlowych sklepikach to poki co mu to zwisa i nie zauwaza nawet co sie dzieje, chyba,ze by mu sie do kina zachcialo,ale mi np sie kurwa juz odechcialo, chociaz kino kocham, to pierdole takie kino czy jakies speluny lub stanie w ogonku kurwa do ikei, bo to jest kurwa chore.

 

Takze szykujcie sie na cipunie i oboz .

 

A i jeszcze te kurwa artykuly co to dziecko ma starych foliarzy. Ja ebie to juz dno den.

Niedlugo bedzie,ze 5 letnia Juleczka zali sie, ze rodzice foliarze i nie moze zjesc swojego ulubionego hapi mila z makusia i powinni odebrac rodzicam prawa do opieki.

 

Zreszta dzis czytalem , ze chyba to we Wloszech jakiemus ojcu zakazal sad widzenia z synem 12 letnim ,bo syn zaszczepiony , a stary no foliarz ,debil, bo nie chce sie szprycowac chuj wie czym co i tak nic nie daje o czym prodecent moiw sam,ze dwie dawki nie daja niewieli jesli wogole cokolwiek.

 

 

Jeszcze mnie od samego poczatku tego cyrku zastanawia jak to jest, ze niemal wszysdcy celebryci pozal sieboze czy poslowie premierzy etc lapali kowida, przeciez oni nie szjaja sie z plebsem bo biedronkach ,oni nie wiedza nawet ile chleb kosztuje, ile bilet na autobus itd, ale wszyscy kurwa zlapali kofida, z moich znajomych to nikogo nie znam kto by mial, ktos tam obstawia,ze mogl miec ,bo cos, moze jakies kurwa tam a wujek sasiada czyjegos slyszlaem o sasiada sasiadki. No serio to mnie zastanawiall,ze taki tomek hanks czy inna madonna, co siedza w swoch twierdzach nagle rozlozeni przez kowid...

BYl taki film na samym poczatku plandemii z demi moore tytul chyba Bird Song, no i wlasnie juz to mamy. Az sobie chyba obejrze go potych dwoch latach znowu,zeby zobaczyc.

Luknijcie sobie

  • Like 3
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drugi dzień stwierdzonego Covida, nieszczepiony. Wczoraj rano stwierdzili. Wczoraj samopoczucie kiepskie, ból głowy,, gardła 38,5 stopni gorączki, ogólne zmęczenie, po przelezeniu całego dnia pod kocem, kołdrą, ubrany w trzy pary skarpetek, wypijając 6 litrów ciepłych napojów lecząc się aspiryna i pyralgina, dziś już 37,8 stopni i samopoczucie dużo lepsze jak w tym tempie będę się leczył to myślę kwestia maksymalnie 5 dni. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho ataki głównego ścieku idą pełną parą, w końcu nikt przeciw być nie może, nawet były minister zdrowia.

 

"Guru antyszczepionkowców "fotografuje młode dziewice". "To był kiedyś niezły lekarz"

 

0 dowodów, w całym tekście jedynie pisanie o tym że Hałat jest za powściągliwością aż do ślubu, no co za zbrodniarz! Przecież zgodnie z WHO NWO powinniśmy się walić wszędzie z każdym i wszystkim...

 

Ja bym ich pozwał za taki nagłówek, bo sugeruje że fotografuje miejsca intymne kobiet.

 

https://www.medonet.pl/zdrowie/wiadomosci,guru-antyszczepionkowcow-fotografuje-dziewice--to-byl-kiedys-niezly-lekarz,artykul,30960450.html

 

Ja dzięki tej plandemii jestem niemal 100% antyszczepionkowcem 😊 i jestem z tego dumny! Natomiast ściek jak każdy pożyteczny idiota nazywa nie przyjmowanie jedynego słusznego preparatu, bo to nie szczepionka, nawet idioci podstawowej wiedzy nie mają... Na jedyną słuszną chorobę, której przeżywalność osób zdrowych bez leczenia to 99% przez jej "zwalczanie" i preparaty ludzie na prawdę zaczęli masowo umierać... Takie coś mi wystarczy aby od razu blokować taki ściek.

 

6 minut temu, Jonash napisał:

Mam drugi dzień stwierdzonego Covida, nieszczepiony. Wczoraj rano stwierdzili. Wczoraj samopoczucie kiepskie, ból głowy,, gardła 38,5 stopni gorączki, ogólne zmęczenie, po przelezeniu całego dnia pod kocem, kołdrą, ubrany w trzy pary skarpetek, wypijając 6 litrów ciepłych napojów lecząc się aspiryna i pyralgina, dziś już 37,8 stopni i samopoczucie dużo lepsze jak w tym tempie będę się leczył to myślę kwestia maksymalnie 5 dni. 

Jak to nie dali leków, przecież straszna mordercza choroba... Jak masz dostęp do amantadyny, inwermektyny to można się zaopatrzyć, skonsultuj z lekarzem kilku normalnych jeszcze jest dawkowanie, polecam też zestaw cynk A D3mk7 E. Zdrowia

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem wyznawcą - przekonują mnie racjonalne argumenty. Ale mam też świadomość, że osiemdziesiąt lat temu zabijanych ludzi przerabiano na mydło, więc założenie "oni chcą naszego dobra" nie jest wcale takie oczywiste.

