Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Garrett napisał:

Teraz epsilon albo omega? Czy sugerujesz coś nowego całkiem??

Coś nowego, w końcu Billu ostatnio przebąkiwał o takich nowościach, a jak on mówi to zwykle tak jest (w końcu sam za to płaci 🤣), no i w międzyczasie te ataki rzekomo hakerskie 😊.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2022 o 21:32, Rnext napisał:

Aktualny przekaz komunikatu "przejdziesz lżej" zwraca się niejako do szczepkowanego, jak gdyby miała być to sugestia gwarancji, że dokładnie to on "przejdzie lżej". I to tego się nie da dowieść. Żadnymi metodami. 

 

Statystyka działa tak, że wrzuca wszystkich do jednego wora- jak bydło. Każdy przecież jest inny. Jako ,że to eksperyment sporo ludzi dostaje placebo.

Trzeba by porównać niezaszczepionego Pana Andrzeja do niego samego po zaszczepieniu. To jedyna słuszna statystyka ,która jest niewykonalna.

Mocno mocno mnie śmieszy, jak ludzie jeżdżący po rządach ,że ich okradają i oszukują wrzucaja jakiekolwiek statystyki rządowe :lol:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rnext napisał:

@TruthInPlainSight dokładnie o to mi chodziło. Już zwątpiłem czy dam radę to wytłumaczyć jeszcze prościej. 

Pięknie. A teraz proszę was bardzo, udowodnijcie mi przy pomocy waszej metody, że aspiryna dzała i pomaga na przeziębienie.

Weźcie przeziębionego człowieka, podajcie mu aspirynę, a potem weźcie tego samego człowieka, tego samego dnia z tym samym przeziębieniem i nie podajcie mu aspiryny. Następnie porównajcie wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KolegiKolega nie kręć kota ogonem. Zresztą szkoda Ci było czasu i miałem dać znać jak skończę gimnazjum. Więc dotrzymaj słowa i nie trać czasu w tym wątku.

 

A skoro już przy aspirynie jesteśmy, to istnieją dość poważne hipotezy, że jest odpowiedzialna za nadmierny pomór przy "hiszpance", jako że działając przeciwgorączkowo, blokowała samoobronę organizmu. Ale wówczas bardzo chętnie ją masowo stosowano, również w przekonaniu, że jest to panaceum na wszystko, taka była nowoczesna :D 

Taki Bayer ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rnext napisał:

A skoro już przy aspirynie jesteśmy,

Nie opowiadaj mi tu bajek na poboczne tematy, tylko zastosuj swoją metodę i udowodnij cokolwiek, że jakikolwiek lek lub procedura medyczna działa według przyjętych przez ciebie kryteriów.

 

Na przykład taka operacja bypassów. Mówi się, że ratuje życie. Inni mówią, że można jej nie przeżyć. No to weźmy człowieka schorowanego i zróbmy mu tę operację. Następnie weźmy tego samego człowieka tego samego dnia i nie róbmy mu operacji. Zobaczymy która jego wersja dłużej pożyje. Jest tylko mały problem - mamy tylko jedną kopię tego człowieka.

 

Udowodnij że przyjęta przez ciebie metoda do czegokolwiek się nadaja, poza szerzeniem antyszczepionkowych bzdur w sieci. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, KolegiKolega said:

tylko zastosuj swoją metodę i udowodnij cokolwiek, że jakikolwiek lek lub procedura medyczna działa według przyjętych przez ciebie kryteriów.

Ty masz naprawdę jakąś usterkę mózgu. Przecież pisałem o tym haśle propagandowo-marketingowym, że jest nie do udowodnienia a nagle wyskakujesz jak filip z konopii że skoro twierdzę że coś jest nie do udowodnienia to mam udowodnić. Niech Ci lekarz zmieni dragi.

