Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

@Piccardo, nie sądzę, aby Moskwa zamierzała rozpętać zadymę dla kawałka czarnoziemu. Oni jak zwykle grają kartą wojenną, bo chcą wymusić rozwiązania dyplomatyczne. Co nie znaczy, że nie dojdzie do agresji na Ukrainę. Ale zbrojne zajmowanie Kijowa? Marsz na Polskę? Zejdźmy na ziemię. Wystarczy, aby Moskwa militarnie osłabiła Ukrainę, zniszczyła część kluczowej infrastruktury (czyli np. elektrownie), a do władzy wyniosła miejscowych oligarchów (którzy nie lubią się z obecnym prezydentem). Ukraina nie ma być częścią Rosji, ale ma pozostać w sferze wpływów rosyjskich. I o to toczy się gra. Polski Rosja nie zajmie, bo to niemiecka strefa wpływu. Bajki o ruskich czołgach przekraczających Bug można opowiadać terytorialsom...

2 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Omdlenia, duszności, zawały i ZGONY. W świecie sportu dzieje się coś złego.

Omdlenia, duszności, zawały i ZGONY. W świecie sportu dzieje się coś złego - NCZAS.COM

Nie bójta się, wszystko pójdzie na konto covida.

Edytowane przez zychu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL Dopiszę tylko znaleziony komentarz z twojego linku o zgonach wśród sportowców.

 

Od 1889 roku prowadzona jest w Europie statystyka nagłych zgonów wśród czynnych sportowców. Przez ponad 130 lat średnia roczna liczba zgonów w tej grupie wynosiła od 5-8 osób. W roku 2021 od czerwca do listopada zmarło 74 osoby i nadal odnotowywane są kolejne zgodny. Czym różni się obecny czas od 130 poprzednich lat? Nieomal wszyscy sportowcy ze względu na paszport C-19 są poddani kuracji genetycznej zwanej dla niepoznaki szczepionką. Trzeba być idiotą żeby nie widzieć prostych zależności.

 

Australia w czasach sanitaryzmu wróciła do formy dawnej kolonii karnej, którą była u swojego zarania. Stopień izolacji społecznej i ostre przepisy jakoś na epidemię covida nie pomagają, ale liczy się „inwencja”. Teraz, poza noszeniem masek, proponują zasłanianie oczu. Jak wpadną jeszcze na „naukowy” pomysł zakrywania uszu, będą już całkiem jak słynne chińskie trzy małpki.

Okazuje się, że australijscy naukowcy wezwali mieszkańców i pracowników służby zdrowia do noszenia ochrony oczu, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid. Sugerują, że maski na twarz są nie wystarczające.

 

Tym razem postanowili swoje „pięć minut” mieć okuliści. Badania przeprowadzone przez okulistę UNSW, prof. Minasa Coroneo i eksperta ds. chorób zakaźnych prof. Petera Collignona, sugerują, że skupienie się na ustach i nosie może sprawić, że ludzie będą bardziej podatni na zarażenie wirusem przez… oczy.

 

 

Profesor Collignon napisał na Twitterze: „Chrońcie oczy. To bardziej zmniejsza społeczną transmisję koronawirusa, niż maskowanie”. Para naukowców zauważyła rok temu, że być może w podejściu do pandemii brakuje czegoś ważnego”, no i znaleźli brakujące podobno ogniwo.

 

Profesorowie Coroneo i Collignon powołali się na badanie przeprowadzone przez epidemiologa i kapitana armii amerykańskiej Kennetha Maxcy’ego 100 lat temu. Ten stwierdził, że gdy nosy i usta są zakryte, bakterie mogą wnikać do ludzkich ciał przez oczy.

 

Teoria może zyskać na popularności, bo masowe szczepienia i nakazy maskowania jakoś liczby zachorowań nie zmniejszają. Jak się okaże, że ochrona oczu też nic nie daje, pozostanie jeszcze uczonym teoria uszu. Później już będzie chyba tylko d…

 

https://nczas.com/2022/01/21/australijskie-trzy-malpki-prosza-o-zakrywanie-nosa-ust-a-teraz-oczu/

Edytowane przez Martius777
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Iceman84PL said:

Omdlenia, duszności, zawały i ZGONY. W świecie sportu dzieje się coś złego.

