Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

29 minutes ago, RealLife said:

Dodatkowo te 400 zgonów o których piszesz wydaje się dużo ale przypominam, że przy pierwszej fali przed pojawieniem się szczepionek,  zgonów we Francji było po 1400 dziennie. Teraz nie przekroczyły 400. 

A bierzesz pod uwagę poprawkę na dwie rzeczy - wirusy mutują w coraz mniej agresywne i letalne warianty oraz to, że najsłabszych już wykosiło (plus pomoc rządów w blokadzie OZ) w pierwszych etapach? Tutaj wiele wygląda na to, że wykorzystuje się naturalne wygasanie KAŻDEJ epidemii do przekonania, że to zasługa działań rządu i szczepień. I lud uwierzy.

 

29 minutes ago, RealLife said:

To wina Omikrona. Phizer i Moderna działają na niego słabiej ale nadal zapewniają ochronę przed ostrym przebiegiem.

Tego się nie da dowieść, bo nikt nie ma dwóch wersji siebie - zaszczepionej i nie, żeby porównać przebieg choroby, skoro obie wersje chorują, przenoszą itd. Więc takie teksty należy traktować co najwyżej jako naciągane hasło marketingowe a nie poważny argument w jakiejkolwiek dyskusji. Nielogicznym jest że wszyscy w kółko go powtarzają. Siła mediów czy niedowład odbiorców przekazu?

 

14 hours ago, Kespert said:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحِيْمِ

Jeśli Allah wybrał na proroka schizofrenika, bandytę i pedofila, to nie może być bogiem ;) 

Co nie znaczy że w imię głupiego wymysłu nie można rzezać głów innowiercom. Ciemny lud wszystko kupi. Więc trzeba oń dbać i pielęgnować, żeby ciemnym pozostał.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Rnext napisał:

Tego się nie da dowieść, bo nikt nie ma dwóch wersji siebie - zaszczepionej i nie, żeby porównać przebieg choroby, skoro obie wersje chorują, przenoszą itd.

Ja PRDL! Wiesz, że tym zdaniem zanegowałeś istnienie statystyki medycznej? To już przekracza granice zwykłego nieuctwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, KolegiKolega said:

To już przekracza granice zwykłego nieuctwa.

Prędzej to co napisałeś jest świadectwem braku rozumu. 

Wiesz, mam w szufladzie jedną, magiczną śrubkę. Kto ją posiada, przejdzie lżej C19.

A teraz udowodnij, że bez niej przejdziesz ciężej. Albo że z nią lżej. 

Chwytasz już?

 

ps. Rozumiem, że masz też dwie wersje siebie - ze śrubką i bez. I porównasz jak zareagują na infekcję oba Twoje organizmy. Bo to że inni, statystycznie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Rnext said:

bierzesz pod uwagę poprawkę na dwie rzeczy - wirusy mutują w coraz mniej agresywne i letalne warianty oraz to, że najsłabszych już wykosiło (plus pomoc rządów w blokadzie OZ) w pierwszych etapach? Tutaj wiele wygląda na to, że wykorzystuje się naturalne wygasanie KAŻDEJ epidemii do przekonania, że to zasługa działań rządu i szczepień. I lud uwierzy.

 

A co jeśli Coronawirus działa jak grypa i nie zajdzie jego wygaszenie? Podobnie jak nie ma wygaszenia wirusa grypy. W sensie, że zostanie z nami na zawsze tylko, że z czasem przestanie się go traktować jak epidemia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że takie stwierdzenie to już w ogóle kaplica..
Na szczęście mamy jeszcze "grupę porównawczą" niezaszczepionych do których można cokolwiek porównywać.

I z niej wychodzi, że omikron jest bardziej zaraźliwy ale powoduje zdecydowanie mniej trudnych przebiegów.

I od tej linii bazowej można porównywać dopiero działanie któregokolwiek z preparatów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Orybazy said:

feudalizm. Wyszliśmy z niego

Nazwa się zmieniła, metody pozostały. Dziesięcina dzisiaj to byłby raj podatkowy, gdy sama składka zdrowotna to 9% ;)

"Czasem wiele się musi zmienić, by wszystko zostało po staremu".

