Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, $Szarak$ napisał:

@Jan III Wspaniały Z jakim skutkiem? U mnie mama i babcia czerpią wiadomości z TVP. Tłumacze im nie raz, że gadają głupoty, ale to nie przynosi żadnych efektów. Dla nich źródło informacji to TVP i koniec kropka. Nawet nie wiesz, jak się muszę denerwować, gdy w salonie lecą jakieś głupie wiadomości... Nooo czuje bezsilność.


Widzę póki co efekt wyparcia, bo nie przyzna mi wprost jak większość ludzi, że ktoś tutaj w kulki przyciął.

Jakby to była obojętna mi osoba to machnąłbym ręką- ale nie jest i nie będę obojętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xander99 Wedle Nostradamusa Chiny dwukrotnie zaatakują - pierwszy raz w trakcie gdy Rosja zaatakuje Ukrainę - zajmą wtedy Mandżurię, drugi raz jak wybuchnie III wojna światowa - dojdą do Uralu i po zakończeniu wojny będą graniczyć z Polską, która będzie miała aż 3 stolice i 13 narodów słowiańskich, będzie także stolicą Konfederacji Europejskiej (obejmującej Europę i północną Afrykę) Warszawa ma być dwukrotną stolicą jak Bruksela. Po IV wojnie i kontakcie z istotami z Wodnika nastąpi Unia Euro-Azjatycka. Potem zjednoczy się z Unią Amerykańską i powstanie państwo planetarne Ziemia ze stolicami po jednym na kontynent i nie będzie nawet prezydenta. Skończy się era państw i zacznie się kolonizacja planet. Pierwszą udaną misją kolonizacyjną dokona zespół polsko-francuski. Nie dożyjemy tego.

 

Zakładałem specjalnie wątek o Nostradamusie to nikt nie pisze ale za to piszą na innych wątkach :D Wejdź na ten wątek i tyle aby nie robić offtopów. Tam możemy spokojnie pogadać.

 

............................................................

 

Co do tematu wątku aby nie było offtopu.

 

Nagła synchronizacja państw z zapowiedziami wycofania się z paszportów, testów, lockdownów może sugerować szykowanie się do wojny Nato z Rosją. Nie będzie wojny z dnia na dzień.

 

..........................................................

 

Ekspert ostrzega: Bardziej narażeni są ci, którzy ulegają covidowej panice

Ci, którzy ulegają panice covidowej, tak bezmyślnie podsycanej przed media, są zdecydowania bardziej narażeni na ciężki przebieg infekcji – ostrzega prof. Wojciech Eichelberger.

 

Czyli nocebo.

 

https://dorzeczy.pl/opinie/253543/eichelberger-panika-covidowa-obniza-bariere-immunologiczna.html

Edytowane przez Martius777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Martius777 said:

Nagła synchronizacja państw z zapowiedziami wycofania się z paszportów, testów, lockdownów może sugerować szykowanie się do wojny Nato z Rosją. Nie będzie wojny z dnia na dzień.

Tak się trochę obawiałem, że będą chcieli nam zajebać z innej strony, widząc że już się nie da projektu pchać dalej sposobem na wnuczka covid, bo "okno się zamyka". No i to akurat zdaje się zamykać, coraz szersze masy widzą w co nas elity spychają i szwindel coraz trudniej im kontrolować i utrzymać. Co do innych metod, WEF w styczniu 2021 pewnie dogadało się z uczestniczącym w nim Putinem. Słuchy chodzą że postawił trudne warunki, ale "zgnilce", czyli "elity zachodu" są zdesperowane i zdeterminowane, więc aktualne hocki klocki ze strony Rosji (nawet zakręcanie gazu) mogą być klepnięte w ramach projektu. Rusowie i Germanie mają historyczną słabość do tajnych porozumień na potrzeby wydymania kogoś. Tak, wiem, nie ma spisków. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu parlamentarzystów jest zaszczepionych na COVID-19? Trzy kluby nie podają liczb

29.07.2021
 
Autor informował, że z Ministerstwa Zdrowia otrzymał rzekomo dokumenty o liczbie zaszczepionych posłów i senatorów. Wymieniał (pisownia oryginalna): "Zjednoczona Prawica - tylko 29 wzięło zastrzyk na 232 posłów Koalicja Obywatelska - tylko 37 wzięło zastrzyk na 127 posłów Lewica - tylko 32 wzięło zastrzyk na 47 posłów Koalicja Polska - tylko 4 wzięło zastrzyk na 24 posłów Polska 2050 - tylko 3 wzięło zastrzyk na 6 posłów Konfederacja - tylko 1 wziął na 11 posłów Kukiz'15 - nikt nie wziął na 4 posłów Pozostali jako niezrzeszeni i innego koła  - wzięło tylko 3 posłowie zastrzyki".
 

