Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Trevor napisał:

Do 38 stopni bym się raczej nie przejmował ale wyżej to już trzeba do lekarza.

Jestem ciekaw co zrobi ten lekarz w takim przypadku:

-Zmierzy chociaż temperaturę?

-Wykryje cowida przy okazji?

-Wypisze rachunek do apteki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, zychu said:

Taka prawda, ktoś musi szmacić.

 

Jak na logikę nie można dotrzeć, to może przez emocje. 

 

Przydałyby się samosądy nad lekarzami odmawiającymi pomocy. Nie sądy, a samosądy. Parę linczy i rury by zmiękły. Szczególnie w kontekście 9% zdrowotnego, które trzeba na skurwiesynów płacić. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów miałem wizje! :) 

Taki oto spisek.

Wiadomo było, że cześć się nie zaszczepi. Srandemia wygasa. Zaszczepieni powili i w ciszy wymierają, a nie zaszczepieni maja się dobrze. . W 2025 są już w większości i wtedy wybucha znów kolejna. NIE ma głupich tym razem nikt nie chce się szczepić, ..., jasna sprawa, ale haczyk jest w tym, że tym razem to nowożytna prawdziwa dżuma, sprokurowana aby wybić niezaszczepionych, którzy zanim się orientują co jest grane, szybko zaczną znikać. Ich wina, przecież mogli się zaszczepić.

I wtedy się obudziłem, zlany potem i z samego rana walnąłem setę wódki.

Wiecie co przenoszę się do działu "Przetrwaniem, apokalipsa, przeprosi"

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Piccardo napisał:

Materiał wyjaśniający nawet dla idiotów że pandemii NIE MA i nigdy NIE było! Tak że tego, testy proszę sobie wsadzić w 4 litery wraz z całą ilością preparatów!!

 

https://rumble.com/vt2shu-planet-lockdown-napisy-pl.html

Ten film powinien obejrzeć obowiązkowo każdy covidianin. @KolegiKolega wywołuję do tablicy. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Chcni napisał:

Ten film powinien obejrzeć obowiązkowo każdy covidianin. @KolegiKolega wywołuję do tablicy. 

Przecież on nigdy się merytorycznie do niczego nie odnosi w tym temacie i nie odpowiada na pytania. Nie wiem czego się spodziewasz. 

Edytowane przez Szczery Człowiek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka czy sabotaż? :P

 

https://www.sport.pl/siatkowka/7,64948,28029974,ignaczak-grzmi-po-marszu-antyszczepionkowcow-to-jest-k-a.html#s=BoxOpImg8

 

W każdym razie GW ma używane. I oczywiście mityczni antyszczepionkowcy... to juz sie robi nudneeeee

 

Na dr Hałata kolejny paszkwil, nawet nie linkuje, ale tez Gazwyb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mpawel5 napisał:

a w co uciekać? 

w krzaki 😁

 

Zastanawia mnie jedno. Okazuje się powoli, że król jest nagi i cała ta farsa powoli się kończy.

Czy znajdzie się jakiś szczepan, któremu ego pozwoli i będzie miał odwagę przyznać się, że został oszukany przez system ? Ktoś coś ? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Leniwiec napisał:

cała ta farsa powoli się kończy.

Nic bardziej mylnego 🙃.

 

2 godziny temu, mpawel5 napisał:

a w co uciekać? 

A w co ludzie uciekali od wieków i to się nie zmieniło? Mało było wojen i innych sytuacji w których papier służył już tylko do podcierania tyłka?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, mpawel5 said:

a w co uciekać? 

Niebawem pewnie w bez różnicy w cokolwiek, byle od papieru (każdego) z daleka. No chyba że ktoś ma nadwrażliwy pierścień. Okrężnicy. Wtedy papier na wagę złota ;)

 

Wkrótce nawet papier zdigitalizują, co sprawi że nawet do podcierania się nie nada. Chyba że będzie stanowił wymóg wchodzenia do toalety w Metaverse. Aczkolwiek to i tak będzie oznaczało, że któregoś dnia, ze snu w cybergooglach, obudzimy się w gównie po pachy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mpawel5 napisał:

@Rnexta w co uciekać? 

W cokolwiek co ma realną wartość i jest niezbędne do funkcjonowania twojego i cywilizacji, czyli można spokojnie uciekać z papieru w papier toaletowy :-)

Moim faworytem po zgromadzeniu zapasów na rok jest srebro. Wydaje się bardzo tanie, zajmuje mało miejsce, jest niezbędne do funkcjonowania cywilizacji (także a nawet szczególnie podczas wojny) i trudniej je będzie zdelegalizować przez władze. Dodatkowo jeśli odpalony zostanie kolejny etap szaleństwa o nazwie "zamykamy cywilizację w Europie wprowadzając do wszystkiego limity CO2" będzie potrzeba mnóstwo srebra na panele słoneczne choćby.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Covid? Pytanie do ekspertów pokroju Kolegi (profesora bardzo nadzwyczajnego nauk medycznych, specjalizacja covidiotyzm). Czy to Omikron?

 

19 stycznia wieczorem - pojawia się łaskotanie w gardle, ciepło w klatce piersiowej;

20 stycznia - gorączka 38,7 stopni i przenikliwe dreszcze, kiepski apetyt, przed snem biorę Nimesil i porządnie się wygrzewam;

21 stycznia - gorączka i dreszcze znikają, pojawia się ból gardła oraz kaszel (raczej lekki);

22 stycznia - ból gardła, do kasłania zmusza mnie wydzielina w gardle, poza tym czuję się dobrze;

23 stycznia - ból gardła się zmniejsza, podczas mówienia łaskocze mnie jeszcze w gardle i przez to unikam mówienia;

 

Ogólnie objawy mniej dokuczliwe niż przy zwykłym przeziębieniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.