 

43 minutes ago, Rnext said:

Ciemny lud wszystko kupi. Więc trzeba oń dbać i pielęgnować

Ale ja nie mam zamiaru dyskutować kto ma "rację", "prawdę" czy "nama-szczenie". To fasada.

Tego wariantu nikt nie przewidział, nikt się nie spodziewa - ergo nie są przygotowane plany na taką ewentualność:

- tradycyjne zarządzanie poprzez sojusz tronu z KRK - idzie się... i patrząc na stan KRK i jego hierarchów, dobrze by się stało

- zapasowe marionetki albo się dostosują, albo odpadną z gry definitywnie (a nie tylko wyjadą na rok-dwa do Białowieży)

- jest możliwość "nawrócenia" służb, a więc ciosu od środka

- napływowa warstwa zarządzająca nie ma społecznego oparcia, więc nie może za bardzo podskakiwać

- zewnętrznie, sama paranoja narracji UE staje się obroną - a na dokładkę zyskujemy nagle V kolumnę w całej starej unii

- problemy które aktualnie są rozdmuchiwane medialnie, rozwiązują się niejako samoistnie

 

Porównaj to sobie do innych możliwych wariantów. Zwycięstwa PO-KO. Powrotu PiS. Rewolucji wspartej starymi wiarusami SB/UB i opartej na tych ludziach, którzy pod obecnym systemem wyrośli i wybili się do władzy/rozpoznawalności/bogactwa.

Tak, o "ciemny lud" czasem trzeba zadbać, zanim pójdzie w szkodę i sam sobie "ała" zrobi - kolejny raz.

 

53 minutes ago, Rnext said:

Jeśli Allah wybrał na proroka schizofrenika, bandytę i pedofila, to nie może być bogiem ;) 

Nie no, to właśnie go uwiarygadnia - niektórzy inni bogowie, też mają dziwną skłonność do pchania pedofili na najwyższe stanowiska swych kast kapłańskich. Widać takie wymagania roboty, jak dziwna czapka, czy wiara we własną nieomylność. Jacy "normalni" ludzie chcieliby żyć z tego, że co tydzień zbierają owoce nie swojej pracy... https://www.rdc.pl/informacje/wlamanie-na-plebanie-k-pultuska-skradziono-okolo-40-tys-zl-z-tacy-posluchaj/

 

https://www.who.int/news/item/14-01-2022-who-recommends-two-new-drugs-to-treat-covid-19

WHO rekomenduje dwa nowe leki w przebiegu leczenia COVID.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLife to że SC2 zostanie z nami na zawsze pisałem na samym początku plandemii, wskazując że przyjęty cel w postaci zwalczenia go do ostatniego żywego jest absolutnie głupi. Nawet wszyscy podchwycili bezrefleksyjnie medialny bełt i w kółko powtarzali że walczymy o "eradykcję wirusa". Nawet nasz @Obliteraror;)

Ale "trębacze propagandowi" sami się pokapowali i szybko przestali nawet przebąkiwać o jakimkolwiek celu w ogóle. Po prostu pozostańmy przy tym, że trzeba walczyć :D 

 

Dopiero teraz, po "dwóch tygodniach" cenzury, powiększania bezprawiem zakresu władzy i kontroli, dopuszcza się powoli pomysł traktowania jak grypy. Co było wiadomo od początku, ale agenda nakazywała inną drogę. Niniejszym - system i elity przyznają się że podjęli katastrofalne decyzje i wpuścili świat w obsrane maliny. 

 

 

@Mosze Red wyobraźmy sobie teraz, jak wyglądał by świat, gdyby dopuszczono do debaty publicznej i takie fakty jak konflikt interesów tzw "ekspertów" czy  fałszerstwo części badań przez Pfizera, żeby zezwolono na ich preparat, byłyby tematem codziennym, wyraźniejszym od gwałcenia ludu codzienną ilością zgonów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Rnext napisał:

Wiesz, mam w szufladzie jedną, magiczną śrubkę. Kto ją posiada, przejdzie lżej C19.

