Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, RealLife napisał:

Nie wiem co tu napisałeś. 

 

Pytałem się o 200k zgonów i pawody tych zgonów. 

Ja napisałem? A co ja ten wątek sam tworzę?

 

Przepraszam droga moderacjo, ale skoro można sobie pluć i znieważać 200k napdrogranowych ofiar to może też można oficjalnie płuc na żydów, czarnych, Ukrainę? No co Polacy gorsi? Co tam 200 000 zmarłych.

 

Tak upada cywilizacja.

 

Cytując klasyka:

 

 

 

 

 

Niektórzy lubią patrzeć jak im żony dymają :)

1 godzinę temu, RealLife napisał:

Szurze, to jest wasze szurskie zaklinanie rzeczywistości. Na poważnie to waszej paranoi nie można brać. 

Halo moderacja, obrażanie i wmawianie chorób psychicznych. 

 

Czy tym z paszportem polsatu to wszystko wolno?

1 godzinę temu, RealLife napisał:

Poklepujecie się wzajemnie po plecach, jeden przed drugim wymyślając coraz to nowe światowe spiski i absurdy. 

Halo moderacja, zakłamywanie statystyki.  Może gościu z matmą na bakier ale może równie dobrze będziemy inne fałsze propagować? Zaraz onet się tu zrobi.

 

 

Jeśli tu naprawdę może wejść byle kto za 25zł i gadać bzdury to ja o perma proszę i tu nie wracam bo szkoda tylko mojej klawiatury i czasu. Szkoda też rozumnych użytkowników, ale nie zamierzam w szambie pływać. Ponad 700 stron dowodów a ktoś mi będzie tu gadał że czarne jest białe.

 

 

Za trochę ostre słowo banujecie szczerych użytkowników a byle komu pozwalacie pleść trzy po trzy? Nawet piewcy pałowania wolnych jednostek miały tutaj darowane, beka. 

 

Pozwolę sobie przytoczyć definicję idioty:

1. mężczyzna dotknięty idiotyzmem, chorobą umysłową;
2. potocznie: mężczyzna ograniczony, nieodpowiedzialny, naiwny; głupiec, bałwan, dureń 

 

Kogoś przypomina?

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy antyszczepionkowncy jesteście śmieszni. Mam z was ubaw. 

 

Jeśli uważacie, że w Polsce zamordowano albo w inny sposób celowo przyczyniono się do śmierci 200k ludzi to zgłosicie to przestępstwo do organów ścigania. Jest to nawet waszym obowiązkiem powiadomić o takiej zbrodni.

 

A jeśli jednak nie macie dowodów na celowe działanie to jesteście poprostu śmieszni. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RealLife napisał:

 

A jeśli jednak nie macie dowodów na celowe działanie to jesteście poprostu śmieszni

Powiedziałem, statystyki se porównaj do zeszłych lat.

 

Weź liczydła będzie Ci łatwiej. Nie będziemy przepisywać wątku na nowo dlatego że nie sklejasz. Wkleiłem Ci definicję idioty, może z nią się zapoznaj w pierwszej kolejności.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ImiennikJeżeli mogę Ci coś doradzić, to zrób to co ja - dodaj do ignorowanych. Szkoda prądu na kapusiów mądrych i inteligentnych alternatywnie. Święta są, ładna pogoda u mnie za oknem, byłem już dziś na spacerze z rodzinką po świątecznym śniadanku, weź poczytaj coś, posłuchaj muzyki, film obejrzyj. Sporo jest możliwości, a przecież do betonu nie trafisz, tylko sobie coś tam rozwalisz.

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, RealLife napisał:

W sensie byłeś pro szczepionkowy a stałeś się anty? 

 

Obserwuje taką zmianę u ciebie w wątku o wojnie. Na początku byłeś antyruski i widziałeś gdzie są dobrzy a gdzie źli. Teraz mam wątpliwości jak czytam twoje posty. 

 

Niech ciemna strona mocy cię nie pochłonie ;)

 

Jesteś w błędzie. Myślisz, że to inni są po "złej stronie", że są zmanipulowani, ale prawda jest taka, że to Ty jesteś.