Nie wiadomo jednak, skąd pochodzą podane w poście liczby i z którego są dnia. Chcąc sprawdzić, ilu rzeczywiście parlamentarzystów się zaszczepiło, Konkret24 poprosił biura prasowe klubów i kół poselskich o takie informacje.

Otrzymane przez nas statystyki pokazują, że te publikowane w mediach społecznościowych nie są wiarygodne. Ale nie wszystkie kluby przekazały nam dane na temat szczepień ich polityków.

 

https://konkret24.tvn24.pl/polityka,112/ilu-parlamentarzystow-jest-zaszczepionych-na-covid-19-trzy-kluby-nie-podaja-liczb,1071033.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, xander99 said:

@Rnext co myslisz o tym ze jak rosja wjedzie na Ukrainę. To Chiny ruszą na Rosję bo oni się już nie mieszczą?

W aktualnym świecie dezinformacji i gry pozorów, medialnej kreacji "faktów" na skalę przemysłową i jednak jakiejś międzynarodowej sztamie pod dywanem (vide plandemia jak jeden mąż) trudno obstawić jakikolwiek scenariusz tego globalnego przedstawienia. Chińczycy się raczej spoko mieszczą na swoim terytorium i prędzej przerobią pustynię Gobi na wesołe miasteczko niż ruszą na Rosję. Tym bardziej, że terenów będą potrzebowali raczej mniej niż więcej, bo ich pogłowie mężczyzn nie za bardzo ma się z kim rozmnażać. Chyba że zaczną toczyć wojny i brać niewiasty w jasyr. Ale to tylko moja opinia i nie postawił bym na nią 5PLN. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy: 60 milionów osób straciło status w pełni zaszczepionych

Co się zmieniło? Od wtorku osoby, które nie otrzymały jeszcze szczepionki przypominającej , nie są już uważane za „w pełni zaszczepione”
 
  • Like 1
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Martius777 napisał:

@Piccardo Tak, dobrze przeczytałeś, to są na razie zapowiedzi. Wklejałem już kilka takich w tym wątku. Jeśli nagle kilka państw zapowiedziało podobne rozwiązania w ciągu ostatnich dni to możliwe, że coś szykują. Ciekawe co.

Nie pasuje mi to do planu, plan musi wywołać bunt i wojny domowe aby stworzyć nowy jeden rząd, skoro tamte zawiodły to teraz my weźmiemy was za mordy ale na poważnie, ponieważ wy już nie macie żadnych praw. Kwestia ta ma umocowanie w doniesieniach o oddaniu polski przez obecnego ministra finansów Ameryce, dostaliśmy nawet swój numerek 😊 już o tym pisałem i kolejna kwestia, biorą się za konstytucję, chociaż nie wiem jaki to ma sens skoro państwo jest oddane w obce ręce i na koniec teoria ( ta pojawia się przed 1 światową) która głosi że trzeba zmienić ludzkie DNA aby przestał być człowiekiem a stał się podmiotem bez żadnych praw no i to się łączy idealnie z szczepionkami.

 

Ciekawe właśnie trafiłem na wypowiedź tej pani która bardzo mocno trafia w moje podejrzenia co do planu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, IBRA napisał:

🇫🇷 FRANCUSCY OBYWATELE KTÓRZY SĄ PRZECIWKO PASZPORTOM SZCZEPIONEK ROZBIJAJĄ SWOJE TELEWIZORY PRZED DOMAMI POLITYKÓW... 

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=461445838944236&id=100052364704915

Bez sensu. Główny ściek zaraz ich nazwie radykalnymi antyszczepionkowcami itp. itd. 

PS. wiecie że antyszczepy roznoszą tyfus??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez złośliwości to piszę, niby dzień jak codzień, ale wciąż mam dysonans poznawczy widząc takie wypowiedzi:

 

Cytat

Chorzów na Śląsku. Prezydent miasta, Andrzej Kotala, zachorował na COVID-19.

Mimo, iż samorządowiec jest potrójnie zaszczepiony, to nie przechodzi choroby łagodniej. Właśnie trafił do szpitala.


– Trzymajcie się zdrowo, Chorzowianie. Ja niestety z pozytywnym wynikiem testu na Covid-19 w izolacji.