A teraz udowodnij, że bez niej przejdziesz ciężej. Albo że z nią lżej. 

Chwytasz już?

 

ps. Rozumiem, że masz też dwie wersje siebie - ze śrubką i bez. I porównasz jak zareagują na infekcję oba Twoje organizmy. Bo to że inni, statystycznie... 

Rozmowa jak z kucem na marszu Konfederacji.

 

Wiesz, mam w szufladzie taką pastylkę z napisem "aspiryna". Udowodnij mi, że dzięki niej przejdę przeziębienie lżej niż bez niej. Bo przecież mam tylko jedną kopię siebie.

Mam inną pastylkę, w pudełku z napisem "statyny". Udowodnij, że to właśnie dzięki niej obniżył mi się poziom cholesterolu i gdyby tego nie brał, to już bym był po zawale albo udarze. Albo odwrotnie - udowonij, że gdybym tego nie brał to też by mi się nic nie stało i żyłbym dokładnie tak jak żyję. Więc jaki jest sens to brać, skoro nie można niczego udowodnić, bo mam tylko jedną kopię siebie?

Jaki jest sens brania jakichkolwiek leków lub poddawania się jakiejkolwiek terapii, skoro od początków medycyny nigdy nikomu nie udało się udowodnić skuteczności czegokolwiek? Bo zawsze jest tylko jedna kopia tego konkretnego pacjenta?

 

Kurła, tracę tu czas. Skończysz gimnazjum - napisz wtedy.

 

P.S.

Fajnie ci się narracja zmieniła. Jeszcze wczoraj "paszporty zostaną na zawsze, to się nigdy nie skończy", dzisiaj już "pandemia naturalnie wygaśnie a rządy przypiszą sobie wszystkie zasługi". Bawi mnie to! Uwielbiam korwinałki!

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KolegiKolega jak zwykle bawisz wszystkich przytomnych, wypisując niestworzone, kosmiczne pierdoły. Trzeba być półgłówkiem, żeby nie dostrzegać różnicy pomiędzy poziomem cholesterolu zanim się zaczęło brać dragi i jego poziomem, gdy się przyjmuje regularnie. To jest proste skoro poziom cholesterolu można mierzyć, cały czas w tym samym organizmie. Nie potrzeba kopii człowieka. 

A teraz zmierz, że po wstrzyknięciu czegoś tam, jak zachorujesz, to przejdziesz lżej. Z czym by to porównać, hmmm... może ze spadającą ilością mchu w lasach? Zresztą powiedz to wszystkim zmarłym zaszczepionym, że przynajmniej przeszli C19 lżej.

To jest naprawdę proste do ogarnięcia. Ostatnio jeden gimnazjalista w lot to ogarnął. 

2 hours ago, KolegiKolega said:

Fajnie ci się narracja zmieniła. Jeszcze wczoraj "paszporty zostaną na zawsze, to się nigdy nie skończy", dzisiaj już "pandemia naturalnie wygaśnie a rządy przypiszą sobie wszystkie zasługi". Bawi mnie to! Uwielbiam korwinałki!

Wykaż jakąkolwiek sprzeczność bądź nielogiczność i na czym polega zmiana narracji? Oczywiście że paszporty zostaną, pewnie zmienią nazwę na "cyfrowy dowód osobisty" albo "kartki na dostęp do społeczeństwa". I co ma do tego fakt, że każdy rząd zawsze przypisuje sobie zasługi. Nawet te nie swoje. Co tu się wyklucza?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zostać autorem (własnej) rzeczywistości, zamiast być programowanym, manipulowanym i wykorzystywanym przez małą grupkę przedstawicieli rządzących światową gospodarką i ekonomią korporacji, które posiadają obecnie już wszystkie główne media (przypomnijcie sobie o tym, że około 80 lat temu pewna grupa polityczna stwierdziła, że żydzi i inni niewygodni politycznie ludzie są chorzy na tyfus i trzeba ich odizolować, a następnie usunąć ze społeczeństwa, ta grupa nazywała to wtedy "Nowym Ładem" - nie postarali się nawet, by zmienić sposób działania ani nazewnictwa, robią "kopiuj i wklej" z poprzedniej próby depopulacji).