Omdlenia, duszności, zawały i ZGONY. W świecie sportu dzieje się coś złego - NCZAS.COM

Pijo, palo, narkotyzujo się i na covid chorujo, bo siem nie szczepiom tak często jak powinni. Antyszczepy te sportowce okropne. 😤

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się wkur**iłem na tych szczepionkowców.

 

We wtorek było spotkanie nauczycieli i po 15-20 minutach ktoś rzucił hasło szczepionka-booster.

Wszyscy jak jedni chórem, bez żadnych pytań zaczęli podnosić ręce i chwalić się, kiedy wstrzykną sobie kolejną szczepionkę. Kolejny P**zer, Mod**na itp. 

 

Szefowa mojego wydziału wyglądała na najszczęśliwszą na świecie, kiedy widziała tyle twarzy dzielących jej szczęście, kiedy sama dziabnęła się miesiąc temu, ponieważ chciała być pierwszą osobą w szkole z 3-ema dawkami, by tym samym "dać przykład innym". 

Na koniec oświadczyła, że każdy powinien to przyjąć i po chwili dodała, że skoro "ja nie mam powikłań, John czy kto inny, to wam też nic nie będzie". Takie mają rozumowanie.

Ja siedziałem cicho, bo wiem, że gdybym wypalił o swoich powikłaniach to by mnie na zbity pysk wyrzucili.

 

Na następny dzień ta sama szefowa (która wiedziała, że po pierwszej dawce zemdlałem, a po drugiej miałem to samo) zaczęła mnie naciskać na przyjęcie boostera. Tam nie było prośby czy czegokolwiek, tylko solidna manipulacja i rozkaz, że mam jej podać datę wzięcia 3-dawki. 

Postanowiłem napisać jej to, ale sami zobaczcie jaką otrzymałem odpowiedź:

 

File-000-7.jpg
 

Tak mi podniosło to ciśnienie, że tych ludzi nie obchodzi zdrowie innych, tylko fakt, że ma być szczepionka i tyle.

Dzisiaj zostałem zaproszony do gabinetu dyrektora (muzułmanin), gdzie siedziała również ta tajska szefowa (chodziło o przedłużenie kontraktu na następny rok).

Gość od razu odpalił, jak się czuję i kiedy booster.

Wyjaśniłem mu sytuację, że mam powikłania, bolą mnie plecy, mam zatoki po szczepionce i że potrzebuję iść do szpitala, żeby to sprawdzić, ale nie mam kiedy, bo szkoła nie chce mi dać wolnego. Powiedziałem, że się boję wziąć szczepionkę.

To koleś zapytał: Aha, czyli nie chcesz wziąć boostera?

Odpowiedziałem, że pierw muszę sprawdzić co ze mną jest nie tak. Dwa razy zemdlałem po dwóch preparatach i się boję. Do tego mieszkam sam.

 

Chciałem powiedzieć więcej, ale wiedziałem, że mogłem się tylko pogrążyć.

Tajska szefowa wyglądała na ostro wkurwioną, a gość zniesmaczony. Nikt nie zapytał jak sobie radzę, czy potrzebna jakaś pomoc. Tylko kurwa ta szczepionka, szczepionka i szczepionka.

 

Bije ludziom na dekiel od tych szczypawek i teraz oboje się do mnie w ogóle nie odzywają. Jestem uważany za antyszczepionkowca.

 

Lubię tą szkołę, bo ma profesjonalne środowisko, dzięki któremu dużo się nauczyłem. Stałem się tam naprawdę lepszym człowiekiem. Jestem obecnie jednym z najlepszych nauczycieli. Moi uczniowie osiągają najlepsze wyniki w nauce w moim wydziale. Stoją na pierwszym miejscu w każdej dziedzinie, rodzice mnie wręcz wielbią, dyrektor jest ze mnie zadowolony. Wydrukowali moją twarz na ulotkach i poroznosili po Bangkoku. Zrobiono ze mną reportaż na temat szkoły. Mnóstwo pozytywnych opinii. Zostałem gwiazdą szkoły, każdy mnie rozpoznaje. Nie chcę opuszczać tego miejsca, bo praca tam mi się podoba.

 

Prawda jest taka, że przyszły szczepionki i to one zryły beret niektórym ludziom. Zrobiły z nich niewiadomo kogo, że jeśli ktokolwiek odmawia tego nektaru staje się wrogiem nr.1.

Wstyd i hańba!