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KolegiKolegaaspiryna służy do leczenia objawowego, a nie przyczynowego. Nie ma wpływu na sam patogen, tylko na zmniejszenie dyskomfortu. Więc przykład nietrafiony. Jeśli chodzi o bypassy, to pacjent, który ich potrzebuje umrze na 100% w krótkim okresie czasu na to schorzenie(czyli śmiertelność bliska 100%)na covid umiera 0,5%(przy omikron ie 0,1%)wiec znowu przykład z dupy kolego. Obecnie szczepki gówno daja(jeśli w ogóle coś dawały) bo poprostu omikron jest mało zjadliwy, za to zajebiscie zaraźliwy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Piccardo napisał:

teraz będzie nowy wirus

Śpij spokojnie bo wirusy nie powodują chorób, nowego też nie da się stworzyć...

3 godziny temu, Martius777 napisał:

Szwajcaria zapowiada wycofanie się z certyfikatów

Ja zapowiadam że oni tylko zapowiadają a nie że zrobią.

1 godzinę temu, Perun82 napisał:

Ale tak za darmo?

Po co od razu chorego, weźmy zdrowego, przekonajmy go że jest chory, podajmy mu leki i karzmy mu za nie zapłacić...

54 minuty temu, mpawel5 napisał:

na covid umiera 0,5%

Od początku tej plandemii testów pcr umarło 0 (zero) %

55 minut temu, mpawel5 napisał:

przy omikron ie 0,1%

Przy "wariacie" RPA jeszcze mniej.

56 minut temu, mpawel5 napisał:

w ogóle coś dawały

Czy dawały cokolwiek dobrego? Bo o zakrzepach, zawałach, rakach itp. to chyba każdy słyszał?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mpawel5 napisał:

tylko na zmniejszenie dyskomfortu

Ale nawet tego nie udowodnisz, stosując metodę zaproponowaną przez @Rnext'a! Bo byś musiał wziąć jednego i tego samego człowieka, tego samego dnia z tą samą grypą i raz mu podać aspirynę, a raz nie podać. Następnie zmierzyć poziom dyskomfortu u obu kopii tego samego człowieka i porównać. A to oczywiście jest niemożliwe. Nie z tego powodu, że aspiryna nie działa i nie zmniejsza dyskomfortu, ale z tego powodu, że wybrana "metoda" nie nadaje się do niczego poza prawieniem korwinałek w sieci.

 

 

30 minut temu, mpawel5 napisał:

Jeśli chodzi o bypassy, to pacjent, który ich potrzebuje umrze na 100% w krótkim okresie czasu na to schorzenie(czyli śmiertelność bliska 100%)

A co ty mi tu wjeżdżasz z jakimś "hasłem propagandowo-marketingowym"? 😁 Ty wiesz, ile taka operacja kosztuje? Kasę BigPharmie i lobby lekarskiemu naganiasz? Udowodnij najpierw, że to zadziała w przypadku tego konkretnego człowieka, który ma być operowany. Być może ten właśnie człowiek należy do tego niewielkiego procenta, który będzie żył jeszcze 5 lat bez operacji, a jeśli pójdzie na operację to jej nie przeżyje. Tego z góry nie wiesz, najpierw musisz go zoperować i niezoperować równocześnie, bo każdy przecież jest inny.

 

Inny przykład: kask motocyklowy. Czy producent kasków motocyklowych może na swoim produkcie umieścić hasło: "Ten kask ratuje życie"? Wychodziłoby na to, że nie. Bo najpierw musielibyśmy mieć konkretnego motocyklistę, roztrzaskać go raz w kasku, drugi raz bez kasku na dokładnie tym samym motocyklu, w tym samym miejscu, przy tej samej pogodzie i tej samej prędkości. Ta pierwsza kopia motocyklisty musiałaby przeżyć, ta druga zginąć i dopiero wtedy (ale też tylko dla tego jednego klienta, który ma się tam zamiar rozbić) można byłoby napisać, że "Ten kask ratuje życie".

 

Widzisz, @Rnext zachowuje się jak kuc na paradzie Wielkiego Cybernetyka. Wymyśla sobie sam tezę, wymyśla sobie logikę według której będzie dowodził (bynajmniej nie klasyczną, arystoteleńską - to by było zbyt proste!), z powietrza bierze argumenty, przeprowadza dowód według reguł tej swojej zrypanej logiki, a na koniec krzyczy: udowodniłem! A że nie ma to najmniejszego związku z rzeczywistością? A kogo go obchodzi?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, IBRA napisał:

co się odpierdala w Wojsku Polskim jakie są naciski na szczepienie

"Wojsko Polskie" to prywatna firma, robią co chcą więc nie wiem skąd te pretensje?