 

Btw filmy o zombie nie przypadkiem pojawiały się tak licznie w ostatnich latach, podobnie jak nie przypadkiem pojawia się coraz więcej materiałów o rzekomym niebezpieczeństwie uderzenia w Ziemię asteroidy oraz atakach hakerskich, także nie bądźcie zdziwieni, gdy usłyszycie o "prawdziwych zagrożeniach" w swoich domowych skrzynkach Medii (Greckiej Bogini, która okłamywała i zabijała wszystkich na swojej drodze), której obecnie na Ziemi jest więcej wyznawców i fanatyków niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Cyrk się kręci i zabawa elit z bezmyślnymi, nieświadomymi ludźmi przypominającymi stado baranów trwa (programowanie umysłów/podświadomości).

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie kiedy u nas przestanie sie robić gówno-testy? Bo Niedziela ma pretekst do straszenia...

27 minut temu, Szczery Człowiek napisał:

Cyrk się kręci i zabawa elit z bezmyślnymi, nieświadomymi ludźmi przypominającymi stado baranów trwa (programowanie umysłów/podświadomości).

Niestety

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Martius777 napisał:

Jeszcze 3 lata temu w przychodni siedzieli kaszlący, zasmarkani pacjenci z różnymi chorobami i byli leczeni.

 

Teraz lekarz nie wpuści chorego bez testu.

Minister choroby i nagłej śmierci zapowiedział masowe testowanie z powodu rozwijającej się 5. fali 🙂

 

5 godzin temu, Martius777 napisał:

Masz zawał? Najpierw test. Mijają godziny. Masz negatywny? Ratujemy. Jeśli umrze, natychmiast wpisuje się covida i do pieca aby nie było sekcji zwłok. Masz pozytywny? Na oddział covidowy bez ratowania życia. Umiera i wpisuje mu się covida.

Czy zbrodnicze procedury MZ usprawiedliwiają lekarzy? Moim zdaniem nie.

 

5 godzin temu, Martius777 napisał:

Dodatki covidowe idą rzekami do szpitali. 

 

Lekarz odmawia leczenia tak jakby strażak odmawiał gaszenia pożaru.

Bardziej pasowałby określenie urzędnik sanitarny.

 

 

3 godziny temu, Bojkot napisał:

Gość stał w kolejce ludzi do kasy, w pewnym momencie zdjął maseczkę, kichnął i znów założył maseczkę ... !!!?? 

Jebanieńki. Stawiam stówę, że zamordował tym kichnięciem kilku ludzi.

 

3 godziny temu, RealLife napisał:

Dodatkowo te 400 zgonów o których piszesz wydaje się dużo ale przypominam, że przy pierwszej fali przed pojawieniem się szczepionek,  zgonów we Francji było po 1400 dziennie. Teraz nie przekroczyły 400. 

Tu jest pies pogrzebany. Wszyscy propandemicy pieją z zachwytu, że dzięki szczepieniom jest mniej zgonów. Tylko jak odróżnić, że to faktycznie zasługa szczepionki, a nie słabszej odmiany wirusa?

 

 

2 godziny temu, Rnext napisał:

Prędzej to co napisałeś jest świadectwem braku rozumu. 

On z tego słynie :D

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, brat mniejszy said:

 

Świetny materiał na bardzo ważny temat. Zresztą wiele tutaj piszę utyskiwań na obecny program i system. Sam zostałem przemielony przez proces edukacyjny schyłku PRLu i jak widzę jego ewolucję w kierunku "przechowalni dzieci i młodzieży na czas gdy rodzice w pracy" to ręce mi się same załamują. Jedynie jednostkowi nauczyciele potrafią porwać i zainteresować. Ale motywowanie ich obecnym poziomem wynagrodzeń, błyskawicznie większość z nich leczy z zaangażowania. 