Ale się wkurwiłem....

 

 

 

 

Edytowane przez Tajski Wojownik
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tajski Wojownik napisał:

Wyjaśniłem mu sytuację, że mam powikłania, bolą mnie plecy, mam zatoki po szczepionce i że potrzebuję iść do szpitala, żeby to sprawdzić, ale nie mam kiedy, bo szkoła nie chce mi dać wolnego. Powiedziałem, że się boję wziąć szczepionkę.

To koleś zapytał: Aha, czyli nie chcesz wziąć boostera? - CZY ON W OGÓLE ZROZUMIAŁ TO CO USŁYSZAŁ?

Odpowiedziałem, że pierw muszę sprawdzić co ze mną jest nie tak. Dwa razy zemdlałem po dwóch preparatach i się boję. Do tego mieszkam sam.

 

Masz dwa wyjścia.

 

1. Rezygnacja ze szczepienia i szukać innej pracy jeśli ciebie zwolnią. Przeżyjesz, zaleczysz powikłania.

 

2. Bierzesz bosterka. Masz pracę. Czy przeżyjesz trzecią dawkę to nikt nie zagwarantuje.

 

Co zrobisz jak będzie nakaz czwartej i piątej dawki?

 

Co jeśli szczepionka ciebie wykręci, będziesz zaszczepiony ale niezdolny do pracy i szkoła cię zwolni?

 

Czy w Tajlandii lekarz może wystawić ci przeciwwskazania do szczepienia? Zapytaj się. Zgłaszałeś nopy? Składałeś wyjaśnienia na piśmie z opisem nopów?

 

Twój wybór - praca albo zdrowie.

 

Co jest dla ciebie najważniejsze - sam decydujesz i cokolwiek wybierzesz - nie będziesz potępiony, rozumiemy twoją tragiczną sytuację, nieważne co wybierzesz - poniesiesz konkretne konsekwencje. Dobrze się zastanów, które konsekwencje jesteś w stanie znieść.

 

Serdeczne pozdrowienia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Martius777 napisał:

Przeżyjesz, zaleczysz powikłania.

Skąd ta pewność? Nie wiemy co dokładnie to gówno robi w organizmie tym bardziej na dłuższą metę, nie ma gwarancji na wyleczenie ani na to że nie będzie po prostu gorzej. Oczywiście to również nie znaczy że nie ma możliwości wyleczenia, ale puki co nie ma pewnych danych w tym temacie.

 

Fajny wywiad

 

https://banbye.pl/watch/v_wmvFGHthXIHW

2 minuty temu, MG-42 napisał:

Kolega z pracy po wczorajszej 3 dawce chodzi po schodach jakby z rusztowania spadł. 

Mówi że każda dawka to coraz gorzej się czuję. 

Po 5 będzie lepiej 🤣

 

U żony w pracy kierowca właśnie zakończył karierę po boosterze, niedowład nóg.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zychu napisał:

nie sądzę, aby Moskwa zamierzała rozpętać zadymę dla kawałka czarnoziemu.

Dobre wieści nadeszły dzisiaj z Moskwy - odbyło się uroczyste powitanie wariantu omicron w Rosji Radzieckiej, ilość potwierdzonych nowych zakażeń jest zdecydowanie najwyższa od początku pandemii. To oznacza, że za jakieś 2-3 tygodnie rosyjskie szpitale zaczną się zapełniać i nie byłoby wtedy już gdzie kłaść rannych zwożonych z frontu. Może się więc okazać, że koronawirus Sars-COV-2 jest czynnikiem stabilizującym pokój w naszym regionie.

 

Ponieważ radzieckie społeczeństwo jest niezaszczepione (połowa niezaszczepiona niczym, połowa zaszczepiona Sputnik-V, który nie działa) to nawet łagodny omicron może tam nieźle namieszać. Jest spora szansa, że na marcowym raporcie excess mortality (nadumieralność) z Rosji zobaczymy znowu miłe dla oka liczby powyżej +80%, tak jak to było w listopadzie 2021, kiedy to Rosja raportowała +88%.

 

Oczywiście oficjalną liczbą zakażeń i zgonów na Covid w przypadku Rosji nie ma się co sugerować, to ta zależy od aktualnego zapotrzebowania władz. Tym niemniej raporty na temat całej populacji, liczby ludności, liczby urodzin i zgonów w danym miesiącu są wciąż w miarę wiarygodne i na nich dopiero widać co się tam dzieje.