Nikt tam nie stoi nad kimś z pałką żeby się zaszczepić/wstrzyknąć truciznę.

Nie podoba się to opuszczasz tą "naszą firmę" a że nie będzie komu bronić "granic" to nie moja broszka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KolegiKolega napisał:

Nie opowiadaj mi tu bajek na poboczne tematy, tylko zastosuj swoją metodę i udowodnij cokolwiek, że jakikolwiek lek lub procedura medyczna działa według przyjętych przez ciebie kryteriów.

 

Na przykład taka operacja bypassów. Mówi się, że ratuje życie. Inni mówią, że można jej nie przeżyć. No to weźmy człowieka schorowanego i zróbmy mu tę operację. Następnie weźmy tego samego człowieka tego samego dnia i nie róbmy mu operacji. Zobaczymy która jego wersja dłużej pożyje. Jest tylko mały problem - mamy tylko jedną kopię tego człowieka.

 

Udowodnij że przyjęta przez ciebie metoda do czegokolwiek się nadaja, poza szerzeniem antyszczepionkowych bzdur w sieci. 😁

Bypassy są nie potrzebne poczytaj o genie mthfr to on jest przyczyna miazdzycy i zawału.  Wystarczy suplementowac b12 i kwas foliowy w formie metylowanej. Medycyne mozna porównać do gaszenia pożaru benzyna

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrypka w zimie - pewnie masz covida! Przetestuj się! 

 

Katar - sprawdzałeś czy covida nie masz!? 

 

Kichnięcie - to na pewno covid! Idź się przetestuj! 

 

Spranie propagandą do cna. 

 

Wspaniały przykład presji społecznej. Szczególnie wkurwiające, bo wśród rodziny. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek czułem, że łapie mnie przeziębienie. W piątek straciłem smak i węch, łamanie w kościach, temperatura 39,3. Jeszcze wczoraj miałem nastawienie, że czeka mnie ciężki tydzień walki z chorobą przypominającą grypę. Wziąłem paracetamol, witaminę C i D3, wygrzałem się w łóżku. Efekt jest taki, że dzisiaj mam temperaturę 37 i czuję się lekko przeziębiony. Pewnie za 2-3 dni będzie po wszystkim. Tak więc w moim przypadku Covid nie jest tak straszny jak go malują. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, דניאל napisał:

paracetamol

Nie jestem przekonany czy on aby dobry jest 🤔, jak mnie pamięć nie zawodzi właśnie tego brać się nie powinno. Temat był o pozwalaniu namnażaniu się wirusowi przez to właśnie. Na forum jak dobrze kojarzę było o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.onet.pl/informacje/onetwroclaw/wroclaw-pielegniarka-z-punktu-szczepien-zniechecala-do-zastrzykow-zmarla-na-covid-19/tjsk6tl,79cfc278

Cytat

51-letnia pielęgniarka pracowała w punkcie szczepień na COVID-19 we Wrocławiu. Sama zaś była zagorzałą przeciwniczką zastrzyków, a pandemię nazywała "spiskiem". Kilka tygodni temu zakaziła się koronawirusem. Niedawno odbył się jej pogrzeb. Bliscy zmarłej, którzy również nie byli zaszczepieni, od razu zgłosili się, aby przyjąć zastrzyki.

Te artykuły-straszaki są tak grubo ciosane, że nawet radziecka propaganda jawi się przy nich jako szczyt subtelności.

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, Piccardo said:

Nie jestem przekonany czy on aby dobry jest 🤔, jak mnie pamięć nie zawodzi właśnie tego brać się nie powinno. Temat był o pozwalaniu namnażaniu się wirusowi przez to właśnie. Na forum jak dobrze kojarzę było o tym.

 

Myślę że warto się skonsultować z lekarzem mimo wszystko. Bardzo wysoka gorączka może byc ryzykowna. Do 38 stopni bym się raczej nie przejmował ale wyżej to już trzeba do lekarza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.