 

Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł stworzenia opensourcowych "tajnych kompletów" dla rodziców, którzy chcą wyedukować swoje pociechy poza aktualnym systemem ogłupiania. Niby ta cała wiedza jest dostępna, tyle że w literaturze nie do przerobienia w normalnym czasie. To miałoby być kompendium w którego skład wchodziłyby zarówno poradniki dla rodziców jak i wiedza dla uczniów, tworzone i opracowywane przez moralnie prawilne i kompetentne w swoich dziedzinach osoby, głęboko zaangażowane obywatelsko. Zobaczymy. Na razie mam inne tematy. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiele robiono, aby w statystykach było, że to niezaszczepieni chorują, ale i tak się nie udało:

 

14.11.2022 - zaszczepieni: 55,78% wszystkich zakażeń,

15.11.2022 - zaszczepieni: 55,59% wszystkich zakażeń, 

16.11.2022 - zaszczepieni: 57,59% wszystkich zakażeń, 

17.11.2022 - zaszczepieni: 57,26% wszystkich zakażeń,

 

Zgony 10.01. - 17.01.: 20,64% zaszczepieni.*

 

 

*warto zapoznać się ze schematem działania wobec osób niezaszczepionych w szpitalach;

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, cst9191 said:

Tak wiele robiono, aby w statystykach było, że to niezaszczepieni chorują, ale i tak się nie udało:

@cst9191 ale przynajmniej przechodzą lżej ;) 

A to że stanowią większość - no cóż, jakoś to propagandyści "wytłumaczą" i usprawiedliwią. 

Mają różne, karkołomne sposoby. Np. taki:

 

https://gazetawroclawska.pl/ten-skutek-uboczny-koronawirusa-dotyczy-tylko-mezczyzn-czym-jest-covidowy-penis/ar/c14-15998967

A już kiedyś pisałem, podrzucając pomysł covidowym apologetom ze szkoły Goebbelsa - kutanga wydłuża się po 1cm na szczepkę ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Rnext said:

To jest proste skoro poziom cholesterolu można mierzyć.

A teraz zmierz, że po wstrzyknięciu czegoś tam, jak zachorujesz, to przejdziesz lżej. Z czym by to porównać

 

Tez to można zmierzyć badając ilość przeciwciał. Po szczepieniu ilość przeciwciał wzrasta przez co organizm szybciej i lepiej poradzi sobie z wirusem. 

 

47 minutes ago, cst9191 said:

Tylko jak odróżnić, że to faktycznie zasługa szczepionki, a nie słabszej odmiany wirusa?

 

Nie wiem jak, ale skoro nie można odróżnić to nie można też użyć tego argumentu na poparcie tezy o nieskutecznych szczepionkach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLife pod warunkiem że przeciwciała rozpoznają akurat kolejną mutację, co wcale nie jest takie pewne. Gorzej gdy organizm zareaguje poszczepienną burzą cytokinową, co we wcześniejszych badaniach szczepionek mRNA wykładało je za prawie każdym razem. No i Twój tok myślenia, że lepiej sobie poradzi zaszczepiony, obala fakt realnych zgonów wśród zaszczepionych, nawet mimo nadzwyczajnego ich traktowania w szpitalach. 

 

Zresztą polskim statystykom nie wierzy nikt na świecie, nawet Euromomo je odrzuca jako nierzetelne (stąd brak PL w ich zestawieniach).

A "nasi" po prostu próbują "produkować" statystyki pod własną linię propagandową. Niestety wielu lekarzy przykłada do tego rękę. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RealLife napisał:

Tez to można zmierzyć badając ilość przeciwciał. Po szczepieniu ilość przeciwciał wzrasta przez co organizm szybciej i lepiej poradzi sobie z wirusem. 

Yyy.... nie. Ilość przeciwciał świadczy i trwającej/przebytej infekcji.

 

Polecam liznąć podstawy immunologii. Jeżeli twierdzisz, że "przeciwciała" świadczą o ochronie, to sprawdź, czy masz przeciwciała przeciwko gruźlicy (na którą byłeś zapewne szczepiony będąc dzieckiem) - tych przeciwciał na 100% nie masz (o ile nie miałeś kontaktu z chorym w przeciągu ostatnich 2-3 tygodni) ale ochronę nadal masz - tak zwana pamięć immunologiczna.