 

Ciekawie będzie za kilka miesięcy porównać przebieg fali omicron w różnych społeczeństwach:

1) społeczeństwo młode i w środku lata - RPA

2) społeczeństwo stare, zaszczepione i w środku zimy - UK

3) społeczeństwo stare i zapijaczone - Rosja

 

Nie sądzę, żeby Putin zdecydował się na jakąś awanturę w sytuacji, kiedy dwa tematy równocześnie mogą mu pójść gorzej niż oczekiwania: większa niż spodziewana liczba trupów z frontu plus większa niż spodziewana liczba trupów na Covid. Takiego przykrego zbiegu okoliczności mogłoby nie wytrzymać nawet przyzwyczajone do złego traktowania społeczeństwo rosyjskie, a w konsekwencji mogłoby to kosztować Wladimira Botoksowicza głowę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Piccardo napisał:

Skąd ta pewność? Nie wiemy co dokładnie to gówno robi w organizmie tym bardziej na dłuższą metę,

 

Nie wiemy czy będzie miał/ ma już na stałe powikłania czy nie.

 

Żeby było jasne - masz rację. Wiem o tym

 

Niektórzy mieli powikłania tylko na kilka dni, niektórzy mają powikłania na stałe.

 

Nie mam serca dobijać go smutnymi wiadomościami od naukowców - POWIKŁANIA MOGĄ UJAWNIAĆ SIĘ NAWET PO 10 LATACH OD SZCZEPIENIA. Mam mu o tym mówić? Mam mu wklejać co się stało z tymi ludźmi co wzięli szczepienia na świńską grypę? O narkolepcji u tysięcy zaszczepionych? Nie jestem aż tak okrutny.

 

Wiem, że niektóre powikłania da się wyleczyć ale tu niestety jest loteria - jeden organizm da radę zwalczyć a drugi padnie.

 

Sam widzisz co ludzie robią, sami widzą co się dzieje z ich organizmami i dalej biorą. BIORĄ.

 

11 minut temu, MG-42 napisał:

Kolega z pracy po wczorajszej 3 dawce chodzi po schodach jakby z rusztowania spadł. 

Mówi że każda dawka to coraz gorzej się czuję. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MG-42 napisał:

Kolega z pracy po wczorajszej 3 dawce chodzi po schodach jakby z rusztowania spadł. 

Mówi że każda dawka to coraz gorzej się czuję. 

Powiedz mu, że przy czwartej wszelka niedyspozycja minie.

 

 

Tymczasem w Kanadzie:

 

W programie telewizyjnym talk-show emitowanego w Quebecu można zobaczyć wywiady z małymi dziećmi, które bez zmrużenia oka opowiadają, że kiedy spotkają niezaszczepioną osobę, natychmiast zadzwonią z donosem na policję. Są też absolutnie za przymusem szczepień.

 

Prowadząca program Snyder najpierw zapytała dzieci, czy zostały zaszczepione przeciwko COVID-19, na co dziewczyna odpowiedziała, że oboje otrzymali pierwszą dawkę. Snyder pyta następnie, czy popierają wprowadzenie obowiązku szczepienia, na co obydwa dzieci ponownie odpowiadają twierdząco. Kiedy zapytała dzieci, co należy zrobić z tymi, którzy nie chcą się szczepić? – usłyszała od chłopca, że… „należy wezwać policję”.

 

Dziewczyna dodała, jeśli ludzie „nie przyjmują szczepionki, może to narazić wielu innych na niebezpieczeństwo” i dorzuciła, że „tak jak rząd robi teraz, musimy stopniowo odcinać im różne rzeczy, aż będą mieli dość i zostaną zaszczepieni”!

 

https://nczas.com/2022/01/21/kanada-dogonila-sowietow-skandaliczny-talk-show-w-ktorym-mali-odpowiednicy-pawlika-morozowa-chwaleni-sa-za-denuncjowanie-na-policje-niezaszczepionych-video/

kanadyjski-Morozow-fot.-screen-696x464.j

 

  • Haha 1
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, KolegiKolega napisał:

Nie sądzę, żeby Putin zdecydował się na jakąś awanturę w sytuacji, kiedy dwa tematy równocześnie mogą mu pójść gorzej niż oczekiwania: większa niż spodziewana liczba trupów z frontu plus większa niż spodziewana liczba trupów na Covid.