 

Przykro mi, ale szury z których tak ochoczo się naśmiewasz w tym wątku, mają rację. Milczysz, gdy wrzucane są odnośniki do stron rządowych, badań etc., potwierdzające to co wcześniej mówili płaskoziemcy.

 

 Jedyne Twoje dokonania w tym wątku, to wyzwiska i przypisywanie łatek. W jakim celu? Na ludzi, którzy potrafią używać własnego rozumu to nie działa.

 

 

---

3 godziny temu, RealLife napisał:

Nie wiem co tu napisałeś. 

 

Pytałem się o 200k zgonów i pawody tych zgonów. 

 

Poświęć trochę czasu i poprzeglądaj wątek. Jest tu mnóstwo dowodów. 

 

Nikt nie będzie tracił czasu, aby przedstawiać Ci dowody, których i tak nie uznasz za wiarygodne.

 

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie w okolicy faceta wykończyli. Nie wiem już jak dokładnie to było, ale po prostu w szpitali robili problemy bo covid, bo coś, a facet miał po prostu udar i nic z tym nie robili. Nie zmyślam tego, nawet moja matka co była zapatrzona w tv teraz dopiero dostrzegła ten absurd jaki miał miejsce i np. jak lekarze się obłowili, ludzie za to odpowiedzialni powinni siedzieć w więzieniach, a najlepiej to wywalić ich na ulice i niech żrą co zasiali. U mnie w małej miejscowości było kilka takich przypadków to ciekawe jak to wyglądało w całym kraju, ilu ludzi to piachu posłali.

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polactwo jest rozmiłowane w linczach - a teraz okoliczności im sprzyjają. Nie dziwcie się zatem, że osobniki o słabszej umysłowości chcą sobie poużywać - bo mogą. A że polactwo zawsze było emocjonalne, histeryczne i zwyczajnie tępe - to i mamy teraz wysyp rozmaitych trybunałów i sędziów, którzy decydują, kto jest po dobrej stronie mocy, a kogo należy odjebać (no, może jeszcze nie odjebać, ale z pewnością polactwo by sobie takiej przyjemności nie odmówiło, gdyby miało przyzwolenie - patrz towarzysz Szarak, który swój nadmiar energii najchętniej rozładowałby w odstrzeliwaniu dekowników).

Mnie to nie dziwi, od dekady obserwuję to zjawisko, nasilające się lub słabnące w zależności do zapotrzebowania politycznego. Tuż przed wojną pisałem - patrzcie na ręce naszym rządzącym administratorom. I chuj, pierwszy dzień wojny, a kolega @RealLife w lustracyjnym szale apeluje, aby każdy opowiedział się po którejś ze stron konfliktu. I on w tym wojennym nastroju pozostaje po dziś dzień.

Temat wojenny miał szansę stać się miejscem ciekawej i rzeczowej dyskusji, ale zrobiło się tam szambo, a rozmaici sewerynowie jeden przez drugiego wrzeszczą ruskij korabl, idi na chuj!!

 

Edytowane przez zychu
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leniwiec

Warto tu przytoczyć statystyczną ciekawostkę, mogę machnąć się o niewielki ułamek, ale wyliczono że jedna uratowana osoba dzięki szczepionce to jakieś 1,5-2 osoby z ciężkim NOPem. Primum non nocere. Amputacja lekiem na ugryzienie komara. Niektórzy jeszcze nie tak dawno lobotomię zalecali, czy papierosy.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, zychu said:

Polactwo jest rozmiłowane w linczach - a teraz okoliczności im sprzyjają.

I jako jednostka wątpię w przypadkowość zbieżności czasowej.

2 hours ago, zychu said:

osobniki o słabszej umysłowości chcą sobie poużywać - bo mogą

Łatwość jest pułapką, łatwo się popełnia błędy. A błąd jednego, czasem jest celem drugiego.

2 hours ago, zychu said:

Temat wojenny miał szansę stać się miejscem ciekawej i rzeczowej dyskusji, ale zrobiło się tam szambo

Szambo ma to do siebie, że jest wspólne. To nie łyżka dziegciu w beczce miodu, to zbiór różnych - ale nadal gówien.