I słowem zakończenia - dopóki na wykazie obowiązkowych szczepień nie znajdą się preparaty przeciwcovidowe, wszelkie nakazy szczepień są bezprawne. I takie też pozostaną - a z obowiązku szczepień nasi zapewne się wycofają. Tak to działa w państwie stanu wyjątkowego.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam drugi raz, ostatni raz miałem siedem miesięcy temu. Do konowałów nawet nie dzwonię. Drugie pytanie było na teleporadzie czy jestem szczepiony ja na to, że nie. Pani lekarz zrobiła wykład że to nieodpowiedzialne, itd. Itd. I że sam jestem sobie winny, na co jak powiedziałem czy przepisze mi jakieś leki odpowiedziała że jest jeden lek szczepionka a teraz proszę się leczyć powszechnie dostępnymi lekami na zbicie gorączki i usmieszenie bólu

  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Jonash napisał:

Ja mam drugi raz, ostatni raz miałem siedem miesięcy temu. Do konowałów nawet nie dzwonię. Drugie pytanie było na teleporadzie czy jestem szczepiony ja na to, że nie. Pani lekarz zrobiła wykład że to nieodpowiedzialne, itd. Itd. I że sam jestem sobie winny, na co jak powiedziałem czy przepisze mi jakieś leki odpowiedziała że jest jeden lek szczepionka a teraz proszę się leczyć powszechnie dostępnymi lekami na zbicie gorączki i usmieszenie bólu

Jeżeli mogę zapytać a skąd pewność że to ten wirus a nie grypa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zychu napisał:

... mam też świadomość, że osiemdziesiąt lat temu zabijanych ludzi przerabiano na mydło, więc założenie "oni chcą naszego dobra" nie jest wcale takie oczywiste.

 

Dokladnie jak napisales.

To sa wlasnie historie , ktore powinny dawac ludziom do myslenia.

Im czlowiek jest starszy tym ma wrazenie,ze to bylo niemal jak wczoraj, a nie gdzies za gorami za lasami miliardy lat temu, tylko jak wczoraj i nadal zyja ludzie, ktorzy to przezyli na wlasnej skorze.

 

PS. Ten film nie bird song tylko Songbird, o ktorym pisalem wyzej i jeszcze a propos mydla to polecam film z 1973 roku SoylentGreen

Zielona pozywka , jest na cda i niech tytul nie zwiedzie, ze to jakis badziew.

 

Z tymi dziewicami Halata, to nie wiem o co chodzi, te strony jakies dziwne sa, hehe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że jakiś koleś w warmińsko-mazurskim przyjął ponad dwadzieścia szczepionek - leży teraz na OIOM-ie... kolega mieszkający w Olecku napisał mi to.

 

Malta: po 3. dawce nie będzie trzeba nosić maski na ulicy

https://timesofmalta.com/articles/view/watch-mask-rule-social-distancing-relaxed-but-vaccine-pass-plan.927511

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Piccardo napisał:

Jeżeli mogę zapytać a skąd pewność że to ten wirus a nie grypa?

 

Jak dla mnie to bardzo prawdopodobne, że to grypa. Bardzo podobny przebieg o ile nie wręcz taki sam. Covid urósł u nas niestety do rangi dżumy. Najbardziej śmieszy mnie koleżanka, która w pracy przykrywa się mgłą covidową po tej właśnie chorobie ale jak ostatnio byliśmy razem na imprezie i graliśmy w gry logiczne to myślała z prędkością światła. Jednak ta mgła covidowa potrafi wybierać jakie myśli atakuje 😆

Edytowane przez Jonash
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Piccardo napisał:

Ja bym ich pozwał za taki nagłówek, bo sugeruje że fotografuje miejsca intymne kobiet.

 

https://www.medonet.pl/zdrowie/wiadomosci,guru-antyszczepionkowcow-fotografuje-dziewice--to-byl-kiedys-niezly-lekarz,artykul,30960450.html

Ściek.

 

To ciekawe:

https://nczas.com/2022/01/14/biegaczka-ma-zapalenie-miesnia-sercowego-przyjela-trzy-dawki-szczepionki/

 

31-letnia biegaczka, 3 dawki szczepki, zapalenie mięśnia sercowego, ale to przecież nie przez szczepienie :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszają się do urologów z "covidowym penisem". Co na to lekarze?

Mężczyzna po trzydziestce zauważył, że po przechorowaniu COVID-19 jego penis skurczył się o 4 cm. Urolodzy twierdzą, że infekcja może powodować ograniczenie przepływu krwi do penisa i "covidowy penis" jest prawdziwym problemem.

 

https://www.onet.pl/?utm_source=www.wykop.pl_viasg_medonet&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=ef0f0505-7f13-4e8d-9a7e-9822c5309acc&sid=4e9b6959-4f88-4e8b-9613-65de7438fe5a&utm_v=2

 

NIe mam siły tego komentować.

 

Komentarz internauty:

 

dlaczegosienieboicie.jpg

Już nie mają czego, to chwytają poniżej pasa. Obniżenie inteligencji nie poskutkowało, różne dziwne choroby też nie. To się xuja uczepili. Niedługo będą gadać, że po przechorowaniu i nie szczepieniu się na kowit człowiek zarabia mniej i nie ma szczęścia w życiu.

Edytowane przez Martius777
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.