A może właśnie dla tego przyśpieszą awanturę, aby w obliczu "kryzysu kowidowego" pokazać mocną i wygrywającą konflikt Rosję.

Ten lud lubi mocarstwowość ponad życie własnych synów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piccardo napisał:

Niestety nie zgodzę się, historia nas już nauczyła że chciwość i głupota idą w parze a to prowadzi do...? Rosja nie musi chcieć całej Polski, a tylko tę część przy granicy z Ukrainą bogatą w ziemię rolną i surowce dwa kluczowe czynniki o być albo nie być w najbliższej przyszłości, chyba mi nie powiesz że Chiny które plany mają pokoleniowe wykupują światowe zapasy surowców i żywności dla kaprysu? Chyba mi nie powiesz że te wszystkie przesunięcia armii to na pokaz? Te pociągi z wozami bojowymi wszelkiej maści? Wiesz tylko zimą przejadą, potem błotko i kupa... Izrael oficjalnie zebrał kasę i pokazał plan ataku na Iran, ten odgraża się że ich zniszczy, Rosja chce Ukrainę, ONZ daje zielone światło, w tym tv u nich pokazała również plany ataku na PL, a Chiny które tylko i wyłącznie na tym wszystkim zyskują chcą Tajwanu. Chiny które zyskują na pandemii, Europa która zgodnie podpisuje na siebie i swoich mieszkańców co rusz wyrok śmierci, zdrowotny poprzez fake pandemię, ekonomiczny, gospodarczy, zabiją się wytwarzanie żywności, energii, w zasadzie czegokolwiek, destabilizację Europy i chcesz mi powiedzieć że tak przygotowanej i podanej na tacy Europy nikt nie weźmie? A no i Ameryka a raczej jej cień ze starcem, który nie wie gdzie jest i co robi na czele tego bankruta, a którego Chiny postawiły u władzy. To wszystko po nic żeby była spokojna sielanka, ja obstawiam że szpryce się nie skończą, na pewno nie w PL, silna polska to głaz nie do ruszenia i zobacz jak mocno nas niszczą psychicznie od pokoleń a i tak wielu się budzi, my chyba mamy jakieś wyjątkowe geny...

Moze tak byc bo jak czytalem wywiad z Jackowskim no to mówił że ludzie będą uciekać ze wschodu Polski. Także tego być może masz rację. Ale myślę że Chińczycy Rosję zaatakują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się skłaniać do tego, aby przymuszających do przyjmowania preparatu covidowego rozstrzeliwać na miejscu. 

 

Pytanie czy zindoktrynowane doszczętnie dzieci też. 🤔

 

Zawsze się zastanawiałem jak wyglądało krzewienie myśli komunistycznej w światłych początkach. Ano właśnie tak - pranie mózgów bez litości. 

 

Towarzysze starych sprawdzonych metod używają. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Martius777 said:

Co zrobisz jak będzie nakaz czwartej i piątej dawki?

 

Długo się nad tym zastanawiałem, bo widzę, że oni są gotowi do 10-tej dobić. Taki mają entuzjazm na branie szczepionek.

 

1 hour ago, Martius777 said:

Co jeśli szczepionka ciebie wykręci, będziesz zaszczepiony ale niezdolny do pracy i szkoła cię zwolni?

 

Po pierwszej dawce nikt nic nie zrobił, więc jeśli teraz byłbym niezdolny do pracy to wiadome, że by mnie zwolnili.

 

1 hour ago, Martius777 said:

Czy w Tajlandii lekarz może wystawić ci przeciwwskazania do szczepienia?

 

Da się, tylko muszę pierw się sprawdzić. Ale wiadome jak to lekarze, wszyscy przyklepią zgodę na szczepionkę, dlatego muszę kombinować. 

 

1 hour ago, Martius777 said:

Zgłaszałeś nopy?

 

Chciałem zgłosić, ale odmówiono mi tej możliwości. Po prostu szpital mnie za przeproszeniem "wyprosił". Było to w ten sam dzień, kiedy wziąłem szczepionkę. Zemdlałem po 15-30 sekundach od wzięcia szczepionki i nikt nic nie zapisał.

 

1 hour ago, Martius777 said:

Składałeś wyjaśnienia na piśmie z opisem nopów?

