Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, mpawel5 napisał:

Jednakże, jakie to ma znaczenie. Przyszło i poszło. Na UJ drążyć temat. Zdrówka! 

Dokładnie, dzięki za zdrówka, nawzajem 🙂

 

---

WHO wieszczą rychły koniec pandemii w Europie :)

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/who-prawdopodobnie-zblizamy-sie-do-konca-pandemii-w-europie/k1sv3c7,79cfc278

 

Choć jak podejrzewam jest to tylko koniec pierwszego etapu zabawy. Pod płaszczykiem wirusa rozwalono gospodarkę, dodrukowano mnóstwo pieniędzy i zaraz (po mocnym kryzysie) się okaże, że do przywrócenia ładu potrzebne będzie racjonowanie wszystkiego, łącznie z jedzeniem oraz likwidacja gotówki, której druk stanie się zbyt dużym obciążeniem dla budżetu. 

 

Paszporciki więc pewnie zostaną i będą stopniowo rozszerzane o nowe rubryki.

 

Rok temu były podśmiechujki z szurów, a dzisiaj?

 

https://obserwatorium.biz/europejski-portfel-cyfrowej-tozsamosci.html

3 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

W Belgii przeciwnicy paszportów covidowych starli się z milicją i to dosyć konkretnie:

Wsparcie z Polski nie dojechało :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

W Belgii przeciwnicy paszportów covidowych starli się z milicją i to dosyć konkretnie:

 

https://streamable.com/yssi24

 

https://streamable.com/fpqgnd

 

 

To jest konkretnie? Widać bardzo młody i naiwny... W Kazachstanie było konkretnie i niestety nie wiemy co dalej.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z prof. dr hab. n. med. Grzegorz Raczakiem, kierownikiem II Katedry Kardiologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

https://www.zawszepomorze.pl/liczba-hospitalizacji-spadla-w-polsce-az-o-dwa-miliony-budzi-zdziwienie-i-niepokoj-lekarza

 

Wątki z rozmowy przewijały się tutaj przy różnych okazjach, ale i tak warto wrzucić.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 Masz farta, że żyjesz :) 

Też miałem jakąś jedną słabszą noc i gorączkę przez 24h, gorzej się czułem przez kilka dni, ale jak pisałem wcześniej moi koledzy mega sanitaryści wyzywający mnie od pojebów, że nie chcę maseczki założyć i się szczepić, przychodzili chorzy do pracy. Zarażając resztę, wedle ich zasady: "jestem zdrowy, to wszędzie gdzie mi rząd karze chodzę zamaskowany, domagając się od obsługi by sprawdziła mój paszport covidowy. Mam gorączkę, słaniam się na nogach, przychodzę do pracy, bo to moja nagroda za moją odpowiedzialność".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Rnext napisał:

Ator podrzucił ciekawy wątek.

No masz, pierwszy raz słyszę o tym filmie/scenariuszu, mającym swój początek koło 2010r.

Może dlatego, że  nie "wszedł" do dystrybucji, bo reżyser i scenarzysta David Crowley, bodaj w 2015 zamordował rodzinę i popełnił samobójstwo .... widać że miał nie równo pod sufitem, że chciał nakręcić taki oszczerczy i szkalujący film. 🤔

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/item/47322-filmu-nie-będzie

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/usa-zabil-swoja-zone-jej-krwia-slawil-allaha/p8xqt4c

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bojkot nawet jeśli był to jakiś atak psychotyczny, to co za problem podać wcześniej jedną z wielu znanych substancji wywołujących psychozy. Niektóre leki na Parkinsona miewają takie skutki uboczne a co dopiero "celowane" przez "specnaz". Może nawet jako żołnierz był zaprawiany różnymi substancjami. Być może również takimi, ułatwiającymi jego eliminację w dowolnym momencie. 

 

Sam scenariusz wydaje się być bardzo niezły, aż dziw że Hollywood nie podjęło go do tej pory. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Rnext napisał:

@Bojkot nawet jeśli był to jakiś atak psychotyczny, to co za problem podać wcześniej jedną z wielu znanych substancji wywołujących psychozy. Niektóre leki na Parkinsona miewają takie skutki uboczne a co dopiero "celowane" przez "specnaz". Może nawet jako żołnierz był zaprawiany różnymi substancjami. Być może również takimi, ułatwiającymi jego eliminację w dowolnym momencie. 

 

Sam scenariusz wydaje się być bardzo niezły, aż dziw że Hollywood nie podjęło go do tej pory. 