 

Wg niektórych specjalistów immunologów "preparat" blokuje tworzenie pamięci immunologicznej oraz utrzymuje organizm w trybie trwającej infekcji - stąd wiele problemów z tego wynikających, stąd konieczność "booserów", które dostarczają kolejną ilość mRna która produkuje białka spike, które natomiast wywołują odpowiedź immunologiczną i reakcję organizmu na infekcję - rozpisywać się nie będę, bo wielokrotnie było to Tobie tłumaczone oraz użytkownicy tego forum o tym pisali wcześniej w tym wątku, ale do Ciebie nic nie dociera, więc uznaję to za bezcelowe.

 

Tu masz jak krowie na rowie, ale i tak ani tego nie przeczytasz, ani nie zrozumiesz http://goldenmajko.pl/tag/pamiec-immunologiczna/

 

 

Edytowane przez oxy
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RealLife napisał:

Nie wiem jak, ale skoro nie można odróżnić to nie można też użyć tego argumentu na poparcie tezy o nieskutecznych szczepionkach. 

 

Można mając "grupę kontrolną" niezaszczepionej części populacji.
Skoro niezaszczepiona część populacji zachowuje się w pewien sposób to wtedy odchylenie od tego standardu zaszczepionej populacji wskazuje na działanie / jego brak.


A że u nas niestety dane są traktowane jak sa, służba zdrowia jest jaka jest, regulację sa jakie są, chodzą plotki że skoro to jeszcze nadal jest w fazie testowania to niektórze szczypy to placebo.. no to masz taki obraz jaki masz.

Edytowane przez Vishkah
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, oxy said:

Yyy.... nie. Ilość przeciwciał świadczy i trwającej/przebytej infekcji.

Wiele razy zwracałem uwagę na fałszywy kult przeciwciał. Kompletnie ignorowana jest pamięć immunologiczna w przekazach i strzegą żeby się nie przecisnęła przez gruby pancerz cenzury, by tylko broń boże nikt o tym nawet nie pomyślał. Dla organizmu utrzymywanie poziomu przeciwciał to wysiłek i strata energii. Ale to zdaje się boosterowców nie obchodzi a jeszcze mniej (co najgorsze) obchodzi boosterowanych.  Dlatego przeciwciała szybko idą na przemiał i "informacja" o obcym białku idzie do właśnie "pamięci immunologicznej". To jest kurwa wiedza z ogólniaka i nie mogę patrzeć jak jest aktualnie podmieniana na bzdety podawane do wierzenia. 

 

Tak, z przeciwciałami to wszystko prawda, ale tylko jej część. Nie powiedzenie całej prawdy to jak skłamać. Ale ten mechanizm propagandowy w którym prawda jest tylko po to, żeby była nośnikiem kłamstwa, obowiązuje od początku plandemii. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Vishkah said:

chodzą plotki że skoro to jeszcze nadal jest w fazie testowania to niektórze szczypy to placebo..

To nie są plotki. To warunek poprawnego przeprowadzenia jakichkolwiek tego typu badań. II i III faza wymaga m.in. tzw. "podwójnej ślepej próby" co oznacza że połowa badanych dostaje placebo a druga połowa specyfik. No i oczywiście mają nie wiedzieć kto co dostał. Badania III fazy szczepek mają się bodaj zakończyć w 2023?

 

@mpawel5 zalew kontrnaukowych bzdetów jest widoczny gołym okiem, mimo to, ogłupiony tłum idzie ochoczo za swoimi fałszywymi pasterzami. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytałem, że duża liczba dorosłych Polaków ma wiedzę poznawczą na poziomie szóstoklasisty, część z nich ma analfabetyzm wtórny - nie czytają ze zrozumieniem. Namacalnie widać to w tym wątku.

 

To jest wielka porażka polskiego systemu edukacji.

 

Politycy bezlitośnie to wykorzystują.

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.