 

Spotkałem się wtedy z lekarzem i mi powiedział, że szpital nie przyjmuje żadnych nopów.

 

39 minutes ago, Martius777 said:

Nie mam serca dobijać go smutnymi wiadomościami od naukowców - POWIKŁANIA MOGĄ UJAWNIAĆ SIĘ NAWET PO 10 LATACH OD SZCZEPIENIA. Mam mu o tym mówić? Mam mu wklejać co się stało z tymi ludźmi co wzięli szczepienia na świńską grypę? O narkolepcji u tysięcy zaszczepionych? Nie jestem aż tak okrutny.

 

Ja zdaję sobie z tego sprawę, dlatego nie chcę brać kolejnych boosterów, bo się któregoś dnia mogę przekręcić.

Dzięki wielkie za wpis @Martius777

 

32 minutes ago, Baca1980 said:

A jakiś kwit trzeba przedstawić czy tylko oświadczenie na gębę?

 

Musi być kwit. Jeśli nie chcę szczepionki to wówczas muszę pokazać. Papier. Szef powiedział, że dopóki rząd Tajlandii nie zmusza pracowników do wdrożenia obowiązkowego boostera to na razie nic mi nie może zrobić. Ale kto wie? Może mi rzuci kontrakt i powie, że się nie dostosowuję jak reszta. 

 

36 minutes ago, slusa said:

postaraj się zebrać kontakty, ile się da, i załóż swoją prywatna szkole. Zbierz materiały jaki to jesteś super i zarabiaj 2x tyle co do tej pory 

 

Są już plany, są pieniądze, ale potrzebna stabilna praca na początku, żeby się wybić. Covid dużo przeszkadza.

 

Edytowane przez Tajski Wojownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, KolegiKolega said:

Dobre wieści nadeszły dzisiaj z Moskwy - odbyło się uroczyste powitanie wariantu omicron w Rosji Radzieckiej,

Dawno nie widziałem tak otwarcie udawanego kamuflażu schadenfreude. Aż chyba skaczesz pod sufit. Nie wstydź się, to bardzo ludzki odruch u pewnego typu osób. Idąc tym tropem, jak również śladami Twojego sposobu myślenia - kiedy by Ci było żal tych zarażanych ludzi - gdyby to byli mieszkańcy Berlina?

 

43 minutes ago, KolegiKolega said:

(połowa niezaszczepiona niczym, połowa zaszczepiona Sputnik-V, który nie działa)

Cóż, lepiej chyba żeby nie działał, niż ma robić to co te wszystkie Pfizery, czyli sprzyjać zakażeniu "zaszczepionych"

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.12.27.21268278v1.full.pdf

https://www.wnd.com/2022/01/government-data-covid-infections-deaths-soar-vaccination/

 

47 minutes ago, KolegiKolega said:

Ciekawie będzie za kilka miesięcy porównać przebieg fali omicron w różnych społeczeństwach:

Pewnie że będzie ciekawie. Wystarczy jedynie potem wziąć pod uwagę inne czynniki. Jak np. różnice kondycji ochrony zdrowia dla RPA, UK i RUSków.

 

48 minutes ago, KolegiKolega said:

Nie sądzę, żeby Putin zdecydował się na jakąś awanturę w sytuacji,

Być może jako dobrzy, międzynarodowi "przyjaciele na zawsze", Putin nie naszprycował swojej armii niczym, wzorem Bundeswehry. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mpawel5 napisał:

https://wiadomosci.wp.pl/walesa-chory-na-covid-19-6728794172775040a

Nie może chłopina uwierzyć. Walnął 3 daweczki a tu zonk. 

@cst9191o curwa. Prawie jak u sowietów albo w Korei Północnej. 

 

cyt.

Cytat

 Ma kaszel i ból gardła, trzeba trzymać kciuki - powiedział nam Jarosław Wałęsa.

 

Mnie gardło nie boli, czyli dzięki Bogu nie jestem zakażony omikronem! Uff... Przeżyję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, maroon said:

Zaczynam się skłaniać do tego, aby przymuszających do przyjmowania preparatu covidowego rozstrzeliwać na miejscu. 

Na początek wystarczy, że deklarujący przymus zostaną objęci odpowiedzialnością odszkodowawczą za NOPy z zabezpieczeniem roszczeń w całkowitej wartości majątku. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.