Dbajcie o siebie i bliskich. Szczepcie się – napisał samorządowiec 13 stycznia.

 

Kilka dni później śląski polityk poinformował, że przebywa w szpitalu. – Kochani, nadal apeluję: dbajcie o siebie, rodzinę, bliskich czy znajomych.

Szczepcie się. Co innego osłabienie, a co innego hospitalizacja z ratowaniem życia – napisał w środę 19 stycznia.

 

Wzywający do szczepienia się, leżący w szpitalu z powodu covida polityk, sam jest potrójnie zaszczepiony.

 

Covida złapał także inny zaszczepiony polityk ze Śląska – Marcin Krupa, prezydent Katowic.

– Sam się zaszczepiłem i od początku możliwości skorzystania ze szczepień gorąco zachęcam do tego wszystkich mieszkańców. I mojej opinii nie zmienia nawet to, że aktualnie zostałem ‚uziemiony’ w domu – po pozytywnym teście na COVID. Wiem, że dzięki szczepieniom mam o wiele większą szansę bezpiecznie przejść tę chorobę – napisał w mediach społecznościowych.

https://nczas.com/2022/01/20/zaszczepiony-trzema-dawkami-prezydent-chorzowa-w-szpitalu-ma-covida/?fbclid=IwAR0YA9yZqDyCnmHKzg2Z3yk_YwJ3BNAo-X_BRrh7JjeBnqEJL_gFWTfV2ig

 

  • Dzięki 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Rnext said:

Chińczycy się raczej spoko mieszczą na swoim terytorium

Prawda.

2 hours ago, Rnext said:

terenów będą potrzebowali raczej mniej niż więcej

Terenów nie potrzebują. Ale nigdy o teren nie chodziło. Chińczycy od stu lat z okładem na tereny na północ od siebie, mówią "północny obszar surowcowy" i aneksja, dałaby im ropę i gaz w granicach swego terytorium - a więc praktycznie uniezależnienie od importu. Prawie monopol na lit i rzadkie pierwiastki "bateryjne" to wisienka na torcie.

Ale jeszcze nie czas.

 

4 hours ago, Martius777 said:

Nagła synchronizacja państw z zapowiedziami wycofania się z paszportów, testów, lockdownów

Nic się nie dzieje przypadkowo, chociaż tak często w to wątpiłem...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem ciekawą konwersacje z swoim lekarzem w de, który jeszcze rok temu twierdził że moje schorzenie będzie wymagać leków do końca życia, od już pewnego czasu zacząłem stosować część naturo terapii we własnym zakresie a wyniki badań wskazały brak musu używania leków i padło oczywiste pytanie o szczepienie, znów spojrzałem na niego z politowaniem... Ale przejdę do sedna moje pytanie, czy jeżeli rząd który mówi że preparat jest dobry, skuteczny i bezpieczny, pomimo faktów że tak nie jest, każe skoczyć z dachu na głowę, to czy skoczy? Odp tak.... Powiedziałem mu tylko że jednak zostanę przy po prostu myśleniu a nie wierzeniu ślepo każdemu, bo jak sam widzi, ja żyję nic mi nie ma a choroba się cofa 😄. W skrócie jak każą im nas zabijać to będę to robić bo tak kazano...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piccardo ale gadałeś z niemieckim lekarzem. Sam wiesz jacy oni już kiedyś bywali ;)

 

23 minutes ago, Martius777 said:

Izrael, jedyny kraj na świecie zaszczepiony poczwórnie pobił rekord zarażeń.

Heh, no i niech ktoś dzisiaj powie, że szczepka nie jest sposobem na przedłużenie plandemii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.onet.pl/sport/onetsport/zakazony-koronawirusem-piotr-zyla-nie-odmawia-sobie-przyjemnosci-na-zdrowie/h7pf0x9,d87b6cc4

 

Nie jestem zakażony koronawirusem, tylko wyszedł mi pozytywny test na obecność koronawirusa. A to jest różnica i to duża różnica – napisał na Facebooku Piotr Żyła, który chyba nie do końca wierzy w wiarygodność wyników testów na COVID-19.

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Chcni napisał:

Piąta dawka już na pewno musi w końcu zadziałać w Izraelu :)

Oczywiście że zadziała, w złą rękę szczepili uprzednio, teraz musi się udać, z pewnością jeśli szósta dawka będzie w lewe udo. Szczepienia są gitara, tylko foliarze sieją zamęt poprostu. :)

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.