Z tym sufitem to był czarny sarkazm, ironia i ogólna niewiara w oficjalną narrację, ... . Bardzo bym nie chciał, ale obawiam się, że to co napisałeś, jest jak najbardziej możliwe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Bojkot said:

Z tym sufitem to był czarny sarkazm, ironia i ogólna niewiara w oficjalną narrację

Wiem, wiem. Chodzi mi o to, że zawsze propagandowo da się stworzyć odpowiednią historyjkę i podać do wierzenia masom, które mają jakąś niezrozumiałą skłonność ignorowania choćby poszlak. Ale ja z mlekiem matki wyssałem całkowitą niewiarę w to co "system" mówi czy deklaruje. Wierzymy tylko w to, co zostało oficjalnie zdementowane ;) 

 

Każdy rząd uprawia niemal wyłącznie propagandę, takie są skutki nadmiaru uprawnień, czyli maskowanie absolutnie pewnych nadużyć. Dlatego wszystko co jest odgórnym przekazem należy traktować jako propagandę, która jest z natury manipulacją i oszustwem. Jak np. mówią "Polski Ład" to można w ciemno zakładać że ani on polski ani tym bardziej ład.

 

12 minutes ago, cst9191 said:

Na kwarantannie 820,000 osób

Kolejny, planowy etap dorzynania naszej gospodarki. W trosce o nasze dobro oczywiście.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bojkot

@Rnext

2015? To przypadkiem nie z tego roku pochodziły dokumenty fundacji Rockefellera o plandemii? 

Ataki terrorystyczne w USA są bardzo modne, zwłaszcza na tle religijnym.

32 minuty temu, Rnext napisał:

Sam scenariusz wydaje się być bardzo niezły, aż dziw że Hollywood nie podjęło go do tej pory. 

Jakoś napis FEMA na tarczach strażników systemu nie pasuje mi do Hollywoodu, za dużo faktów na raz ;)

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imiennik chyba 2015 faktycznie. 2018 to bodaj data ich patentu na testy C19, co jak dla mnie zdemaskowało "z której strony chlebek jest posmarowany", czyli że prawdziwy biznes będzie leżał w testach. 

 

8 minutes ago, Imiennik said:

Jakoś napis FEMA na tarczach strażników systemu nie pasuje mi do Hollywoodu, za dużo faktów na raz

Oj tam, zmienili by na potrzeby symboliki SF ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/23/2022 at 10:29 AM, Rnext said:

ps. Uciekajcie od walut.

Czyżbyś miał na myśli FIAT, a nie waluty?

28 minutes ago, cst9191 said:

Na kwarantannie 820,000 osób

Dane sporo nieaktualne, Sanepid się zatkał. Testy zresztą też. Z tego co słyszałem, w sobotę wieczorem było 840k na kwarantannie + 540k potwierdzonych zakażeń w trakcie.

 

Jako zamieszkujący z osobą zakażoną, zostałem "dopadnięty" przez Sanepid i poszedłem wykonać test. Test wyszedł negatywny. Teraz:

- na stronie rządowej są dwie sprzeczne informacje, jedna mówi że test negatywny zwalnia - druga, że nie zwalnia. Ta sama podstrona!

- zgłoszenie na test skutkuje kwarantanną z automatu - nikt z automatu nie zdejmuje kwarantanny

- na stronie pacjent.gov.pl nie ma informacji o zdjęciu kwarantanny, ba! nie ma nawet możliwości sprawdzenia aktualnego statusu kwarantanny! Za to mogę wydrukować unijny negatywny wynik testu... co oznacza że ten proces najprawdopodobniej nie sprawdza statusu kwarantanny. Potencjalnie z tym papierkiem mogę przez 48 godzin wsiąść do samolotu - czyżbym został drugim Kurskim?

- możliwość sprawdzenia aktualnego statusu kwarantanny jest na stronie... ZUS! Ale uzupełniana chyba z dobowym opóźnieniem... cron 00.00...

- sprawdziwszy u znajomych-> w dni powszednie w godzinach pracy, zazwyczaj IKP jest uzupełniane w kilka minut po podaniu wyniku na stronach laboratorium. W weekendy - w poniedziałek rano. Ręczne wprowadzanie / weryfikacja?

 

Podsumowując - pierwszy kontakt z systemem kwarantanny, po dwóch latach ciągłych pandemicznych poprawek - jedna gwiazdka na pięć.

I nie chodzi mi o słuszność czy nie nałożenia jej, ale o to, jak to jest zaimplementowane, jak koszmarnie sknocone i nieprzemyślane. Od dziś propagować będę jako lekarstwo na propandemizm - kontakt z systemem ;)  To była kwestia smaku, tak, smaku...