Więc się nie dziw, że perfumować nie zamierzam - ale też nie wrzucę petardy.

Pewnych rzeczy się po prostu nie robi. Inne nawet z obrzydzeniem, ale zrobić - trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Ileż to mnie wyzwisk jawnych i niejawnych przez te święta ominęło :D

Takie są uroki idiokracji, gdzie największy poklask i fanatyzm uzyskuje się na przedsięwzięciach gołym okiem nie trzymających się kupy a mimo to zyskujących rzesze ślepych wyznawców.

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/16/2022 at 10:47 PM, RealLife said:

Obserwuje taką zmianę u ciebie w wątku o wojnie. Na początku byłeś antyruski i widziałeś gdzie są dobrzy a gdzie źli. Teraz mam wątpliwości jak czytam twoje posty. 

 

Może wpierw* uwierzył w to co piszą w gazetach i pokazują w telewizji a potem wyszły na jaw szwindle i kłamstwa Ukraińców i to kazało mu się stać bardziej sceptycznym.

 

* robocza hipoteza, do potwierdzenia/obalenia gdyby zechciał odpowiedzieć.

 

...

 

Wot i nie zgadłem - Jest jeszcze tyle,  innych powodów, żeby zmienić zdanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Imiennik said:

Halo moderacja,

...

 

Nic to nie da. Nie dlatego, że to właściwe, tylko że formalnie, dopóki  on nie łamie regulaminu lub prawa to nic mu nie można zrobić. Na tym wolność słowa polega - on ma prawo wyrażać swoje opinie, a ty masz prawo tego słuchać bądź nie słuchać.

Jeśli się czymś takim denerwujesz to nie dlatego że on ci to zrobił - to ty się denerwujesz, on ci daje tylko narzędzia (żebyś się denerwał) ale to ty to robisz.

 

Jeśli argumenty nie skutkują lepiej zignorować. W realu i w opcjach  forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, RealLife napisał:

Dowodów na co? 

 

Polecam lekturę a potem wypowiadanie się, bo mam wrażenie, że w ogóle nie czytałeś wątku.

 

Cały wątek jest dokumentem jak doszło do śmierci tych ludzi.

 

- procedury "kwalifikowania" do przyjęcia do szpitala

 

- teleporady i zamknięcie służby zdrowia

 

- niewłaściwe leczenie i nagminne wciskanie ludzi pod respiratory

 

- zakaz stosowania leków, które leczą

 

- jeśli pacjent miał raka trzustki i "wykryto" covida to był zawożony na oddział covidowy i leczony paracetamolem oraz Remdesivirem, NIE BYŁ LECZONY NA RAKA, choroba robiła swoje i przyczynę śmierci wpisywano covida, 15 tys za opiekę na oddziale plus 738 zł za wpis, raj, polowanie dokładnie takie same jak w łódzkim pogotowiu z pavulonem

 

- zachecanie łapówką aby lekarze wpisywali covida i testowali ile wledzie

 

- dopuszczenie testów, które fałszują wyniki

 

- testowanie i to wielogodzinne przed przyjęciem zamiast najpierw ratować, w ten sposób tysiące zginęło, potem cyk podstawienie testu + i fajrant - sprawa pana, któremu nie otworzył się spadochron i wpisali mu covida jak wykrwawił się czekając na test

 

- kłamliwa statystyka, pacjent miał zawał i covida i zmarł to wpisywali covida jako przyczynę śmierci, za wpis inkasowano  738 zł za stwierdzenie zgonu z powodu "covida"

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, zychu said:

Temat wojenny miał szansę stać się miejscem ciekawej i rzeczowej dyskusji, ale zrobiło się tam szambo,

 

Wojna - temat nowy, bardzo emocjonalny, znacznie bardziej niż  grypa z Wuhan no i zarządcy wprawieni w boju o rządu dusz w ciągu dwóch lat medialnej i politycznej plandemii.

 

Dzięki tak wielkiemu ładunkowi emocjonalnemu ludzie się łatwo tym emocjonują, łatwo tracą rozum, a ci którzy chcą tym sterować mają zadanie łatwiejsze niż kiedykolwiek.

 

Nic nowego ni dziwnego.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.