 

PS: Jak ktoś jeszcze nie dostrzegł, planowane jest w Polsce wprowadzenie zasady nieszczepienie=brak zasiłku na kwarantannie. Nieszczepienie znaczy brak aktualnego stopnia szczepienia. Odliczamy czas do maja?

PS2: co różni niezaszczepionego i zaszczepionego? U niezaszczepionego, status przepustki do sklepu jest stabilny...

  • Like 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Kespert said:

Czyżbyś miał na myśli FIAT, a nie waluty?

No tak. Tyle że wszystkie waluty to fiaty kreowane w systemie rezerwy cząstkowej. Nawet "złoty frank" przestał być w 2003 jednostką rozrachunkową BIS na rzecz papieru SDR.

Waluta = fiat <> pieniądz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak wykształcenia medycznego a co zgłosić prezydenta bo inni w rządzie posiadają takowe: :)

Zawiadomienie do prokuratury na prezydenta Siemianowic Śląskich (tarnogorski.info)

O nie kolejny zwyrol - Biathlonista ze Słowenii Klemen Bauer nie chcę się szczepić i z tego powodu nie wystąpi na olimpiadzie zimowej w Pekinie:

Pekin 2022. Klemen Bauer nie jedzie na igrzyska - Sport w INTERIA.PL

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego w Wybiórczej!? Przecież o tym mówili jakiś czas temu foliarze!!!!1!!!!1

 

https://wyborcza.pl/7,75398,28031252,piata-fala-koronawirusa-po-katastrofie-w-szpitalach-bedzie.html#S.tylko_na_wyborcza.pl-K.C-B.3-L.1.maly

 

 

Po tekście "Wyborczej" rzecznik praw obywatelskich prof. Marcin Wiącek chce wyjaśnień od Ministerstwa Zdrowia w sprawie oddziałów covidowych, na których umierają niemal wszyscy pacjenci podłączeni do respiratora. Resort Adama Niedzielskiego i NFZ milczą.

 

 

Tak w ogóle to słyszeliście o nowych zarządzeniach MZ? ...Trzeba jakoś zwiększyć liczbę trupów, dotychczasowe 200,000 nadmiarowych zgonów to za mało.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2010 roku powstał dokument " Scenarios for the Future of Technology and international Development" sporządzony w Fundacji Rockefellera. 

Była to swego rodzaju dalekowzroczna strategia wymyślona na potrzeby opracowania potencjalnych ścieżek rozwoju, m.in. technologii czy myśli politycznej w danej sytuacji. Nie ma ona odniesienia czasowego wobec pandemii SARS-CoV-2.

Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/fake_news/covid-19-to-zaplanowana-depopulacja-fake-news/ 😉

21 minut temu, nowy00 napisał:

O nie kolejny zwyrol - Biathlonista ze Słowenii Klemen Bauer nie chcę się szczepić i z tego powodu nie wystąpi na olimpiadzie zimowej w Pekinie:

Niestety środowisko sportowe to syf i malaria. Banda baranów zamiast się postawić to chichoczę z radości, że konkurencja ubywa. Do tego wszystkie wielkie imprezy ładujemy na wschód bo tam pieniądze: Pyonchang, Tokio, Pekin czy Katar. Szkoda strzępić ryja.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fury King napisał:

W 2010 roku powstał dokument " Scenarios for the Future of Technology and international Development" sporządzony w Fundacji Rockefellera. 

Była to swego rodzaju dalekowzroczna strategia wymyślona na potrzeby opracowania potencjalnych ścieżek rozwoju, m.in. technologii czy myśli politycznej w danej sytuacji. Nie ma ona odniesienia czasowego wobec pandemii SARS-CoV-2.

Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/fake_news/covid-19-to-zaplanowana-depopulacja-fake-news/ 😉

Niestety środowisko sportowe to syf i malaria. Banda baranów zamiast się postawić to chichoczę z radości, że konkurencja ubywa. Do tego wszystkie wielkie imprezy ładujemy na wschód bo tam pieniądze: Pyonchang, Tokio, Pekin czy Katar. Szkoda strzępić ryja.

 

"Nie ma dowodów że Hitler wiedział o Holokauście" :P

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fury King napisał:

Nie m co wierzyć na słowo, lepiej sprawdzić samemu co napisali w tym raporcie. Polecam od strony 18, w poniższym linku, ... 

Rockefeller-Foundation-2010-Scenarios-for-the-Future-of-Technology-and-International-Development.pdf (truthcomestolight.com)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.